My super kočky "ne"přibíralky maminkami

zuzka11
8. lis 2009

Taaaak a je to tu, pomalu ale jiste v naší staré diskuzi končíme a jdeme do další fáze 😉 A já to hned začnu -

snídaně - bílý jogurt, banán, lněné semínko, troška rozinek
svačina - nestíhačka, šli jsme na oslavu narozenin a vypravit se je ještě pořád hooodně náročné 😉
oběd - lasagne se zeleninou - cuketa, mrkev
svačina - sušené banánové chipsy
večeře - zatím nevím 😉

Tak a doufám, že sem hned odrazí Marcelka, ať porovnáme, dneska jsem se se sladkým držela, jiné dny je to horší 😕 😔

zuzka11
autor
3. bře 2010

Ach jo 😖 tak koukam, ze jsme se tu sesly se "skvelymi vztahy" ☹ co k tomu mam rcist ja....abych si nestezovala....proste i ja moc moc a moc doufam, ze muj vztah bude proste jiny, na nasem s Petou se snazime porad pracovat, mame se strasne radi, zname se a nebereme ho jako samozrejmost...a k Adamovi a dalsim detem/diteti doufam, ze bude dobry....doufam, ze si zapamatuju, jak mi ublizuje chovani moji mamky.....Ali, moc chapu, jak to cloveka rozhodi....ty se ozves, vyleti to z tebe...a pak te to "mrzi"...ja se bojim, kdy ze me vyleti ty nastradane krivdy, jakoze Adamovi bude 6mesicu a jeste mi mamka nepomohla ani jednou....vcera na kafi jsem se ji zeptala, jestli by v patek na hodinu nephlidama Adama u ni doma, ze bych sla cvicit a vite co rekla? ze chtela jit ona....ma cely tyden jarni prazdniny, tzn.chodi cvicit denne......tak na ni "prdim" jdu s kamadakou, jinak a deti dame do koutku, jsou tam super uzasna, na 1 pani, ktera je uzasne mila, vychovala 23 deti...muze jich tam mit max3...fakt pohoda....ja uz jsem si zvykla od mamky nic necekat, ale stejne to silene mrzi....proste ona to asi nevdi, ale me ztraci....

Prikrmy? Niiiiiic, zacinam pristi vikend, zatim taham z kamosek informace a studuju etikety v obchodech kdyz by byla krize 😀

A zazitek na zasmani? 😉 Byl a poradny 😀

Dneska jsem sla s Adamem do kina, zase s kamaradkou a jeji Liduškou...pohoda, klidek, film - nenarocna komedie, ale proc ne, lepsi nez dratem do oka 😀 .Pred kinem jsem jeste skocila do DMka aokukovala ty svetskove stavy, jakoze davam Adamovi deadline, ze kdyz se nevykadi do dneska do vecera, tak zitra dostane svestky......zacal film, deti hodne.....a Adam si prdnul, ne hlasite, ale takova ta čííííhava sojka, smraďoška, az jsem se musela kamosce omluvit 😎 Pochvili zas a ta uz smrdela o trosku dyl...tak jsem se vydala k prebal.pultu - jsou tam erarni ubrousky , plenky, podlozka.....rozbalim tygra a hadejte? Mel ho tam 😀 Poradne, velke, vsude 😀 na body, na zadech, na podlozce...spotrebovala jsem asi pul baliku vlhcenych ubrousku, nemela nahradni body, tak jsem mu soupla jen svetrik a fleesku, ale dulezite - vyadil se 😀 Jo a pred kinem byla prednaska detske dr.co delat v akutnich stavech, tak jsem se ji pak v soukromi zeptala na toho hovnouse...a rikala, ze v ordinaci dokonce mela dite , ktere nekadilo 21dni!takze Adam je bridil 😀

zuzka11
autor
3. bře 2010

Marci - kocko, chybis nam tu, jak je? Porad vsichni nemocni?

Ywonne! uzasna zprava! takze svatba?A s tim ditetem to ber jako pochvalu - rodis kraaasne deti 😀

Ali - a jak jste se s manzilkem seznamili? povidej, podbrobnosti 😀

U nas bylop popzadani o ručku romantika...mela jsem to pisemne, P.mi udelal takovou hru typu Honba za pohladem, sla jsem po urcitych indiciich a mela jsem nekde v obalce dalsi indicie nekde darek a v posledni byl prstynek a otazka

marcela22
3. bře 2010

Ahojky my ešte trochu chorý, ale už je to ooooveľa lepšie. ja som na tom bola asi najhoršie, teda aspoň som sa najviac sťažovala 😀 Malý mal ale naozaj iba trochusoplík (chrapčí mu nos doteraz ale odsávať mu nejde), Sonynka k tomu aj kašel ale už máiba zbytky nádchy. Mňa to ešte drží ale lepší sa to, teplotu sme ale ani nemali, len Sonka 1 deň. Dnes som konečne odoslala na pošte balíky, jeden si vyzdvihla a mám krááásnu novú vestu na jar a ráno mi prišli aj tričká na leto a sú super! 😀 No a potm DMka a domov🙂

Alex všimla som si, že dávate malého hipoalergénne mlieko, dávaš mu Nutrilon??? Lebo nám jedna celá doza zostala čo som kúpila ešt ena začiatku keď malý papal pár dní aj UM a chystám sa ju za lacnejšie predať. tak keby si mala záujem🙂

Ywone moooc gratulujem! Svadba, to je super! Budem závidieť ja by som si tu moju strašne rada zopakovala a zatiaľ aj s tým istým chlapom čo je po piatich rokoch úspech 😀

Zuzi krásny zážitok 😀 Ale hlavne že sa malému "uľavilo" - a to doslovne 😀

No a priznávam že som dočítala len tak hodne letmo, tak už neviem čo som hccela ešte napísať... 😝

marcela22
3. bře 2010

A kočky dnes som mala prvýkrát po pôrode svoju pôvodnú váhu 😀 😉 😀

ywonnee
4. bře 2010

alex jednoducho som jej povedala, citujem: spametaj sa a uvedom si ako sa spravas, cely zivot si na mna srala a series aj teraz tak sa mi do zivota neplet a daj sa liecit... poviem Ti vyletelo to zo mna ani neviem ako ale nelutujem to... citim sa velmi dobre ked som jej to konecne povedala...

marcela22
4. bře 2010

Teda zasa keď som tu ja tak tu nie je nikto 😀 Našťastie aspoň Ywone, to som rada 😉
To si mamke dobre povedala veď také reči a závidenie vlastnej dcére????? To nie je normálne... 😠

Mne sa malý doteraz hneval a vrešťal ale teraz zasa zaspal, našťastie. Hoci vstával o pol desiatej! No ale je zvyknutý o tomto čase spať a bol fakt neznesitelný, hlavne preto že mne sa nechcelo veriť že chce už zasa spinkať a tak som sa ho snažila zabávať aby neplakal. Až som to konečne pochopila tak zaspinkal so svojím zbižňovaným zajacom v ruke🙂

Jo a ak môžem odporučiť fakt dobrý čaj na kojenie tak mne najviac chutí Teekane ten je super. A ešte aj od Čajánku, ten chutí skôr ako ovocný.

Manžel mi dnes príde až niekedy o šiestej tak sa "teším" na celý deň 😝 ešte stále je mi pod psa a od soboty ma každý deň bolí hlava, niekedy "normálne" a niekedy zasa z migrény, vtedy je mi aj zle od žalúdka...už ma to nebaví:( Ale už je to lepšie tak sná´d do speje do úspešného vyzdravenia 😉

alexandrah
4. bře 2010

marceli, presne davam nutrilon HA, tak ho kludne od teba kupim!! 😀 ako je risko papkacik, tak to leze hodne do penez, aj ked mu lekarka aj predpisuje, ale poistovna hradi iba polku, a to aj iba na 5 baleni mesacne a risko zje cca 10, no aj tak sa to da. kupila si si veci sebe, ci malickemu?
ja idem dneska s kamoskou na nakupy, sa tsim, o chvilu pride svokra, hodim sprchu, "vohaknu se", a ideme, + na nejake kafco alebo tak. mame cca 4 hodiny, potom idem s muzom do tej filharmonie (beethoven 😀 ). tak si dufam kupim nieco pekne na seba, aj ked minule som sla ze ja, a kupila som muzovi, svokre, svokrovi a riskovi (ale aj sebe cosi 😎 ). tak dufam budem mat pekny den.
inak, to kilco som schudlááááááááá!!!!!!!!! marceli, gratulujem k vahe!!! (no len ja potrebujem schudnut este trochu viac, ako to kilo). ale postupne...
ywonne - to je teda velka odvaha, si uzasna!!!!!!!!! boze, ja by som to nedokazala, a jak by mi bolo mozno dobre!!!!!!!! ona sa na smrt nafuci aj za ovela menej, a hlavne ona si akoze vazne mysli, ze je najlepsia na svete, a proste ked niekto, tak ja sa zle spravam ...ale to, ze s nikym obaja (aj oco) nevychadzaju, nemaju ziadnych kamaratov, nik ich nema rad, oni su paranoidni, ze ostatni vsetko myslia inak, ako povedia, (podla seba sudim teba), a podobne, to im nepride cudne, proste cely svet je divny, len oni su normalni ... (to akoze ked sa zastavam svokrovcov, lebo mama sa aj na nich za volaco, co si sama vymysli nafuci, tak je zle, preco sa zastavam CUDZICH!!!
zuzka, akoby som citala o sebe. ani ja neberiem vztah s muzom ako samozrejmost, milion krat denne mu poviem, ze ho milujem, aj on, a nemyslim to uz len ako frazu, sme do seba stale zamilovani, strasne si vazim, ze po rokoch pekla u nasich mam uzasny vztah. proste som si vybudovala rodinku, muza, riska a psika, a je na mne, ako sa budeme citit. minule, co tu bol kamarat povedal, ze u nas vladne uzasna pohoda a klud, a stastie, no aky väcsi kompliment si mozem zelat!!!!!!! 😀
no zoznamka s muzom - sme boli spoluziaci na VS 😀 😀 😀 aj ked v triede 50 ludi, ale mali sme taku partu, co sme sa bavili spolu, a vsade chodili, a on tam sice nebol uplne in, ale sa nam ratal, lebo bol fajn, a chytry, atd ...par krat s nami bol aj on. ja som po polroku nejak vypozorovala, ze sa mu pacim, ale on nic (v rovnakom case nam krachli vztahy, a asi 4 roky sme obaja nemali vaznu znamost ...potom v poslednom rocniku sme sli parta na beaniu, zavolala som aj jeho, siel, sme tancovali sladaky, zaklonil ma, dvihol, dal mi pusu ... po asi hodine si sadol za stol, a napisal mi basnicku - mam ju doteraz. jaj, a povedal, ze ma urobi stastnou ... (ja som nebola do neho zalubena, ale ako ja vravim, nebola to u mna laska na prvy pohlad, ale potom uz na kazdy dalsi). ako sa uzasne choval, ako vzdy stal pri mne, ako vzdy na mna myslel na 1. mieste, namiesto na seba ... no a take drobnosti aj velke veci ... a zili sme spolu 6 rokov, poznali sme sa cca 10 dokopy, cize ma uz fakt nemal cim prekvapit, akoze nejake skryte psychicke vykyvy typu, typek sa po svadbe zmeni ... poznali sme sa ako boty ... a ked bolo najhorsie s nasimi, tak pri mne bol, stale, stale!!! a teraz mame krasneho nadherneho uzasneho chlapceka (prave uz vykrikuje chrustik maly!! 😀 ), a inak sa priznam, ze som sa bala mat dceru, co ak nevedomky preberiem rovnaky vzor psravania, ako moja mama ... a presne, ako pises, dufam, ze nikdy nezabudnem, ako som aj ja bola mala, a ako a co mi ublizovalo od nasich, aby som sa vedela dobre zachovat k riskovi. jaj, idem, uz je to léé, to znamena ze sme hladní!!! 😎

alexandrah
4. bře 2010

no uz dosla svokra, tak ho prebrala!! 😎 tak iba dokoncim, jezis, ja tu pisem cely roman... no kym sa mi napusti vana ...proste k riskovi chcem mat uprimny a otvoreny vztah, nie ze rodic je tabu, a rodic ma vzdy pravdu, a podobne, ale normalne, aj ja som len clovek, aj s chybami, nech vie, ze je to prirodzene ...alebo mam kamosku, co mlati syna za zle znamky, ale zo ona mala este horsie si nespomenie, ona mi na to, ze ale on nemusi mat take zle, no chudak ale nemal po kom zdedit chytre bunky ...proste riska im nedovolim znicit, ako sa o to pokusali u mna ...nemusi k nim chodit, ked nebude chciet, alebo sa budu nejak blbo spravat ... (aj ked jeho miluju, tak toto asi nehrozi ...).
no uz asi dost o mne, aspon zatial, zuzi, marci, ywonne - ako ste sa vy zoznamili s muzickami?? aki su??
jaj, este ziadost o ruku, no vzal ma do restiky, takej na moste, vysoko nad blavou, nad dunajom, draha jak slak (jedno jedlo cca 2-3 tisic sk - boli sme tam iba raz, hehe), aj by ma vzal niekde inde, ale mala som vtedy nejake blbe obdobie, depky ci co, ani som poriadne von nechodila, tak to bolo zazrak, ze ma dostal hentam ... ale zorganizoval mi aj s kamoskou 30 tku oslavu, ani som o tom nevedela, dal dokopy mojich najlepsich kamaratov od zakladnej az po vysoku, a ze podme von, do mesta, a tak, ja dojsdem, a oni sa pomaly trusili, bolo to uzasne!!!

marcela22
4. bře 2010

Alex tak si napíšeme IP a dohodneme sa🙂
A to zoznámenie a všetko fakt pekné🙂 Musí to byť zlatý chlap. No a ako sme sa zoznámili my s tým mojim?

Nuda - na diskotéke 😀 😀 😀 Ale nie bola to náhodou docela sranda, lebo ja som nejakú dobu predtým hcodila s jeho kamarátom a našej spoločnej kamoške nenapadlo nič lepšie ako to spomenúť keď nás zoznamovala. No a kedže ten jeho kamarát bol docela "číslo" sám o sebe tak môj nastávajúci si dovolil jednu štiplavú poznámku za ktorú som mu krááásne vynadala. potom ani neviem ako sme sa ocitli sami vonku na takých schodoch a začali sme sa rozprávať - už normálne.postupne sme zistili že už niekoľko rokov máme veľa spoločných kamarátov len sme nejako nemali šťastie na seba natrafiť. Keď sme sa lúčili tak sme si vymenili telefonne čísla, na druhý deň som mu poslala SMS a predstavte si, prišla mu práve vo chvíli keď prechádzal kúsok od môjho domu bez toho aby tušil že tam bývam🙂 Asi týždeň na to prišiel za mnou (bývali sme od seba necelých 30km) a odvtedy sme sa stretávali častejšie a častejšie...po roku chodenia sme sa zasnúbili, po dvoch vzali a po troch sa nám narodila Sonynka🙂 Noa o ruku ma požiadal fakt "šokujúco" pretože to z neho vyšlo v tej najnevhodnejšej chvli - na chate kde sme boli s kamošmi. Ale bolo to krásne🙂 Prstienok mikúpil na dovolenke v Rumunsku, na to máme usper spomienky🙂 No a aj keď to celé neznie veľmi ormanticky, je to oveľa väčší romantik ako ja a vždy mu záleží najskôr na tom aby som sa ja mala dobre, až potom on. Sú to také tie drobnosti ako že mi kupuje drobnosti ktoré mám rada, keď si dáme niečo spoločne nechá mi ten väčší kúsok...trochu ako škôlkarska láska ale sú to veľmi dôležité "detaily" vo vzťahu 😉 A ja by som ho nevymenila za žiadneho dokonalého tvora mužského pohlavia, hoci ma jeho zlozvyky niekedy dosť rozčulujú, je aj tak dokonalý. Dokonalý pre mňa 😉

No malý spal dokopy asi 15minút, to zas bude náladička 😠

marcela22
4. bře 2010

Pridala som pár foto do albumu🙂

alexandrah
4. bře 2010

zuzi, hlavne ze sa vykakal, ale vedel si vybrat miesto a cas, ze?? jak mna vtedy raz ocikal, tak sa potom uskrnul, ze hehe, ale som to dobre dal, potvorka jedna malinka usata!!!
marceli, cele je to kráásne!!! púresne ako pises, dokonaly pre mna!! tak to ma byt, pre mna je to romanticke. a ako pises, ked nieco robi, necha ten väcsi, lepsi kusok pre mna (ja parzoska mlsna ked to robim, tak sama zozerem ten lepsi, ale sa mu ospravedlnujem, a on si na to nepotrpi ...). inak, sranda je, ze my neoslavujeme vyrocie nasej svadby, (bola som v porodnici, a ked sa ma lekar pytal, nevedela som si spomenut na datum nasej svadby, na mna kukali vsetci jak na debila, dufam, ze to pripisovali porodnym bolestiam), ale oslavujeme ten datum tej beanie ... muz mal 3 dni na to narodky, a to bolo nase prve rande ...som o tom nevedela ...nahoda ...

alexandrah
4. bře 2010

kocky, tak nakupy super, zuzka, si ma navnadila, som riskovi pokupila rozne teplaciky, a gate, a komplety aj s trickami s dlhym rukavom, bude v tom naadherny fesák!!! no a samozrejme aj sebe!! (vsetko, okrem topanok, ktore som jedine potrebovala, ale este stale su vypredaje ... a jedna kosela, co nebola vo vypredaji, ale nemohla som odolat ... a filharmonia super!!!!!!!§ kupali sme riska az o 10 vecer, svokra si sama netrufla ...

zuzka11
autor
5. bře 2010

Ali tak se pak tesim na fotky Riska jako super fesaka!

ja budu o vikendu poprve sama, teda jako s Adamínem ale nez P., tak mam malinecko bobky 😔 Ale ja to zvladnu....za chvili se musim odhodlat ven na prochajdu a pri te prilezitosti jdeme s kamoskou na trampoliny a deti do koutku, tak uvidime...ale nam tu snezi 😠 ten blbosnih se snad vraci nebo co! 😒

Ali - super nakupy!!!Tos mela hned lepsi naladu, co? Vypadlas z domu, uzila sis s kamoskou, pak filharmonie......parada!

marci - perfekt, ze nakupy po netu vysly! tak jen aby uz bylo to leto a mohlas v novych modelech vyrazit co? ja to tak vzdykcy mam, neco si koipim, hned vyperu a hned hned bych si to vzala na sebe, aspon na doma 😀

Ja se vcera mela strasne moc fajn, zase jsme meli ten nas "baby klub" s holkama z gymplu, ztvrdla jsem tam do 17,15 a to jsem odchazela prvni, decka se vyblbli, my se vypovidaly, je to fakt uzasny......jak jsme na ne 3tak porad nektera dava pozor, nekdo si muze vypit v klidu kafco, deti se zabavi.....

A dneska prosim drzte palce,. v 15ma prijit truhlar, hcci doresit nabytek do obyvaku...Ali - neposles mi fotky na inspiraci? 😀 Jsem zvedavaaaaaa a ta sedacka taky jeste nedosla ☹

ywonnee
5. bře 2010

alex tak u nas to bolo dost zaujimave... moj ex chodil na sluzobne cesty s mojho muza bratom do ciech, samozrejme byvali tam niekedy aj mesiac no a moj ex poziadal mojho muza aby ma strazil kym bude prec ze nieze sa mu niekde sku...m, lebo malu mali vtedy na prazdninach exsvokrovci... tak som mala freee a hura zabava disky a podobne co som vyse 2 rokov nezazila... no a samozrejme moj terajsi muz na mne bol stale zakvaceny, islo mi to najprv riadne na nervy ale potom??? boli sme v jednom podniku a zatancovali sme si sladak... baby ja som v tu chvilu vedela ze tento clovek zmeni moj zivot, ked som zacitila jeho vonu podlomili sa mi kolena a straaaasne som ho tuzila pobozkat(kedze moj ma uz asi rok nebozkal) ale mala som na pameti ze je to kamarat mojho ex a ze je este stale zenaty aj ked mu zena usla s inym... tak som sa ovladla a rychlo do seba supla asi 3 hrusky a vybrala sa ze idem domov... no vonku uz bolo vidno a Patrik ma dobehol ze ma odprevadi aby sa mi nic nestalo 😅 😀 😅 betar vedel preco... aj tak isiel do prace(ma to cestou okolo nasej bytovky) a za bytovkou ma schmatol ano doslova schmatol okolo krku a vtisol taky bozk ze sa mi podlomili kolena a zatocila hlava... aj ked neviem ci s toho bozku alebo tych hrusiek v kombinacii s vinom a s 10cm opetkami 😀 😀 😀 potom ma odprevadil pred vchod a zmizol... ani zuby som si neumyla aby som ten jeho bozk stale citila... zaspala som a zobudila som sa az vecer na to ze niekto zvoni ked som otvorila tak som zvrieskla akoby tam bol duch... bola som strapata, neumyta, v ustach strasna polepsovna a pachlo mi z nich ako macke z rici 😀 😀 😀 a za dverami stal Patrik, dal mi pusu a povedal aka si zlata, daj sa do kopy ideme von... tak sme zas absolvovali navstevu a tanec baru ako noc predtym ale koniec to malo 😅 😅 😅 oooovela krajsi... urobila som sa ze som opita a ze ma musi odniest domov(jaska ze som nebola) tak ma odniesol, umyl povyzliekal a ulozil do postele....ozaj ako spravny dzentlmen mi dal len pusu na licko a sadol si vedla mna a cakal kym nezaspim... che che ja som to zneuzila a vystartovala som po nom... no a uz asi viete ako to dopadlo.... vau nikdy na to nezabudnem , to bolo asi to najkrajsie po prve v mojom zivote... potom som ho vyhnala prec a spokojne som zaspala a uz som sa mu neozvala.... o 2 dni prisiel ku mne vecer v podnapitom stave a kyticou kvetov a rozplakal sa ze preco sa mu neozyvam ze on sa domna zamiloval... pozerala som nanhjo ako puk, dala som mu najest, ulozila spat a rano ma krasne on zobudil... mnam zjedla by som ho 😅 😅 😅 no a potom sme sa zacali tajne stretavat, samozrejme vsetci o tom vedeli len moj ex a Patov brat a jeho rodina nie... no ale s mojim ex to u mna uz definitivne skoncilo len som cakala na spravny okamzik ako mu to oznamit kedze bol debil a zabil by nas oboch... a to myslim doslova... raz mu to Patrik povedal a moj ex sa zasmial ze taku skratu by si Ty iste miloval a potom mu prilozil pilku pod krk ze ho zabije ak sa k nam este priblizi... tak som zdrhla aj s malou do Tatier ku starkej a ona uz urobila s mojim ex poriadky, vzali ho policajti a uz som ho tu viac nevidela a s Patom??? zijeme nadherna aj ked zo zaciatku ma hrooozne stval a strasne som sa bala jeho rozvodu s jeho ex lebo bola naozaj nadherna modelka ale nastastie som jej jasne dala najavo kde je jej miesto a Pato si uvedomil ze ja ho naozaj milujem a som ochotna bojovat aj s celym svetom aby som si nase stastie uchranila... teraz sme velmi stastny a aj jeho rodina ma konecne zacala akceptovat a jeho ex??? sklbe si vlasy ze je Pato stastny a prepadla chlastu a moj ex??? ten sa moze v klude venovat svojim automatom, drogam a podobne....

poviem Vam ze este nikdy vo svojom zivote som nebola taka stastna ko som teraz.... no klamem bola som ked sa mi narodila dcerka ale teraz som uplne stastna.... mala som 5 snov, 3 sa mi splnili (dcerka,syn a dobry muz) uz len svadba a pekny domcek a budem najstastnejsia na svete...

ywonnee
5. bře 2010

kocky zabudla som sa Vam pochvalit ze uz nam prisla cast obyvacky a druha pride az buduci tyzden a jedalensky stol so stolickami pride az v aprili, takze este nebudeme ani malovat az na jar... hodim Vam foto aspon toho co mam zatial a povecte teda ci som dobre vybrala...

alexandrah
5. bře 2010

ywonne - aky krasny a uuzasny roman!!!!!!!!!§§ waw!!!!!!!!!!! ja som tiez teraz najstastnejsia v zivote, tiez muz, syncek, psik, pekny bytik ...robota ... hm ...??? 😒 ale asi presedlam na volnu nohu po materskej ... do roboty sa uz nevratim ... no naadherny pribeh, aj si to super napisala. ostava uz iba zuzka, zuzi, pocujes???
ten gauc poslem, ale s nabytkom v obyvacke ta sklamem, este ho tam moc nemame, mame zariadenu pracovnu, fakt pekne, kniznice (plne) po vsetkych stenach na mieru, aj stolik v strede, obojstranny pre nas oboch, aj teraz za nim pisem, ale inak len nutne veci, ten byt bol straaasne drahy!! takze v obyvacke je iba gauc, stolik konferencny, a nejaka pro forma skrinka, a v jedalni stol, stolicky ...ale kukala som internet, a mam predstavu, ako si urobim obyvacku ... nejako niekedy ... potom este detsku, ale zatial ju neriesim ...ale foto riska potom poslem. dneska ma muz so svokrou zrusili, chcela som po tvojom vzore prezliect riska z pyzamka do denneho, ale nechceli, lebo ma vraj take krasne pyzamko modre pasikate, ze nie a nie!! (a je pravda, ze na buduci tyzden mu uz bude male, ale sak mam uz nachystane aj 68 ky...).
no nakupy ma fakt potesili, pocuj zuzi, ty mas skoro kazdy den program, co? to mas super ... to mas trolko kamosiek, co maju zhruba rovnako stare deti?? ozaj, co robi tvoj muz? a napis story zoznamenie vas dvoch 😀
inak, este sa vratim k ten mame - tvojej, ze chcela ist cvicit, sak to chcela ist "zrovna v tu hodinu", co ty? ved mohla ist doobeda, a ty poobede, alebo naopak, nie??!!!
marceli, peniaze sme poslali vcera na ucet, dufam, ze dosli!!

ywonnee
5. bře 2010

tak uz je to tam nieco som pridala aj s Maxikom a aj tu stenu do albumu mix...

alexandrah
5. bře 2010

ywonne, pozrela som fotecky, su krasne, a ake ma nadherne anjelikovske oblecenie stuplik!!!

zuzka11
autor
5. bře 2010

Holky moje, truhlar opdesel, petrunka za chvili prijde a apk fici na hory a ja budu konikovat a napisu vam nasi story 😀 Zatim jsem precetla ty vase a vsude je takova ROMANTIKA 😉 Je parada, ze jsme se tu sesly tak spokojene s tou "svoji" rodinou, muz deti.......mam takovou RADOST!

A Ali mas pravdu, ja denne neco podnikam, kamosek se stejne malymi detmi mam par, ale ted treba na tom plavcu jsem fak holky poznala a uz je zase s kym neco podnikat 😉 Ale ja bych podnikla kliudne neco i sama, nemuzu sedet doma...citim, ze jsem pak nevyradeny, tygr taky, hracky mu nejsou "vzacne" zato kdyz nekde trajdame, prochazky a tak a pak prijdeme, tak se na ne vrhne a busi do hrazdicky o 106 😀

alexandrah
5. bře 2010

jej, zuzi, to som ti chcela, urcite to zvladnes, neboj kocka, ja moj muz chodi extremne neskoro z prace, takze to je, akoby som bola sama, i cez vikendy pracuje, minule dosiel o 9 vecer, tak som musela dokonca i kupat sama, ale som si poradila, a kym dosiel, risko uz spal ...kukni si nejake dvdcko dobre, precitaj knizku, daj si kafco, cajik, relax, zavola jsi kamosku ... a tak, ubehne tri to ani nebudes vediet ako!! 😀 😀
u nas dneska svokrovci, na chvilu teda aj svokor, a uz nam ho beru na leto, vraj ho chcu na tyzden na chalupu ... no keby sme sli na tyzden k moru, tak vtedy ...
inak, mas pravdu, vsetky jak sme tu, tak nasa "byvala" rodina nic moc (mozno az na marci 😀 ), a terajsia super!!!
a risko strasne lubi vodicku, tak pojdem aj ja na to plavanie, mne byva v bazene zima, ale ubezpecili ma, ze to je tepla vodicka ... v ktorom mesiaci si sla prvy krat?? tam beru tak od 4 mesiaca, tak myslim, ze od takeho 5 teho by som ho vzala ...a mam to za rohom, tak tiez sa tam aspon najdeme baby a tak ... dneksa som stretla vo vytahu susedu, malada baba, a tlacila kocik, ma 5 mesacneho synceka, hned som sa s nou zoznamila, a povedala jej, ze aj ja mam 3 mesacneho (risko ma v nedelu 3. mesacninky!! 😀 😝 😀 ). toto je super barak, mili ludia, a kopec mladych s babatkami, to sa tesim!!
inak, jak zacne byt teplo, tak aj ja sadnem do auta, a hybaj na hradzu s riskom, a tak ...tiez mam kamosku, co ma uplne rovnako staru dceru (o den mladsiu, ako risko), tak buduci tyzden ideme spolu kocikovat - sem k nam, tu je jazero, a najväcsie ihrisko v blave (dobre sme si kupili byt v takejto stvrti!! 🙂 ), tak ked sa odvazim, tak budem autom labzovat tiez kade tade aj bez muzicka, so syncekom, ked je ten furt v praci!! a este ked vezmem hava, krasny den pred nami ...
inak, blbosnih u nas zacal tiez dneska padat, sa fakt divim, snad je to posledny zachvev zimy ...

marcela22
5. bře 2010

Alex až v´daka tebe som si uvedomila že som ešt enepísala nič o mojom živote "predtým" 😅

No bolo to fajn, mali sme väčšinou dosť málo peňazí, ale nikdy mi nič nechýbalo, hlavne maminka bola super a dovolila mi možno aj viac ako som si zaslúžila, naši mi verili, tak som si mohla robiť čo som hccela, chodiť kam som chcela, no a samozrejme som o tú dôveru nechcela prísť tak som to ani nikdy nezneužila. Jediné zlé na mojom detstve a živote pred svadbou bolo to, že tatino dosť pil a všetko tým kazil. Potom sa s maminou večne hádal, dokonca si spomínam, že keď som bola malá tak ju aj bil ☹ .to bolo dosť zlé...potom sa aj liečil, pár rokov bol pokoj ale to jeho pitie sa opakuje v etapách proste dokola...až na tie hádky, to už je lepšie. Ale vždy tak príde o robotu. A ešte mi to kazil aj brat, teraz je ako-tak fajn, dokonca ma prekvapuje keď mi sám od seba zavolá že ako s amáme, kedy prídeme a tak ale býval dosť krutý,má o 8 rokov viac ako ja, večne mi bral peniaze a nútil ma klamať našim aby mi dali peniaze a on mi ich potom vzal...a bil ma, niekedy riadne, inokedy len facky, vždy keď som neposlúchla...našťastie s tým prestal už keď som bola väčšia a pochopil že už nie som decko ktorému môže stále rozkazovať.
teraz je už našťastie všetko bezva, naozaj si uvedomujem aké mám šťastie keď tu čítam ako Vás mamky sklamali a ako sa k Vám chovajú ☹ Moja maminka sa veľakrát ponúkla že príde, pomôže mi, postráži deti, navarí atď...lenže je na invalidnom dôchodku a nechcem ju zaťažovať a ešte k tomu patrím k tým, čo si najradšej spravia všetko sami, aj keď napr. na konci so silami, ale po svojom. Nikdy mi nenapadlo jej zavolať že "príď, nevládzem"...hoci by stačio povedať a bola by tu do hodiny 😀 No ale proste je fajn vedieť že keby niečo môžem sa na našich spolahnúť, sú úžasný 🙂

Uf docela som sa rozpísala, ale väčšinu z tohto nevie ani jedna z mojich kamošiek... 😔 Vdaka tomu ale presne viem čo chcem od života a čo rozhodne nie...

zuzka11
autor
5. bře 2010

Taaak, uz jsem sama a nejak KO, tak sotry necham za chvilku, ted nejak nemam energii, jako vubec..... 😔

Ali - dik...ja vim, ze to zvladnu, ze stejne kazdy den vsechno delam sama, ale proste je to nova situace....a kamosku uz mam domluvenou, jak to vis? ze bys me tak znala? 😀 Na plavcu jsme byli poprve ve 4mesicich, vioda mela tusim lehce pres 30st a parada.......jak ja uz se tesim na to jaro!Co Ali nejake nove fotky tebe, Riska, manzilka?

Marci - super, ze mas takovou maminku, ktera je proste podpora.....a je mi lito tech osklivych zazitku v detstvi....moc lito.......

Nejak nevim, jak mam popsat svoje pocity...ja mela detstvi super, nasi fajn, vse ok....ale ted je proste vidim jinak, jak jsem odesla z domu, mam odstup.....a taky mi prijde, ze se zmenili a ja je nejak nedovedu respektovat, coz me proste mrzi....porad se snazim....ale proste mamka je hodne povrchni, zadna holka do nepohody, mezi sve konicky pocita jen nakupovani cehokoliv, musi mit malem vsechno na co je reklama, coz me stve i kvuli tatkovi, rozhodne nevydelala jako Rotschild......a na tatkovi me zase strasne mrzi, ze je hrozne depresivni, dedkovati.......ma jen praci, ktera ho nebavi, vsichni jsou podle nej "blbvi", konicky na kterych by se odreagoval nema zadne, snad v lete golf.....takze je porad takovy ukňučený...jasne aby nebyl, kdyz s enikde neordeaguje.....proto, i po tehle zkusenosti fakt podporuju jakekoliv zajmy u Peti, proste aby byl v pohode.....

Marci - i ja si radis udelam vse sama, ale mrzi me, ze to mamka ani nenavrhne.....ma sakra treba ted ty jarni prazdniny, jako ucitelka pracuje denne jen do pul 14......ale podle sebe toho ma proste moc.....na kazdem setkani mi rika, jak se tesi, az Adam bude chodit, mluvit, pujde do skoly a nechape, kdyz ji rikam, ze uz ted je fajn, ze je s nim sranda, at si ho uziva ted! proste asi pak bude chtit s nim byt , ale bude prekvapena, ze ji ho treba nebudu chtit pujcit nebo ze on sam nebude chtit, vzdyt ji sakra skoro nezna a ona to s nim vubec neumi!

Ywonne - super romantika...hlavne ze jsi od nasilnika debila pryc a mas Patrika......co kojeni? A ak Maximko? A jak s Laurou?

ywonnee
5. bře 2010

zuzi kojenie supis, teda az na to ze Maxim je stale na mne zakvaceny a nechce odomna ani na krok takze musim kupit lehatko aby som ho mohla mat pri sebe a mala??? ani sa nepytaj, to je nezmar prvej triedy... idem ich ulozit a pridem napisat co ako... este ze je tu dnes Dianka moja najvacsia pomocnicka...

alexandrah
5. bře 2010

kocky, cafte, presne ako pise zuzka, aj ja v pohode zvladnem sama vsetko, ale napr.l svokra sem chodi, lebo proste chce furt vidiet riska, a preto pomaha zo vsetkych sil, aj ked nema rada napr. zehlenie, len aby tu mohla byt, co by mohla byt aj tak, ale moja mama by sem koli riskovi nechodila, ona ho proste nepotrebuje vidiet, casto dosla sem, a ani sa nesla na neho pozriet ...
marceli, veru, blbe zazitky s otcom a bratom ...kazdy mal asi aspon nieco dobre, ty si mala - mas - uzasnu maminku, dufam, ze aj ja budem taka!!!
ja som mala celu rodinu divnu, mama - ako som uz popisala, sestra nic moc, pokrytecky surodenec, ktory vzdy z kazdeho potreboval vytrieskat co najviac, ked sa mu to hodi, sa s niekym niekedy bavi, inokedy nie, a mamin milacik ...otec ... akoby som citala o svojom, zuzi ...proste je uz z neho taky ufrflany zatrpknuty dedo ... neviem to inak nazvat ... ma ma rad, ale casto sa zase k mame a sestre zle choval ... u nasich na dennom poriadku husta atmosfera, co u nas neni nikdy ...
zuzi, teraz ta docitavam, a mam pocit, ze mame uplne rovnakych rodicov, moja mamka, ze sak risko je este babo, a citujem: co sa s nim da robit?? - akoze ked bude väcsi, bude chodit, a rozpravat ... ale presne, ako pises, co ked k nim potom nebude chciet chodit, lebo svokrovcov bude poznat, ale nasich nie ... a ja budem ta posledna, co ho bude nutit ... sama som s nimi zila ... neprajem to nikomu ...psychicky y fyzicky teror ... (teda akoze obcas... bitky ...). ona bude chciet riska, len aby tromfla svokrovcov, prezerala mi fotky vo fotaku, a hned ze. so svokrovcami ma risko viac fotiek!!! (no jasne, ked su casto u nas ...).
zuzi, kamoska ta super vzpruzi!!! ja uz si dohovaram s muzom, ze by sme vypadli aj s riskom niekam do prirody ...
no risulo nam dneska nejak buda uz od 4 pm, uz ho asi pojdeme zobudit, napapat, a pojde buvat uz na noc ... ja citam strateny symbol od dana browna!! 😀 (super knizka!! 🙂 🙂 ).

alexandrah
5. bře 2010

co je super, ze moj muz vyrastal v uplne laskavej a milej a podporujucej rodine, a je to na nom vidiet ...ma dobry vzor spravania k riskovi ... tym ma bude aj korigovat, keby som sa ja nedajboze spravala zle, ale to dufam nie, nikdy by som si to neodpustila!!!

zuzka11
autor
5. bře 2010

Ali - ja ctu zase moji oblibenou Mary Higgins Clark, jsem zactena az po usiska 😀 D.Browna mam taky moc rada, ale tuhle jeste neznam.......

A nase seznamenicko....jdu s pravdou ven 😀

Tak my meli romantiku na tabore...ne jako deti, ne, nebojte...ale jezdili jsem dlouhe roky, opravdu dlouhe na tabor s detma alergikama do recka......ja tam byla celkem 9x, Peta 11x 😀 bylo to kazde leto na 3 tydny, pro studenty super brigada, pobyt u moze, super parta, kazdy rok skoro stejna, samy beach volejbal, parbicky, sranda.....no a my se sice znali, ale dlouhe roky jsme se mijeli......az pak, pro oba to bylo "naposledy", kdy jsme si rekli, ze uz jezdit nebudeme, ja mela dlouholeteho pritele - 4roky, Peta mel pritelkyni....a prece jen byt 3 tydny kazde leto pryc, se jim moc nelibilo....no a to "posledni" leto jsme se dali dohormady....nejdriv jako kamosi...a pro oba to bylo uzasne, poznali jsme, ten druhy muze byt nejlepsi kamarad, milenec, pritel, ze se s nim da mluvit o vsem, smat se, plakat, nadavat, resit veci....to nam obema v predchozim vztahu chybeo...ale prece jen, jsme nevedeli, jake to bude po navratu....ale ja se s byvalym pritelem rozesla hned, protoze jsem si rekla, ze sice nevim, jestli se mnou bude P., ale ze nehcci byt ve vztahu, ktery vim, je neni "ono"...a Peta udelal to same......nastehovali jsme se k sobe a uz se od sebe nehnuli....a prave to rozchodove obdobi bylo pro oba hodne tezke, nehcteli jsme nikomu ublizit....tak jak uz jsem psala, doted si moc vazime toho, co mame, ze jsme se nasli a ze je nam spolu strasne moc fajn, nic neresime, nic nehledame, porad se strasne tesime domu, na sebe, mluvime o vsem.........toz to je nase story 😀 jeste k nasim byvalym partnerum nastesti jsou oba stastne zadani, tak vycitky nemame......

Jo a na tabor jsme jeste spolu jeli 2x a s tou partou se porad stykame 😀

ywonnee
6. bře 2010

no kocky inak uz dufam ze sa coskoro zohrame a bude vsetko doma ok... ale myslim ze tiez to celkom zvladam maly sa uz upokojil s tym kojenim, aj ked mu trva odpojenie od prsnika aj hodinu ale potom spokojne spi a ja mozem upratat navarit a byt aj s malou... nastastie je tu tento vikend Dianka tak s nim travi vela casu a ja mam cas aj na malu... je mi jej velmi luto lebo sa stale pyta na babku dedka a tatinka ale nejako na nu od vianoc zabudli... uz sa ma s placom spytala ci ju uz nelubia, boze jedine co ma napadlo jej povedat bolo ze maju teraz vela prace aby zarobili korunky na benzin aby mohli pre nu prist a nieco jej aj kupit, ale ze ju urcite lubia... pockam este do zajtra a v pondelok im zavolam ci ozaj kaslu na malu... ☹ ☹ ☹

zuzi ako pekne si to napisala... ako sa niekedy ludia nahodou daju do kopy a su naozaj stastny...

kocky idem a ozaj kedy sa dockam aj ja Vasich foto??? a nenapisali ste mi co poviete na tu obyvacku, lebo moj somre ze nieje taka aku si predstavoval ale ze moze byt ale mne sa strasne paci....

zuzka11
autor
6. bře 2010

Ywonne, promin!!!ja si nevsimla, zes ji dala do alba! Ted jsem koukla...je to foene uz u vas nebo nekde jinde? moc se mi libi ten treti obrazek, ty skrinky pod televizi, jednoduche, pekne...i hezke uchytky.....u toho tusim priborniku? snad to nepisu spatne...je moc hezky...jen kdyz bych ho mela ja, tak nejsem fanda vystavenych sklenicek a latiru za sklem, a mam k tomu duvod - je videt strasny boredel, takze ja jsem fanda uzavrenych skrinek, tak jak je to dole.....ne ze ja bych ten bordel delala, ale meli jsme treba policky s knizkama a proste Peta akazdy treba na navsteve tak neco dal, pak to bylo "odkladiste" a me silene ale silene stvalo to uklizet....samozrejme, kdo to ma "hezke" naklizene, tak je to moc pekne.......Ywonne, jsem zvedava na zbytek, na ten jidelni stul atd a ana jakou barvu vymalujete? zrcite to bude vsechno vypadat nadherne...pak musis hodit fotku, ono to prece jen vypada jinak, az je to vsechno na svem miste postavene......

A pardaa, ze kojeni funguje...s tim dlouhy trvanim to holt na zacatku tak je, jak zesili, tak si to vsechno vytahne rychleji a bude to šup sem, šup tam 😀 me treba to dlohe kojeni i chybi, ja u toho tolik precetla 😀

alexandrah
6. bře 2010

presne, ywonne, aj mne sa paci ta tretia zostava, ja mam rada tmave farby, takze to tmave sklo je super!!!!!§
zuzi, hod aj ty fotky, ako to u vas ten truhlar poriesil. !! ja rychlo upalujem cosi porobit, kym si risko nevyziada moju plnu pozornost (zatial objavuje vlastne rucicky ...) potom ked bude cas, napisem viac, zuzi, super story, take tabory museli byt super, peta je lekar ako ty? aj ja som chcela takto chodievat, ale bola som iba v SR ako instruktorka v dennom tabore, v jednom som sa zoznamila s patou, a potom sme o par dni vyrazili na splav na dunaj na tyzden, bolo to uzasne!!! no a jak pises, na muzicka sa tesim kazdy den, v 1. rade je to moj najlepsi kamarat, manzel, milenec, vsetko!!! ja som zase taky "blazinek", on je kludnejsi, super sa dolname, on mi vravi, ze som slniecko, a ze on by bol bezo mna taky "sedy mracik", tak casto doma blbneme, pustim muziku, a vyspevujem (minule som ine nemala, tak som spievala riskovi draculu, hehe), alebo tancujeme, alebo vymyslame blbinky ...(aby som ho nvyrusovala, ked pracuje, asi milionty krat, som si prehodila na hlavu uterak, akoze tu neni som, a tak som chodila po byte ...).

zuzka11
autor
6. bře 2010

Ali 😀

peta neni doktor, je ekonoooom, ale ne suchar 😉 😀 naopak ma uzasny smysl pro humor, to byla jedna z veci, ktere me na nem silene zaujaly a fascinuji porad....predtim jsem mela "suchara" a tak si toho moc moc vazim.....doufam, ze Adamíno bude v tomhle po nem...n ze ja bych byla suchar, snad neee, ale n je jeste o stupinek jinde......ma strasne trefne poznamky 😀

Ali - i my se doma porad smejeme...a je to parada!

Fotky naseho nabytku....hm, az bude, vcera si vzali jen rozmery na predbeznou kalkulaci a pry tak za 3 tydny, tak pak nafotim....ale jak jse videly na fotkach, ja to mam zarizene hodne svetle, bila, svetle drevo, piskovane sklo...jen stul je teak.....mam proste rada nadcasovou eleganci, jednoduchost,ale pak barevne doplnky - jako polstare, vazy, kytky.....a planujee jeste velkou fotku na zed, ale to az casem........jsem zvedava, jaka to bude palka, nejak se nam toho ted seslo hodne na placeni, tak uvidime.......