My super kočky "ne"přibíralky maminkami

zuzka11
8. lis 2009

Taaaak a je to tu, pomalu ale jiste v naší staré diskuzi končíme a jdeme do další fáze 😉 A já to hned začnu -

snídaně - bílý jogurt, banán, lněné semínko, troška rozinek
svačina - nestíhačka, šli jsme na oslavu narozenin a vypravit se je ještě pořád hooodně náročné 😉
oběd - lasagne se zeleninou - cuketa, mrkev
svačina - sušené banánové chipsy
večeře - zatím nevím 😉

Tak a doufám, že sem hned odrazí Marcelka, ať porovnáme, dneska jsem se se sladkým držela, jiné dny je to horší 😕 😔

marcela22
21. led 2010

Ahojky tak som tu na chvíločku-som už tretí deň trochu chorá a mám ako naschvál nejako veľa roboty 😀 Ale aspoň sa ozývam aby ste vedeli že ešte žijem🙂

Ywone ako som Ti už píslaa - oddychuj (kým môžeš 😉 😀 ). A aj ja sa veľmi teším až budeš mať malinkého už u seba, zasa tu budeme mať také malé miminečko to bude super🙂 Naši drobci už sú všetci taký väčší...🙂

Zuzi, niečo sa predalo, ale moc ešte nie, našťastie sme sa dohodli s Ywone, ona si vezme to malé po Adamkovi, jej setsra možno niečo po Sonynke a aj teraz v blízkej dobe sa mám stretnúť s kamoškou čo bola so mnou aj v pôrodnici, má dcérku, tak si tiež pozrie a možno niečo vyberie. A tak pomaly sa to snáď popredá, niečo si berie aj kamoška odvedľa...no proste každý trošku 😀

Aj ja chcem na páááárty 😀 Nahlas závidííííííím 😀 😀 😀 Tak si to uži aj za mňa, dobre? 😉
Plienky používame teraz Pampersky, ale obľúbené mám babylove z DMky, do látkovania by som teda nešla 😅 Spotreba je stále tak 6-7ks za deň, niekedy aj viac. Väčšinou appáme tých 7krát za deň, tak to ho vždy prebalujem pred jedlom, okrem toho nočného (teraz to teda býva až tak okolo piatej-šiestej ráno) vtedy ho neprebalujem, ale až keď vstane a pred jedlom znova takže neušetrím ani na tom 😅 A občas sa parádne prekadí tak sa to vyšplhne aj na 10ks...minule mal plienku okakanú aj zvonku skoro celú-proste chlap 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Veci v sekáči mi zháňa mamka, ja sa do žiadneho nedostanem 😝 Ale nakupujem na bazaroch a hoooodne v Gate a Takku, tam hlavne sebe. No a detské vecičky v klasických detských obchodoch, hlavne v Pre deti, to je na SR také "väčšie"...a ešte od Loany atď....
No a vajíčko sme odložili presne v roku malej a ešte sme tú väčšiu sedačku mali chvílku v protismere kvôli hlavičke, ale to len tak mesiac. potom už sa jej tam nedali nohy 😀

Alex kde si??? Si už zdravá? A čo mliečko-je to lepšie?

No na to že som tu narýchlo som sa krááásne rozpísala 😀 Tak idem radšej kúpať... 😅

ywonnee
21. led 2010

zuzi tak prva anketa... pouzivala som chvilu pampersky ale potom som cele balenie darovala a presla som na huggies, potom po pol roku som pouzivala take fialove z tesca, boli super... aj tie huggies ozaj vyborne, kolko som spotrebovala za den Ti neviem povedat lebo ako kedy a uz si anio poriadne nepametam... druha anketa na seba moc nekupujem, teda v poslednej dobe, lebo starka ma vecne niecim zasoby co kupi vo Viedni a ked tam ideme raz za rok tak nakupujem v C&A aj malej kupujeme vacsinou tam, jej oblecenie vobec nekupujem, vsetko jej posiela starka z viedne, akurat len take ako pyzamo a spodne pradlo a topanky musim ja... tu u nas v Krtisi nenakupujem skoro vobec, mame len same cinaky a pridu mi tie sitove veci velmi drahe, to si radsej odlozim a raz za pol roka vybehnem do LC do hummanicu alebo mam rada newyorker aj terranovu.... a ked som v BA vzdy si kupim aspon jednu vec v bennetone... a ten dotaz moja mala bola vo vajicku az do 10 mesiaca lebo bola stihlunka ...

ywonnee
21. led 2010

cha kocky pruuuuser, muz mi volal ze vyplata este stale nieje na ucte... mna porazi... a to ju uz posielali vraj v pondelok, vsetci jeho kolegovia ju uz maju ale on stale nic... no ekonomka mu je byvala svokra tak neviem neviem.... cha ale hadam len jeho banka tak meska...

zuzka11
autor
21. led 2010

Ywonnee - a nekecaji? To uz by tam teda fakt mela byt......vydrzte, snad zitra....to je teda neprijemny......

ja zkousela na zacatku tyka ty Babalove z DMka a OK a ted mam zelene z TESCA, jsou to ty byvale fialove a spokojenost velka.....mela jsem taky jeden balik pampers, ty mi dovezli tchanovci a taky ok, takze moc nevidim rozdilm, snad az v cene a na to beru ty zelenky....ted, ale to jsem vam psala, byla na ne akce....

A vecicky na deti......kamoska, takova "hledacka pokladu" se me ptala jestli muze neco kupovat na Adamína v sekaci, tak jsem rekla, ze MUSI 😀 a vybira fakt super kousky....teda vybirala, pred porodem, ted toho ma taky moc, ale ja z toho docela cerpam, jsem ji fakt vdecna......ale samo, neco ma i tygr nove.....

Marci - tak u tebe taky nemo? Ach jo.......toho se bojim, ze padnu......a jak jsem na to sama, tak nevim, nevim.......davej si hodne cajiku, snad ti tchanovci pomuzou, at si odpocines.....

Holkyyyyy, muz prisel, jdu slavit.....a vitat 😀

alexandrah
21. led 2010

kocky, ahojteee!!!!!!!! som si vas rychlo precitala, tak skusim postupne, kukam kraso!!!
zuzka - ja som ti poslala maila, a v nom moju foto, ale posli mi prip. do IP este raz tvoju mailovu adresu, poslem este raz, a este raz mi daj aj ten kontakt na web, kde si davas fotky, som ja ale zapotrosila to niekde 😕 🙄
no šišulko ma objíma, ale objíme ma tak na stvrtku, kam dociahne, minule ma zdrapil za lico, a uz isiel pusinkovat, ze ma zje (no ci som nahodou neni na jedenie), potom sa uz na mna usmieva, a rehoce sa furt, a ndeska sa sam 2 krat pretocil z bruska na chrbatik, proste lup,. a uz bol tam, ale kym som dosla po kameru, uz bolo po akcii 😢 boli sme u neurologicky, aj koli tomu, ze sa rodil s pupocnikom okolo krku, tak ze sa im horsie vyvija mozog, no tak nas mudrlant maly ma vyvoj mozgu uplne v poriadku, a ona, nech ho davame aj na brusko, ze uz by pomaly mozno mohol SKUSIT dvihat hlavu, a otacat, no rišulo to robi uz od 2. tyzdna, proste si vrti hlavou sem a tam, uplna normalka, dvihal hlavu uz v porodnici, lekari sa divili, je velmi silny 😀
no zuzi - anketa - jaj, dopisem o chvilu, idem kukat kraso, tak za chvilu, pa

ywonnee
22. led 2010

huraaa konecne to tu dnes funguje...

ahoj fesandy, dnes nemam moc dobry den, asi som to za tie 2 dni prehnala a rano som ledva vstala z postele... panvu mi ide rozdrapit a zas ma trapia krize... tak tu nedelu som si spravila dnes... chi muz mi dnes zakazal co kolvek robit, vola mi kazde 2h ci som ok a ci ozaj lezim a odpocivam... naozaj aj mala somnou suciti a aj ona sa somnou vala... pozerame same rozpravky co som minule postahovala a napchavame sa... este ze je aj v deckej telka a vyzera to tu priserne... ani nikomu neotvarame dvere 😅 😅 😅 ani tel nedvihame nikomu len Patovi... parada...

zuzi tak ta vyplata.... heh oni vraj zabudli previest par vyplat tak moj drahy ju dostane az buduci mesiac spolu s januarovou.... parada... no to ako naschval... este ze pride starka tak to prezijeme, aj porod ale toto nebolo od nich pekne... robia si tam s nimi co sa im zachce a robotnici sa nemozu ani ozvat inak vyhadzov na hodinu.... no tak zhanam drahemu nieco lepsie lebo nieje mozne aby drel kazdy den 12h a dostal ledva 500eur... volakedy robili 2 dni a 2 dni volna a zarabali 1000eur.... svinstvo... nedovolim aby bol denno denne zodraty ako pes za par drobnych aj keby musel nas nechat same doma a ist niekam von... ved z neho skoro nic nemam, rano o 6 vstane ide na 7 do prace, vrati sa o 19,15h naje, osprchuje a mrtvy odpadne spat a toto je cely tyzden.... chuda moje...

marcela22
22. led 2010

Ywone Ty brdo to je ako možné??? To nechajú niekoľko rodín bez výplaty celý mesiac? A z čoho akože máte žiť??? To je sila by ma asi rozhodilo 😠 😠 😠
Joooj ale tú rozprávkovú pohodičku závidím 😀 Mne malá telku nepozerá vôbec, keď bola ešte malinká tak ju telka bavila ale teraz...neposedí pri ničom, občas na nete pozrie kúsok Bambulky a stále dokola jednu časť Macka Uška a to je všetko...

Alex, prepáč, nechcem Ti kaziť radosť, ale ako druhomatke mi môžeš veriť, že také malé deti ešte neobjímajú 🙂 Aj mňa malý ťahá za vlasy a chytá kde-tu ale rozhodne to nie je prejav lásky...a ako Ti už písala Zuzka na to otáčanie pozor, najskôr sa musí vedieť otáčať na bruško až potom opačne.
Aj my sme chodili s malou na neurologiu do dvoch rokov kvôli vákuu a tomu, že mala pri pôrode chvílami málokylsíka. Našťastie všetko v pohode, ale prvé týždne som jej musela dávať B-vitamíny, lebo mala slabšie svalstvo. Ale všetko dobehla takže keby sa aj náááhodou niekedy niečo nevyvýjalo ako má, tak sa to upraví, neboj 😉

Zuzi manžel Ti včera prišiel skôr ako inokedy, však? A po očkovaní je malý v pohode? Aj bol uplakanejší ako inokedy, alebo normálka? Nám asi pomaly začína spurt, už včera sme trochu bojovali a dnes pokračujeme, našťastie zatiaľ zvládame...neviem si predstaviť že by sme to neustály a musela by som dať UM, asi by ma to riadne vzalo ☹ No ale negatívne myšlienky si samozrejme nepripúšťam 😀
Dnes mali svokrovci voľno tak boli doobeda s malou ale neni mi až tak hrozne tak by som to zmákla aj s ňou, ale pomohlo to keď ju mali oni. Ja som stihla prevliecť postele, povysávať a kompletne upratať spálňu a ešte si upiecť bábovku 😀 Aktívny oddych ma proste baví viac 😅
A dúfam že Tebe sa choroba vyhne, Tebe asi fakt nemá kto pomôcť keby niečo však? 😒 Tak sa drž nech Ťa všetky bacili obchádzajú 😉

ywonnee
22. led 2010

Marceli nastastie som vsetko z materskej povyplacala(najom,inkaso,internet nieco som nakupila do zasoby aj do porodnice) a zostalo nam ece vyzivna ale s toho musime prezit... to by nebolo take strasne ako to muz musi platit este vyzivne a pozicku... no tak sa to zaplati buduci mesiac lebo jeho ocinko mu nepozicia ani cent a to mal 1000eur vyplatu....

zuzka11
autor
22. led 2010

Cauki kocky moje usaty! 😉

taaak, nevim, jesti jsem vam o tom psala, dneska jsem mela sraz s kamaradkou z VŠ, nevidely jsme se asi rok a pul a ona mela mit termin o mesi pozdeji, ale v 10tt potratila......nakonec jak jsem se setkani bala, tak bylo moc fajn, jen tygr se zase predvedl....myslim, ze uz me po Praze budou znat vsude 😀

Byly jsme v nejake vegetarianske restauraci, pres obed, plno lidi.....ja blbka nepoucena jsem si dala jidlo, ktere se musi krajet....misto baych si dala spagety nebo testoviny obecne a mohla pouzit jen vidlicku, nenene, ja si dam to slozite 😉 Tak mi to prinesli a Adamíno mi sedel na noze, tak se hlasite rozesmal, zabusil pestickama do stolu a pritahnul si talir 😀 Vsichni se zalomili smichy.....no a pak pri kazdem sposutu mi bral vidlicku, nuz.....je to padoušek 😀 A pro me je to pouceni 😉

Ale je s nim fakt prča, ted ma obdobi kdy vsechno chce, saha po tom a samo, pak si to rve do pusiny.....a miluje moje vlasy, ty zarucene chytne a nepusti, pak mi nemaji padat 😀

Marci - Petrunisko vcera prisel celkem ok, na to jak to ma ted v praci blby...ale Adama stejne nestihnul, az rano...a dneska to vypada zase blede a to mel jet na tu panskou jizdu....volal mi, ze ani nevi jestli pojede, jestli nebude muset byt i o vikendu v praci......tak jsem se zachovala jako super bupr zenuska a koupila mu vinko a ted mu pecu parecky v listovem teste, az se uraci domu 😀 Sonicka je asi vyjimka mezi detmi s tou TV, ne? ja spis slysim pravy opak, ze rodice nemuzou deti od TV dostat.....a ma rada knizky? To me rpivadi k tomu - od kdy se detem tak cte? jako pred spanmim a tak? ja urcite ćhci, ale nevim, od kdy to "ma cenu".... 😕

Ywonne . jeste zes to vsehcno zaplatila! jsou to padousi s tou vyplatou.....fakt krize.....si pamatuju, jak jsem po VS, pred nastupem do prace - mela jsem pauzu 3 mesice, sla na pracak aby za me platili socko zdravko a ty penize taky prisly asi s dvou mesicnim zpozdenim! Chapete? Kdyz by byl nekdo zavisly jen na tom, tak teda nevim, jak by to delal....

Ali - tesim se na tu fotku, snad dojde! A co kraso, uzila sis to?

Kocky, co planujete na vikend? O Ywonne vim, pohoda pred telkou......poradne si odpocin......a co vy ostatni?

zuzka11
autor
23. led 2010

Taaak, koukam, ze si vedu zdarile samomluvu, ale proc ne 😀

Maminkovsko - miminkovska party je zitra, jen ja blbec myslela, ze dneska...ach jo....jinak u nas vse v oukeji, noc taky dobry, uz se vam ani nesveruju, kolikrat vstavani a podobne detaily, dulezite je, ze Adam vstaval 6,15 a ja sla spat jeste pri uvodnich titulkach Madagarskaru, protoze nevite, od kolika bezel, tak od 20:00 😉 A ted jsem tygra soupla na balkon, zababusila ho, at mu neumrzne prdka a vsechno ostatni prislusenstvi, ktere jeste bude ve svem zivote potrebovat 😀 a ja si uvarila meltu a konikuju 😉

ywonnee
23. led 2010

aaaahoj kocky.... tak ja som vcera nemohla zaspat ani za ten svet... a to sme sa nasackovali k malej do deckej vsetci na jednej kope a ja nic.... oni dvaja chrapali , prdeli (fuuuuj varila som fazulu) a ja som len prepinala programi a stale chodila na wc... myslim ze okolo 3 rano som zaspala.... tak ma nechali spat doobeda.... potom muz povysaval, ja som poutierala vsade prach a chystame sa trosku von kym nemrzne a svieti slniecko aj ked ja by som najradsej odpadla do postele.... ale no, idem a potom dovi... hajany budu moje....

alexandrah
23. led 2010

ahojte, tak som to podarene vsetko zabudla, co ste pisali, a mala sa cas k tomu vratit az teraz, takze uz ani neviem, na co som chcela reagovat. inak, dneska sme skusali ruty suty, a nedopadlo to moc dobre, bolelo to jak slak, museli sme prestat ani sme nezacali, takze tolko ... asi je to moc skoro, mam kamosky, co skusali az cca po 3 mesiacoch, kedy ste skusali vy?? zuzka sa tusim pytala, kde nakupujeme oblecenie? tak šišulkovi teraz maju akcie, tak super body v CA, super lacne, idu lahko cez hlavu, potom v tescu, zn. cherokee, tam maju fakt krasne veci, ale drahe, ale ked su akcie, tak su super ceny, no a tak. a sebe - samozrejme, aj to mam obchody ako zara, HM, CA, terranova, calliope, najnovsie stradivarus, a podobne, hlavne teraz sa snazim obiehat, ked su vypredaje, akoze bunda (tvari sa ako kozena ) 8 eur (cca 240 SKK - pre zuzku. ). a podobne. no my sme dosli na super fintu na uspavanie - dufam, ze mi vsetky nevynadate, ale keby ste uspavali 6 hodin, alebo minimalne 4!! ecer, tak to pochopite, proste kupel, jedlo, a potom v 2 dekach äakoze muz ze po plavarni, keby siel do tepla, hned zaspi), uspime na rukach, spi do 10 minut, a potom prelozime do postielky na brusko... (ale mame zaplnutys monitor dychu, este predtym odgrgneme - to risko grga, prdi a kaka tak, ako nikto z nas...). a spi jak benjaminek, hodiny a hodiny, skusila som to aj v noci, hore bol o 5, a zaspal o 5.15, skoro som spadla z noh, uz som si chystala televizny program, ze zase bude 2-3 hodiny na rukach, a on takto ... ale samozrejme, ja som nemohla zaspat az do rana, takze risuldo spal 4 hodiny dalsie, a ja som potom bola pri nom na dalsie vstavanie, muz sa poriadne vyspal, ja uz menej ...jaj, co cez vikend, v piatok bola u mna segra, nic moc, manzelstvo sa jej ruca, mama jej do toho ko vzdy keca a dava "zarucene dobre rady!!", no dneska po hore popisanej noci som sla s mamou a segrou nakupovat, takze mam zase trochu veci navrch ... (muz iba ze asi nafukneme skrine!! 😀 ). ja si tak vzdy super vypocitam, ako mi to vyjde s peniazmi, a ako vzdy mi to nevyjde ...miniem viac ako mam, nech ratam ako ratam ... (aklo sa to da - karta, bohuzial - a potom mi to muz odratava z februaroveho vreckoveho... (vydelujeme si vrackove, aby sme mali prehlad o prychoch, inak spolocne ucty ...
,marceli - nekaz mi radost, ja viem, ze ma vedome neobjima, ale proste priplesti ruky na mna, a stisne, no dociahne ma tak na polovicu, zlaty, s rozhodenymi ruckami ...
zuzkas - ja pouzivam huggies, tie mi vsetci chvalili, a su dobre, tak pouzivam iba tie, jej, a kopec veci som pre riska samozrejme kupila od kamosky, ma 6 mesacneho syna, tak po nom ...

alexandrah
23. led 2010

jej, a kraso bolo super, riťberger mi siel najlepsie, ale nie, cosi som urobila, ale bola som iba 2 krat, potom som ochorela, nejak sa mi to nezlepsuje, a to beriem penicilin uz 7 dni, dokonca dneska je to horsie ...??!!! no neviem...

alexandrah
23. led 2010

a este zuzi si sa tusim pytala, kedy dalsie deti?, no my chceme co najskor, risko je väcsinou ok, ale hlavne moje tehotenstvo nebolo nic moc, porod este horsi, tak to chcem mat vsetko rychle za sebou, viem ze je to pecka, ale potom bude pokoj, a chceme deti viac, no neviem, kolko zvladneme, keby som nemusela byt tehotna, a porodil by muz, tak aj 4-5, takto to budu asi 2-3 maximalne (michaela a filip!!). no a jedalnicek, milacik, jablko??, 1 bonvbon, grilovane stehno a hranolky ... a mam uz 46,5 kila!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

alexandrah
23. led 2010

zuzi, ja som ti tu foto moju uz raz na tvoj mail poslala, tak neviem, asi si to nedostala, poslem este raz ...

alexandrah
23. led 2010

tak dneska som tu sama ja, ťiťolíno chrni od pol 9, vyzera to tak ze do 03-04 spi, muz kuka furbal, my chytrolini nespime, my ze sa zobudi do 12, ale on kdeze, ako ho poznam, vstane ked ja zacnem byt unavena, ach jo...!!! 😔 🙄 😕

zuzka11
autor
24. led 2010

Cuuus Ali!

Tak jsme mohly pokecat "live", ja byla vzhuru, uz po kolikate 😀 a sla do postele v 00:10 😉

za uspavani te tusim zadna neodsoudite, pokud ho nespavas treba tak, ze ho drzis na jednu nohu hlavou dolu z balkonu 😀 Vsechny zkousime vsechno mozne 😉 Kamoska mi dokonce rikala, ze maly ji spal nem na balkone v kocarku, postylku meli jen na okrasu.......toz tak.....

Mrknu na mail a na tu fotku...dikes.....

Vidis, to je zajimave, ze si davate "kapesne"......stejne , kazda rodina ma ty finance jinak, znam dost kamosek okolo, ktere maji striktne oddelene ucity a muz jim posila penize "ny vychovu ditete"....nekdo ma zase spolecne.....hlavne at to vyhovuje a ty penizky, jedno kde, na ucte jsou 😀

My se dneska chystame s Adamínem do bazenu, P.by chtel zazit taky to plavco s nim, tak mu to ukazu....jsem zvedava na naladu...a jestli i tatinek dostane do zubu 😀

Ali - tu spavost Riskovi faaaakt zavidim.... 😀 Ale ani ja si vlastne nemuzu stezovat.....holky, resim toho blbyho pneumokoka, dat nebo nedat....ach jo....asi zalatim radsi z vl.kapsy a dam jestli bude treba, jak doporucuji pediatri...az jestli bude mit ty opakovane rymy a zanety usi...jinak jsou po tom Prevenaru silene reakce a me se nehcce ho nechat zbytecne zatezovat.......jak se na to koukate vy?

Jooo, Ali - gratulace k nakupum, kdyz se "podari" to je pak radost co? 😉

Ywonne - jak ja se tesim an takove to spolecne usinani! A koukej si dneska fakt dat televizni den a pohodu!!!

marci - jak se mas ty, jaky je vikend: Co novejo u vas? Sonicka, Adamek, manzelisko? Tchanovci?Co jste podnikali?

zuzka11
autor
24. led 2010

Jooo, Ali - jeste jsem se zapomnela zeptat, jak to vypada s kojenim? Spustilo se mliko nebo jste presli na UM?

Holky, taky je u vas TAKOVA zima? tady teda ted minus 9, stejne jako cely den vcera......ale nejak mi prijde, ze je vic.......

ywonnee
24. led 2010

ahoooj kocky.... tak vcera supis den, chceli sme teda odpocivat ale nejako ma chytila aktivita a vsetkych som vyhnala s pod naprdenych perin a supsa von do tej zimy trosku vymrznut.... mne samozrejme bolo strasne teplo tak som si dala len sveter a vestu (bolo okolo minus5) a moji jezewci boli v skafandroch. boli sme pozriet Patrikovu starku na druhom konci mesta(peso) tito za mnou nestihali a ledva funeli a tam sa ňPato posilnil vinkom a pri odchode nas prepadol jeho bratranec tak si fesaci vyskemralui odvoz autom... no tak sme sa cestou zastavili aspon pre karton mlieka... mnam vecer som uz 2l vypila 😀 😀 😀
no a dnes ten jeho bratranec pride aj so synmi tak sa tesim ze budem mat zas co upratovat... ja len dufam ze ten jeho starsi mi nezdemoluje pol bytu lebo je to kazisvetova zloba, zato ten mladsi to je tutumutu andilek, taky keby bol aj moj Maxik 😝 😝 😝 takze dnesne leharo pada... ozaj a musim im urobit slivkove knedle a chlapi chcu bryndzove pyrohy... mnam mnam... tak som zas muza vyhnala do tej zimy do obchodu...dala som mu aj na pivko tak sa usmial a za chvilu bola za nim len dymova ciara....

ali to uspavanie paradna vec... ja som s malou robila nieco podobne, okupala som ju , vymasirovala , zababusila, nakojila a hned bola tuha... a takto mi od 2 masiaca spala aj 6h... ozaj a co s tym mlieckom??? dari sa Ti to??? dufam ze ano... a s tym ruty suty no neviem ako to je po porode ja som az po pol roku ved som pisala preco ale muz vravel ze s byvalkou to uz zasunuli(jeho vyraz) uz po tyzdni.... no ale to som nanho pozrela ze zabudni!!! 😠 😠 😠 tak mu klesol usmev 😅 😅 😅 no ale vcera v noci keby si vedela co mna schytilo.... moj muz sa bal ale potom sa dal ukecat... aj ked nam to doki zakazal neodolala som a vrhla som sa na muza ako uchyl.... ked to sa nedalo vydrzat, on sa mi tu premaval nahy, krutil zadkom a vyskieral sa... no tak som ho cca 2 hodky "potrapila" a potom odpadol ako bejk... no ja som este asi do 2 pozerala tv tak keby som vedela ze si tu tak sme mohli pokonikovat...

zuzi isla by som si aj ja zaplavat ale bazen je na druhom konci mesta a auto nam nejde tak sa mi nechce riskovat ze by som prechladla... no taxi??? u nas v meste??? nehrozi.... nejaky stoji na namesti ale dovolat sa mu a zohnat ho ked potrebujes??? to je zazrak... tak musim pockat az pride starka a ziknem si jej golfika.... aspon ho poriadne prevetram 😠 😀 😎

zuzka11
autor
24. led 2010

Holky, honem sem piste rady, jak jste ty vase vzorne space zababusili, ja to zkusiiiiim 😀 Kdyz nas independent spi zasadne s rukama nahore, podel hlavy....a v pytli.....a pres to ma jen tenkou deku, to je asi ta chybka?

Ywonne - ty draku 😀

Ali - i ja se utesuju, ze bude lip....zatim je lip, od porodu se to zlepsilo, ale jeste to porad neni "ono"....ale ja to nevzdam 😀

ywonnee
24. led 2010

kocky dnes super den... boli tu Patov bratranec s detmi tak boli na pocitaci, chvilu sa hrali, pekne za sebou upratali , potom vyjedli vsetky slivkove knedle a isli sme na Modry kamen gratulovat ich starej mame k narodeninam... moj drahy si dal trosku vinka, doma sa poriadne este najedli a obaja odpadli spat... tak dnes ruty suty uz nebude 😖 ☹ ☹ neva ja si pockam... ja som este doupratovala a idem aj ja pomalicky do hajan... teda dufam ze ma malicky dnes necha vyspinkat... a kdeee ste vsetky???

alexandrah
24. led 2010

cafte, dneska som zufaláááááááááááááááá᧧§§§§§!!!!!! ZUZI, KED SPI S RUKAMI HORE, TAK VTEDY VRAJ DOBRE SPI, AJ RISKO KED SPI NA CHRBTE, TAK SPI S RUKAMI HORE, a na brusku ako kedy, sa otaca jak slak, minule som ho dala asi do stredu postielky, a dojdem rano, a on hlava az hore, pri zabradli, no v noci si pocestoval, uz sa asi batolííí 😀 😀 (jasne ze nie), ale vo vanicke kopne nohami, odrazi sa z dolneho konca, a kebyze ho nedrzim, tak lup, a uz je na hornom konci, plavcek 🙂 v noci parada, zaspal o pol 9, a vstal o 4, zaspal o 5, a vstal o 7. (to uz vstaval muz). no ale moja choroba sa mi vcera a dneska paradne zhorsila, asi pojdem este zajtra k lekarke, a to zajtra doberiem antibiotika, sak uz mi to malo davno prejst, sak som bola doma, v teple, cajiky, vsetko ... no a risuldo jak na potvoru cez den nespi, tak pospi chvilu, teraz som ho dala do trasítka (tak volam vibrujuce lehatko), zapla vibrovanie, asi 100 krat dosla dat dudel (ktory furt pri dudlani vyflusne), - viem, ze by sa nemalo pouzivat trasitko tak skoro, ale dala som ho na taku vyrovnanu podlozku, koli chrbtici, lebo kriza, nespal ani na rukach, ani na brusku, proste nic... muz pracoval, potom siel nakupit, potom pre moju mamu, a este tu neni su, tak im volam furt, nech si svihnu, lebo je mi zleeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!! (s tym suvisi aj to mlieko nestastne, zatial sa mi nespustilo, davame um, len dufam, ze titolino to odo mna nechyti ...), snad sa to este roztaha, este verim, no ale uvidim ... 😒
zuzi, proste vecer vykupeme, a pri papani ho zabalim do 2 dek, totalne na sposob mumie, a za chvilu je tvrdy... potom prelozim do postielky, no ale zistim, ci to zafunguje aj dnes, zatial to fungovalo 2 dni, tak drzte palce!!!
no veru, nakupy potesia, hlavne ked sa clovek uz zmesti do nejakych peknych veci 😀 akurat prsia mam zatial ja 160 cm obryna 4 ky, peklo!!!!!!!!!!!!!!! (normalne som mala 2-3). a veru, aj u nas kosa!!!!
ywonne - super, ze si to uzivazte, aj zimu, a tak, boze, kde je to tehotenstvo, toto je omnoho väcsi zaberak!!! aaa, tusim dosli??? hned odovzedam stafetu, hurra!!! idem do vane, a liecit sa, a lahnut si??? zatial cafte a piste!!! 😎

zuzka11
autor
25. led 2010

Taaaak, konecne je po vikendu, manzeliska mame pryc 😉 , tam sup sem na Konika a referujte jak jste se mely 😀

ja nakonec vsera jela na tu paaaarty a byla prekvapive fajn, dobra spolecnost, dobre jidlo, piti, proste fajn akce, az na to parkovani 😖 musela jsem jet autem, protoze busem a metrem by to byla akce na cely den a jeste bych si asi prelomila zada na prestupech a tyg
r by byl zpruzenej, jeste nez bychom tam dojeli...a to nemluvim o ceste zpatky...takze auto....a protoz to bylo v centru, tak se tam tak silene blbe parkovalo 😝 samy zakaz vjezdu, modre zony.....fakt krize.....

Noa adneska jsem mela dalsi bobrik, byla jsem poprve cvicit a tygra jsem dala do detskeho koutku.....jeste ted to rozdychavam, uvidime, jestli bude priste.......

A ted vy, kocky moje usaty, povikednovany, jak se mate?

Alus - vydrz prťka, vydrz....mliko bude, opakuj si to jako mantru....porad priklaej a oni bude.....s tou nemoci je to hnus fialovej, ale vydrz.....

Ywonene - ty jsi FAKT drak 😀

Marci - jak se mas ty? Koukej se ozvat, moc tu chybis!

ywonnee
25. led 2010

tak achooooj, tak som tu a vooobec som v noci nemohla spat.... strasne bolesti som mala, tak som slahla do seba analgetika a zaspala som az o 5 rano...teraz sa len tak nejako motkam po byte a nic sa mi nechce, ani ist von a je tak krasne vonku... no volala som starkej tak pre istotu uz pride cez vikend, aby som sa moc nenamahala...inak tomu vobec nerozumiem, niekedy mam energie za 4 ludi a potom jedna prebdena noc a ja sa neviem prebrat a som ako mumia... hruuuuza.... ani vlasy sa mi nechce umyt....

zuzi parkovanie v Prahe poznam, jeden cas som tam pracovala a videla som tie plne ulicky a centrum(tam som robila ve smeckach vedla KFC) tak to sef nikdy nemal sancu... ja som byvala najprv v holesoviciach ale tie nekonecne cesty metrom som vymenila hned po tom ako mi sef dvihol plat a odstahovala som sa do centra tusim to boli vynohrady alebo ako a to volalo... viem ze som vystupovala na metre MOST myslim....

ali to kojenie ozaj vydrz, a skus pridavat castejsie aby to roztahal... drzim Ti vsetky prsty, lebo kojenie je ta najkrajsia vec na svete.... boze ako ja sa uz tesim na Maximka...

zajtra idem do poradne tak som zvedava lebo uz som straaaasne pribrala!!!! tak uz moje obavy su tu... mam +8kg... 😅 😠 😅 porazi ma a straaaasna celulitida sa mi zacala robit... no des...

zuzka11
autor
25. led 2010

Ywonne 😉 ty si z pribirani nedelej hlavu, mas to za par a vis, jak ti vaha skace...jeden den se trosku omezis a jsi zase jen na plus 6kg.....metro MOST zadne nemame 😕 ale jestli to byly Vinohrady tak asi namesti Miru...nebo Jiriho z Podebrad? Ale, vzdyt ono je to jedno.....

Holky, koukate u vas na Slov.na nejaky serial? jde vam neco super? U nas je fajn Vypravej, kdyz byste mely chvilku, kouknete na ceskoutelevizi na ivysilani.....

ywonnee
25. led 2010

zuzi vola sa to mustek nepametam si presne bolo to v roku 2002 tesne pred povodnami, este tie som tam prezila a usla do Krkonos do Pece pod snezkou ... neviem uz ani presne aka ulica tam bola,pametam si len ze som mala byt na rohu desne drahy podnajom a bola oproti taka mala restika nejakeho hokejistu alebo take nieco mi spominal ten casnik tam( ceeelkom pekny ) ale inak nic moc... chi asi vies co myslim 😅 😅 😅

dlho som v Prahe nebola ale chystame sa s muzom na dovcu volakedy ale kedy to este sami nevieme... este tam nikdy nebol a ja mam na Prahu len pekne spomienky tak sa tam tesim... ozaj nevies ci este tam funguje ve smeckach buggy buggy bar??? tam som pracovala...

ywonnee
25. led 2010

kocky tak ma kamoska teraz cez facebook ukecala nech idem s nou von pre dcerku do skolky ze si ju aspon obzriem pre moju malu... no idem teda ale mala som podmienku ze ma pride ucesat inak nejdem nikam... je kadernicka tak musim vyuzit nie??? ale mne sa taaaaak nechce...tak sup sup vecer sem, budem tu ako na koni 😀 😀 😀

zuzka11
autor
25. led 2010

Ach jo, s vama to jde z kopce 😀 Nikde nikdo, jen tu Ywonne, jeste ze ji tu mam 😀 Jsem na vas cekala, napatlala si na xichtik pletovou masku, po 100letech, ale protoze jsem na ni zapomnela, a ona mela byt na 10min a mam ji tam asi pul hodiny, tak se z ni jdu asi vysekat 😀

Marci - kdybyses tu neobjevila, vsecicko nej ke stredecnim narozeninam a koukej nam napsat jake daaarecky jsi dostala 😀

´Tygr nejak neklidne spi, povida si tam, mele se, asi se mu zda o zitrejsim plavani 😀

ywonnee
25. led 2010

ahoooj tak dnesna prechadzka v poho az na cestu domov... zajtra idem vypisat ziadost malej do skolky aspon na 4hodiny kedze este nemoze na cely den. urobili na mna obrovsky dojem len maju plno tak skusia ju niekde vtisnut ze ked len na par hodin.... nechcela odtial odist ani za ten svet tak sa jej tam pacilo... strasne sa rozplakala ze uz chce chodit do skolky tak to od 1 marca skusime... no a cesta domov??? stavili sme sa v lidli a ja som chytila take bolesti ze som ledva dosla domov... neviem co to bolo ale mala som pocit ze ma zospodu niekto picha nozom.... priserne ale asi po hodke to preslo, zvlastne lebo ako poslicky to nevyzeralo.... neviem poviem to zajtra dokimu.... ze by sa to uz blizilo??? bodaj by lebo tieto bolesti uz nezvladam....

zuzi zaplavajte si aj za nas zajtra ako rada by som sla aj ja.... a s vidis ja som uz tiez dlho pletovu masku nemala... a ani nemam doma musim si objednat z oriflamu.... kamoska mi dnes priniesla novy katalog tak idem ho obhliadnut....

ywonnee
26. led 2010

dobre rano, konecne som sa vyhrabala z postele.... boli ma priserne panva, chodim ako kacka.... este ze ma sused vezme autom do poradne... fuuuu strasne ma tlaci na konecnik a na velku mi netreba.... tak drzte palce...