My super kočky "ne"přibíralky maminkami

zuzka11
8. lis 2009

Taaaak a je to tu, pomalu ale jiste v naší staré diskuzi končíme a jdeme do další fáze 😉 A já to hned začnu -

snídaně - bílý jogurt, banán, lněné semínko, troška rozinek
svačina - nestíhačka, šli jsme na oslavu narozenin a vypravit se je ještě pořád hooodně náročné 😉
oběd - lasagne se zeleninou - cuketa, mrkev
svačina - sušené banánové chipsy
večeře - zatím nevím 😉

Tak a doufám, že sem hned odrazí Marcelka, ať porovnáme, dneska jsem se se sladkým držela, jiné dny je to horší 😕 😔

zuzka11
autor
24. lis 2009

Marci tak to jis fakt hodne malo, proti me, sakra, musim stim neco udelat 😝 😔

Jo a na to ocicnko vyboren zabira mlicko materske, kapni mu tam rano a vecer....nebo sobe na ruku a pak mu to "namaz" do ocka....a uvidis, zazracny lek......

U nas je taky uspavani asi ne košer...uspavam nejdriv - koupani, kojen, pri tom vytuhne, prenos miny....vetsinou se vzbudi a hcce jeste pit, takze navrat do obyvaku, nakojeni...u toho vytuhne a zase prenost...ted uz to nekdy vyjde, vcera az napotreti a sla jsem k postylce houpavym krokem 😀

marinka
24. lis 2009

ywonne, Anička zatím vůbec nežárlí, jsem moc mile překvapená, čekala jsem, že aspoň nějaké malé žárlení bude, třeba když budu kojit, ale ne. Zatím malou miluje a spíš chce být pořád s ní, ani nechce, abych ji dala spát do postýlky a furt se na ni chodí dívat a hlásí mi, když otevře oči, nebo hýbe rukama 😀 A když přijde návštěva, tak hned ve dveřích volá: Lela, mimi, pojď! a už návštěvu táhne k postýlce 😀

Marcelko, my to máme se spaním tak, že já spím teď s Leontýnkou v dětském pokoji a Peťa s Aničkou v ložnici. Leontýnka totiž ještě nepláče, když se vzbudí na mlíčko, jenom tak ňamká, tak bych ji z ložnice neslyšela a v ložnici máme počítač a už tam není místo na postýlku. Takže tohle bylo jedinné rešení. Až bude Leonka trošku větší, půjdu zase spát do ložnice a uvidíme, jestli dáme Aničku za Leontýnkou do pokojíku, nebo bude ještě chvíli spát s náma. Ale uspávání po obědě bude taky problém, Anička je zvyklá, že ležím s ní v posteli, a Leontýka je po tom obědě taky vzhůru. Dneska jsem ji nechala v postýlce, jen se koukala a byla v pohodě, ale jak trošku poroste a bude plakat, tak je budu muset mít u sebe taky obě..

Zuzi, super příhoda s parkováním, zasmála jsem se u toho 😀 Já jsem dneska taky unavená, Leontýnka usnula včera až před půlnocí a budí se sice na kojčo po cca 2-3 hodinách, ale dulí dost dlouho, tak už u toho vždycky klimbám a cítím se přes den hodně nevyspaná..

Já furt hubnu a to jím dost, to kojení mě úplně vysává..A mám hrozné chutě na sladké!
Dnešní jídelníček:

snídaně: čokoládový pudink
svačina: smetanový jogurt, slané krekry
oběd: brokolicové placičky s bramborem
svačina: Pribináček, Lentilky, Brumík 🙂
večeře: zapečené těstoviny s Nivou a šunkou
u telky: taky něco bude, dostala jsem čokoládu, ale to se bojím na prdíky, tak asi jablíčko a perník

zuzka11
autor
24. lis 2009

Mari, coko klidne zkus, vim, ze s Ani jsi ji nemohla, ale obecne je snasena dobre! 😉

zuzka11
autor
26. lis 2009

No holciny, nikde nikdo, posunuju nas ze 3.strany! 😖 Marinka jen doplnuje fotky leontynky, ale neukaze se..... ☹

Ja byla vcera s Adamínem cely den pryc, nejlip mu je venku, takze od pul9 do pul17, pak jsem si zabehala a pak odpadla 😉 Uz 3 noc spatne spi, zase ta ryma, ach jo...usne dobre, kolem 20-20,30, tak cca do 01, ale pak chce pit porad a pak uz ma zase ucpany nos....dneska budicek ve 4,30, vcera v 5........sotva pletu nozkama.....a to musim zase za chvli s nim ven......

Jidelnicek bude nesmerodatny - porad hodne sladkeho, babany, datle, jinak zase jogurt se seminkama, oves.vlockama, banane, jogurt.piti, ty banany, dusena zelenina, syr tofu, hodne melta, bezkof.kava......

Ali, Ywonne - co vy, tehulky?Jak je?

Mari, Marcel - nenechavejte me tu samotnou, bojim se 😀

ywonnee
26. lis 2009

ahojte kocky...

Zuzi nehnevajsa ale nestiham... mam doma roboty vyse hlavy a to pod kazdou chvilou musim lahnut co cela opuchnem a skoro sa unavim... inak uz som zacala konecne priberat... heh ale akosi to ide triskacom hore.... dnes rano +1,5 kg... mam s toho radost... ale aj jest mi zacalo chutit a velmi...

vcera mi prisla autosedacka pre prcka tak sa vytesujem a uz len dokoncujem pletenu supravu do porodnice a budem mat konecne vsetko... potom si uz len zacnem vsetko prat , zehlit a chystat na vianoce... ozaj od pondelka sa mi podarilo upliest cely svetrik pre maleho... uz len gombicky nasit tak idem dnes kupit...

ako ste na tom s vianocnymi darcekmi??? ja som uz od svokry dostala cez vikend, vraj pre istotu lebo mi kupila novy zupan do porodnice, taky fajny a hruby.... ja mam zatial kupene len pre muza... nejaku tu kozmetiku a butilku ale este musim dat na nu vygravirovat venovanie.... malej idem kupit decku kuchynku a nevlastnej dcere nejake cool cizmy a nejaky parfemik.... inak nekupujeme nikomu nic tak sme sa toho roku dohodli lebo nam treba ece kocik vyplatit a auto ece poriadne dat do kopy....

ozaj alex co je s Tebou??? mam taky pocit ze to uz na Teba prislo... ak sa do vecera neozves ozvem sa Ti sez sms... drzkaj sa hlavne moja....

ywonnee
26. lis 2009

kocky tak Alex je v nemocnici na rizikovom , odtieklo jej trosku plodovej vody tak si ju tam museli nechat... pisala ze mala vcera strasne bolesti ale este nie kontrakcie.... dufam ze bude vsetko v poriadku.... dam Vam potom este vediet ked bude nieco nove...

ywonnee
26. lis 2009

a vsetky Vas pozdravuje...

zuzka11
autor
26. lis 2009

Jeje, Ywonne tak to ji taky mo zdravim a hlavne posilam hodne podpory! je uz tusim 39tt to je v pohode i kdyz by se Riško narodil!!!

A s tebou se raduju, jak z vahy, tak ze svetriku a jak pokracujes s Vanocema!!! Jsi sikula, fakt!!! ja darky nemam zatim zadne, vzdycky vecer si reknu, ze kouknu - chci pro P.objednat predplatne MF Dnes na sobotu - to mu udela radost🙂))Ale zatim jsem vzdycky tak KO, ze se k tomu nedostanu....a pak 12.12.jedeme do nemecka, tam chci koupit tchynce kosmetiku co si napsala.....maji ji sice i u nas, ale ne jako balicek a u toho v Nemecku je i tusim krem na ruce zdarma a krasne zabalene....toz tak......ale do koupim P.jeste teda fakt nevim....mapadaji me same "mekke" veci a z tech on moc radost nema, teda ma, ale jako ne tu uplne obr...potreboval by rukavice na lyze.....a pro jeho segru mame v lanu pressovac Dolce Gusto......

ywonnee
26. lis 2009

zuzka chcela by som byt tvoja svagrina... aj ja velmi chcem dolce gusto.... som kavickarka a zazrata cajickarka.... mam kavy a caje z roznych kutov sveta...no som strasny zberatel a setrim si to a nikomu ani kostovat nedam... 😅 😅 😅 vecer budem pisat Alex tak jej to odkazem...

no a moj dnesny jedalnicek: KATASTROFA!!!

ranajky: 2 krajce chleba s maslom a klobaskou a paradajkou + velky pohar mlieka
desiata: 2 banany 1 kiwi
obed: brokolicova polievka masko na sampionoch a ryza, 2 mandarinky a bebe dobre rano
olovrant: uz som stihla 2 krajce chleba s nutelou a 1 banan...

na veceru varim fazulovu s klobaskou mnam mnam tak sa veeeelmi tesim uz teraz.... akosi som sa moc rozjedla a toho sa desim... no hadam za tie posledne 2 mesiace rapidne nepriberiem... 😠 😠 😠

marcela22
26. lis 2009

Ahojky tak Alex mooooc moc moc držím palce aby mala Riška čo najskôr u seba!!!!

Ywone, Tebe gratulujem k prírastku váhy, len tak ďalej 😉 A neboj za 2 mesiace až tak veľmi pribrať nestihneš 😉
Vianočné darčeky riešime priebežne ale ešte nič nemáme, okrem panvice pre svokru a malej sme objednali Bobocar...segra chce peniaze (nakoniec sa nerozviedla a sú s manželom stále spolu jupííííí), tatinovi asi kúpime hodinky a mamine nejaký masážny strojček. tam moje nápady končia....

Zuzi, tak očný nám dal antibiotické kvapky a ešte jedny na výplachy, ak to do troch týždňov neprejde máme zasa prísť a asi by mu čistili slzné kanáliky 😝 K tomu mám 5krát denne masírovať tie kanáliky a aj 5krát denne kvapkať tie kvapky. Ale zdá sa mi že už aj od včera to má trošku lepšie tak to snáď prejde.
Ak Ťa to uteší, tiež nie som z tých čo by kojením chudli, mám stále rovnakú váhu, dokonca niekedy aj polkilčo naviac...a to už aj o niečo menej jem. Pripadám si ako pavúk, nohy mi schudli, ale brucho sa ešte úplne nestiahlo a aj keď svoje staré rifle zapnem, nie je to ono...a ešte ani nemôžem začať cvičiť na brucho kvôli šitiu...
No a moje jedálničky? Take včera:
raňajky: jogurt a rožok, káva s mliekom, čaj na kojenie
desiata: nič boli sme u doktorov
obed: ryža s morčacím mäsom, červená repa, kúsok rezňa čo zostal malej
olovrant: mliečna ryža
večera: piškóty a Caro s mliekom

A dnes:
raňajky: cereálna bagetka s nátierkovým maslom, Caro, káva s mliekom, čaj
desiata: nič boli sme vonku
obed: kuracie pečienky so zemiakovým pyré a červená repa
teraz som zjedla 4 guličky Rafaelo a rozmýšlam čo sladké si ešte dám🙂

Tak Adamko má ešte stále tú nádchu? Dávaš mu aj nejaké kvapky? A akú máš odsávačku?
A aj ja chcem Dolce Gusto!!!!!!! To je môj sen ale kúpim si ho až do domečku 😉 Inak asi dostanem teraz domácu pekáreň a premýšlam nad sušičkou ovocia...

zuzka11
autor
26. lis 2009

Holky, ja mam Nespresso, jsem strasne spokojena, ale Lucka - svagrovka bydli na Morave a tam se ty jejich kapsle neprodavaji, takze by musela objednavat postou a na to ona moc neni, takze jdu do Dolce Gusto, kapsle koupi kdekoliv a ona latte a podobne vecicky miluje, snad ji to udela radost.....

Marci - adamíno na zácpu netrpí vůbec - klepu 😀 jen ta rýmička....a asi mu je z toho blbe, kdyz lezi a stece mu to do krku tak se mi i poblil a to normalne neprotebuje odrihavat a nikdy nezvraci.....ted je v pohode, ten venek fakt pomuze.....

Jinak mas pravdu, ja se drzim vahove porad stejne, min nez pred tehu, nekdy pul kilo vic, nekdy min, podle jidla...a koukam, ze ted mas obdobi cervene repy, vid? 😉

tak muj dnesni -

snidane - bily jogurt, banana, sposuta ruznych seminek - lnene, slunecnicove, rozinky, caro
svacina - banany v jogurtu
obed - zeleninove lasagne, sposuta zeleniny - dusene k tomu
svacina - zase banany v jogurtu
vecere - zatim jogurt azase zrnicka, uz toho doma moc nemame, musim nakoupit, ale P.nehcce at s Adamínem chodím tam, kde je hodne lidi, tak teda nevím jak to udelat 😝

Marci - pekárnu máme, Panasonic, je výborná, zrovna jsem ted dopekla chleba...ale dam si az asi v sobotu.....

zuzka11
autor
27. lis 2009

Tak koukam, ze si cevu zdarilou samomluvu 😀 Ale stejne vam to napisu, jak me - cynicce, srdicko zmeklo 😉

Vcera jsem koukala na netu na TopStar magazin a byla tam terzeka Maxova s akci Teribear, hend jsem hledala na netu, jak muzu prispet a nasla, ze v Intersparu se prodavaji veci....tak jsem tam dneska sla, koupila si tricko a dvoje kapesniky....holky ja ronila slzicky uz malem tam a ted me to TAK hreje na srdicku...je jedna z mala, ktere verim, ze ty penize pujdou opravdu na to, co maji...a treba ty papkapesniky nejsou vubec drazsi nez obyc.treba v DMku nebo jine znacky, maji super design a proste prispivas na deti....a to tricko je nadherne, uz se v nem tady Adamovi naparuju.....bohuzel ho zajima vic hrazdicka s bleskou, ktera mu susti, ale co, jeste tomu nerozumi 😀

Doufam, ze i vy se mate krasne a zase se mi tu objevite 😉

Ali - tobe specielne posilam moc moc pozdravu a drzim vsechno co mam, snad nam pak Ywonne da vedet, az bude Risko na svete......

ywonnee
27. lis 2009

ahojte kocky som tu len na skok lebo nestiham... moj muzicek zacal trosku ziarlit lebo som sem tam na facebooku a pisem s kamosmi tak aj ked idem na konika len tak uz ma somroty ze kam zas idem???

zuzi o Ali zatial nemam ziadne info ale hned ako budem nieco nove vediet napisem Vam...

no dnesny den bol celkom fajn, je u mna aj nevlastna dcerka tak je veselo.... doobeda boli same doma lebo ja som musela vybavit bytove, obchod atd a muz behal zas po doktoroch.... uz beha od pondelka a dnes mu povedali ze mu budu asi rezat tvar tak sa toho desi.... urobil sa mu tam v pondelok obrovsky vred ci co to je a nejde na povrch tak ma zapalene z toho aj oko.... chudatko... no a moj jedalnicek??? no vcera som ece jedla tu fazulovu 2x a o 23h som dostala chut na domacu tlacenku s cibulkou a octom tak som zbuchla si 5 platkov, za tym som zjedla este krajec chleba s nutelou a zaspala som ako miminko...

dnesny jedalnicek:
ranajky: 3 parky , 2 chleby a veeeela horcice caj
desiata: stihla som 3bit tycinku
obed: paradajkova polievka a rezance s tvarohom na slano so slaninkou acidko
olovrant: celu milku a 1 kiwi
vecera ece neviem ako dopadne no dufam ze nie tak ako vcera

ywonnee
28. lis 2009

kocky kde ste???
Marinka , marcelka, zuzka ako s deturencami??? alex sa mi este neozvala tak neviem co je nove s nou ale drzim palceky aby jej vsetko dobre dopadlo....

inak uz dnes asi dofinisujem pletene dupacky tak sa tesim len sa mi podarili trosku vacsie nez som chcela neva, to sa podhne... tak uz len ciapku, ponozky a rukavicky... potom sa pustim do bielej supravi na krst...

ywonnee
28. lis 2009

no tak a dnes tu vediem samomluvu ja.... hehe no ok.... scela som Vas len pozriet kym odpocivam od toho strikovania.... idem teda kuk na telenovelu a mozno vecer sa zastavim

zuzka11
autor
29. lis 2009

Ywonne, diky, aspon, ze ty prijdes 😉

U nas ted byly a jsou noci na prd - nejak se Adamínovi vratila ta ryma, tak spatne spi a ja s nim 😖 , jako vubec 😔 😝 ale pije dobre.....s dr.jsem mluvila jen po telefonu, nevim, jestlis e k ni proste nemam vetrit, aby ho i poslechla, protoze nekdy i zakasle...ale teplotu nema a nechci pusobit jako hystericka matka....fakt nevim.....

A muj jidelnicek? Priznam se, vcera dosla akutni hypoglykemie, jako akut, tu jsem snad jeste nezazila....a i ty mesice odrikani...a vecre jsem sedla do auta a zajela si normalne pro zmrzlinu a cely kelimek snedla 😔 😵 A byl dobryyyyyyy 😉 Vis asi uvadet nemusim, abyste pochopily, ze muj jidelnicek je krize.....co vy? 😉

Ywonne - jeste jsem nereagovala....taky potrebuju super kozacky, chci byt tvoje nevlastni dcerka! 😀

marcela22
29. lis 2009

Ahojky ja som včera nestíhala, od rána sme boli u našich a prišli sme domov až večer.

Ywone, Tebe to pletenie ale ide! Mne "vyrába" pletené veci maminka a sú super! Ja na to nejako nemám talent, som na to naozaj ľavá a na háčkovanie ani nehovorím...ale vyšijem hocičo 😀

Zuzi aj my máme nejaké horšie noci a aj dni, malý si nejako zmyslel, že skôr než zaspí tak sa riadne vyplače a trénuje to pred každým spaním 😀 V noci sme boli hore po kojení vyše dvoch hodín čo nevedel zaspať a stále bol nervózny. Som zvedavá čo bude túto noc, ale tú minulú som spala dokopy 4hodiny aj s tou prestávkou a je mi dnes nejako divne...a to skôr ako o jedenástej spať nepôjdeme...
Rozmýšlam ale nad tým že ho skúsim nakojiť potme v spálni, možno sa len moc preberie keď ideme vedľa, prebalujem ho a až potom papá...len sa zasa bojím že budeme budiť Sonynku a to sa nevyspíme už vôbec-ja ani manžel...
Môj jedálniček tiež nie je žiadna sláva, včera aj dnes zákusky a spol...ale tieto dva dni som zabudla večerať a dnes ráno už som kooonečne dosiahla svoju "štartovaciu" váhu 😀

marcela22
29. lis 2009

A moc myslím na Alex, veľmi sa teším až bude Riško na svete! Dúfam, že aspoň superstár dnes uvidí, ona ju má tak rada...

zuzka11
autor
29. lis 2009

Marci - myslim na tebe at je dnesni noc lepsi......u nas byl fakt mazec, sice usnul docela dobre, ale pak cca od 01 kojeni co hodinu, hodinu a pul, asi kvuli te ryme 😒

Ja dneska zkusla cokoladu, a prosla 😀 Jsem fakt uz orachla....ale nejak mam cim dal vic strach z chripky, at uz praseci nebo obyc..... 😝 😔

Na Superstar taky koukam, kdyztak Alex poreferuju 😀

alexandrah
30. lis 2009

ahojte, som tu, zatial je risko v brusku ... marceli - superstar som vcera kukala!!!!! 😀 po tyzdni som ich ukecala, nech ma pustia domov, ale od vcera mam stvrdnute brucho, nepravidelne kontrakcie, bolesti jak slak, ale sa neotvaram, ani nerodim, nic, tak reku ze pockam aj doma ... aj mi robili zatazovy test, ako risko zvladne porod, vyvolavali kontrakcie, vobec som ich necitila, tie menstruacne bolesti moje su 1000 krat bolestivejsie, zeby som ja rodila kazdy mesiac?? a porod bol v pohode?? 😎 no rovno som lezala na boxe pri tom teste, a baba vedla mna rodila, no neurobilo mi to moc dobre ... ☹ inak mi nebolo zle, fesak a sympos mlady izbovy lekar, + moj porodnik, co som ho predtym ani nepoznala, ale na zaklade odporucani som si ho zazmluvnila ma chodil kukat kazdy den, a na vsetko dozeral, uzasny!!! tak som si obkukla porodnicu, nemocnicu, vsetko, personal ... muz ma chodil furt kukat ... doma spust, bordel, chudak, casto ma dosiel pozriet az o 9 vecer, a potom upalovat domov, pes a vsetko, aj schudol 2 kila za ten tyzden .-.. inak sa ani neotvaram, ani nic, len krcok je o trooosku mäkksi ... tak idem vo stvrtok na poradnu ... no a jedalnicek ... casto som ani nejedla, lebo ranajky o pol 8, obed o pol 12 - peboha, kto vtedy obeduje?? (ja viem, ze asi vsetci normalni ludia ...), vecera o 5, tak to ja som sa prave prebudzala ...

marcela22
30. lis 2009

Alex vítam doma a držím palečky aby si to všetko mala čo najskôr za sebou a maličkého pri sebe. Super že si si aspoň okukla pôrodnicu a všetko-to dosť pomôže, ja som nakoniec tiež bola rada, že som tam bola ešt epred pôrodom. Aspoň človek potom nie je taký "vyplašený" že čo kde je a tak...
A paráda že Ti ani Superstar neušla 😀 A dnes vypadla Monika, som rada, bola už fakt najslabšia...

Zuzi tak noc bola ešte údesnejšia, spali sme od 23 do druhej a potom už prakticky vôbec, malý bol nervózny, nevedel zaspať a hrozne ho to hnevalo, do toho aj kolika...no super 😝 A dnes pôjdem spať najskôr zasa až tak o jedenástej, už teraz ledva vidím:( A to sa už fakt bojím aká bude zasa noc, každou ďalšou je to len horšie ☹
No paráda že čokoláda bola v pohode! Ja som mala minulý týždeň len trošku na zakuskoch a už bolo zle:( Rovnako mi včera neprešli pečené gaštany, predtým sušené marhule, džem na koláčiku...proste nič 😝 Tak asi budem na sušienkach a starom pečive nastálo...ale brokolica bola v pohode, tak aspoň niečo🙂

marcela22
1. pro 2009

Ahojky tak teraz mám samomluvu zasa ja...si tušíme predávame štafetu 😀
Túto noc sme spali lepšie, zaspali sme už po desiatej (zázrak!) potom sme papali o druhej, o pol šiestej a o siedmej znova🙂 A vonku prší tak sme doma, varím si obed (skúsim pár ružičiek karfiolu tak dúfam, že zasa nespôsobia "pohromu" ) malý spinká, už mal dokonca aj papať a stále chrní. A Sonynka je s babkou.
Včera som malého zasa vážila a čistá váha je 4660g 😉 A 56cm...

No a jedálničky:
Včera:
raňajky: rožok a jogurt, káva s mliekom, Caro
desiata: sušené banány
obed: vývar s cestovinou, dusené mäsové plátky s cestovinami, červená repa
olovrant: banán, 4 raciochlebíky v jogurte, pár sušienok, Caro (obed bol veeeľmi skoro tak som mala hlad🙂 )
večera: zemiaky pečené v šupke s maslom a syrom, pár sušených banánov

Dnes:
raňajky: rožok s malsom, káva s mliekom, Caro
desiata: sušené banány, termix
obed: budem mať dusené mäso so sezamom a karfiolom a k tomu varené zemiaky a repu
a ďalej ešte netuším...

Na štvrtok som objednaná na kontrolu po šestonedelí, ale včera som začala zasa trochu krvácať tak som zvedavá či tam už pôjdem...

alexandrah
1. pro 2009

kocky, tak risko teraz asi najviac pribera, a ja chudnem, dnes som mala 57 kg, uz som mala aj cca 58,5, ale nejak mi nechuti jest ten posledny mesiac ... tak aspon nebudem mat vela kil na sebe, ked sa vratim z porodnice ...som solidarna s muzom, vcera som mu aspon veceru spravila ... ja som moc nejedla, tusim polievka, a trochu luskovej omacky s vajickom ... proste uz len vydrzat, fakt, ten porod sa este moze tahat aj 2 tyzdne ... no snad bude aspon bez bolesti predtym, vcera som mala hrozne cely den, po tom ako som vysavala a tak ... 😒 dnes chce dojst muz skorej, a pomoct mi - ozehlit a podobne ... umyt dlazku ... chudak, pracoval do pol 7 rano ... potom spal cca 3.5 hod, a siel na pojednavanie ...no mame to o hubu ...
marceli - aj ja som tipovala moniku, fakt bola na zaciatku super, ale vo finale ani raz ... teraz tipujem asi dominiku??? lebo ten snajda je posledne kola nejaky moooooooooc dobry, ten gunz´n´roses ma dostal minule!!!!!! aj bendig tu annie lennox!!!!!!!

ywonnee
1. pro 2009

ahojte kocky akosi mi tu miznete.... hmmm tusim ked ste boli tehulky boli ste tu castejsie.... no urcite teraz mate vela starosti ale urcite viac radosti s drobcami.... ja zacinam byt akasik pomala, citim sa strasne nemotorne, nevladzem uz skoro ani cely byt upratat. ked navarim tak uz nemam sil upratovat a ked upratujem nemam sil navarit... som stale unavena a vsetko ma strasne boli hlavne tie nestastne krize.... zacalo ma to boliet aj v lonovej kosti a ako sme sa s muzom vytesovali ze nam sexik chuti ako nikdy predtym tak teraz uz nevladzem ani to... aj ked mam hroznu chut ale naozaj sa mi nece....

alex som rada ze si uz doma... hlavne ze je vsetko v poriadku aj ked verim tomu ze by si to uz najradsej mala za sebou ako ja ☹ ☹ ☹ zacinam strasne puchnut a hlavne ked vela strikujem tak mam potom ruky a prsty uplne slon hrube a spuchnute.... nastastie ma to neboli ale je to dost neprijemne... muz povedal aby som tolko nestrikovala ale ja sa potom strasne nudim, nemam ani novu knihu doma aby som mohla nieco citat, telka ma nebavi a mala zacina byt samostatna a nece sa somnou hrat vraj ze mam odpocivat lebo mam v brusku braceka... no a keby si videla akym sposobom ma moja mala nuti jest??? krici na mna ze " mamicka musis lebo bracek je hladny no!!! on musi vela papat!!!" tak sa na tom smejem.... strasne ma kontroluje a stale ked sedim chodi maleho pocuvat ako kope a hovori mu basnicky a spieva a stale mu hovori ze neboj mamicka Ti da papat, ja dam na nu pozor a ze je jeho velka sestra a take.... no konecna.... kde to dieta na to chodi to neviem... a ked s muzom srandujeme a on ma chce len objat alebo posteklit mala donho s pestou skoci ze to nesmie lebo mam braceka a on musi hajat... nedajboze ze namna niekto dvihne hlas tak sa donho pusti dobre ze nie do bitky... potvorka mala... muz len caka kedy mala zaspi aby ma mohol aspon trosku pomojkat aby nahodou mu zo zadu mala pesticka nepriletela 😀 😀 😀

marcelka nevies co je nahodou s marinkou??? dufam ze su v poriadku alebo maju len nieco s netom ked sa nam tak dlho neozvala... ozaj tu kavu s mliekom pijes normalnu kofeinovu??? ja sa trochu po porode bojim lebo mala mi po kave nechcela spat a tak sa uz teraz oducam od kavy a poviem Ti ze mam co robit.... som zvyknuta ze ma kazdy den v posteli zobudila vona kavy ktoru mi moj muzicek pripravoval a kym som sa preberala som si ju v klude srkala... medzitym on odbehol pre ranajky a potom sme budili malu... teraz???? bez tej kavy neviem ani len odlepit oci a bezkofeinova je o nicom aj chutou.... skusal muz aj capucino alebo horucu coko ale po tom sa len otocim a sladko zaspim....

no a moj jedalnicek vcera:
ranajky: 2jogurty s rozkom
desiata: banan
obed: svieckova na smotane a knedla
olovrant: dvoje minonky(nikdy som ich nemala rada ale teraz mi nejako zachutilo vsetko co je sladke)
vecera: jaternica s calamadou a zemiakovou kasou

dnes
ranajky: 3 parky 2 rozky plno plno horcice
desiata: banan a grep
obed: hrstkova polievka a este ta svieckova
olovrant: chystam sa pustit do cokoladovych tyciniek
vecera: uz len asi trosku tej polievky

no a konecne mam holky +3,5 kg no heh este mam 10 tyzdnou tak dufam ze pri porode nebudem mat +20 😀 😀 😀

zuzka11
autor
1. pro 2009

Super kocky, konecne jsem vas nasla na 1.strance 😉

U nas mala krizicka - v nedeli vecer jsem si cca hodinu po kojenis ahla na prso - nevim co me to napadlo a bylo hrbolate a strasne tvrde, nabeh na zanet...svoji odsavacku jsem min.tyden pujcila kamardce, ktera jela na dovolenou s tim, ze JA uz ji nebudu potrebovat 😔 Jojo, rouhala jsem se......tak jsem v pondeli od vsech moznych kamosek schanela dalsi, i sehlana, ale nefunkcni!!!Az pak v pul 11 vecer jednu funkcni, privezl mi ji Petas, ten toho ma v praci silene moc, takze je to vsechno na me...no, odsala jsem 50ml a v noci mi to tygr rozkojil, ja pri kazdem kojeni masirovala...je to sikula! 😉

Marci - podle me ti zpusobilo, nebo spis Adamkovi, neplechu jen jedna vec a pak s eto tahlo, takze to neznamena, ze nemuzes vsechno....ty susene merunky podle me muzes, fakt to asi byly ty cerstve zakusky nebo tak neco a pak se to tahlo......holky, priznam se, v nedlei jsem zbodal celou cokoladu, ale ne ledajakou - 300g! 😔 Ale proslo to, zadna vyrazka, prdiky nic....ale pokouset to casto nebudu, jen jsem mela opravdu silenou chut.....Marci - ty mas porad tu cervenou repu🙂)))ja zase cuketu🙂)))

A dnesni jidelnicek - snidane - bily jogurt, banan, seminka, melta s mlekem, caj
svacina - par fiku
obed - zelenina, sojove maso
svacina - obilne krouzky s jogurtem, par fiku a chystam se na bezkofeinove latte
vecere - jeste nevim....

A Marci - specielne pro tebe - v te moji zelenine byla brokolice, prochazi bez problemu, kvetak jsem uz taky zkousela....ale tim si nejsem az tak jista......a napis mi prosim jak si muzu Adamka prohlidnout na Facebooku...

Holky, mam na Marinku mobil,pokud se neobjevi do zitra, napisu ji, ze ji pozdravujeme a jak se ma?

Ali - jsem rada, ze jsi OK......vyuzij poslendi dny, tusim, ze uz to dlouho nebude trvat.......a mate pravdu, Monika byla v semofinal.kolech super ale ted dost bida...snad jen jedna pisnicka nekdy minule ji sedla.....

Ywonne - chudino ☹ Ty otoky jsou na prdlacku, vid? A koukam, ze u tebe ted frci parky 😀 Jinak jak jsem psala. mam Nespresso, a kava bez kofeinu je z nej vyborna....neslo by to tvoje "zavislactvi" poresit timhle? nebo je vyborna obila kava Yannoh, jina chut nez melta,a le taky vyborna a podle me silnejsi......

alexandrah
1. pro 2009

ywonne - od isteho casu som to mala aj ja, proste som zrazu uz nevladala vsetko ... ozaj, a s muzom uz ok?? to bol iba exces? pocuj, ta tvoja malinka je uplny poklad!!!!!! to sa vzdy rodicia cuduju, kde na cokolvek deti chodia, ale deti su casto ovela vnimavejsie, ako si myslime, netreba podcenovat!! je super, ze sa tesi!!!!!!§ kup si pekne krasne aj 2 knizky!!!!!!! alebo posli muza!!!!!!!!! ja som nakupila kopec!!!!!! a nieco treba robit, aj ja neznasam nudit sa, to by som neprezila, aj preto som sa pytala domov, tam iba jest a spat, to neni moc pre mna!!!!!!! cokolvek! inak, ruky mam strpnute stale, uz ich neriesim, snad po porode sa uvolnia ... nohy puchnu, ked trosku dlhsie stojim... ale uz by som mala aj obcas lezat, sad to uz mam za par ... dokonca aj ked sedim, mi puchnu lytka ... no podla mna, ked si das trocha kavy, nezaskodi ,... vsetko s mierou ... ja som dnes tomu jedlu moc nedala, iba jablko, a jeden puding, chystam sa asi na polievku???
zuzi - podla mna, ked sa ti maly tygr (sa mi strasne paci to oslovenie, z vcoho vzniklo??) nevyhadzal po tej cokolade, tak asi na nu neni alergicky, a mozes, nie?? aspon ja by som si to takto sebecky vysvetlovala 😀 urcite marinku pozdravuj, asi ma doma len kolotoc ...ja som bola na prednaske u primara neonatologie, on vravel, ze aj strukoviny po porode ok, ale s mierou, aj brokolica, iba ze nie kel, karfiol (kvetak) a kalerab ... ine viac ´mejen ok, citrusy nie prve 4 mesiace (no to sa pokusim nejak osidit ...), bacha na oriesky ..., treba papat vela jablk - tie ja milujem!!!!!! asi si idem zohriat tu polievku ... aj mam hlad, ale doma nic moc neni, jak som bola prec, muz nenakupil, nenavaril ... aha, mame este od nasich tu luskovu omacku ... zeby to iste co vcera??

alexandrah
2. pro 2009

kocky, dneska tu nikto nie je????

zuzka11
autor
2. pro 2009

Ja tu jsem Ali 😀

Ale tygr ma nejaky naruseny rezim, tak jsem furt venku,a i na tu jeho rymu je to to nejlepsi......

A dneska jsem jeste mela sraz s kamaradkou...jooo, a chlubim se, mam prvni darek k vanocum - ten Dolce Gusto 😉

Dneska s tesim na Preslapy, nejak me to chytlo🙂))

Marci - co to krvaceni, je to OK?

Ali - strukoviny jsou lusteniny? jako fazole, hrach a tak? Ty bych vynechala cca prvni mesic a pak uz s rozumem.....ale ty citrusy asi i dele.....jinak ja uz zkusla cokoladu, kravske mleko, kokos, orisky a dobry....med jeste ne a ten ani nejak nemusim.....takze mi jeste chybi z alergenu rajcata......uvidime...

Mari - kocko, jak je? Koukala jsem do alba, zase nove fotecky, ale ty nikde! 😠 Uz nam tu chybis!!!!

Ywonne - jak u tebe, co ruce a otoky vubec? jak se citis?

ywonnee
2. pro 2009

zuzi nemam sa najlepsie opet mi nechuti jest a vaha spadla o 1kg dole tak uz neviem co bude dalej.... mam toho vela, dlhy za byt, auto a vsetko do toho naviac sa nam zas pokazilo auto, dnes som ho bola vybrat so servisu a po 5 km mi skolabovalo... odviezla som ho spet na reklamaciu a tam zistili ze zabudli vymenit termostat.... ide ma zo vsetkeho porazit.... dnes nemam naladu pisat, ukludnim sa a zajtra vecer _Vam napisem.... pozdravujem Vas zatim papa

ozaj a dnes som zjedla len jednu vifonku a to asi pred pol hodinou.... zajtra to uz dufam dobehnem... appa

zuzka11
autor
3. pro 2009

Ywonne to je mi lito! Kdyz se to sype, tak se to sype 😖 vydrz, bude urcite lip....ty dluhy a vubec finance prd vanocema jsou des, vid? A do toho stresy s muzem, miminkem.....ale mysli na mimco......proste kdyz bude chut, ukaz se, budu moc rada....moc na tebe myslim.....

A s tim autem nemam slov.....clovek jim nemuze nez verit, nerozumi tomu a oni na neco tak zasadniho zapomenou!? 😠

Holky, vy ostatni, co se deje? 😕 jste v pohode?