My super kočky "ne"přibíralky maminkami

zuzka11
8. lis 2009

Taaaak a je to tu, pomalu ale jiste v naší staré diskuzi končíme a jdeme do další fáze 😉 A já to hned začnu -

snídaně - bílý jogurt, banán, lněné semínko, troška rozinek
svačina - nestíhačka, šli jsme na oslavu narozenin a vypravit se je ještě pořád hooodně náročné 😉
oběd - lasagne se zeleninou - cuketa, mrkev
svačina - sušené banánové chipsy
večeře - zatím nevím 😉

Tak a doufám, že sem hned odrazí Marcelka, ať porovnáme, dneska jsem se se sladkým držela, jiné dny je to horší 😕 😔

alexandrah
9. bře 2010

ywonne - posielam foto, ale na teba nema mail, baby, foto som vam poslala ...
zuzi, aj ja mam doma jednu, z talianska ... vcera som sa postupne do nej pustila, este polka ostala ... ale bola mnam!!!! potom daj urcite echo, ako ste po tej kasi spinkali!!!!!!!!!!!!!!! no ja idem zajtra s risko ku kamoske, tak velky den, uvidim, ako to zvlydne ... a buduci utorok s nim idem cvicit, tak som zvedavaaaaaaaaaaa........

zuzka11
autor
9. bře 2010

Bude to super, uvidis Ali, odreagujes se, Risko bude v nvem prostredi, zabavi se, bude se o vsechno zajimat....ja mam zase zitra ten nas obvykly "babyclub", tak se tesim....uz pecu chleba s olivama - foccaciu, holky si ji vyzadaly 😀

Cvicit ty a Risko v detskem koutku nebo jdes cvicis S Riskem na nejake basnicky, rikanky a podobne? pak urcite podej hlaseni!!!

Joooooa ja vam povim naseho "vychcanka" - vcera jak jsem mu zkousela dat z flasky vodu...nenenene, prehazopval si ten dudel v pusince, byla to dobra gamesa, ale nevypil nic, dneska na plavani mu Maruska dala napis ze sve, mela tam HIPP svestkovou stavu, naredeneou, a to si panacek dal, neni blby 😀

Holky ja ho mam tak silene rada! nekdy je to silene narocny, ale pak ho vidim, spinka, prisaje se a proste bych ho upusinkovala.....je to takova prdelka.......no vzdyt to znate 😀

Ali - jdu mrknout na ty fotky....

Ywonne - ja i tobe posilala do IP adresu na rajce, tam davam fotky pravidelne, mas ho nebo mam poslat znovu?Co vlastne patrik, uz dorazil?

alexandrah
9. bře 2010

zuzi, jak pises, milujem ho nadovsetko, nic mi neni luto, minule svokra povedala, jak sa hovori, ze najkrajsie (najlepsie) je babo, ked spi (rozumej, nerobi neplechu, neplace ... proste je dobree), tak ja ze nene, ked je hore je uzasny, na vsetko striehnem, co uz vie, co robi, vypravam sa s nim jak s dospelakom, sak neviem, co rozumie, a co nie ... mno cvicit idem SSS nim, take lietadielka a tak, by som ho este neodlozila, nech si aj on uzije, to je prave pre taketo babatka, vola sa to "santenie s babatkami" sa moc tesim!!
ten chlebik znie vyborne, potom daj vediet, co ty na foto!!
no svihame kupat ...!!
na baby clubu bude supe,ro t sa stretavate pravidelne nejaka parta?? to mas uzasne, snad aj my zalozime ... uz na to cvicenie s babatkom som zacala lanarit kamosku, bola nalomena ... zatim sviham, vecer este precitam!!!!!

zuzka11
autor
9. bře 2010

Ali to jsou ty spoluzacky z gymplu, co se kazdy tyden setkavame....normalne ve ctvrtek, ted je vyjimka ve stredu.......

zuzka11
autor
9. bře 2010

Ali - ted jsem se na ne koukla, fotky uzasne, mas nadherneho syna! 😉 A tobe i manzelovi to na nich taky strasne moc slusi!!!!Proste stastna rodinka!

marcela22
9. bře 2010

Alex dakujem pekne za fotka ste tak kráááásny!!!! Vážne moc moc zlatunký ste všetci traja! Ja som už dávnejšie dávala sem do albumu ale neviem či ste pozreli 😅
A ňestihla som Ti ešte odpísať na IP ale ďakujem...veď vieš🙂
A to cvičenie by som brala aj ja, už hocijaké len aby som niekam vypadla z domu a z tejto našej dediny...trošku ponorka chodiť už tretí rok skoro každý deň na tú istú prechádzku...našťastie mám s kým tak sa to ešte dá vydržať 😉

Zuzi vidím že si asi užívame dosť podobné obdobie, mne sa malý už tretí deň tiež stále hnevá a nič ho nebaví, na nič nemá náladu, len by sa nosil...ale papať pýta klasika každé cca 3hodiny tak si myslím že mliečkom - hladom - to nie je. On sa aj často v noci o tej pol tretej budieva ale vždy len pošuchoce a zaspí znova ale dnes už začal plakať tak som mu dala papať aby nezobudil Sonku zasa lebo tá tiež moc nespala. Ale papal riadne a o tej šiestej znova... Keby ste náhodou mali krízu a menej mliečka tak môžeš už kľudne začať prikrmovať zeleninkou, tých pár dní skôr neublíži. Adamíno už je veľký chlap, už je aj možné že mu proste už niečo chýba aj keď neverím tomu že by ste mali fakt krízu, skôr nejaké to fakt horšie obdobie ako my. Dúfam že Vám to rýchlo prejde a vráti sa Ti to poslušné dítko 😉 Teda aspoň poslušnejšie než teraz 😅

A ako píšete o láske k malým, ja som z neho tiež uplne pokakaná 😅 Aj keď už je dlho nervozny a protivný a začínam byť naštvaná, tak si uvedomujem že by som ho nedala nikomu ani za celý svet! A nevymenila ani za najlepšie dieťa na svete. je to moje prďolátko milované a väčšinou by som ho dokázala celé dni len pusinkovať...a to za to Sonke nadávam, lebo ona robí to isté a potom mi hovorí "maminko ani Ty mu nedávaj pusku ked ja nemôžem" 😀 Tiež si musí všetko všimnúť 😀

Kočky moje ja by som tak spala až by som plakala ale manžel mi o chvílku spraví masáž tak sa teším🙂 A za necelé 2hodky zalahnem a spííííím🙂

zuzka11
autor
9. bře 2010

Marci - tak si uzij masaz a kraaaasne sny! 😀 Vidis, tvoje fotky jsem zkoukla, ale zaponela "zhodnostit"...Adamek je uz velky kluk...a naaaadherny! okate miminecko...nebo miminecko, chlap je to 😉 A Sonka je uz velka slecna, strasne to leti.........

Me ted Adamek zaplakal, sla jsem za nim a asi spatny sen co co, stacilo ho vzit do naruce, pochovat, dat zpatky , pustit pisnicku a spinka dal....takova prdelka, visel mi v naruci...asi se neceho leknul.......

alexandrah
9. bře 2010

marceli, a preco nejdes spat??
kocky diky moc za uzasne hodnotenie, kazda mamina si mysli, ze jej babo je najkrajsie na svete, ze?? zuzi, nezda sa ti, ze sa podobaju??
boze, ked vidim tych vasich chlapakov, ani sa mi verit nechce, ze o chvilu je taky ah risko, a co potom, ze zacne chodit, vypravat, a vsetko, fakt si to zatial neviem voooooooooooooooobec predstavit!!!!!!!!!§ (a to ja mam veeeelku predstavivost).
marceli - adamko je kraasny, ma okale po tebe, ze?? a asi aj pusinu, nie??
no kocky, idem docitat knizku, a spat, dufa m...

ywonnee
10. bře 2010

achoooj, tak ja mam dnes strasnu kriiizu, maly v noci bol ako cert, neplakal len stale sa pucil a prdel a hneval sa medzitym si chvilku pospal a zas... potom bol hore, mlaskal si a tak... nastastie neplakal ale mne to aj tak pokoj spat nedalo... rano o 6 budicek a uz som nemohla zaspat... tak som vychystala Patrika do prace, najedla sa upratala a potom obriadila Lauru... teraz maly spi tak ho okolo 11h zobudim nech je hore aj cez den...

Zuzi pozerala som IP ale nemam tam Tvoju adresu na Rajce tak mi pls posli este raz aj ja sa sceeem potesit s Vasimi foto 🙂 🙂 🙂

alex poslem Ti mail ale myslim ze sme mali aj skype ja Ta mam doteraz ulozenu ale Ty si nepotvrdila mna 😉 😉 😉

kocky a mam spatnou spravu, pribrala som 3kg a straaasne ma boli pravy prsnik, vcera som ho pod sprchou rozmasirovala a aj poriadne odsala z neho mlieko(po kojeni este 130ml) a neprestalo... mam tam hrcku velku asi ako bobula od hrozna tak hadam to bude len zdurena zlaza alebo nieco kedze mam vecne plne prsia... uvidim, budem pokracovat s masazou a odstriekavanim...

Marcelka ja ja by som si uz dala masaz... ale kedy??, ked Patrik je stale v praci a ked pride domov volaco mi pomoze a uz uz pada mrtvy do postele 😢 😢 😢

kocky napiste nejake vesele hystorky s drobcami, nech sa rozveselim lebo som nejaka ina, smutna a neviem nepoznavam sa... vzdy som bola vesela kopa a teraz??? som ako by ma pozula krava...

alexandrah
10. bře 2010

ywonne - ja som s tym skypom mala uz problemy, mne sa nejak nezobrazuje, ze mam cosi potvrdit ... tak posli maila ..
dneska som ja trdlo zaspala o 12, a vstala o 05, (snivalo sa mi, ze mi mama berie syna, aka haluz!!). risko samozrejme ako dobre vychovany chlapcek drichmal do 7.30. takze ja som mrtva, a risko je ok. predvcerom, ked tu bol oco, tak ze reku ide pomahat, ze mu da papat, risko kukal, pucil sa, ze to myslite vazne??!!! (oco zase mal uzasne poznamky na mojho psa!!), a potom reku ze tak toto teda ne, a uz spustil - uééééééééééééééé!!!!!!!! tak som ho vzala ja ... nejak ho nema rad, zeby dobry vkus?? (som zla, sorry!!).
ywonne - na historky je macher zuzka, ja vesele ... ani neviem ...risko uz oblizuje hracky, a kedze u as uz ani nepredavaju gumenne, tak oblizuje chlpatu opicu ...aspon hrka!! dnes idem s riskom k tej kamoske, a zoberem od nej aj cosi - hrazdicku, hracky ... tak snad dobre poriesim!!
ywonne - drz sa, nech ta nechytaju depky, potrebujes sa vyspat!!! o chvilu je tu vikend, a patrik postrazi, nie?? (babku uz radsej nevolajte, lebo sice budete mat mozno zariadenu dalsiu izbu, ale nervy v kybly...).
no ja som zahlasila, ze drzim dietu - od vcera, fakt som drzala, a dneska foter doniesol polievku, halusky a lievance, na porazenie!!!!!!!!!!!§

ywonnee
10. bře 2010

kocky ja uz viem co mi je... som chora, asi mam teplotu 38,7 tak idem do postele... a ten prsnik??? boli ma to jak slak, pri kojeni mam slzi v ociach... stavim sa vecer ked mi bude lepsie...

ywonnee
10. bře 2010

teda nie asi mam teplotu ale asi som chora lebo mam teplotu... som uz dnes polepetko... tak idem do hajan...

Ali Patrik bude do konca mesiaca kazdy den v praci pretoze je veduci a musi zaskakovat ked niekto chyba... aj jaj...

marcela22
10. bře 2010

Ywone to skôr vyzerá na zápal prsníka 😕 Ak bude bolesť a teplota pokračovať tak šup šup k lekárovi s tým nie je sranda!!!! Hlavne sa drž, moc na Teba myslím, nech to rýchlo prejde a si pre drobcov fit, je to hrôza byť chorá a starať sa popri tom o deti... 😝 Zabijak 😒

Zuzi ďakujem🙂 ja somTvoje fotečky ešt estále nepozrela, flákalka jedna, ale hneď idem na to! my sme dnes zasa vstávali o šiestej, predtým o pol piatej kojo taksom zasa vyspaná len tak na prežitie...potom som s nimi skoro dve hodiny blúdila po vonku len aby si malý pospal a neplakal stále od únavy, ale spal asi len polovicu toho času, väčšinou len kukal a ležal..ale teraz zasa zahajal tak uvidíme na ako dlho. samozrejme ho musím stále hojdať...
A ako ste na tom Vy s Adamínem? Je už lepší? A už dávnejšie som sa chcela spýtať, ako ste na tom so sedením? A kedy sa začal oficiálne otáčať? Mne sa malý točí na bok už hrozne dlho ale ked sa dá na bruško je to skôr zatiaľ iba náhoda...a do sedu sa ťahá stále, preto sa aj dosť často hnevá, lebo mu nepomáham posadiť sa ani ho nedávam sedieť a on by hrozne chcel. Len čo sa ma chytí obomi ručičkami už sa ťahá a nechce prestať. a potom hrozne plače 😒 😝

Alex ja chodím večer spať až okolo pol dvanástej, lebo malý po pol jedenástej ešte papá a dovtedy spí len tak slabo (keď teda ovšem spí) a nedá sa pri ňom pospať si lebo ho väčšinou musím hojdať. A Riško asi vie prečo pri Tvojom otcovi plače, čo? 😅 Vaši tuším nikdy nedajú pokoj psíkovi.... 😝

alexandrah
10. bře 2010

veru, aj mna napadol zapal prsnika ...
idem sa najest, este som dneska nejedla, asi zbodnem tie halusky ... potvory jedny ...

marcela22
10. bře 2010

Alex tak už Ti neutečú? 😀 Ale aj zajtra je deň, aj tak obe dobre vieme že kým sa fakt nezatneme a nedáme sa tú dietu veľmi svedomito a odhodlane tak to nevydržíme. To chce ten správny čas 😉

marcela22
10. bře 2010

Zuzi konečne som pozrela tie fotky a supeeeer! malý je taký krásny! A on nemá vzadu na hlavičke vyšúchané vlásky??? To závidím ten môj tam má riande koleso🙂 vždy keď nemôže spať si šúcha hlavu, väčšinou v postielke a potom je na podložke milion malých chlpkov...a Adamín má nádherný úsmev a očká🙂

zuzka11
autor
10. bře 2010

Marci - moc diky 😉 Kolecko nema, on donedavna pry nemel ani vlasy 😀 , ja ale rikala, ze je ma jen blondate 😀 Ale ted uz mu je nikdo nezapre, za chvili mu budu muset delat culik 😵

A nejaka historka? Ja vam ji teda napisu, vtipne to moc neni, ja se z toho muzu posrat 😀 Tygr si navyknul - ano, uz jako malickate bejby ignoruje maminecku, svoji.....driv pri uspavani byla hudba, ja ho drzela za rucicku, dohrala hudba, pusinka nebo pohlazenicko a slova na dobrou noc...ted ho polozim do postele, on sebou supne na bok, ani hudbu nepotrebuje a stylem - mamo, uz teda muzes pryc - se otoci 😀 No, ale to neni ta nivinka, novinka je, ze jak sebou sije, tak usina a spi s hlavou pod polstarem, ano POD....jednou jednikrat jsem mu ho dala z xichtiku pryc, jakoze zodpovedna matka...a uz nikdy vic,probudil se a plakal, jak ten plakal......takze ted vzdycky zkontroluju ze dycha a necham ho...stejne by ho tam za chvili mel zase.......

Dneska byla prvni jizda sportakem, uuuuzasne, chvili cucel kolem sebe - sli jsme jen k rybniku, ja docela uhanela, zapomnela jsem si rukavice a cepici, tak jsem klepala kosu...a pak otocil hlavicku napravo a hodil si chrupku...

A sezeni? jesze ne, ted se snazi lezt, ale zatim mu to nejde, nekdy jakoby vyspuli zadecek, nozky pod sebe, ale to je zatim vsechno...a pretaceni, takove to opravdove, kdy i vyhaknul rucicky byly presne jeden den pred 5.mesicnimi narozeninkami.....btw.zitra je mu pul ročku 😀 tak dlouho uz mame toho naseho teroristu 😵

Ali - jake byly halusky? Vis, ze ja je jeste nikdy nemela? vsichni mi radi, dat si je poprve nekde, kde je opravdu umi, abych nenalitla...a ja nic takoveho jeste neojevila 😀 Jinak dneska ma Zuzanecka veeeelikou pochavlu, odhodlala jsem se behat atak moc se mi nechtelo 😀

zuzka11
autor
10. bře 2010

Ywonn - Marci ti to psala podle me zpravne, taky mi to prijde jako zanet prsu...to je pak takova "rychla smrt" 😖 horecka atak....drzim palce at je lip........chudinko,.....psychika na pytel vid? jsi na to vsechno ted sama, kdyz patrik musi tak makat a jeste tohle.......vydrz......a ty 3kg jsou mliko......

alexandrah
10. bře 2010

kocky, tak halusky padli, asi 5 minut po tom, co som tu pisala ... ale dokonca, jak som bola u kamosky, tak nam urobila vafle, no nedaj si, do pekla!!!!! tak som spraskala aj tie!!! no hruuza, s mojou dietou. ja mam aj pevnu volu, som si nakupila zeleninku, a ryzu a podobne, keby mi len vzdy ktosi nenosil jedlo!!! ze sak to luubis!!!
no u kamosky, super!!! tak ja som bola doobeda jak rintintin, vstala som o 5 - zuzi, som na teba yslela, ze boze, ty takto vstavas kazdy den ... a kym bol obed, som mala vyluxovany byt, umyte vlasy, navarene francuzske zemiaky pre manzela ... opatreneho riska ...potom som telefonovala s par kamoskami, a zistilo sa, ze vlastne ja riskovi nedavam cajuik (akoze fakt, iba obcas maalo, takze dopekla, a ze mu mam davat ...). tak vola kamoske, ze dojdeme aj skorej, co budem cakat cely den. no ale potom risko zaspal, zobudil sa, a ja vychovne, idem mu dat cajik, konecne, tak on ho asi pil za cele 3 mesiace, pil hodinu, vypil 210 ml!!!!! a to som mu uz vybrala z pusiny, reku, sak uz musim ist (brala som este jednu kamosku), reku, dokrmim ho tam, aj tak sme meskali hodinu a pol!!! (zuzi, moja logistika ocividne zlyhala!!ň. potom uz bolo fakt vsetko nachystane, idem do garaze, a jak som vzdy chodila s muzom, tak som toho riska v autosedacke nevedela zapasat, ach jaj, ja nervozna, do toho 2 telefonaty od tych kamiosiek, kde som, jedna caka na parkovisku, druha doma ...potom volam muzovi, co s tymi nestastnymi popruhmi, a este k tomu mame take svetlo v garazi na pohyb, takze kazdu pol minutu to zhasinalo, tak som behala ku cidlu, a mavala rukami ... 😖 tak som vyrazila. no bolo vyborne, je to dost daleko, riska riadne vytriaslo, aj zaspinkal, ja som mu po ceste vyrpavala, len na mna ludia kukali, preco sa sama so sebou vypravam v aute, a robim ksichtiky (jak som menila hlas ...). u nich dvaja maly chlapcekovia, risko bol uplne dobry, jedna kamoska sa starala o neho, a ja som si vyberala od tej druhej veci pre riska ...no a jak potom uz ked sme sli zacal plakat, tak ten jeden maly 2 rocny chlapcek mu doniesol kocku, ze neplac, lisko ...zlaty ... no a ten druhy chlapcek ma 9 mesiacov, tak ja riska na rukach, kamoska svojho na rukach, a zoznamovali sa, cicividne si boli sympaticky, lebo najprv hodil simonko usmev, a zacal mavat rukami, chcel sa riska dotknut, potom hodil risko usmev ... no zlati boli!!! kamosi!!!! (a to risko sa usmieva iba na tych, co pozna ...). alôe dneska bol uzasny, furt sa na mna usmieval ... akoze kazdy raz!!! (to nerobi, usmeje sa na babinu, a na tatka ... a mamina je tu furt, ako nabytok, tak naco ...ale dneska, zazrak!!!!). TAKZE DOMA SOM SAMOREJME ESTE ZBODLA TIE FRANCUZSKE, co som urobila muzovi (aj jemu ostalo) 🙂 , reku, ked uz som porusila dietu, tak nech to stoji za to!!! tak idem ku knizke, a buvat!!! pa!!

alexandrah
11. bře 2010

baby, kde stee?? ja ze vas zase nestiham, ale od vcera nikto??!!! dneska som bo,la u susedy, co ma 2 deti - dcerku 2 roky, a syna 9 mesiacov, risko bol zase anjelik, obe deti sa s nim tak chceli hrat, on zatial iba "sedel" v lehatku, alebo bol na brusku, alebo tak. no ale super. to je kamoska z baraku, tak budeme asi aj chodit spolu von. a baby, musim sa priznat, som este necvicilaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! ☹ ☹ 😒 😕 🙄 😨 aky ste mali den? zuzi, co ten zraz s kamoskami??

zuzka11
autor
11. bře 2010

caus kocky!

Ja hlasim, ze jsem ok, vcera nas baby klub byl uzasny, snad mi kamoska posle fotky, jeji holcicka rozarka Adama bere jako svoje miminko, oblikala ho 😀 , to co ja mu svlikla, vypadal jako akademicky malir 😉

Ale posledni dve noci krize krizovata, musim zase nastolit rezim, Adam prudi, jako fakt.......ale je to moje prdelka, dneska byl vystavne hodny - jako na jeho pomery 😉 , jenom za cele dopoledne do 14h spal 10min, a to je na nej siiiilene malo...pak se tu stavila kamoska se psem, tak jsme daly dlouhou prochajud a pak u nas caj, parada.....jenom jsem zase nejaka zbita......a Ali - udelala jsem zase tu cuketovo - borkolicovou polevku, do ni pak na talir ty dynova a slunecnicova seminka, je zase uzasna 😀

A z meho zivota? mezi nami devcaty 😀 jsem nasrana - udely se mi beeedary 😠 jako fuj fuj, tusim ze asi prijde po roce MS 😝 😔

Ali - ta logistika je narocna co? 😉 😀 Jsem si te uplne predstavila jak litas v garazi, aby bylo svetlo 😀 A jinak parada, srazy schvaluju!!!!A z vafli si nic nedej, ty navstevy nejsou furt a znam te, ty to vybruslis!

Ywonne - jak je, porad horecka?

Holky, dneska mi psaly dve kamaradky, ze musi na kyretaz, zamlkle tehotenstvi....ach jo......

zuzka11
autor
11. bře 2010

Ali - iky za fotku, Risko je fakt kus! 😉 A podoba? Asi si budu muset promluvit s Petrunkou, vsuchni rikaji, ze Adam je cely on 😀 Za sebe jsem si jista 😉 😀

alexandrah
11. bře 2010

zuzi, ja tam tu podobu vidim, uz len to, ze su modrooki blondaaci!!! budeme od nich frajerky odhaanat!!! no logistika peklo ... dneska som to mala lepsie, sla som ku susede, o 4 poschodia nizzsie, co ma 2 deti - 2 rocnu slecnu a 9 mesacneho chlapceka, bolo to nepomerne lepsie, risko bol uplny zlatusik, obaja sa s nim chceli hrat, potom sme dosli domov, a spal vyse 4 hodiny!!!!!!!!!!!!!! akurat teraz vecer ho trosku bolelo brusko, tak som ho uspavala nie do 9, ale do pol 10, ale zmakla som to ...
zuzi, ty urcite najdes nejaky super kremik na bedara ... no ja som menzes uz mala ... jedno pozitivum to malo, jak predtym som mala bolesti sialene prve 2 dni, tak teraz ma to bolelo menej ...
poslala som este jednu riskovu foto, asi podobnu, a aj moju aktualnu ... to som v pracovni ... zuzi, ja som aj nafotila byt, ale zrovna ZROVNA tam bol taky brajgel, ze to nafotim asi este raz, kym to poslem ... 😲

alexandrah
11. bře 2010

kocky, vidim, ze dneska z vas nic nebude, bud ste so svojimi milovanymi polovickami, alebo syncekmi, alebo spite, alebo oddychujete inak ... no tak zajtra ...!! cafteee!!! 😎

ywonnee
12. bře 2010

ahoj kocky vobec mi nieje dobre, horucku uz nemam ale ten prsnik stale boli kym ho uplne do prazdna neodstriekam... potom hodky neboli a potom zacne zas a maly z neho nevie sat, ide to tazko aj s odsavackou tak ho nakojim z toho laveho a z praveho davam zatial Laure... tak idem, lebo mi tu fesanda žgrevi ze chce jogurt... pridem neskor

marcela22
12. bře 2010

Ahojkyyy🙂

Alex prišlo Ti už to mlieko? Ja blbá som sa dnes na pošte zabudla spýtať či sa to náhodou nevrátilo tak môžem nad tým rozmýšlať celý víkend 😝 A moc dakujem za fotky Riško je tam frajer 😀 A Ty kočka 😉

Ywone a nechystáš sa s tým k doktorovi??? Aby sa to nejako nezvrtlo, zápal prsníka je potvora a je to aj dosť nebezpečné, myslím, že Zuzka to môže aj potvrdiť...aj si na to niečo dávaš?

Zuzi tak že by MS? Už som sa Ťa chystala spýtať dlllho predlho či si už mala...mne doktor povedal že kým beriem Cerazete a nekrvácam pomimo tak nebudem mať MS celú dobu čo ich bdem brať. Tak sa tešííím to je taký klídek bez tej potvory 😉 Aj keď stále rozmýšlam nad tým že keby som náhodou nejakým zázrakom otehotnela tak to zistím najskôr podla pohobov 😅 No ale to by som sa moc nesmiala, musela som aj podpísať v nemocnici papiere že minimálne 2roky neotehotniem a popravde sa nechystám tehotnieť najbližších 10rokov 😅
A tiež som Ti hccela už dávno napísať že sa podobáš na manželovu bývalú priateľku, s ktorou chodil skôr ako sme sa spoznali, ale samozrejme si oveľa sympatickejšia ako ona 😀 Ale tak vychádzam si aj s ňou, je to fajn baba, len je tam stále tá "nálepka" bývalá, no...

Alex mimochodom ja mám teraz doma taký neporiadok že sa aj sama pred sebou hanbím. Na skrinkách prach, podlaha špinavá...manžel robil celý týždeň dlho a moc sme nespávali tak som sa na to slušne povedané vyprdla 😀 Ale cez víkend už mi to asi neutečie, hci manžel bude chystať na stavbu ale Sonku si asi vezme von tak s malým to nejako zdoláme...

alexandrah
12. bře 2010

marceli, mlieko je uz na poste, pojdem si pre neho, diky!!! a co je cerazete? a preco si podpisovala, ze neotehotnies? si sla cisarskym?? ja by som nepodpisala, a keby aj, nema ten papier ziadnu pravnu relevanciu ...
kocky, nejak citim dneska hrdlo, a zase ma bolia dutiny, my tu mame stale zimu, aj ked v stredu sa to uz ma zvrtnut, z cca - 2 stupne na + 15 ... tak sa tesim, aj ked na moje zdravie taketo vykyvy nic moc ... mala som tu 6 hodin kamosku s malou slecnou 2 rocnou, to bol náárez!!! (do 2 deti pes!!). ale bolo super, sme pokecali, poohovarali, to bola vlastne moja aj muzova spoluziacka z VS, tak sme kecali vsetci traja!! aspon vidim, co ma caka ... a risko je coraz väcsi milacik, usmeje sa na mna kazdy krat, co ma zbada!!! (aj 20 krat za minutu, je to uuuzasneee!!). milujem hoo!!! teraz som ho dala na hraciu deku, a krpec - cumi na telku!! 😀 😀

marcela22
12. bře 2010

Alex to som si vydýchla že už prišlo! Ani nevieš ako 😉
A v podstate som podpisovala informovaný súhlas vysvetlili mi to tak že ak otehotniem vážne ohrozím seba aj bábo a pravdepodobne by som musela ísť na potrat, asi kvôli tej kosti, aby sa to stihlo dať do poriadku. A čiastočne asi aj kvôli cisárskemu...
Cerazette je antikoncepcia ktorá sa ako jedna z mála môže užívať pri kojení 🙂
Dúfam, že nebudeš chorá, už by aj stačilo, čo? 😒 Návšteva teda dlhá ale určite super, docela závidím🙂 Ale my sme boli skoro 2hodiny vonku, malý krásne spinkal tak bolo fajn. Bola som aj s kamoškou a jej 2ročnou dcérkou tak bolo veselo. A samozrejme aj so Sonynkou, bez nej nechodím ani von s malým, vždy ide s nami aby jej to neprišlo lúto.
A malý je zlatíčko že sa na Teba tak usmieva! Aj Adamko je také slniečko ale keď sa mu niečim pokazí nálada tak hotovo, nenechá sa ukludniť aj pol hodiny...citlivka 😀

alexandrah
12. bře 2010

marceli, v pohodicke, sak ja ti verim, keby sa ti to vratilo, tak to posles znova, na tom jednom mlieku nestojime, kliidek kocka!!! 😎 nerob si stresy, budes mat vrasky, hehe!!! 😀 no a NEMUSELA by si ist na potrat, len by to bolo na tvoje riziko, a nie na ich, aj ked aj tak neni nic na ich riziko, tak tieto podpisy su uplna blbost ... sak aj tak za to nezodpovedaju oni, ked sa napr. narodi nie zdrave babo ...tak nechapem ... jaj, a navsteva super, ked som sa zrazu nakontaktovala na vsetky moje kamosky a kamosov, co im uz dlho slubujem, ze sa stretneme, tak aj tyzden mi je kraatky, a vsetko hned rychlejsie ubehne!!!
boze, risulka tak milujeeem!!! proste mu nevaduilo, ze sa na mna uz milion krat za poslednych 10 minut usmial, usmial sa aj milionty prvy!!! vzdy, ked ma zbadal ... a dokonca bol pod hrazdickou, same hrkajuce hracky, na tej hracej deke, a aj tak kukal iba na maminku, drzal ma za ruky, a nepustil, a usmieval sa, a kaslal na hracky!!! a zuzi, som na teba myslela, jak ste mali ze "spapame maminku", tak ja som u cca 2 dni cela oslintana, lebo normalne ma silu, pritiahne moju ruku k pusinke, a ochutnava (ked mam umyte od mysla, tak sa sklebi ...), a ked je na rukach, tak mam oslintane cele licko, a nos, a pusu, jak ma puusinkuje!!! to je taake skvele!!! inak, mi kamoska povedala, ze mu asi pojdu zubky, baby, potvrdte, sice nie hned, cca o 2 mesiace?? lebo zacal ovela viac slintat, ma zelenu stolicu, a v tu nedelu bol taaky nepokojny ... tak des, ale snad zvladneme, ako vsetko!!! chora snad nebudem, mala som zvysenu teplotu, dala som si ibalgin, po tom, co ma cely den bolela tvar, tak teraz neboli ... snad to len strasilo ... ja som ale chodiaca imunita, ze??!!! 😝 kocky, co vikend? kamoska mi volala, ci pnepojdeme na umelu stenu, a dalsia sa tiez chce stretnut ...tak uvidime ... drzte palce specialne na nedelu, tie nedele su nejake zakliate ... sa narodil v pondeliok, a asi sa uz nedelu pripravoval, ci?? 😀

alexandrah
13. bře 2010

dobre rano, ja som hore od 5, risko vstal o 7 (spal od 20.00 hod), ale som ok, dnes mal sice vstavat muz, ale ked som bola hore, + ma migrenu, a spi ... risko uz je na hracej deke, hrozne ho to bavi!!! a uz mi spraskal 230 ml mlieka!! tak sa ozvite, ake mate plany na vikend?? ja jak som sa cely tyzden dusovala, ze pojdem cvicit, a nesla som, tak na dnes som uz na pevno dohodnuta s kamoskou na tu umelu stenu, je to blizko pri nas, potom si sadneme na kafco, a domov!! tak snad zajtra (nedelaaa!!) bude vsetko ok, a dalsi tyzden pred nami!!