My super kočky "ne"přibíralky maminkami

zuzka11
8. lis 2009

Taaaak a je to tu, pomalu ale jiste v naší staré diskuzi končíme a jdeme do další fáze 😉 A já to hned začnu -

snídaně - bílý jogurt, banán, lněné semínko, troška rozinek
svačina - nestíhačka, šli jsme na oslavu narozenin a vypravit se je ještě pořád hooodně náročné 😉
oběd - lasagne se zeleninou - cuketa, mrkev
svačina - sušené banánové chipsy
večeře - zatím nevím 😉

Tak a doufám, že sem hned odrazí Marcelka, ať porovnáme, dneska jsem se se sladkým držela, jiné dny je to horší 😕 😔

zuzka11
autor
12. únor 2010

I ja se hlasim!

Ywonne - tak az zitra? ja dneska cely den mackala palce.....a zitra uz privitame noveho kluka do party 😉 😀

Ali - a neni manzelisko ve stresu? To teda pracuje fakt do dlouho, P.taky maka jako barevny, ale do cca 19-20je vetsinou doma...a tygrika ted bohuze taky nevida, protoze chodi spat kolem te 18h a s tim nehnu.....

Zitra vam dam vedet, co ta kadernice, tesim se, doufam, ze to nejak nezkoni 😒

A dnesni noc? PARADA! 😉

takze vecer bylo vyplakani - Ali, i u nas je to hooodne intenzivni plac a mam podobnou zkusenost jako Marcelka, Adam taky casto breci, jako dostava ze sebe tu energii a pak vytuhne, treba v kocarku....no a abych se vratila k vcerejsku, P.ho sel chovat, nejdriv koukal jako puk, pak pochopil, ze to neni hra, z tam nepotece a zacal plakat...a palkal...a pak usnul...a vzbudil se 23,40...chapete to? vydrzel 5 a pul hodiny jen to fikne, takze prd hlad....zvyk.....tak jsem ho nakojila, sli jsme spat a pak zase mrceni, ja s eani nekoukla na hodiny, jen jsem loktem drcla do Peti, zase chovani, ale nezabiralo, Adam je holt vztekloun a jakmile nedostane co hce, tak pak s eplac meni na vztekly rev...a pak zase usnul a kojeni 3,45 a pak pri probuzeni trosku 5,30. ja byla taky plna energie, jen pro petu to byla novinka, tak se mi tu rano motal a povidal, jaka to byla hrozna noc 😀

Kocky moje, ta vaha je des, ma fakt 2kg navic, ale ode dneska s tim bojuju, myslete na me, stve me to 😠 A diky za tipy, zkusim pododrzovat....a az budu na svem zahlasim, patricne pysne 😀

Marci - jake mate ty chuvicky? napises znacku a dosah? ja uvazuju o koupi ale nevim jake....Ali, Ywonne . vy nejake mate?

ywonnee
12. únor 2010

alex preco vsetci volate moju malu Ivanka??? ja viem ze to ma na zaciatku mena ale asi to zmenim, lebo mi ju volame len Laura... preto asi nechcem dat Maxikovi prve meno Patrik aby ho tak nevolali... ozaj aj ja by som rada kuk na Tvoje foto a aj na Zuzkine...

tak mi teda drzte palce lebo to tu hlavne zo starkou uz nevydrzim, nastastie uz buduci vikend ide prec tak sa veeeeeeeeeeeeelmi tesim.... aaaaaaaaaaaaauuuuuuu boli ma strasne brucho ale aj tak neverim ze by to uz bolo tu.... boze ved ja to uz ani nerozpoznam take bolesti mavam... inak kazdy den s Patom skusame aj "ruty suty" a nic.... jemu sa to hadam paci, aj horucu vanu, aj chilli papricky aj tie korenove caje a nic... maly sa len uvelebka, trosku pomrvy(zacal byt velmi lenivi) a zaspinka.... no mam dost... a bojim sa dat si vinko lebo co ak nahodou ma to chiti a ja pojdem rodit ako rintintin??? 😨 😨 😵

ywonnee
12. únor 2010

zuzi ja nemam ziadnu a ani som nepouzivala pri malej lebo som ju mala stale pri sebe a ked aj bola sama tak ta ma taky hlas ze by som ju pocula aj z 8 poschodia.... no este uvidim ako to bude pri malom ak by sme chodili castejsie k svokrovcom budem musiet si kupit lebo bude treba aj v zahrade kopat a tak...

alexandrah
12. únor 2010

chuvicky su baby sitter? ja mam avent ...ale este sme nepouzili ... zuzi, a kolko teraz vazis? no risko teda chodi spat neskoro, dnes napr. sme ho len o pol 11 kupali, ale muz ho aj tak nestiha ... holt, ked dojde o 9-10, no a vikendy su rovnake, akurat je doma, ale zavrety v pracovni ...
ywonne - neni tam napisane ze ivana laura? ci je to iba laura?? ja som z toho jelen!!! 😲 pardoooon!!! a preco ste jej nedali proste laura? alebo laura ivana?? hehe 😀 😀 no a ked chces foto, posli mailovu adresu, inak neviem, kam poslat 😎 😀 a babiznu by som vypoklonkovala, ach jaj, to je tazke!!! a vinko si kludne daj, aj tak sa budes motat od bolesti, tak ti aspon nebude tak zle, ani neuvidia, ze si mala aj vinko 😀 😀
zuzi, ja jak lietam jak zduta koza ani nestiham jest ... tak to moje chudnutie asi od toho ... dneska nic - okrem tych mojich kolacikov, a trochu vinka cerveneho ...to ked sa nudim, tak papam ...a naopak ...ty to mas asi opacne, aby si dobila energiu?? no a peta nech si zvyka, ze hrozna noc, co keby vstaval KAZDY KRAT V NOCI ON? TO BY LEN VIDEL ...

zuzka11
autor
13. únor 2010

Dobre ranko! A jako fakt dobre 😉 😀

Uvidime jak to bude zase dneska, ale vcera tygr automaticky vynechal to prvni kojeni, takze od 18h se vzbudil az v 0:15, uzasneeeeee a pak ve 4 a v 5,20 vstavani jako vzdycky. Uzasne, parada, jsem blba, ze jsem na to nedosla driv..... Avaha? Hooooolky moje, je to lepsiiiiiii. Vcera byl den, kdy jsme byla bud furt venku nebo s kamoskama a nemela jsem coko a hned jsem se vratila na 55,9. neni to mych 55,5, ale furt lepsi nez co to bylo.

A nejaka funny story od nas? jasne ze je 😉 😀 Adamovo prvni BUM 😉

Asi jsem vam psala, ze Adam se uz pretaci ze zad na brisko. Nejdriv koukal, pak tam hodil rameno a sup, uz to bylo. Vzal to uuuplne lezerne, proste normalka, mamo - nechapu co s tim tak nadelas, proc se tak radujes a pusikujes me 😵 Nicmene tyhle lezerni otocky dela jen na jednu stranu, druha strana je linejsi, tam mu davam hracku aradsi si vykrouti hlavu nez aby se otocil 😀 Vcera se ale hecnul a ze ji zkusi i na druhou stranu.......a nic.....to by ale nebylo, nas tvrdohlavec - v tomhle je ta vlastnost super...se nedal, dal do toho vic svinu, hodil rameno........ a BUM, neuvedomil si, ze je u steny ohradky, tak si dal malinko do hlavicky, slzicky, velky plac, velke utesovani.....

A jeste s e priznam k jedne veci, na kterou teda fakt musim davat pozor - mate to taky tak? At nejsem krkavci matka jen ja 😉 😀 Kdyz prochazim dverma, tak ted musim davat hoooodne velky pozor, abych mu treba nevykloubila ruku nebo tak, protoze kdyz ho nesu v naruci, tak on neni hodnoucke miminecko v klidu s ruckama zpusobne u tela, zdravici kolemjdouci 😀 nenene, on zarucene rozpazuje kdyz jseme ramem dveri, asi aby zkusil, jestli tam nemam prach 😉 , no a protoze to zkousi dukladne, tak s eza ten ram chyta, ja to casto nepostrehnu, jdu dal a rucka zustava vzadu, zatimco maminecka s Adamkem je uz vepredu nekde za rohem 😀 Jasnacka, davam si pozor...ale nekdy je to o fous 😉

Ywonne . promin, ja taky myslela ze je hlavne Ivanka......drzim dneska vsechno co mam!

Holky, krasny den a koukejte se tu ukazat!!!

ywonnee
13. únor 2010

tak holky moje tak sa luuuuucim a odchadzam za svojim gynekologom do porodnice 😎 😎 😎 ake stastie ze ho budem mat zadara 😀 😀 😀 dufam ze uz domov pridem s Maximiliankom a nie s Elizabeth Annou 😅 😅 😅 hehe vcera sa mi tak segra zasmiala ze aj jej tvrdili ze bude mat chlapca a porodila dievcatko 😕 😕 😕 chytam normalne sok!!! ale moj doki ma uistil ze je to na milion percent chlapec ako buk.... tak hned Vam napisem sms... papa a pekne vikendujte... ja idem pre nas Valentinsky darcek 🙂 🙂 🙂

zuzka11
autor
13. únor 2010

Ywonne! Drz se , kocko, moc na tebe vsechny myslime - myslim, ze muzu mluvit i za holky! A tesime se na dalsi miminko! At je to Maxik nebo Elizabeth Anna 😉

marcela22
13. únor 2010

Ywone moc moc držím palečky, aj keď už Ťa tu určite "nechytím", asi už si aj "ubytovaná" ale posielam moc moc sil!!! A kebyniečo, ešte mám kooopec dievčenských vecí, rada pošlem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Zuzi, no paráááda že sa viac vyspíš! Mám moc veľkú radosť že to oddalovanie pomohlo, to je super! Tak tfuj tfuj tfuj nach to je len lepšie a lepšie!!!
A s váhou si na tom stále lepšie ako ja, ja mám 56,5kg, dnes to teda bolo dokonca 57,2kg (s dvoma riadne plnými "stravenkami" 😀 ) a už som z toho nešťastná 😝 A to ani nejem nejako obzvlášť veľa tak neviem...ale hrozne sa bojím začať jesť menej alebo dietnejšie, kvôli mliečku. Ale keby som nekojila, tak by som určite bola ešte pod pôvodnou váhou, ako sa poznám...nuž budem to musieť nejako vydržať...ale nerva na to má riadneho, dnes som si dala na raňajky len ovsenú kašu a tvárim sa aká somnajedená a spokojná 😀
Jo a manžel teda fakt "trpitel" veliký 😀 😀 😀

Alex, fotečky konečne prišlííííí 😀 A si fakt kočka, moc veľká sympoška!!! A Riško je krááásny 😉

Zuzi chúvičky máme také obyčajné, z tých lacnejších, ani neviem aká to je značka...dosah majú 180m, ale nevýhoda je v tom,že občas (našťastie malokedy) počujem odtiaľ aj nejakého cudzieho chlapečka 😅 A raz u našich sme si vypočuli celú rozprávku o kozliatkach, doteraz nevieme kto nám ju tak krásne predniesol 😀 Ale inak sú v pohode, úplne stačia.

Adamek sa tiež radšej celý povykrúca, len aby nemusel vyvinúť nejaký väčší pohyb. keď už tak úprimne dávaš fany story a trapásky, mala by som začať aj ja, je ich väčšinou požehnane🙂
Napr. posledné dni je stále dokola problém s pokadením a prezliekaním. Začalo to vo štvrtok večer, počúral osušku pred kúpaním hneď po vyzlečení, tak som mu dala čiistú, Po okúpaní ju očúral znova, ale to už odniesla aj podložka pod ním, komplet moje oblečko a asi pol podlahy v kúpelni🙂 Včera nadránom s aprekadil sa po rameno, čo je potom fakt problém dať z neho dole bodyno. Odnieslo to aj moje pyžamo a podložka z váhy. No a potom sa doobeda prekadil znova a poobede sa raz prečúral. A dnes ráno o šiestej si dal repete a prekadil sa celý znova, samozrejme zasa aj mňa. Takže dnes ma čaká čo??? Samozrejme pranie jak hrom 😀

Včera som zasa nahadzovala inzeráty, už sa ozvali dve pani, tak nsá´d si tie vecičky zoberú a mne ubudne asi tisícina vecí 😅 😀

alexandrah
13. únor 2010

ywonne, uz ta asi nestihnem, ale neboj sa, bude to chlap, to skor z baby sa moze vyklut chalan, me to "achovane", ale z chalana uz baba nebude, curacisko sa popriet neda 😀
zuzi, moj este nerozpazuje ruckami pri dverach, ale zato hompala hlavou, otaca sa, tak ja davam bacha, aby sa netresol do hlavicky, gratulujem k pretacaniu na obe strany!!!!!!!!!!! a vaha pojde urcite dole, jak pise marcelka.
marceli, moc diky za pochvalu, poslala som toho zabca riska?? no inak sa netvarte, akoze nie, kocky ste vsetky, (akoze fakticky sa mi pacite!!!) marceli, ty mas kraaaaasne vlasy, oci a pery!!! baby, tak ja mam nervy z mojich 46 kilo, a vy takto ...tiez sa mi dietovat nechce, ked ja tak rada papam ...kazdy den sa snazim menej a menej, sice zdravo, ale ja vzdy zasadne vecer - uz som v posteli, s knihou, tak ze do minuty zalomim, a hop, chut na cokoladu, ze keby sme doma nemali, tak bezim do obchodu, inak umrem, tak z poslednych sil vstanem, a idem si zobrat, nechapem to, moja segra to ma rano, to chapem, treba energiu po noci, ale vecer???!!! 😲 😝 😕
jej,. k chuvickam, ze pocujete aj ine zvuky, to aj ja, nechcelo sa mi kupovat taku za 4 tisice, tak ale ja mam priamy prenos, hore nad nami byva nejaka podarena rodinka, co len dupu jak kone, deti vrestia, muz piska a mama hulaka na deti, no proste radost, aj zrovna teraz, rana su u nich perne, nechapem, byvam v novostavbe, vraj 3 vrstvova izolacia, boze, ked tak tu babu pocujem, ako hulaka na tie svoje deti - baba mladsia odo mna, a deti - ze 2 roky a rok, no hrozna domacnost ...!!!
jaj, marceli, veru, ked sa risko pokakal az po rameno, tak ked som dala dole body, mal to aj na hlave 😖 😕 🙄 a minule prezliekala svokra, tak jej doslova kakal do ruky, jak nestihla dat plienku, esteze som tam bola ja, vystriedala ju - uz so servitkou, a ona sa sla umyt!!§ ale na mna nemazte, jak si nacural sam do pusinky chudacik!! 🙄 kocky, nam zacina nejak malo kakat, je to tak 1-2 krat za den, ale vcera uz mal velke brusko, a kakal iba raz ... sa bojim, lebo potom ho boli ... som dostala vcera kramy, tak sa "vytesujem" .. 🤐

marcela22
13. únor 2010

Alex veru na to nacikanie do pusy nemáme, chudátko malé asi prekvapil sám seba...
A ďakujem veeeľmi pekne za pochvalu 😅 Ja keď som otvorila prvú Tvoju fotku tak som si hneď pomyslela "jee aká je peknučká"🙂 A už na fotke je vidieť aký si drobček🙂
No susedov máš teda super 😝 Na zabitie, čo? my sme na rodinnom dome, len svokrovci dole vedia parádne trieskať ale inak pohoda. Len segra býva na činžiaku a majú novú mladú susedu, takú pííííííp 😅 a tá si tam vodí chlapov a vyvádza po nociach...všetci sa na ňu sťažujú, že sa tam nedá spať a ani cez deň poriadne bývať...
S tým kakaním je to v podstate v norme, najmä z UM sa veľmi často nekaká, len môže byť potom problém s bruškom. Skús mu dávať kvapky Espumisan-dávali ste ich už niekedy? Nám úžasne pomohli, u Sonky aj pri malom, bruško bolo v pohode. V návode je napísané 1xdenne 25kvapiek, ale mne doktorka poradila dať mu tak 4xdenne po 7 kvapiek, čiže tak každé druhé papanie. A bruško bolo úúúplne v pohode, málokrát sme mali koliky aj v čase keď mohli byť často. A keˇd sa Riško začne viac hýbať pôjde to už samé 😉

Mne sa práve ozvali na koopec inzerátov, tak sa teším, idem to pohľadať a pobaliť🙂

Zuzi a čo kaderník??? Dúfam, že budeš moc spokojná s výsledkom, zaslúžiš si to!!!!!!!! 😉

A Ywone som písala SMS ale myslím že má ten telefón vypnutý, asi jej toani nedošlo... 😨

zuzka11
autor
13. únor 2010

Holky, tak kadernik super, snad to budu rikat i zitra 😀 teplous jak vysity, ale uces FAKT dobry...teda zadna extravagance, ale udelal z tech mych 5ti vypadanych chlupu objem a to je co rict🙂))
Ali - neblbni, mimika muzou dasit i 1x za 4-5dni, to je jeste norma, Adam kadi uz asi 3 mesice 1x denne, nekdy ob den a uplne v poho, pak je tam naloz, ale plenecka vsechno zachyti....

A curaci story paradni!!!! mame taky, Hodil čuryho oblouk a na sebe, do pusinky, na tvaricky a zacal rvat, jako co to jeeeee? 😀 ja se zacla smat, ani jsem se nesnazila proud nejak odklonit 😉 😀

marci - a kde teda prodavas? Super, ze se jich tolik ozvalo!

Holky, ja bych tu chuvicku chtela, ale nejakou co se prave nenapojuje na cizi a ne za 4tis....asi chci moc, co? 😕 😔

alexandrah
13. únor 2010

ahojte, marceli, my davame sab simplex, tiez nam to zabera, ale teraz zacal fakt menej kakat, tak 1-2 krat denne. tak uz sa desime, aby sa vykakal aspon ten raz ...espumisan mame kupeny, ak nebude zaberat sab simplex, tak skusim ... zatial je to v norme, tiez mal koliku iba 2 razy ... toto neratam, lebo to place tak 5 min, a ked ho dame na chrbatik, tak prestane. ozaj, chcem s opytat, ked risko tak vela zje - aj 200 ml na jeden sup, maju aj take ze cumle na flasku z väcsou dierkou? lebo takto papa chudacik aj hodinu, kym to cele vytiahne ...teda ako kedy ...
zuzi, tak to ste mali ôpapanicko" ako my, ked som to vravela svokrovi, tak on hned na riska, ze asi moc nechutilo, co?? tiez kukal, odkial sa to na neho leje, dokelu ...!!! 😝 skus chuvicku cez inzerat?? inak, co som kukala foto, tak mas huste vlasy, nie?? jay zatial nejdem ku kadernicke, lebo som mala super mikadove ucesy, ale v tehu mi nejak zhustli, narastli a oleskli vlasy, ze kukam jak puk, tak zatial neriesim, este sa to drzi ... ked bude zle, tak sprintim ... ja musim pouzivat fakt kvalitne sampony, inak mam vysusene vlasy, hruuuza!!!

zuzka11
autor
13. únor 2010

Ali ja i mela, ale jak mi asi pulka vypadala a tu druhou Adamíno vytrhal, tak jsem to potrebovala ozivit, dat tomu nejaky tvar a barvu...a povedlo se 😉 Sla jsem na blint ke kadernikovi, ktereho vubec neznam - meli volno v sobotu, coz je ted pro me dulezite 😀

ja bych to i koupila pres inzerat, ale prave nevim presne jaky typ, znacku.....

Jo, holky - ted jsem chtela napsat Slovenky a to jste vsechny🙂))nejlepsi jsou probiotuicke kapicky, na prdy, plac, kadeni...kam se hrabe Baby calm i Sab Simplex....nedam na ne dopustit, stoji kolem 300Kc, vydrzi kolem mesice, i vic...a ty jedine FAKT zabraly.....ted mam asi 5 sklenicku, jeste jednu a koncim.....

Taaak, a jak prozivate olympiadu? My uz mame pustenou telku, petrunka jel jeste do posilky a nakoupit, ale uz se tesime... zitra nam jede rychlobruslarka svuj prvni zavod......

marci - ja mit tvoji fuguru po 2 detech tak si piskam! Vzdyt to je uzasna vaha, na to, jakou chvili jsi po porodu, nemuzes dietit a cvicit......chapu, ze bys chtela jeste malilinecko min, ale to taky pujde, uvidis! A mit kadernici jako kamosku je muj sen 😀

alexandrah
13. únor 2010

zuzi, ako sa volaju tie zazracne kvapky?? honem utekam kupit, pre kazdy pripad, do zasoby!!! snad to v sr budu mat!!! no olympiadu zatial nekukam, davali zatial otvorenie, vy mate cesku rychlokorculiarku? tak drzim palce,. my mame jednu babu na kraso, dokonca ju poznam - boli sme spolu v satni - ivana reitmayerova, inak nase zastupenie bieda ... tesim sa na kraso, skoky na lyziach, lyzovanie a take ...akurat som videla video toho gruzinskeho sankara, co umrel, doslo mi spatne, chudak ... jak sa potom pojde ostatnym ...
marceli, kolko to vazis?? ale na fotkach ste vsetky stihle!!! kocky, sak to nemate v genetickej vybave, kila pojdu rychlo dole, teraz stresy, nedostatok spanku, hroza, krasne budeme, nebojte, odstartoval to kadernik, a aj postavicka bude ... ja sa chystam uz buduci tyzden korculovat, som zvedava, planujem, ale ci mi risko a muz dovolia, uvidime ...

alexandrah
13. únor 2010

inak, s vlasmi, jak som bola u lekarky s riskom, tak som sla za peknu, som sa ohákla, pekne oblecenie, vlasy rozpustené, rozvláté 😀 vlnité pekné, dlhé náušnice, no a jak som prenasala riska na podlozku, tak najprv kmasol nausnicu, potom mi vysklbol "zopar" vlasov, tak nabuduce asi do copu a bez nausnic ... 😕

alexandrah
13. únor 2010

mamina je proste neprakticka ... ale bola som pekná!!! 😀 😀 no za chvilu budem takto holohlava a s natrhnutym uchom, hehe 😎

marcela22
13. únor 2010

Krásny večer kočky moje🙂

Dnes som zatiaľ vyrobila na vecičkách 35€ tak som vysmiata 😀

Zuzi ja inzerujem väčšinou len tu na koníkovi. Inde ma to moc nebaví, sem chodí asi najviac ľudí a najlepšie sa mi tu vecičky míňajú.
Som veľmi rada že si spokojná s účesom, určite vyzerá super. Bude aj nejaké foto? 😅 To sa pýta tá pravá čo už týždeň dáva foto z krstín, čo? 😀 A teplouši sú najlepší kaderníci, vyzážisti aj návrhári, na tých nemá žiadna ženská 😉
Olympiáda ide zatiaľ nejak mimo mňa, celý deň som s ahrabala vo veciach ešte pridávala inzeráty a tak a mimo toho som sa venovala manželovi a dtkam. Dne sbolo aj ruty šuty a bola to paráda 😅 Sa červenám 😀
A moooc ďakujem za kompliment! Mi to normálne zlepšilo náladu 😉

Ali väčšinou vážim tak 56,5kg, čo je o kilo viac ako pred tehu a o 2,5kg viac ako pred dvomi rokmi 😀 Ale zasa je to o 1kg menej ako keˇdsom maturovala 😀 Super štatistika, čo?🙂 Ale inak oblečenie mi sadne presne kao pred tehu, okrem obvodu prs teda...takže asi to je tá váha dosť aj tým, že ráno mám v prsiach dosť veľa mliečka, malý vypije aj 220ml x 2 to dá skoro pol kila a ešte v noci dosť pijem vodu, ked som s ním hore...tak to nie je objektívne a ja sa tým staršne utešujem 😀 😀 😀 😀

Aj ja sa niekedy vyfintím zapeknú a vždy to ľutujem, polka otrhaná, druhá polka vyťahaná 😅 Ale stojí to za to, predsa len som "detná" už vyše dva a pol roka a tak dlho sa bez náušníc a iných blbostičiek vydržať nedá 😵

Ktovie ako sa nám má Ivanka.....

zuzka11
autor
14. únor 2010

Ali - 😀 i ja se obcas dostanu "za damu" a to se Adam zarucene poblije, a ja jsem venku na cely den, tak s tim chodim 😉 😀 on jinak neblije vubec, jen kdyz to nekomu reknu - neboooooj, Adam neblije, klidne si ho pochovej po kojeni...tak PLESK 😀 mam uzasnou sukni a k ni se hodi jen boty na vyssim podpatku, jeste jsem ji nemela ☹

ty kapicky prave mate, ja je mam kupovane na Slovensku protoze v CR jsou o pulku drazsi, smejdi 😠 Jmenuji se Probioticke Kapicky od BioGaia a jsou FAKT zazrak! Davame je od 1.tydne a uzasne, min place, nikdy ho netrapily prdiky a boleni bricka, prdi jak stary chlap🙂))kadi super.....proste 1x denne a ani kdyz ma tu pauzu 2-3dny, obcas, tak ho neboli brisko.....a sice stoji tech cca 300Kc ale vydrzi!!!

My mame letos dost nadeji, jen chudak boulařkaikola Sudova, tu obdivuju jako blazen, ma hoooone bolave koleno, mela sance na medaili, zazrak ze se kvalifikovala.......pak bezkar Bauer, rychlobruslark Sablikova, tu na medaili tiúuju a strasne ji to preju a pak Verner.....aspousta dalsich....uvidime....to video jsem nevidela, ale slysela ve zpravach.....hruza......

Marci ta vaha je uuuuzasna.....a po dvou detech tak rychle....a jak pises, prsiska delaji moc.....kolik vubec meris?Ja pomalu okukuju a naitam prikrmy, uz se to bliiiiziiiiii, pak budu vyzvidat, neva?Musi se ty fotkyzmensovatAsi jo, vid.....sakra, jsem lemra lina.......

marcela22
14. únor 2010

Zuzi, ďakujeeem🙂 Ja meriam 168cm, myslím že aj Ty, ak si správne pamätám, že? S príkrmami veľmi rada poradím, ja sa riadim podľa jedného vydania časopisu Mama a ja, tam je to super rozpísané a vysvetlené, mala som to aj nascanované, tak by som Ti to poslala. Alebo nascanujem, ak to nenájdem v notebooku.
Fotky treba zmenšiť, väčšinou by mali mať myslím do 100kb, aby prešli...ja som včera predala ešte za ďalších 5€ tak sa tešííím🙂 A naviac sa oplatí dávať to pred víkendom, cez víkend je všade na nete najviac ľudí 😉

A čo vlásky dnes?

alexandrah
14. únor 2010

zuzi, a tie kvypky dostat v lekarni? inak mi ta znacka biogaia nieco hovori, asi som sa s tym uz stretla na internete!!!§ inak sledujes, mame zlato!!!!!!!!!!! vcera slovenka (ruska) z biatlonu babizna!!! a drzim palce vasej korculiarke, muz ma pucil, ze to je docela horuce zeliezko ... (ja som uzkoprofilova v sporte, kukam iba, co ma bavi, ale muz ma prehlad skoro vo vsetkom - kukame aj s riskom, hehe - prave idu skoky na lyziach, ten aman im zase vytrel zrak ... on kde nic, tu nic, svetove pohare, a dojde olympiada, a sup, je zlaty!!)
no a s tym vypeknenim je to presne tak, doma clovek ze teplaky a mikina, teplaky a tricko, teplaky a zupan ,,,... a podobne, tak aspon raz za mesiac k tej lekarke sa chce ohaknut, dokonca aj ked dojde navsteva, tak su to lepsie teplaky a mikina ...
zuzi - no co sa krasa tyka, na vernera ja uz moc nevsadzam, toho druheho - boze jak sa vola - michal brezina?? ten mi pripada psychicky stabilnejsi ... vernerovi sa holt raz zadarilo, ale uz moc neviem neviem ...
zuzi - ty mas 168 cm??? ja ze si prcek jak ja ... ja mam 158 ... no potom mate uzasnu vahu obe kocky!!!
as prsia - moje nestastie, mne to robi aspon 5 kilo, uz nemam 4ky, ale take 3jky ... no ale des a hruuza!!! prsa mam väcsie ako zadok (akoze fakt, muz sa vytesuje, ja uz menej ...). marceli, tie prikrmy posli aj mne, ulozim si to, a pouzijem, ked to bude aktualne ...

zuzka11
autor
14. únor 2010

Hooolky moje, nema moc casu, ted jsme souli tygra na balkon a uklizime jak divi, pridjou kamoski s deckama na navstevu a protoze jsou to deti ve veku, kdy vsechno olizuji a vsude jdou, tak musime uklidit i stolety prach, ktery jsme jeste ignorovali, protoze tygr ma ohradku a my delame, ze ho nevidime 😀

Ja su z vas nejvetsi cahoun 😀 Mam 172 nekdy 173, ja radis rikam 173 lip to zni 😉 😀

Ali - uvidime, drzim ji palce a vasi - Rusce 😉 😀 gratuluju k medaili!!

Co provadite dneska damy? A co Ywonne, neozvala se?

alexandrah
14. únor 2010

kocky, tak vy ste vysavy, ja som taky prcek pri vas, ale ja si dam opatky, ked vas stretnem 😀 ja tiez nestiham, risko dnes moc nespi, akurat som navarila obed, a trochu upratala - sosovicova na kyslo a roztenka s ryzou, mnam, ale asi idem pred telku, kde budem cely den utesovat riska ... nic ine uz nestihnem ...ywonne sa mne neozvala ...

zuzka11
autor
15. únor 2010

vysavy 😀 ja si tak teda nepriju, ale dik 😉 😀

Holky, mame zlato, malem jsem plakala 😵

Marci - super, ze se ti ty obchody hybou! A zase to klaplo tady na MK nebo jinde? ja uz to fakt musim nafotit, mam nepouzity kojici polstar, zabira mista....a podobne laskominky.....

Dneska se petove sestrenici narodil Kubicek.....Ywonne teda porad nic? 😕

A vcera ta navsteva, rikala jsem vam, ze budeme mit navstevu? byla to parada.....kamoska s mimineckem - 8tydnu, ale nema vubec zadne bradicky, zgranicky, faldicky, je to proste miminecicko, strasne roztomiloucky, spinkaci, upne jina vahova kategorie nez Adamíno....a pak kamoska s manzelem se dvema tygrama a to byla prca, ten jejich mladsi je o 2m starsi nez Adam, tak vzdycky kdyz k nim jdeme tak jenom koukam, co mam jako cekat v budoucnu 😉 😀

Kocky, mohly bychom od zitra, treba, zacit zase chvililinku psat jidelnicky? Asi by mi to moc pomohlo, ja fakt nevim, jestli tak zeru nebo co to se mnou je.... 😕 😔

alexandrah
15. únor 2010

zuzi, to som nekukala, ta rychlokorculiarka?? ja som teraz rano kukala kraso, kratky program sportovych dvojic ... na kraso som najviac zvedava, klasika 😎 kde ty kupujes tie kvapky? a davas ich stale, alebo len prve 3 mesiace? no jedalnicky mozme, vcera som zozrala milku, riska sme uspavali do 01 v noci - to uz dlho nebolo, ale potom zase spal v kuse do pol 10 rano!! som si to kraso kukla ... teraz je tu svokra, tak mam cas trochu si porobit, hodit kupel a podobne ...tak dnes som este nic nejedla, len kavu, a pijem caj, zase nadcha, ach jaj ...

marcela22
15. únor 2010

Zuzi tak Ty si tak nejak vyššia než som čakala 😅 Tak to sa tu stávam najväčším tlsťochem, pretože keď Ivka porodí, určite bude mať mušiu váhu...dostanem aj ja medailu? 😀

Ywone mi písala SMS, Maximkovi sa stále nechce von, od včera jej pôrod vyvolávajú a on stále nič. A už vraj má 4kg, tak Ivka je z toho dosť nešťastná. Chudátko naše, moc na ňu myslím, nie je nič horšie ako keď sa to takto naťahuje 😒

Alex na šošovicu na kyslo mám hcuť už hrozne ldho ale kým kojím mám strah si ju dať...tak si mi ale narobila chute 😀
Tie príkrmy pôjdem pozrieť a pošlem, Zuzi myslím že na Teba nemám mail, tak pošli keď budeš mať čas.

Vás obdivujem že pozeráte olympiádu, ja mám rada len kraso a hokej, ale nejako to "nevyhľadávam"...ale nemáme ani program trojku, takže to ani nemám veľmi kde pozerať...ešte že Vás mám, apsoň trošku budem mať prehľad 😉

marcela22
15. únor 2010

A Zuzi všetkosom predala tu na MK, dnes sa ozvali ďalšie tri panie tak to ako-tak zatiaľ ide. Ale stále mám toho vyše pol skrine a plný perinák...
A o návšteve si nepísala, super, že bolo tak dobre! Nám prišla tiež nečakaná návšteva ešte v piatok večer, mali sme im v lete ísť na svadbu ale kvôli rizikovému sme nemohli, mali to v čechách a to by som nezmákla...tak sme aspoň pozreli fotky a tak...a tá holka v sobotu nastupovala do nemocnice, lebo s aim nedarí miminko, tak ide na laparo, nejako jej majú narezať vaječníky. moc dúfam že im to pomôže.
A jedálničky? Chi tak môj Ťa určite ukľudní 😀
Včera:

raňajky: 2ks čerešňového koláča
obed: vývar s cestovinou, kuskus s dusenou zeleninou a svokra mi dala dva rezne špeciálne robené pre mňa (bez korenia) tak som ju nechcela uraziť a jeden som si dala na obed 😅
potom padli 3kosky čokolády a jedny sušenky Bebe dobré ráno
večera: zasa kuskus s rezňom a uhorky

Dnes:
raňajky: ryžová kaša, káva, Caro, kojočaj
desiata: bebe dobré ráno
obed:vývar od včera, kuskus s tvarohom
teraz polka čokolády a kapučínko, ešte ma čaká Caro a čaj🙂

alexandrah
15. únor 2010

ahojte, tak ja som este stale nejedla, ale uz ma boli hlava, doteraz som robila, ale idem si dat tu roztenku a polievku!!! inak, tusim tu trojku rusia, lebo sme ju mali, a zmizla, a nemate ani eurosport?? ja to kukam tam, ale davaju to aj na STV2, a CT2. no ale neboj, udrzime ta v obraze. ja sa tesim najviac na kraso!!! chudatko ywonne - to neni nic moc, boze, ked ani vyvolavacka nezabera, asi jej davaju nejaku slabu ... no snad to bude mat coskoro za sebou, pozdravuj ju!!!

marcela22
15. únor 2010

Alex keď telo nie je pripravené na pôrod, tak ani vyvolávačka moc nepomôže. Mne to tak robili pri Sonke, dali mi tri vyvolávačky, od prvej som mala bolesti, ale vôbec som sa neotvárala, od pol ôsmej rána do desiatej večera len 2cm. Ale ak sa tonerozbehne tak jej určite spravia cisarák, nechápem prečo ju takto naťahujú, veď jej hovorili už pri váhe malého 3800g že je na ňu veľký... 😠
CT2 nemáme, lebo je digitálne, rovnako eurosport. celkovo moc nekukáme telku tak máme len málo programov🙂 ale stv2 máme🙂 ono to teraz tá trojka asi blbne lebo to pozerajú všetci, inak funguje vraj dobre...

alexandrah
15. únor 2010

aha, no to ja som televizny maniak ...(smutne priznavam ...), hlavne ked som bola tehotna, a doma na pn, a najmä v noci, ked som nespala, tak nebolo moc co robit, iba upratovat, pocitac, knihy a telka ...tak sila s trou ywonne, jednej babe v porodnici vyvolavali tyzden, peklo!!! fakt nech uz to ma za sebou!!!

marcela22
15. únor 2010

Ivka mi potom ešte písala, že ak s ňou nič nebudú robiť zajtra sa chystá jej starká za primárom a ak to nepomôže, vezme ju do inej pôrodnice. A mám Vás od nej pozdravovať!
Chudátko, stále na ňu musím myslieť, nie je nič horšie ako takto čakať na "milosť" ☹