My super kočky "ne"přibíralky maminkami

zuzka11
8. lis 2009

Taaaak a je to tu, pomalu ale jiste v naší staré diskuzi končíme a jdeme do další fáze 😉 A já to hned začnu -

snídaně - bílý jogurt, banán, lněné semínko, troška rozinek
svačina - nestíhačka, šli jsme na oslavu narozenin a vypravit se je ještě pořád hooodně náročné 😉
oběd - lasagne se zeleninou - cuketa, mrkev
svačina - sušené banánové chipsy
večeře - zatím nevím 😉

Tak a doufám, že sem hned odrazí Marcelka, ať porovnáme, dneska jsem se se sladkým držela, jiné dny je to horší 😕 😔

zuzka11
autor
19. únor 2010

Konecne vic casu, jeste ze ja to ranni ptace mam 😀 Vcera jsem psala z Petasova compu, na tom druhem se koukal na biatlon,a ja na velke TV na Ordinaci 😀

Marci - a prisli jste co to toho Adamka vecertak prudi? Chudatko, tak moc plakat....... ☹S tim vikendem a prespanim......nevim, nevim....mozna to zkuste, treba vas hodne prekvapi, jaky naopak bude pohodar ...a kdz byste pres den videli, ze je to blby, ze neni ve sve kuzi, ze je vystresovany, tak jedte domu....ale nevim, jak moc daleko to je.....

Ali - chude, zase ucho? To je teda pech, to musi silene bolet!Do haje....jeste ze uz bude vikend a manzelisko ti bude moct ulevit, at se vylezis, poradne prohrejes....ta blba zima at uz je pryc! 😠

Muj vcerejsi jidelnicek je skoro vzorny, ale jenom skroo a jenom proto, ze jsem od pul 9 do pul6 nebyla doma 😀

Taaaakze - snidane - jogurt, banan, hrozno, seminka + 4 bonbony LINDOR (vsak riam, skroro 😀 )
svacina - nebyla
obed - nejake maso se zeleninou a salatem - na navsteve, bezkofeinova kava
svacina - banan, zase ta kava
vecere - zeleninovy salat se syrem cherry rajcatama, syrem, caj, misticka susenych bananu

alexandrah
19. únor 2010

ahojte, dobre rano!!! zuzi, ale uzt sem hod, co robis, co si policajtka? alebo nejaka generalna riaditelka, alebo smetiar!!! ine extremy ma nenapadaju!! a naboj, bavit sa s tebou budeme!!!
kocky, som si dala kupel, a nahrievala som sa, a ucho trochu lepsie, tak snad nezakriknem!!!
zuzi, aj ja som kukala biatlon, mame 5. miesto, neni to take zle. a kraso som nevidela, ale vyhreal lysacek pred plusenkom, vraj sa rusi rozculuju, no kuknem dneska zaznam, ale co som pozerala kratke programy, tak podla mne bol lysacek ooovela lepsi!!!
no dnes som este nejedla, vcera sosovicova polievka na kyslo, jablko, vecer zemlicky so sumkou a si syrom a paradajkami.

alexandrah
20. únor 2010

kocky, kde ste dneska? ja pracujem, ale chvilu mam ...no zuzi, co ten vas verner, uz by to mal zabalit ... zato brezina, to je podla mna hviezda buducnosti, taky psychicky stabilny!!! ozaj, A AKE JE TO TVOJE POVOLANIE? Z TOHO SA NEVYHOVORIS!!!
ja som mala vcera nejake chlebiky, dneska aj mala cokoladka, jablko, idem si urobit cestoviny, a nejake dobre vinko, ked ho muz konecne skoci kupit ... (zatial kvasi pred pocitacom), dneska sme v pracovni cela rodinka, my 2 za pocitacom (mame stol oproti sebe), risko na gauci spi, a psik medzi dverami ... no na dnes bolo dost, idem pred telku, nejaky filmik dobry!!!

marcela22
20. únor 2010

Ahojky kočky, my sme išli k tým našim už včera ani som nestihla dať vedeť🙂 Ale pohodička, malý bol usper, v noci spinkal rovnako ako doma, cez deň v podstate tak isto. Poslené tri dni ani neplakal tak moc ako predtým, teda dva dni prakticky vôbec a dnes tak 15minút, to sa dá...

Viac nestíham napísať, malý pôjde pomaly papať a pôjdeme snáď spať ledva vidím...ešte m tu aj Sonka stále rozpráva, ale už konečne ide hajať🙂

alexandrah
21. únor 2010

ahojte, risko ma teraz cvici, ale v noci spal super, od pol 11 do pol 10 rano bez pauz&, no odvtedy ... este sa mi aj monitor pokazil, muz ho teraz vymienal, risko place, neviem, preco ... ☹

ywonnee
21. únor 2010

ahoj kocky tak sme stastne prisli dnes domov, mliecka mame tolkko vela ze som rano 300ml musela odsat inak by mi asi praskli prsia... musim sa este poriadne najest, vybalit trosku vytesit s dievcatami a potom si Vas v klude precitam.... len este neviem ako sa usadit lebo potrhala som sa krizom krazom 😅 😅 😅 tak mam stehov neurekom 🙄 🙄 🙄 tak zatial papa...

zuzka11
autor
21. únor 2010

Ywonne, super, ze uz jsi zase tu! Az se usadis, koukej prijit a vsechno nam napis, jak to bylo.......

ja mela strasny zahul, ted jsem nejaka bez energie, ale slibuju ze bud vecer nebo zitra se rozepisu a vsecicko vam popisu 😀

Ali - Risko je borec ze tak dlouho vydrzi........ten plac je hruza vid? clovek nevim co jim je, jak jim pomoct.... 😔 😝 Snad uz je to ok......

Marci - parada, ze to Adamek zvladnul!!!!je to sikula...a vy jste si to taky uzili?

Holky, to moje povolanicko - budete se za briska popadat - ja jsem gynekolooooog - porodnik 😀

marcela22
21. únor 2010

Zuzi mala si pravdu-padám na zadok! 😀 Tak to by som nikdy neuhádla! Super povolanie a myslím, že mooooc krásne-privádzať detičky na svet... 😉

Ywone vííítam doma som rada že už Vás pustili. Aký je malinký? Spinká dobre? A bude aj foto? 😉

Alex Riško krásne spinká, je to šikulka! Dúfam, že aj Ty tak krásne spinkáš a nebudíš sa stále, ako sa Ti to stáva!!!

Zuzi aj my sme si to u našich užili, keď boli v pohode detičky boli sme aj my🙂 Ale doma je doma 😅
A posledné dni Adámek tak neplače, vždy len pár minút a potom zaspí, ani sme netihli prísť na to prečo plakával tak veľa. Ale viac sa snažim aby veľa spal aj cez deň, aby nebol príliš unavený. Je to síce boj ale dá sa 😉

marcela22
22. únor 2010

No kočky že sa nehanbíte! 😀 Ja už neviem čo si mám sama sebe napísať tak ma vysloboďte 😀

zuzka11
autor
22. únor 2010

Marci ja te jdu vysvobodit, napisu vam, jak jsem se dneska nasr*la 😀

Kde mam zacit? Asi vecer, kdyz jsme prohrali hokej 😠 😎 😖 Ale zase na druhou stranu jsem videla to podstatne, videla jsem to do stavu 1:1, pak jsem vytuhla apak se probudola 8min pred koncem, kdy nasi konecne zacali poradne hrat 😀 A pak to pokracovalo, spat jsem sla v pohode, 1.kojo budicek kolem te pul1, klasika, tygr se napil, ja ho odlozila a uz male ve spanku skocila do postele....pak se probudim na ranni kojo, a z praveho prsa - pracovne Kelly 😀 , pulka zatvrdla na kamen, bolelo to jako prase a nedalo se nic delat.....tygra jsem vzala do postele, ze mi to jako rozkoji (uz s emu to 2x povedlo) ale ted nic...tak jsem rano narikala v obyvaku, nemohla dat ruku k telu.....a stvalo me, ze jsem chtela jit v ramci sveho hubnouciho rezimu svicit na nejake zaaaazracne BOSU a takhle to neslo:(((pak jsem si to ale srovnala v hlave, jakoze kdyz pujdu tak se zahreju, tim zahratim se mi to prso uvolni a bude dobre 😀 Ospravedlneno, oduvodneno, skoro vykonano, jeste zbyval ten muj tygr, aby to odsouhlasil 😀

vsechno jsem nachystala - mela jsem mit jeste v 11sraz v centru s kamaradkou, takze cvicebni veci, veci pro Adamína, moje veci abych byla za damu 😉 😀 takze zehlicka na vlasy, nejaky ten make up a podobne 😀 Dorazim do fitka, vse ok, objednala jsem si hodinu BOSU a detsky koutek, tygra jeste rychlosti blesku nakojola - pora kelly tvrda ☹ a sla jsem k turniketu do salu, ktery me nepustil!!!!!protoze bylo plno 😝 cvicitleka mi rekla ze sorac.......tak jsem se malem rozplakala, takova narocna logistika, vsichni si tam jenom prijedou, ja to planuju asi tyden, pak to druhy tyden chystam 😀 a pak je plno? tak jsem vyzvedla tygra z koutku a jakoze ze sebe udelam tu damu a pak je pujdu na recepci sprdnout 😀 Ale to jsem narazila, tygr zacal byl nevrly arvavy, takze na zehlicku jsem ani nepomyslela, make up ani nevyndala z tasticky, misto sprchy s vonnymi olejicky jsem se nastrikala parfeme, aby se lidi v metru nevydesili a vyrazila jsem na tu recepci, kde jsem je sprdla 😀 Hned se mi zlepsila nalada a pak bylo to kafco 😉 😀

A pointa alias nejlepsi na konec? Ted jsem se vratila,tygr se u me uvelebi,vratili jsem se do dob sestinedeli, pul hodky me Adamínek odudlával a je to pryc!!!veskera zatvrdlina je pryc! 😉

alexandrah
22. únor 2010

zuzi, tak moc gratulujem, ze sa podarilo!! to by som fakt neuhadla!!! ale aspon si presne pre porod vedela co a ako, a mohla si si to kontrolovat, a mala si aj znamych co ta rodili??
risko teraz neuveritelne spi, uz asi od 11 v kuse, ja som posledne dni nejaka mrtva, aj spim v noci, a cez den by som plakala unavou, neviem preco, asi sa taha ta choroba a vycerpanost? neviem fakticky, tak dneska jak dosla rano svokra som vytuhla, ale to dosla jedna suseda, druha suseda, zvonili, pes stekal, risko spinkal, ja som sa zobudila, no hotova som !!! a to potrebujem, aby sa zobudil, lebo musim povysavat, a potom si hodit kupel, vxcera som lala 35.9, je mi zimáááááááá, ani som nic nerobila, len lezala s riskom pri knizke, ale vcera spat nechcel, betar jeden, iba dneska, ked je tu pomoc, potvorka malinka!!!
ywonne - vitaaj, vsetko popis, neviem sa dockat!!! dufam, ze sa aj trochu vypinkas!!!
marcelim veru, neviem, co sa to deje, ked som v tehu spala ze 5 hodin, tak to bola parada, zivot je krasny, cerstva ako rybicka, a teraz spim aj 8-9 hodin, a je mi na umretie, zuzi, ako lekarka, co mi je prebohaaa??? (vycerpanost?? - ale co potom ty??).

zuzka11
autor
22. únor 2010

Ali me hrozne nabiji kdyz jdu s Adamem ven mezi lidi, treba do centra, jen byt v "centru deni", to pak rozchodim unavu aje to pohoda....a taky kdyz se s nekym domluvim, at uz sdetnou kamoskou na spolecnou prochajdu a pak na kafco nebo s nedetnou jen na to kafco a ja dam predtim prochajdu sama.....to je ten den razem jiny......

A mas pravdu, rodila me kamoska, v tomhle to bylo super 😉 😀

Ja ted spim ok, jen dneska v noci jsem zase mela tu zatvrdlou Kelly a to je des a boli to, boli 😖

alexandrah
22. únor 2010

zuzi, jak bola ta kosa, tak sme moc sriskom nechodili von, raz sme boli, a to nam skoro nachladol, 3 dni bol taky vselijaki, tak sme si to vycitali, to vtedy fakt fukalo jak slak!!! medzi ludi akoze do nakupneho centra este nechcem chodit, vela ludi, imunita, a inde sa mi nechce - sama sa v zime prechadzat medzi domami ma nelaka, s kamoskami obcas, a to väcsinou pridu ku mne ... ale jak uz ide jar, a risko je väcsi, tak sa budem prechadzat aj ja, ale asi sama, lebo muz nema cas, dojde neskoro, aj v sobotu nedelu nema ani hodinku, je to peklo!!!!

zuzka11
autor
22. únor 2010

ali jakto ze tak moc maka i o vikendu? 😕 kvuli bytu - penezum?nebo je workoholik?

marcela22
23. únor 2010

Zuzi to bol teda deň 😒 Keď sa darí tak sa darí, čo? Dúfam, že si si vybrala smolu na dlhú dobu dopredu! A ako to že Kelly toľko tvrdne? Žeby z nej Adamíno začal menej papat??? Mne to už zatvrdne len keď má malý v noci dlho pauzu a večer vytiahne menej než inokedy, aj to to hneď po 1 kojení zmäkne.
A už dlho sa chcem psýtať, ako sa volá lavé prso 😅 Lebo vždy keď sa niečo udeje tak sa to týka len Kelly 😀 Tá je nejaká vymyselná 😀

Alex aj mne moc pomáha keď vypadnem medzi ľudí alebo si aspoň s niekym riadne potelefonujem-mám na to tú kamoku čo spolu stále chodíme von a občas segru alebo maminu. A ešte si píšem maily s babami z pôrodnice a dvomi ďalšími. Tak sa odreagujem, vyžalujem zasmejem...a hneď je život krajší🙂 Zato keď som len doma tak som smutná a znudená. To radšej vydržím trochu zimy a potom som zasa spokojná že už som doma v teplúčku🙂

ywonnee
23. únor 2010

ahoj kocky ja nejako vobec nestiham, mam doma priserny binec... po starkej tu zostalo vsetko rozhadzane, pohnite veci v chladnicke a same macacie chlpy... muz bol stale v praci tak nestihal upratat tak sa nervujem teraz ja... hadam uz do konca tyzdna stihnem prist za vami... a maly je uzastny v noci spime pekne vcera som zaspala o 23,00h a maly vstava cez den kazde 3h na kojenie a v noci az po 4hodinach... porod??? ked sa z neho este spametam tak Vam vsetko napisem, bol rychly cca 5h ale straaaaaasny.... uz niky viac... ale vdaka perfektnemu personalu som to zvladla na jednotku... no idem lebo musim odsat mlieko, zacinaju mi cervenat prsniky a to maly uz vytiahne 100ml a este odsavam 3x denne... no hotovo mala sa vytesuje ze ma vela mliecka po bracekovi.... tak zatim papa a Marceli do konca tyzdna doriesime aj tie korunky ... uz sa citim trapne ze meskam....

zuzka11
autor
23. únor 2010

Marci 😀 😀 druhe prso je Tracy 😉 😵 , ale Kelly je vetsi pohodarka, oblibenejsi....Tracy to musi vynahrazovat Petrunka 😉 ja je mam rada, holky moje, obe 😉

Ali - vy jste fakt nechodili skoro ven? ja s tygrem i pri minus 8mi......jak psala marcelka, pak se clovek tesi domu...a i Adamovi jsou pak jeho hracky vzacnejsi....kdyz je porad doma, tak je to pro nej silena nuda 😖 Ja se muzu stavet na hlavu a stejne po chvili zacne ohrnovat dolni pysk a je vymalovano 😀

Ywonne . kasli na uklid, uzivej si Maxika a vsechny ostatni! Na porod jsem zvedava....hlavne ze je to za tebou.......a tesim se na fotky, moc moc.......

My mame zitra ockovani:((((Achich ouvej, snad to bude ok......

ywonnee
23. únor 2010

ahoj tak som to dnes stihla pekne upratat, navarit, aj vonku sme uz boli s kocikom tak som si to konecne po dlhej dobe uzila... dnes som prvy krat aj sama kupala... myslim ze som bola vydesena viac nez moj malicky... 😕 😕 😕 no dnes Vam napisem len ten porod lebo nevydrzim tak dlho sediet na tych bolavych stehoch....
takze v nedelu v noci sa nieco dialo z malym v brusku, tak ma poslali na zaznam, lezala som na nom asi hodinu, potom prisiel lekar a povedal ze nieco je z babetkom ze musim okamzite na cisarsky, potom prisiel druhy lekar a povedal ze to nieje az take vazne pichli mi nieco a poslali na izbu. rano mi vyvolali porod ale s malym to ani nepohlo, dokonca sa do porodu ani nehybal... potom sa starka nasrala a volala primarovy tak sa konecne rozhybali a stale nieco splietali o cisarskom... no lenze ja t´vrda palica som o tom nechcela ani pocut(chcela by som este jedno a po tomto cisarskom uz by som nemohla mat) tak vyvolavacka nezabrala, v utorok mi dali dalsiu no tak uz uz to vyzeralo taku hodku ze sa to rozbehne ale stale nic.... tak v stredu rano (primar tam nebol) ma chytil do parady zastupca primara, dali mi inekciu, cipok a trosku ma prstami dolu ponatahoval a povedal ze urobime zatazove testy lebo ze maly je na moju panvu dost velky.... tak ma este na hodku poslali na izbu a ze potom pridem na infuzku na salu... ja som si medzi tym hodila sprchu a ked som z nej vysla baby ja som sa ledva obliekla, vysla som na chodbu a zrazu okno... nic si nepametam len ked som sa na sale prebrala priserne ma bolela hlava a sestricka tam len kricala ze to je migrenicka ze volajte internistu ci co to... potom som zacala vnimat poriadne a strasne som sa rozplakala ze co sa deje ze mam priserne bolesti v bruchu a hlavu mi ide roztrhnut... tak dosli asi 4 doktory a zacali mi pichat inekcie sledovali maleho, na to este aj srdce a zastupca primara zakrical ze je otvorena na 6 prstov ale ze dieta je velmi vysoko... to ma nejako vydesilo ved maly uz bol davno dole v porodnych cestach... po hodine bolesti ma prestala konecne boliet hlava ale uz som nezvladala bolesti brucha( ved to ani neboli pravidelne kontrakcie len priserna bolest) tak som zobrala o ten cisarsky ale uz prisiel taky mlady lekar a vravel ze uz je neskoro ze to dotiahneme do konca... tak mi spravili klistir a po prvom vyprazdneni som zacitila riadny puk v bruchu a zacali 2 minutove kontrakcie... kedze som kakala som ani nepostrehla ze mi odtiekla voda... dobehla som na salu ze citim strasny tlak na konecniku ze musim tlacit... dali ma sestricky na kozu a jedna zakricala volajte doktora hje na 9 prstov otvorena rodi... tak ma dali este na bok lebo ze je mali stalem hore tak mi masirovali krize a dychali somnou no ozaj boli uzastne... potom ze skuste zatlacit aspon 3x aby zostupil dole... tak som silno zatlacila... chaaaa postala som sa im tam este aj dokakala ale pohoda smiali sa na tom ze to neva po tretom zetlaceni sestricka kricala ze netlacte ide hlava ze nieje tu doktor tak som povedala nemozem a tlacila som dalej... doktor v behu schmatol noznice a trosku ma nastrihol ale uz bolo neskoro dotrhala som sa vraj az po mocovy vyvod aj maternica aj pochva... no ale ta ulava.... maly hned zacal plakat a hned sa im tam aj pocikal... to bolo vsetko ok ale to peklo este len prislo... nejako sa nam nechcela placenta odlupit po polhodinovej snahe mi doktor s lutostou oznamil ze musi to riesit vyskrabom... 😕 😕 😕 baby nezelam nikomu mat v maternici asi 60sekund doktorovu ruku az po laket a vydlabaval mi odtial tu placentu.... baby ani ten porod tak nebolel ako toto.... potom ma este polhodinu zosival ale nastastie uz somnou srandickovali tak som bola spokojna.... potom som sla na izbu a o pol hodku som uz vstala(bola som hladna) ale to som nemala robit, v sprche som odpadla a nikto tam nebol.... tak som sa zas prebrala uz v posteli ... sestricka mi paradne vynadala a potom mi dali nieco na spanie a spala som az do rana.... potom mi uz priniesli maleho a uz som sa od neho neodtrhla....

marcela22
23. únor 2010

Ivi, kľud, Ty máš teraz kopec iných starostí, ja som v kľude, viem že mi to pošleš 😉 Hlavne aby si mala doma konečne naspäť svoju pohodičku! Tipujem že starkú už asi na pomoc nezavoláš, čo? 😒 A ako to zvládli s Laurou? Super že máš toľko mliečka aj ja by som hrozne chcela dávať malej materské, ale nejde mi odsávať...

Zuzi aha 😀
A čo tá zatvrdlina, je preč? Ja som tu ráno riešila ako je to možné a už som na tom podobne, od poobedia ma desne bolí lavé prso a mám ho na asi štvrtine aj tvrdé, malý už to dvakrát vyťahoval a bolí stále:( To som zvedavá čo bude do rána odsala som samozrejme len pár kvapiek...

No a dnes som sa riadne nasr.la ja... Bola som s malou na zápise do škôlky a tá chytrá riaditeľka mi ako prvé povedala že majú veľa detí a keď s ňu môžem byť doma tak ju nevezmú. Uprednostňujú deti ktoré majú 4 a viac rokov a potom deti rodičov, ktorý idú do práce. Takže vezmú aj špuntov mladších takmer o rok od nej,ale Sonku nie. A ja som tak hrozne chcela nech si zvyká na kolektív a pravidlá ☹ Ja som išla tiež do škôlky neskôr a pociťovala som to celú základku-všetci sa proste poznali od malinka a to už sa nedá dobehnúť:(

No a aby sme mali aj nejakú "zábavnú" hystorku...
Mala som super plán že keď sa Adamko pred šiestou napapá tak zavolám sestre a posťažujem sa na tú škôlku. Lenže Adamko sa na záver papania pokadil tak, že mal mokrý úplne celý chrbát tak sa samozrejme išiel hneď kúpať. No a keď som ho išla obliekať tak ma celú ocikal, aj veci ktoré som mu chcela obliecť...takže potom som letela so pračky so všetkým tým prádlom a do sprchy...keď som sa po pol osmej dostala k telefonátu so segrou už sa mi ani nechcelo sťažovať 😅

A okrem toho Adámek za celý dnešný deň spal hodinu, aj to na trikrát a od pol štvrtej do deviatej strašne plakal:( Teraz spinká ale musím ho hojdať v lehátku inak sa hneď budí.

Zuzi moc držím palce na očkovanie, mi ideme vo štvrtok, tak budeme "trpieť" spolu 😅

ywonnee
23. únor 2010

Marceli iste poslem lebo budem potrebovat dalsie vecicky... asi budem Tvoja stala odberatelka... malemu to co som mala ja nachystane je presne akurat a nieco aj male... je obrovsky... ani nic neschudol ked sme prisli z nemocnice... ma presne 4kg... fiiiiha a je to riadny jedak... mala to zvladla so starkou ale ta potom odysla a muz riesil kam s malou... tak si svokra vzala volno a mla ju u seba doma... nastastie lebo starka si den po porode zmyslela ze musi odist... v byte mam vsetko poprehadzovane aj hrnce este aj veci v skrini... neriesim to... kaslem teraz na to... teraz si uzivam Laurin protest 😠 😠 😠 muzove rozziarene ocka a Diankin zaujem o maleho... ide sa potrhat ze chce byt stale s nimj aj ma stalôe prosi nech odsajem mliecko ze ona nachova... vela mi pomaha... aj mi bude luto ze zajtra odide...

Zuzi drzim aj ja palce... som zvedava ako to budeme mi zvladat...

ozaj moj maly je suknickar uz teraz... aka kolvek cudzia zena aj sestricky v porodnici ked sa mu prihovoria peknym hlasom otvory usta a nahodi taky jemny uskrn a aj zabudne na to ze je hladny.... no bude po tatkovi... inak absolutne sa na mna nepodoba... ani maly ani moja dcera.... obaja sa strasne podobaju na svojich otcov.... strasne....

marcela22
23. únor 2010

Ivi tak s tou podobou detí na otca mi ani nehovor! Každý mi hovoril že aspoň druhé bábo bude po mne hlavne ak to bude chlaec a prd 😀 Zase je to celý tato! Môj manžel je proste lenivý a vyrába len kópie 😀
Ak hcceš tak čoskoro vytriedim vecičky čo už sú nám malé a môžem Ti potom zasa poslať🙂 teraz snád každý deň z niečoho vyrastie, oblečiem mu bodynko čo mal pre dtýždňom a zrazu má na ňom "veľký výstrih"...ešte že mi požičiava aj bratova priateľka veci po synčekovi, inak by som mohla zásobovať aj tri maminky🙂
Paráda že malý ani neschudol, my sme išli domov len s 3200g 😒
A Dianka je teda poklad! 😉

zuzka11
autor
23. únor 2010

Marci, Ywonne - ani nemluvte, JA mam modrookeho blonďáka 😀

Uf, uf, ted jsem doprekladala kamaradce 9 stranek z nemciny do cestiny, jeste ted mi z toho jde hlava kolem, byl to pravni dokument, takze tezky jazyk...... 😝

Marci - ja ti to blbka zapomnela napsat, ale ceta jsem super navod - je super, protoze nam zabral 😀 , jak naucit spat dite....a bylo tam, ze dite place a treba se budi, kdyz je MOC unavene....tak me napadlo, jestli to nesedi na tveho Adamka.....a ze nejkvalitnmejsi spanek maji eticky do pulnoci....vim, ze jsi psala, ze kvuli Sonce nemuze chodit driv, ale neslo by to prece jen nejak udelat?Aby vecer tak neplakal, chudatko male.....jestli chces, cely clanek - cteni asi na pul hodiny, ti muzu poslat mailem......

Ywonne - uf, uf, no comment, ty porody...hlavne, ze to dobre dopadlo, Maxika mas u sebe a ted uz jenom zapomenout.....a jsi hveza, ze uz mas uklizeno a bylas na prochajde...ja se co si tak pamatuju, ten prvni tyden plouzila podel zdi a na prochazce jsem vysla jeden kopec a pak me taaaaaaak bolela pipina, ze jsem sklopila usi a sla domu 😀

Tygr taky strane roste,a ja jsem silena matka, ktera z vlasni pohodlnosti dava diteti malem porad to same obleceni....ma ho TOLIK a ja si oblibim neco a v tom jede furt..... 😔

Jooo a nejnovejsui gamesa Adama - vedome, ano vedome, si sundava ponozky...padiuch malickatej...je v lehatku, hraje si s hrazdickou a pritom šmik smik a fusky jsou pod nim.....a je to strasna zabava, ze mu je nasatzuju...sotva se otocim, šmik šmik a uz zase🙂))ale ja mu to nedaruju, mame doma teplo, takze ho nekdy necham bez 😀

marcela22
24. únor 2010

Zuzi máš pravdu, je to náš problém - ten náš plač je asi z únavy, ale neviem ako tomu zabrániť, pretože on aj v tej únave dokáže palakť aj 2-3hodiny, nezaspí ani za nič:( Teraz zaspáva večer tak okolo pol deviatej väčšinou, ale pri mne v obývačke a až okolo tej jedenástej ideme do postielky. On väčšinou spustí rev tak pred piatou a stíchne len počas jedenia (aj to sa niekedy stále púšťa a pofňukáva) a potom pri kúpaní. Inak proste rve a reve, nepomáha nosenie, hojdanie, zabávanie, ani ticho, kľud a tma proste nič:(
Dnes som predlžila prechádzku vonku aby sa riadne vyspal a nebol taký unavený,lebo on je schopný spať počas dňa dokopy hodinu na neviem koľkokrát...spal vonku 20minút, potom bol pol hodiny hore, väčšinou nervózne kňučal lebo v kočárku sa mu moc nechcelo byť. Potom zaspal ešte na 10 minút a bolo dospané. Potom bol hore 3hodiny a keď som uspávala Sonku, tak mi tam 15minút plakal kým zaspal. teraz teda už spí skoro hodinu tak uvidíme koľko mu toešt evydrží...budem ale moc rada za ten článok, možno tam nájdem nejakú fintu jak ho uspat skôr než sa celý rozhodí tým plačom...pošlem mail na IP🙂

zuzka11
autor
24. únor 2010

Marci, mail......a tak vse najdes, bohuzek to vypada ze bude nutna totalni zmena...ale Adamkovi i vam to udela dobre......nebude tolik plakat.......pocti si a probereme to, jo? A neboj, vsechno bude ok.....

alexandrah
24. únor 2010

ahojte kocky, vcera som tu vobec nebola, tak po poriadku, mama teraz krmi riska, tak je trochu casu!!
marceli, presne som sa aj ja chcela opytat zuzky na to druhe prso, furt len kelly sem, kelly tam, tak vieme, ze aj tracy!!
no zuzi, veru, sme skoro nechodili von, lebo som mala tie dutiny prechladnute, bola som chora vyse mesiaca, stacilo, ze som sla von so psom, v tej zime, sa mi to tak zhorsilo, ze som nespala, no hruuza!!! a risko zatial iba spi, papa, potom sa vykecava chvilu, a zase spi, takze nebolo treba. ale uz je teplejsie, zacina jar, ja sa dam snad dokopy, tak pojdeme. no a k muzovi, veru, workoholik neni, ale ma tolko roboty, advokat, a platime byt hypoteku, ze si nemoze dovolit odmietat klientov, ked ini nemaju robotu, ze je to sila. ... furt si vravim, ze mu pomozem, ale risko, + sa mi casto potom nechce, jednu robotu mu robim uz 2 tyzdne, tak musi sam, chudak ... ale von snad pojdeme cez vikend, mame v blave super hradzu, je tam krasne, pri dunaji, kusok pri blave, ale ako v raji, luzne lesy, luky a podobne, nadhera, chodime tam korculovat, aj psika vencit, tak vezmeme riska ...
teraz som odsavala riskovi sopliky, psik uz knucal, co to robim babatku (lebo risko samozrejem reval) - nech ho necham na pokoji, risko este trochu chrapoti, treba odsavat sopliky, sme ho vzali von a ako na potvoru bol strasny vietor, tak nebol moc happy!!
ywonne - moc gratulujem, ze ste uz v poriadku doma, veru, este ze starka uz odisla, co? teda ten porod, hruuza!!! no ja som mala hrozny, ale veru som neodpadla, ani ma tam nastastie nechytila migrena. a ja som sice nebola potrhana, ale ma nastrihli az po konecnik, poviem ti, ze sa mi to vyse mesiaca hojilo, nic moc, cca 3 tyzdne som si vobec nesadla, zlate baby, co mali cisarak, uplna pohodicka oproti mne!! tak maly je uz teraz smejko? to je uzasne, ja striehnem na kazdy riskov usmev, je nadherny, ked som aj na smrt unavena, ked sa usmeje, je to uzasne. najviac mi trha srdiecko, ked ho okupeme, a ja mu musim odsat sopliky, a on hodi na mna usmev - ze super, idem papat!! a ja ho tak trapim!!! namiesto papania mu toto sposobujem, chudacikovi, to si fakt neprosil!! a samozrejme, odsavam iba ja, ostatni su "hrdinovia". a risko je tiez cely tato, ale nevadi, lebo je kraasny. tiez je ako zuzkin modrooky blondak, a ja zeleno-hnedooka hnedovlaska!!
kocky, s tym placom od unavy mate pravdu, nam napr. risko lepsie spi v noci, ked spi aj cez den, proste ked vidim, ze je unaveny - odvracia zrak od podnetov - zrakovych alebo sluchovych, uz tak nereaguje a nebodaj ziva, tak som proste iba pri nom, ticho, bud ho hojdam, alebo pri nom lezim, a hladkam, prip. dudlik, az kym nezaspi, niekedy to teda trva, ale keby som sa s nim v tej chvili sla hrat (akoze moja mama - ved NENI unaveny!!ň, tak chudak place hodiny, a nevieme preco!!

ywonnee
24. únor 2010

kocky mam problem, dostala som na valentina bielu orchydeu a neviem ako sa mam o nu starat... vraj ju starka velmi poliala a teraz mi vobec neprospieva a puky co maju rozkvitat mi opadavaju.... fnuk som s toho smutna... ☹ ☹ ☹

zuzka11
autor
25. únor 2010

Ywonne - bohuze nevim....fakt ne, ja dostavam jen tulipany, kaly nebo ruze....i kdyz ted me napada, ze orchidej jsem mela taky, v kvetinaci a taky jsem ji jednou prelila......zkus vysusist tu zem, treba fenem a pak zalivat trosicku.....

Ja jdu za chvili zkusit cviceni, ano, jeste jim dam sanci 😀 a pak zase jako min,.ct do naseho imrpivizovaneho materskeho centra - ke spokuzacce z gymplu, kde budeme 3....vcera vecer jsem jeste na nas spolecny obe upekla focacciu s cernyma olivama a je vyyyyyborna 😉

Co mate v planu vy?

marci - co to spani, naslas tam neco, co by treba na Adamka sedelo? Nebos jeste nemela cas?

zuzka11
autor
25. únor 2010

A gratulace k hokeji!!!my to projeli ☹

zuzka11
autor
25. únor 2010

Ywonne, az se vzpamatujes, sup sem s fotkama Maxika, moc se tesim na dalsiho chlapaka do party 😉 😀

ywonnee
25. únor 2010

hehe zuzi ja by som uz rada nieco hodila ale nas fotak je pokazeny a suseda co ma foti ma choru dcerku tak sa teraz boji prist aby nenakazila maleho.... ale Vam poviem ze je lenivy ako vos... lenivy je aj tahat z prsnika a je na nom len kazdu chvilu zakvaceny... nechce ho pustit ani za svet ... ked ho uz uz chcem odpojit tak sa tak zahryzne tymi dasienkami ze mam az slzy v ociach... potom na mna len tak vypulune pozera ze mama nieee nechod prec... v noci nastastie s tym problem nemam, napapa sa a odpadne spat lebo vie ze budem pri nom az do rana... ale cez den??? uz som ho dnes oklamala cistou prevarenou vodou tak odpadol spat ale cakam kym ho aj nakojim lebo musim este do poistovne a k doktorke lebo mu strasne hnisa ten pupik... neviem preco.... doktorka vravela ze to moze byt tym ze si ho stale aj v plienke ocika... vraj je to riadny chlap 😅 😅 😅 no ved ma byt po kom.... ten moj bol tiez stale zakvaceny na mojich prsiach a teraz len chodi obzerat a utiera hubu 😀 😀 😀