My super kočky "ne"přibíralky maminkami

zuzka11
8. lis 2009

Taaaak a je to tu, pomalu ale jiste v naší staré diskuzi končíme a jdeme do další fáze 😉 A já to hned začnu -

snídaně - bílý jogurt, banán, lněné semínko, troška rozinek
svačina - nestíhačka, šli jsme na oslavu narozenin a vypravit se je ještě pořád hooodně náročné 😉
oběd - lasagne se zeleninou - cuketa, mrkev
svačina - sušené banánové chipsy
večeře - zatím nevím 😉

Tak a doufám, že sem hned odrazí Marcelka, ať porovnáme, dneska jsem se se sladkým držela, jiné dny je to horší 😕 😔

alexandrah
1. bře 2010

marceli, aj risko chrapoce, aj sopliky ma, ale ja sa stale tvarim, ze je zdravy!!! to muz bol usopleny az strach, a ukychany, ale asi skor alergia, alebo jak je vycerpany - dnes v noci spal hodinu, a pracoval!! ☹ tak sa mu aj z nadchy urobila choroba!! no risko nema teplotu, alebo nic ine, iba mu odsavam sopliky, a obcas kvapnem do nosteka libenar, inak sa tvari, ze je ok. no risko nekakal 2 dni, a teraz, amen gloria!!!!!! pokakal sa tak, ze ked sme ho dali na prebalovak, tak to mal az na krku, ale nie ze rozmazane hovienko, ale normalne lezal v pol centimetra hrubych hovnach!!! to sa nedalo nic ine, len ho zobrat pod umyvadlo, a vyhodit aj podlozku, aj vsetko oprat hned, no hruuza!! ale aspon sa vykakal!! a marceli, risko zatial casto fici na pazymku, alebo overaliku, aspon to mame jednoduchsie, aj mu je v tom najlepsie, a ked je iba doma, tak ho nefintime moc ... (teda tak, ze vela kusov oblecenia, fintim ho samozrejme 😀 😀 ). preto - dotaz na zuzku - na fotkach bol adamko vzdy tak supis poobliekany, to aj bezne, alebo koli oslave, a tiez je inak v domacom??
marceli, veru, podla mna to bolo koli popaleniu, lebo inak by sa pri jedle utisil, a on normalne plakal, jak este nema slzy, tak som ho prvy krat videla fakt ze plakat, cervene uslzene ocicka, bolo mi hrozne, nemohla som ho nijak utisit, a jeho to bolelo, chudacika. az ked som mu dala ze vlazne, skoro studene mliecko, tak to mu urobilo dobre na tu popalenu pusinku!! ale jak sa teraz svokra snazi, furt to mlieko skusa!!
marceli, to vie nastvat s tym obleckom!!
a pripajam sa, ywonne, kde siii??

zuzka11
autor
1. bře 2010

Hoooolky, vec nevidana, my jsme s tygrem prospali odpoledne 😀 Dopo nespal, mam vyfoukle koleco na kocarku, a nemam pumpicku, tak az prijde Peta a pujcila mi kamoska golfky a v tech s etygrovi moooc libilo na koukani, ale neusnul v nich ani za boha....tak odpo v posteli a ja s nim 😀

Marci - vsichni nemocni? ☹ 😒 No to je ale hruza....vydrz......ono se uz definitivne udela teplo venku, bude lip o 1000%.....Poslu ti ten odkaz na rajce do IP, snad nezapomenu 😉 A s tim balikem by me to teda pekne nas***, nemuzes dat pani nejake zpetne hodnoceni jakoze je nespolehliva?

Ali - adam byl vyfinteny? 😕 ja mam "depku" ze prave na nej prdim, ma teda super veci jako "na lepsi", ale ja ho mam ve vecech na doma a pak treba spi nebo je tak v pohode, pred tim nez nekam jdeme, ze se mi nechce ho trapit prevlikanim a rikam si, ze ON je krasny sam o sobe, co nejake hadry 😀

Risko je teda poradny kadic 😀 neska jsem se videla s kamaradkou pediatrickou, tak pry kojene mimi v adamove veku nemusi kadit az 14dni!!!ze pry tak rychle roste, ze vsechno z mlicka spotrebuje...a kyz by pres to nic, tak mam dat trosku laktulosy....jinak na nej koukala, brisko ma mekke, prohmatne, prdi...tak snad bude dobre.....ale pro muj klid uz bych teda nejakeho bobajze videla rada 😀

Marci - ja to sem psala, predstav si, ony ty ostatni na tu akci zapomnely 😠

alexandrah
1. bře 2010

no zuzi, asi sa mi to zdalo, lebo mne sa strasne pacia babatka v sportovom, aj risko uz ma mikinky a teplaky, a tricka, a vselico, az bude trosku väcsin, zatial su to - body, dupacky, pyzamko, overal ... este to neni take chlapcenske oblecenie, ale skor babatkovske, tak aj ja ho potom hodin do sportoveho!! 😀 😎 a mas pravdu, babatko je krasne samo o sebe, bez debaty!!!!!!! 🙂 😉
no risko sa nastastie vytoto, som bola rada, aby ho brusko nebolelo. ja som tiez citala, ze babo na MM nemusi kakat cca 10 dni, tak asi to plati. a mas predsa super kvapky bio gaia!! 😀 😀
kocky, ako s dietou?? ozaj zuzi, este behas?? (na tom pase??).
baby, mna dneska tak strasne boli krizova chrbtica, ze normalne nevladzem chodit!!! chce to masaz, ideme zajtra, ale su to uz take bolesti, ze sa na ne budim zo spania!!§ (to ja najprv sport kazdy den 2-3 hodiny, potom tehotenstvo a nic, a teraz babo a nic, takze chrbtica mi to dava pocitit, a riadne!!).

ywonnee
1. bře 2010

ahoj kocky som uplne vyrizena!!!! v noci džepetko nespal mal nocnu s ocinom.... cheee len muz v praci a maly v postielke, nastastie neplakal len bol hore.... asi som nemala jest ten vajickovy salat a na veceru rybaci z majonezou 😖 😖 😖 trosku sa potrapil a potom??? paaaani az 3 plienky v priebehu pol hodiny, nahodil blazeny uskleb a o pol piatej rano zaspal na 4hodky... no a dnes??? sakra kazdu hodinu je zakvaceny na prsniku... neviem cim to je uz ani neodsavam lebo tento mrnous vsetko vypije... teraz konecne zaspal a tak som bola rychlo hodit sprchu... nastastie dnes muz aj navaril a zajtra ma volno tak ja budem odpocivat.... koceny prsia mam ako vyschnute skvarky.... odchadzala som s porodnice ako lolo ferrari a teraz??? no nic to asi som aj malo dnes pila zato nejako pomenej mliecka mam... alebo ja tomu vobec nerozumiem co sa deje... nechcem na UM ani len pomysliet!!!! ani len nahodou a uz vobec ani omylom!!!! tak uvidime v noci.... idem nieco mnam spapat a potom sa s kakalkom zastavim precitat si Vas.

zuzi zachytila som problemy s vyprazdnovanim.... teplomer nezabera stale skus rektalnu trubicku.... kupis v lekarni je takej oranzovej farby a ma dierky ktore pustia vzduch a hned by sa mal maly pokakat... u nas to zabera len taky fukot a skusala si aj espumisan???

zuzka11
autor
1. bře 2010

Ali! 😀 , jooo, beham, ted se vecre zase chytsam, musim se teda premluvit🙂)) a o vikendu jsem byla i na P-classu, ale jak vidis, tlusta jsem furt, vysledky veskere zadne....a dieta? snad to vydrzi....u me to neni az tak dieta, proste omezeni neceho....co ty? a co sportik? s tema zadama asi na prd, vid? 😔
Ja, Adamína oblikam od zacatku sportovne, jak to ted pises, jinak mi to neprislo 😀 , overal ma na noc, dupacky mel vsehovsudy jedny ato asi 56tky a z tech rychle vyrostl a me sraly 😀 , mam radsi veci do pasu, ktere se proste lip stahuji.....takze jeho normos ubor je body s dl.rukavem a teplaky...a plinka 😀 a nekdy kalhoty a pak ven pridavam fleesku. konec tecka...ty kalhoty mu kupuju vsechny pohodlne, vetsinou podsite latkou, takze jsou pohodlne a nejsou jen "na paradu", ale muze v nich byt furt......

Marci - prosim prosim, jak jsi varila prvni mkrev? jak jsi ji zamrazovala? nehcce se mi kvuli te jedne jeste z pulky vyplivane lzicce varit, radsi bych uvarila treba ,mrkve 3 a lzicku odendala a zbytek zamrazila na dalsi dny....uz se to bliziiiiiiiiiii

alexandrah
1. bře 2010

ywonne - ale maly zatial aj tak vyzera na dobre, neplAKAVE A SPAVE BABATKO, NIE?
zuzi, co je P-class? no a ze tlsta!!! panabeka, ty?? sak mas super postavu!!! (akoze vazne, nie zo zdvorilosti!! - potom chcem vidiet foto, ked si akoze chuda!!). to budem zavidiet!!! ja tak furt jojo efekt - chuda, tlsta!!
zuzi, ja co mam veci, vsetky su na spodu na cvoky, aby som len rozopla, a bolo. ale kupila som teplakovy komplet, a odvtedy to fici!! tiez mu dam niekedy ze body s kratkym rukavom, potom gaťu a vrch, a vyzera to super!! a uz ma nakupene aj take ze rifle, mendzestraky, gate, pulovriky, mikiny a podobne, sa tesim, kay v tom bude fesak . som postrehla, ze ty prezliekas maleho na noc? ja ho necham v jednom cely den a noc - pokial to neokaka, alebo sa naspoti, a na druhy den dam druhe oblecenie. ty prezliekas viac krat?
boze, ja ze zajtra pojdem konecne korculovat, ale zvitazila pohodlnost, a idem na masaz, a vecer pride kamarat pozriet nas, takze vinko a chipsy!! a ziadne cvicenie, dofrasa!!

marcela22
1. bře 2010

Zuzi supeeer fotky a postava perfektná, Ty čo chceš chudnúť????????? Ma neštvi 😀 Keby si videla moju pneumatiku... 😅 😀 😀 😀
Nemám teraz moc času, idem sa spršiť potom kúpať malého atď...ale k tej mrkve - najlepšie je upariť ju nad parou, ak máš na to nejaké "sitko", ak nie (čo som vtedy nemala ani ja) tak si môžeš tú mrkvu normálne udusiť na voe, rozmixovať a klasika naporcovať napr. do sáčkov alebo malých pohárikov a zmrazíš ako čokoľvek iné🙂
Mne ale malá prvé týždne chcela iba tie kupované poháriky tak uvidíš či sa na to varenie zo začiatku nevybodneš 😅 S mäsom je to tiež pohoda, uvariš, rozmixuješ s tou vodou a dáš zamraziť do formy na ľad potom už iba vyklápaš po jednej kocke 😉 A tú mrkvu tiež aj s tou vodou ale nemôže jej byť veľa🙂
No ale ja už Vám fakt rozpošlem to nascanované a tam to myslím je tiež podrobne rozpísané čo a ako🙂

Inak Zuzi Tebe a Alex som včera posielala príkrmy od Hami, prišli?????

alexandrah
1. bře 2010

ze marceli, fnuk, teda, teba som v plavkach nevidela, ale urcite si kocka!! aj moju pneumatiku!!! a zimnú!!! no ale ja sa utesujem tym, ze jak byvaju postavy typu jablko - priberas brucho, boky, prsía a chude ruky nohy, ramena, a potom hruska, chuda hore, pribera sa dole - od zadku nizsie, tak ja som jablko jak vysite!!!!!!! priberam najprv brucho a prsia, a poviem ti, ze v zivote som nemala take kocecky ako zuzka, a to som vrcholovo sportovala!!! proste komu neni dáno... 😒 😕 😨 🤐 ale zato sa musim pochvalit, lebo mam fakt dlhe a stihle nohy!! a vysportovane k tomu !! a maly zadok!! (a prsia trojky, ale tym sa nechvalim, to je skor na ostaru!!). 😔 🙄
marceli, prikrmy prisli, ale este som ich necitala. boze, ked ja uz budem riesit prikrmy, mna ten chrbat teraz tak bolii!! ale ja mam vyhodu, ze mam o kusok mladsieho, vy si vsetko preskacete, a ja uz potom len budem pohodlne tahat rozumy 😎 😎 😎

alexandrah
1. bře 2010

ozaj kocky, a uz citate stuplikom aj rozpravky, jak sa minule zuzka pytala, ze odkedy??

ywonnee
1. bře 2010

aj ja scem vidiet foto!!! 😠 😠 😠 ja sa uz tento tyzden polepsim a hned niueco prihodim

ywonnee
1. bře 2010

tak som pridala nieco malo co mam v mobile este z porodnice....

zuzka11
autor
1. bře 2010

Ali co jsou kocecky? 😕 At vim, co mam 😀 Jinak ja vim, ze nejsem "tlusta" jako tlusta, ale na sebe tlusta jsem a sere me, ze mi jsou tesnejc kalhoty 😠 A ty fotky s plavkama me teda taky se**, Petas furt tvrdil, ze na me nikdo koukat nebude, ze hvezda je adam,a le od kazdeho mi prijde komentar na moji postavu a to tam mam historicke plavky - jine jsem ve spechu nenasla, mastne vlasy a tak 😖

Marci - nedoslo nic, nic nic:((((a na me msim jako na uuuuplneho blbounka ve veci prikrmu, co to zmanema navarit, rozmixovat a pak dat do tvoritek na led? myslis ty umelohmotne? a pak nechat vychladnout a sup do mrazaku nebo jeste do nejakeho pytliku?nejake sitko doma mam, uvidime.....a flasticky, lahvicky sbiram🙂))

Ali - zaaavidim, stihle dlouhe nohy a maly zadek, ja pribiram kdyz uz tak boky a zadek, bricho snad nikdy......

Ywonen -neboj, rozkojis to! pokud je problem, tak kasli na nejake 3h pauzy, ale davej maxikovi porad ldy si rekne, at si to nastartujes apak mu zavedes rezim...a koukej byt zodpovedna matka, nejist silenosti(jako vcera🙂)), hodne pit ajist vyvary, at mas mlika jako Lolo 😀

alexandrah
1. bře 2010

veru ywonnre - uz som aj zvedava na tvoje foto!!!
kocečky su kocky!! (stvorce??) na bruchu, ako sa to vola, take svaly, ako radiator, a tak na bruchu? alebo to este volaju aj buchty, (akoze na pekaci), proste tie svaly na bruchu!! a mas pravdu, ani ja neni som tlsta, ale sama pre seba si viem predstavit aj lepsiu este postavu!! 😀 no a vidis, hviezdy ste obaja, aj ty aj adamin!! no vidim, ze ty si postava hruska, to priberas asi od zadku dole, ale brucho, prsia a vrsok parada, nie?? ja zase nikdy nebudem mat brucho ako ty!! aj ked mam uzke boky, comu som rada. (akorat nie pri porode 😀 😀). ale to mas aj ty!!
ywonne - este aj vinea, ja som ju riedila s mineralkou, alebo caro, alebo tie homeo z lekarne!! no sprintim za spuntom!!

zuzka11
autor
1. bře 2010

Ahaaaa, uz vim, u nas se tomu rika topeni nebo želva 😀 diiiiky 😉 😀

jinak jsem zapomnela, hlava dubova - Pclass je na zahrati jendoducha sestava aerobic a pak hodka posilovani, tyč, gumicky, na zemi, cinky....zalezi na cviciteli......mam to rada, ja nejse moc tanecni typ, takze tohle je pro me ok...a uz se strasne tsim, ze sleza blbosnih auz bude na in line brusle.....jupiiiii! Holky ve st jdu zase do kina, s tygrem, davaji cesky film - nejaka komeeeedie - Doktor od jezera hrochu....ale ja bych snad sla i na Krtecka, hlavne ze to bude mezi lidi a kino 😉 ted mam pujcene dvd a koukam na Pusinky, cesky film, videly jste?

Vite co me napadlo....? Co takhle dat nekde treba v lete spicha? Ja mam dpocela na dosah Blavu....P.rodice bydli v Breclavi, takze to je coby kamenem dohodil🙂))co vy - marci, Ywonne? Jak to mate do Blavy daleko?

alexandrah
1. bře 2010

uz ma napadol aj cesky vyraz, a sice čtverečky?? boze, ja si niekedy pripadam, ako by sme neboli z CR a SR, ale z inej planety, co je blbosnih auz?, ci to je len vas vyraz?? proste pojdete bruslit? aj ja strasne rada korculujem aj na inlinoch, kupime riskovi taky ten vozik, co sa pripevni na bycikel za neho, a pojdeme, muzicek na bycikli, a ja na korculiach!! musim sa pochvalit, raz som presla 55 km, asi s 3 pauzami!! a samozrejme sa na 2. den odvazim, ze som urcite schudla, a baby ja som pribrala (svaly, ale aj tak ma slo porazit!!).
pusinky som nevidela, ja tiez kukam na dvd vela, a sla by som aj do kina, ale musim vyzistit, ci tu mame take pre matky s kocarkami, predsa len sme hlavne mesto, no nie?? (aj ked praha to neni... ☹ ). no ja mam zajtra kamarata, a vo stvrtok ideme s kamoskou do obchodov, a na kafco, budem mat strazenie, a vecer mame kulturu - filharmoniu!!
inak to iste ma napadlo, ten spich v lete, blava je uplne super 😀 😀 😀 , napadlo ma, ze mozno by sme sa pomestili aj ku nam, mame 4 izbovy byt, vsade lezovisko pre hosti, cize ja v spalni s krpcom, a mame este detsku a pracovnu uzavrete izby, a este velku obyvacku open air ... no len ci budete chciet ... a zuzi, ja to s tou prahou myslim vazne, my tam urcite pojdeme, mam tam tu sesterku (teda dve aj bratranca) tak mozme dat spicha aj v prahe, co povies??
inak, mna aerobic moc nebavi, ja pojdem korculovat, a s kamoskou na umelu stenu, a do posilky asi, no neviem kedy 😲 😖 😢 uz si to vravim mesiac ...

alexandrah
1. bře 2010

marceli, ozaj, ty si zo skalice, ci z okolia? lebo svokrovci maju chalupu v borskom mikulasi, tak tiez nastartujem trabanta, a mozem dojst, ked tam niekde budem, ked bude jar-leto...

zuzka11
autor
1. bře 2010

Jak daleko je Skalice od Blavy?

Ali - jeste jsem zapomnela, ja Adama prevlikam na noc a pak je v dennim..to jsou nekdy ty teplaky nekdy kalhoty, ale na noc ma pyzamko, ted dbojdilne s tygrikem🙂)a jinak rozepinaci po cele delce...a pak jde do fusaku a prikryvam ho tenouckou dekou, mame porad otevrene okno.....

Blbosnih je zkratka od blbej snih🙂))moje zkratka, protoze uz me strasne stval 😀 Blavu beru! ja to mam fakt autem od Breclavi cca hodku a neco, coz je paradicka! A v lete urco v Breclavi budu....

alexandrah
2. bře 2010

zuzi, si moj clovek, aj ja furt vetram, jednak riskovi sa lepsie spi vo vyvetranom, aby nebolo moc teplo, aj lepsi vzduch, a doma mi furt nadavaju, ze mam zavriet 😀 😀 ale ja sa nedam!! 😀
no skalica je cca hodku a pol autom. inak, to ma asi lepsie, ked ho prezliekas, risko sa fakt obcas spoti, normalne cely chrbatik aj vlasky vzadu na temeni. aj my mame rozopinacie pyzamko po celej dlzke, muz ma toto oblecenie najradsej, najlepsie sa oblieka aj vyzlieka, keby bolo na nom, kjupovali by sme iba to, hehe 😀
kocky, dneska masaz, som v raji!!!!!!!!!!!!!!!!!§ vcera som uz ani stat a sediet nevladala, vecer sme sli s muzom akoze na rande okolo jazera (akoze vecerna vychadzka so psom, riska strazila svokra), no a ja som normalne krivala, jak ma to bolelo. tak maser povedal, ze mam moc pretazene oblicky, a jak mi to vymasiroval, uuuzasneee"""!!! budeme teraz chodit pravidelne, a v zachvate zdraveho zivotneho stylu som kupila morsku sol (uz som nad nou dlho uvazovala), a melasu na zelezo brusnicovu, a podobne blbinky drahe, ale zdrave!!! (akoze na unavu, na podporu detoxikacie a podobne 😎 😎 😎 ). tak to snad zaberie. a povedal, ze mam vysadit sladke, teraz chrumem salat ...tak aspon mam dovod. som sa odvazila odvazit sa 😀 a mala som 47, no cakala som horsie, ale aspon viem vychodiskovu vahu. tak ide sa na to. este to chce cvicit, a az ma porazi za chvilu od tolkeho zdravia!!! svokrovci vzali riska von, tak - co robim ja - upratujem, hurrrrááá!!! 😒 ☹ 😲 😕 😅

ywonnee
2. bře 2010

kocky som tu len na skok kym mi maly spi na ramene.... asi som ho prechvalila.... uz 2 den papa kazdu pol hodinu ale prisli sme na to preco.... je lenivy vytiahnut si viac lebo po kojeni som este 70ml odstriekala a dala mu tak ihned zaspal.... ale poviem Vam ze je to u nas teraz bieda, muz stale v praci ledva stihnem navarit a jest??? fuuuu od vcera som nejako nestihla... len caj stiham a sem tam chlipnut do polievky.... no uvidim este par dni ak sa to neupravi asi budem musiet prikrmit lebo aj v noci je to na mna dost vecne len kojit.... idem si Vas precitat a vecer sa mozno stihnem zastavit....

alexandrah
2. bře 2010

ywonnk - mozno skus odsat, a zje ti viac a rychlejsie, a das mu MM. ja som to riesila potom tak, ked si nevytiahol dost, a jedol aj 2 hodiny, a potom zase reval, lebo mal hlad, a v noci to bolo peklo!§ a pri odsatom to zjedol hned...lebo ako povedala jedna sestra, ked je babo hladne, tak spat nebude, aspon risko nespal, kym sa poriadne nenajedol. tak drzim palec!!!

zuzka11
autor
2. bře 2010

Ywonne - jsi druhomatka, co ja ti muzu radit, ze 😀 jen je fakt dulezite - prdet na uklid, ale dat si ve volne chvili nozky nahoru a jidlo...to ze cely den nejis, nepijes je fakt blbe....a Ali radi dobre...nevytahne, odsaj, po kazdem kojeni a pri kojeni ho stimuluj, klidne drsne, na nozkach, pod bradickou, u ouska....pak je to zacarpvany kruh - neji, spi, je slaby tak spi a neji...a ty ztracis svoje Lolo Ferrari 😀

Ali - jsi hvezda a odvazlivec, ja na vahu asi, mooozna, stoupnu zitra a kdyby to ukazovalo hodne oskliva cisla, tak rychle slezu a budu delat, ze jsem tam snad ani nebyla 😀

Dnesni plavani supr bupr, rekla jsem, ze si Aam da pauzu v potapeni, misto toho "jen"plaval, makal jako blazen a pak uplne odpadnul, chudatko 😀 ale vsechno zvladnul lážo plážo......pak jsme si doma lehli, ted uz druhy den spime spolu, teda nejdiv tygr sam, pak se probudi, ja mu dam kelly a u ni on jeste usne a ja s nim🙂))a pak prisla navsteva, kamoska, manzel a jejich stejne stara holcicka, soupli jsme je s Adamem do ohradky, ti na sebe koukali, jak puci 😀 a pak az se dostatecne okoukali, tak vypukl boj o knizku 😀 byla silena prca je pozorovat, jsou rychli a neohrabani jako snek, tak vzdycky nekdo omylem machnul rukou a knizku ukoristil, ten druhy vydal takovy nesouhlasny zvuk, my se zacli potichoucku smat 😎

alexandrah
2. bře 2010

zuzi, aj ja som nasla plavanie u nas blizko, aj peso dojdem, aj materske centrum, to je ete blizsie, aj masirovat ho bude zten maser, bol tu kamarat, super, ideme kupat!! (teraz!! - ja viem, ale do treraz spal... 😲 )
zuzi, a kde spi manzel?? hááá??

zuzka11
autor
2. bře 2010

Ali, manzel prece pracuje 😀 teda pres den a v noci si tygr ve sve postylce a ja s Petrunkou 😉

Jooo, ta masaz - velka zavist, muselo to byt paradni!

ywonnee
2. bře 2010

zuzi som ale pri malej to bolo uplne ine... mala som tolko mlieka ze som ju kojila cca 7 min len z jedneho prsnika a to jej striekalo same do ust... teraz ho tolko nemam a maly je lenivy borec... ale uz sme prisli na to co mu je... dnes sme uz boli aj na pohotovosti(jeho doktorka mala sluzbu) a ono nam nebolo hladne ale trapila ho koprivka po celom tele, vsimla som si ju uz vcera ale myslela som ze z olejicka tak som ho vysadila ale ono to je z avivaze... dostal kvapky na upokojenie svrbenia a uz sladko 2h spinka... hned som vsetko pradlo hodila do pracky kupila decku Lovelu a uz sa nam to perie 🙂 🙂 🙂 no a mliecko uz mam teraz v prsiach habadej lebo uz som sa stihla aj poriadne najest aj napit aj tie homeopatika som si kupila a aj cajik mi muz kupil nejaky bio pre kojacie maminky...

ali zaaavist bleda spat mi neda... aj ja sceeem masaz...

zuzka11
autor
3. bře 2010

Ywonne - hlave pores jidlo, to cos psala byly silene alergeny, pro tak male mimco nic moc 😖 Ale neboj, za chvili si je zase budes moct dat......a 7min - to ale az byla malinko vetsi, ne? Ada, ta od 2-3mesice, predtim klidne pul hodky a vic......

nejsilnejsi alergeny jsou vejce, kravske mleko, rajcata, ryby, orechy a med...jo a kakao.

ywonnee
3. bře 2010

boze zuzi a to su snad jedine veci ktore mi od maleho narodenia chutia ale na oriesky nereaguje... to viem iste... a kravske mlieko nepijem, len ryzove alebo sojove (som tiez alergicka ako moja dcerka na laktozu a kravsku bielkovinu) takze je dost mozne ze bude aj maly... uvidime... a vies ze si uz ani nepametam kedy to zacalo to kratke kojenie???

kocky mam pre Vas novinku!!! vcera ma moj drahy poziadal o ruku a oznamil mi ze termin bude prekvapko, takze neviem ani ja a aze by chcel somnou splodit buduci rok dalsieho synceka... vraj rodim krasne deti 😕 😕 😕 vyplestila som nanho oci a miesto ano som zo seba v soku vypotila a prstienok mam kde!!! baby hambim sa ako pes.... no nic džepetko je uz hore tak sa stavim neskor....

alexandrah
3. bře 2010

ywonne - prat bez avivaze!! 😀 a iba detskou lovelou, nie normalnym praskom 🙂
a moc gratulujeeeeeeeeeem!!!!!!!!!§ mna ked muz poziadal o ruku, tak to bolo krasne, akurat to malo jednu chybu, ze si z toho nic nepamatam. aj som to cakala, ale tak som sa ho snazila pocuvat, ze som si proste absolutne nic nezapamatala. aj ked my sme spolu dlho zili, takze u nas svadba nehrala az taku rolu ...
kocky, potrebujem psychicku podporu!!! a veeeeeeeeeelkuuuuuuu!!!!!§ "vyhodila" som mamu. proste dosla neskoro, ale to je ok, len ja som nespala od 4 rano, a zase ze - zase ma rozhodene jedenie, to mu nedavaj, tamto rob, a nerob, tak som jej vzdy odvrkla, ale v medziach slusnosti. a ona ze co som na nu taka, proste sa ofucala. takze som mala vo vlastnom byte s mamou tichu domacnost, lebo proste bola urazena. ja som samozrejme knitala, ze pracka, umyvacka, riad, mlieko, risko ...navela navela ho isla prebalit, co som ho uz mala ja na rukach, a ona ze nechaj, ja ho vezmem, ked uz som tu (predtym mi povedala, ze uz sem nebude chodit, ked som na nu taka ...). ja ze ja ho prebalim, a ona ze tak to tu nemusi byt, a ja ze nemusi. a tym to haslo. tak odisla, este viac urazena, riskovi dala pusu, ze ho pride "niekedy" pozriet, a dojde si po veci, co tu ma, a proste tak. na 1. stranse mi odlahlo, a na 2. stranse poznajuc moju mamu zase to vyzera, ze sa aspon pol roka nebudeme bavit. aj ked oco sa jej asi moc nepodakuje, on riska chce vidiet, aj ked verim, ze ma vykresli, akoze som na nu vrieskala A PODObne. nebyt riska, tak uz tu sedim cela hotova, roztrasena, a uplne mimo. boze, dufam, ze ja s riskom nebudem mat taky zly vztah, ako s mojou mamou.

alexandrah
3. bře 2010

ywonne - aj ja mam alergiu na mlieko, tak riskovi pre istotou davame hypoalergenne, lekari vraveli, ze je 50 % tna pravdepodobnost, ze aj on bude mat ...tak pre istotu.
zuzi, uz si zacala s prikrmami?, ako vym to ide??

ywonnee
3. bře 2010

alex aj ja mam s mamou takyto problem len u nas je to trochu ine, ona mne pomoct nikdy nepride lebo jej neposlem na cestu (ona ma prijem 330eur a ja len ubohych 200eur tak uznaj) a potom jedine co ju zaujima je co a kolko nam starka dala penazi co malemu nakupila a ze preco aj jej nekupi a take... ze ona je prvorodena dcera a ze vsetko co som dostala patri jej ... tak sme sa jej vysmiali a ja som ju pred par dnami poslala do certa a ze nech sa da liecit lebo ze to nema v hlave v poriadku( uz viem preco sa s nou 3 muzi rozviedli) nerob si s toho nic, mas svoju rodinu a nemyslim si ze by si sa mala kvoli tomu trapit ved si jej len jasne dala najavo ze sa Ti jej kybicovanie nepaci a ona ak to nechape to uz nieje Tvoj problem.... aspon ja by som to takto vnimala... nemozes do nekonecna na nu brat ohlad... a s tym mliekom a alergiami mas pravdu aj mala to zdedila po mne.... a po svojom nepodarenom otcovi nabeh na astmu a same pelove alergie... chuda moje male... ale drzi sa statocne a konecne prestala ziarlit.... uz sa ozaj chova ako velka segra a vo vsetkom mi pomaha...

zuzi aj mna zaujima ako ste na tom s tym prikrmom... hehe mam v zivej pameti ako moja mala na mna cumela 😕 😕 😕 ze co jej to davam 😀 😀 😀 ja som zacala so spenatom aby si nezvikla na sladke moc...

no kocky tak zas ficim k malemu prsia sa mi uz nalievaju a maly somroce ze je hladnyyyy....

alexandrah
3. bře 2010

ywonne - no moja chodila pomahat, lebo ju vyhnal oco, lebo ze svokrovci chodia, a oni nie, hanba, tak pro forma chodila, ale keby to bolo na nej, nedojde ani raz, ako mi neraz povedala, ze sa jej nechce, a vsetko ju boli,. a ma kopec vybavovaciek (asi v posteli - dochodkyna). a samozrejme ze listky na elektricku sme jej mali preplatit, kupit pivo, kavu co ona ma rada, knihy dat k dispozicii (aby sa u nas nepretrhla ...). a riskovi nekupila nic!!!!!!!!! akoze nicovate nic!!!!!!!! a to svokrovci, co maju menej, aj vcera doniesli balik plienok!!!!!!!!! pocuj, ako si mamu poslala dokelu?, akoze fakticky a doslova?, lebo ja mam vzdy väcsie nervy to urobit, a pritom by som mala pokoj ... ale vzdy si vravim, je to mama, ale dopekla, keby som si mala vybrat, urcite by som ju za kamosku nechcela ...sak to, ze ten moj sprosty ohlad, keby som bola nejaka krava s hrosou kozou, bolo by mi to jedno, a jak by mi bolo dobre!!!§ ale teraz musiom byt hlavne koli riskovi psychicky ok, mam uz zodpovednost aj za svoju rodinu!!! (ake aj, hlavne!!). inak, u mna sa chova ako velky brat nas havinko!!§ ked risko place, a ja dlhsie nejdem, tak si lahne k nemu, a ukludnuje ho!! a zazera na mna, kde som !!?? 😀 je uzasny!!! minule som riskovi odsavala sopliky, a plakal, tak havo knucal, nech uz mu dam chudacikovi pokoj!!!
baby, boze, ked ja zacnem s prikrmami, to ale bude!!! ja zatial o tom nemam ani sajnu, radia vam vase pediatricky??