My super kočky "ne"přibíralky maminkami

zuzka11
8. lis 2009

Taaaak a je to tu, pomalu ale jiste v naší staré diskuzi končíme a jdeme do další fáze 😉 A já to hned začnu -

snídaně - bílý jogurt, banán, lněné semínko, troška rozinek
svačina - nestíhačka, šli jsme na oslavu narozenin a vypravit se je ještě pořád hooodně náročné 😉
oběd - lasagne se zeleninou - cuketa, mrkev
svačina - sušené banánové chipsy
večeře - zatím nevím 😉

Tak a doufám, že sem hned odrazí Marcelka, ať porovnáme, dneska jsem se se sladkým držela, jiné dny je to horší 😕 😔

ywonnee
25. únor 2010

idem skusit nieco hodit z telefonu

alexandrah
25. únor 2010

zuzi, dakujeme za gratulaciu, aj na eurosporte ti ceski komentatori su velmi fajn, ked sa nam slovekom cosi zadari, ja gratulujem k druhremu zlatu!!
ywonne - bohuzial, ani ja neviem, ja tiez orchidey nedostavam!!! ☹ raz swom sa nastvala, a sama si kupila kvety (muz preplatil, gemtleman!!), a niesla som si ich domov, a sused ma zastavil, ci idem na navstevu, ked som mu povedala, ze si to nesiem sebe, len vykulil oci, ale ja milujem rezane kvety!!§ (v kochliku som mala raz v robote, a vsetky mi podochli... 😒 ).
hehe, ywonne - tak si uzivas s chlapinou, co? no ja som dneska tiez utierala riska, aj prsty som mala od hovienka, ale tak sa vytesujem, lebo mi kaka iba raz denne, tak aspon ze to, ze ho brusko neboli!! dneska ideme na kontrolu ku neurologicke (len rutina, mal vsetko v poriadku), svokra ho zobrala na vychadzku, lebo je vonku dneska krasne, tak ja idem do vane, a pred telku a tak. mam pocit, ze risuldo povedal cosi podobne "brrr" - ale to si asi namyslam!!! 😀 ale uz menej ziarlim, lebo sa na mna usmieva pri kazdej prilezitosti, tak som velkorysa, ked sa usmeje aj na inych!! vcera tu bola mama, cuduj sa svete, nepindala, ale dosla rano, a vecer odisla, a pride takto bez prespatia len raz tyzdenne, tak sa snazila, ja som si normalne doobeda pospala!! uz je to s tou unavou lepsie, som sa dohodla na buduci tyzden s kamoskou na nakupy, dufam, ze este su vypredaje nejake, lebo som nebola vonku vyse mesiaca, a v utorok ideme na masaz, to mi bodne, lebo uz ma vsetko boli - krize, krk ...
zuzi, od kedy ste chodili plavat? risko uz bude mat 7.3 3 mesiace, boze, to ale leti!!! chodite este niekam akoze cvicit, matky s detmi alebo tak? musim pokukat po okoli, mame tu nejake materske centrum, tak kuknem, co maju za repertoar!!

alexandrah
25. únor 2010

ywonne - tesim sa na foto, honem rychlo davaj sem!! a kukala som este raz tvoje foto, veru tmave vlasy ti svedcia viac!!! a ten tvoj byvaly vyzera fakt na riadne kvitko!!

marcela22
25. únor 2010

Ahoj kočky len v rýchlosti Adamek sa hraje so zajacom ale neviem ako dlho mu to vydrží...teda s plyšovým samozrejme 😀

Zuzi hrozne moc ďakujem za ten mail s tou knihou, supeeeeer! Zistila som že najskôr musím začať od Sonynky inak malého do postielky ani nemusím učiť, lebo by ho zobudila keby sme potom preúčali ju. Tá keby vedela že existuje nejaká teta ktorá maminke "poradila" ako ju učiť spať samú tak by si asi mala hodne dlho štikavku 😀
No takže dnes poobede sme ju dali spať samú, smaozrejme stále potom vyliezala z postele tak som musela raz požiť tú metodu zavretýh dverí a pomohlo! Spala teda asi len 10-15 minút, ale zaspala sama!!!!! Len sme jej nechali otvorené dvere, aby počula že je všetko O.K. a že sme tu. Plakala asi prvých 15minút, to si aj vymýšlala také veci čo na nás kričala len aby sme prišli, že sme sa s manželm aj nasmiali 😅 Teda nie nadávky, ale že ona už je vyhajaná, že nechce tigra, nech idem preňho, že mi hcce niečo povedať atď. Samí nápad🙂
Na Adamka to samozrejme zavedieme tiež len čo s anaučí spať ona. Včera ale nepalakal vôbec, podarilo s ami ho vždy dať spať včas a super. Dnes ot má ale rozhádzané lebo sme boli celé doobedie po doktoroch a väčšinou spal v sedačke tak teraz uvidíme či bude spať....

Adámek bol v poradni, je zaočkovaný, dostal aj posledný rotavírusovú vakcínu, paráda🙂 A váži 7120g a meria 65m. Na porovnanie Sonka má vyše 2 a pol roka a váži 12kg a meria asi 94cm🙂

Zuzi a Adamíno je po očkovaní v pohode? minule nebol, teraz to znáša lepšie? My sme nemali žiadnu reakciu ani vtedy tak nečakám ani teraz...snád ma to neprekvapí...
A moc gratulujem k zlatu, mala som to šťastie že som zrovna kojila a videla som to, paráda 😉 A to jak trénuje len na tej doske-to je skoro zázrak!

Kočky moje nič som nedočítala, tak to sná´d neskôr dobehnem a potom ešt enapíšem. Dúfam ted aže ešte dnes. Ešte sledujem jednu aukciu na super tričká, snáď mi neutečie 😀

ywonnee
25. únor 2010

alex bol to kvitek a riadny ale zato kraaaasny a aj ked bol hajzel a vlastne okrem splodenia krasnej dcery v zivote nic nedokazal len ublizit stale v kutiku srdca mam pre neho malilinku slabost....

kocky zastavim sa asi az neskor, som doma od rana sama a uz ledva prepletam nozkami...

alexandrah
25. únor 2010

ludia, len v skratke, boli sme u neurologicky, a je ok, len chapete, risko uz meria 62cm!!!!!!!!§§ to narastol nejake 4 cm za 3 tyzdne!!!!!!! (na poslednej prehliadke u pediatricky mal 58 cm!!). sak to je sila!!! ja mu uz idem davat 68 cm-ky veci!!!!!!!!
ywonne - veru, podla fotiek mas krasnu dceru, je naozaj pekna, bude to fesanda velka, ked bude velka!!! 😀 😀
no dneska po lekarke rychlo nakupny dom (tam je aj lekarka), kupovali sme cosi svokrovi na narodky, tak 1. obchod opk, potom knihkupectvo, tak muz sa tam predieral aj s vajickom!!! no riskovi bolo teplo, najprv spal, ale potom ...
inak, on nam tiez zaspava sam v postielke, ani som necitala tu knihu, bola som proste leniva, hovorim si, rovnako ho uspavam na rukach, alebo na gauci, tak ho skusim dat do postielky, prinajhorsom bude revat, a bezime, no a obcas som ho este dopapala v postielke, a potom zabuval, obcas to chcelo dudel, ale väcsinou sa trochu poprehadzuje, a zaspinka!!! 😎 ale vcera som ho uspavala asi hod. a pol, bol nejaky nepokojny, aj sme neskoro kupali, aj teraz papal este pred chvilou, tak ho este neuspavame ... aj ked je unaveny, no este nema presny rezim, raz ide spat vtedy, inokedy vtedy ...

zuzka11
autor
26. únor 2010

Ali - to teda Risko roste jako z vody, to je parada! A kolik ma kilo, vazili jste ho? A super, ze konrola u dr.je v pohode!!!

I u nas bylo vcera koooonecne jarno, snih se porouci, taje, slunicko svitilo o 106, hned to bylo optimistictejsi....

marci - jsem rada, ze ti knizka dala par tipu a mas uplne pravdu, nejdriv Soňka.....hodne vam to ulevi, budete mit s manzelem vecery pro sebe.......podle me je to silene dulezite......ani jsem si tenkrat neuvedomovala, jak jsem byla hotova, kdyz Adam chodil spat az kolem pulnoci se mnou...ted ho ulozim a muzu koukat doblba neo si cist a na nic nemyslet.....A koukam, ze Adamek taky pekne roste!

Ja musim taky naseho cvalika o vikendu zvazit, abych vedela, ale to by se musel jeste vykadit, protoze ted uz nekadil 4 dny a to by mel urcite o pul kila vic 😀

Marci - to ockovani - muinule byl pnemumokok, byl jenom, teda "jenom" rozladeny, proste otravnej jako triska v prdeli 😀 Horecka ani nic jineho nebylo...ted dostal druhou hexu a ok.......a vcera cviceni - moje, nevyslo ☹ proste behem pul hodky me museli 2x vytahnout, ze plakal, proste asi nemel naladu, ja to chapu, ta neni vzdycky, tak jsme se sebrali a jeli k tem kamoskam z gymplu a tam uz to bylo fajn....holky, to je tak zajimavy, jak se clovek dozvia ty ruzne zaaaaakulisni vztahy s dob gymplu, kdo s kym 😀 uplne se clovek vraci 😀

ywonnee
26. únor 2010

kocky mam chvilu cas tak sa svami podelim o vcerajsi paradny den a noc... tak rano sme vstali aj s drobcami o 8,00h nakojili sme sa , naranajkovali, chvilu kym maly sa obzeral v postielke sme upratali, navarili, potom sme zas nakojili a, naobedovali sa a isli sme vonku, kedze moja mala uz odmieta poobede spat vyuzivam to na prechadzku... maly pospal 2h v kociku a mi sme zatial obehli s malou vsetky obchody co sme potrebovali.... po prichode domov sme maleho nakojili, pri prebalovani sme zazili cikfontanu a akuuuu veeeelkuuuu.... este ze som mala usta zatvorene 😀 😀 😀 potom sme sa okupali, najprv mala, potom maly a potom ja... Patrik cely den spal po nocnej a chystal sa do dalsej nocnej tak ked vstal len vyplestil oci ze kto bol u nas popratat a navarit a nakupit... po veceri sme sa ulozili do postele a pri panelaku sme vsetci traja vytuhli... maly bol len 2x v noci hore najprv po 5h a potom po 4h ale to sa len najedol, prebalili sme sa a odpadli sme zase spat... dnes som stihla este obehnut urad, poistovnu, doktorku, lekaren a stihla som si na seba este aj ryfle kupit... kooocky o cislo mensie nez pred tehu 😀 😀 😀 ja som taaaak stastna.....

zuzka11
autor
26. únor 2010

Ywonne! Gratuluju k andilkovi, ktery vi, co maminka potrebuje 😉 😀 a ke dzinam, to potesiiiiiii!Ja si dneska snad v minute, vic tygr nedovoli, koupila podzimnojarni kabat, ale zeleny! Nikdy jsem takovou barvu nemela, ale s fialovou salou to vypada super!!!

A zitra vecer, to se podrzte! mam damskou jizdu! Jmenuje se bazaar mission, a jsou to kamosky a kamosky kamosek, proste skoro nikoho neznam 😀 ale je to v heslu - vycistim si satnik na jaro, veci kter nenosime, ale jsou fajn, tak na vymenu 😉 dam vedet, jake to bylo!a odpoledne jdeme na navstevu ke kamosum, ja budu zit tak spolecensy 😉 😀

A uz se fakt tesim az P.prijde z prace a bude vikend, jak na nej, tak na to, ze mi pomuze s tygrem, budou si hrat, blbnout...jsem uz nejaka na nerviky, tygr dopo vrestel, ja si v aute nejak hnula krke, tak mi z toho bylo uplne spatne...a upadl mi sroubek z bryli, tak jsem si vzala ty stare, co jsme nosila pred nima....hoooolky, ja v nici vypadam blbe 😀 jak jsem je mohla tak dlouho nosit abyt spokojena?nebo ze by slo o zvyk? 😉 😀

alexandrah
26. únor 2010

zuzi, do poradne ideme 9.3, tam ho odvazia, ale uz vazi viac, to citim, hehe, ale toto ho merala neurologicka, no skoro som spadla z noh, jemu su uz aj niektore 62 jky veci male, ja umrem!!! akurat nas poslala na rehabilitaciu, lebo risko sice super drzi hlavicku hore, ked je na brusku, ale ked je na chrbatiku, a pritiahnem ho za ruky, tak mu hlavka trochu visi vzadu, tak nam vraj poradi nejake cviky na posilnenie, ale sak to je individualne, sak risko je v tolkych veci dopredu, tak toto je malickost, nie?? ze??? (napr. sa pretaca, aj obcas "hovori" ... a tak ..).
zuzi, co za knizku to s marci riesite? ako uspavat?
ja som dneska vybehla do mesta, lebo svokor mal narodky, tak som bola zhanat darceky, tak som pri tej prilezitosti aj sebe kupila, a bola som vo svungu, tak som kupila aj muzovi, aj svokre, ze nam pomaha (ja tak rada nakupujem darceky!!). no muz vravi, ze si rano nastavi budik na 04.am!!! - rozumej, hrame hokej s kanadou!!! ja ze no ked budes hore, rovno mozes aj o 7 rano krmit riska!!!
marceli - to bolo uzasne s tou soninkou - jak vam hlasila, ze uz nechce spat. baby, ja som asi plem, ale ja kade chodim, kukam na deti - rozne velke, aj malicke, aj potom uz skolacikov, aj dokonca teenegerov, a tesim sa, az risko uz bude taky, a taky, co vsetko uz povie, a tak!!! tesim sa na neho aj ako na teenegera (to ma asi prejde, hehe). 😀
zuzi, ozaj, kupila som tu biogaiu, kolko davas kvapiek?? aj my ideme 9.3 uz aj na ockovanie, tak drzte palce!!! davali ste prckom nieco? typu paralenove cipky, viburcolove cipky ... na ukludnenie, na teplotu ,alebo tak? ako to vasi malicki zvladli?
ywonne - po 1. gratulujem k postave, ja este musim popracovat, a hlavne, boze, ako sa zmensuju prsia???!!! (musim asi schudnut!!). no a po 2. uzasne, jak si vsetko stihla, len aby si to mala takto furt, bolo by super, keby bol maxik take dobre, a spave babatko!!!
zuzi, takuto vymenu sme si raz urobili v robote, proste vsetko od sperkov po oblecenie, bolo to super!! a zavidim!! ja mam tolko restov, co musim zavolat a stretnut sa s kamaratkami, susedami, kamaratmi, a nestiham!!! ubehne tyzden ako voda, a ja zase nic!!!!!!!! a pritom uz mozem ist aj s riskom!!!
zuzi, a rychlo opprav bryle, alebo kup nove, to je este lepsie!!!!! no v nedelu ideme na oslavu toho svokra, tak sa tesim, ze vypadnem, tam bude svokra cela rada, ze sa moze zase starat!!! no a co som si kupila, je to divne, ale ja teraz ulietavam na - pyzamach!!! to som si kupila take karovane pyzamove gate v HM, a proste ich milujem!! ukradnem muzovi tricko, a mam pyzamo. no a este take 2 tricka s dlhym rukavom, pasikatu salu jarnu (modro bielu, namornicku!!), a knihýýýýýýý, uz som mala deficit!!!!!§ (typu D. brown novy, a james rollins, moj oblubeny, a podobne).

zuzka11
autor
27. únor 2010

Dobre ranko! 😉

U nas teda hnusne, ale to se neda nic delat 😖 tygrovi asi rostou zubiska nebo so, v noci rval rval a rval, ja uz nevedela co s nim....

Ali - po ockovani jsem nedavala nic, nemel nastesti zadnou teplotu, kazdopadne nic nedavej preventivne, az kdyz b vyskocila teplotka v zadecku na 39,5 bez odectu, to pak zkus cipek, mej doma paralenovy a nurofenovy a kdyz by je Risko neudrzel, tak mej v zasobe Nurofen sirup. kapicky davam 5 kazde rano🙂)

Jej, uplne jsi me s tim shoppigem navnadila, ja jak jsem na to porad sama, tak jsem vcera musela domlouvat, ano domlouvat, ze v nedeli taky pujdeme do nejakeho shopping centra, peta mel svate a dostal poukazku do knihkupectvi, tak si pujde udelat radost a ja ne ze vlitnu do obchoduku z hadrikama, ale ja vlitnu do potravin a do DMka amusim nastudovat sklenicky na prikrmy, chci teda varit, ale kdyz by nastala krize, ja se treba nekde zasekla a musela jsem rychle necokoiupit, tak abych vedela po cem sahnout a nemusela topak zkoumat s vresticim Adamínem....holky rikaly, ze v dost sklenkach je celer a jine alegreny:(((a sul a tak:(((( takze to bude muj shopping ☹

Ozaj, uz bude teplo, tak budes moct vyrazit s Riskem po kamoskach, uvudis, jak bude hned veseleji!!

A k tem miram - jsem fakt zvedava, kolik ti ho nameri na kontrole, nam se taky stalo, zejedna dr.rekla tolik, a druha zase uplne jine numero:(((a oblecky jsou taky na prd, nektere ma Adam jeste 62, jine 68 jine 74, vcert aby se v tom vyznal......

Marci - Sonka je vykuk, to jste se fakt museli zasmat 😀 Chytra holcina, vseeeechno chce okecat 😀

na ten srazik s oblecenim jsem zvedava.....fakt .......jestli to jako nebude trapas a tak......treba se nikomu nic meho nebude libit..... 😔 😕

alexandrah
27. únor 2010

zuzi, aj mne vraveli, ze v tych hipp je sol aj cukor, ale ze tie zn. hami su ok. tiez chcem varit äeste necviem co a ako), ale je dobre mat doma cosi v zasobe. ale nechcem ho cpat solou a cukom, kym nemusim, keby mi to zjedol ...a mas pravdu, niektore oblecenie c. 56 volo väcsie ako 62!!!
inak dufam, ze to ockovanie bude ok, lebo jak ho ockovali v nemocnici, tak som doletela neskoro, a uz baba ockovala vsetky babatka zaradom, vsetky revali, a risko ako anjelik spal!! ja ze ho este neockovala, a ona ze on spal aj pocas ockovania, no neni super??? 😀
no dneska asi risko, a zajtra ta oslava, aj sa tesim, aspon vypadnem vonku trochu, a nebudem na riska sama, a v pondelok dojde svokra!! 😀

ywonnee
27. únor 2010

zuzi aj mne by sa take nejake stretko na vymenu satnika zislo... mam velmi vela krasnych veci ale som do nich dost schudla... ako zoberte si ze pred tehu som mala velkost 44 az 46 teda nejake to xl sem tam xxl (hruuuuza ale som dost vysoka tak sa to stratilo) a teraz mi je niektora 42 velka a uz sa vtrepem aj do 40velkosti.... juuujuuuuj ci som ja len stastna... dufam ze do leta to bude 38 az 40... od svokrovcov dostanem eliptical tak sa feeeest tesim... len ten satnik ma hneva... je mi tych veci luto, vacsinou su to nove skoro nenosene veci z Wiedne ☹ ☹ ☹

no a s tym oblecenim mate pravdu.... ja mam vacsinou 56 a vdaka Marcelke aj 62 ale mam pocit ze polovicka tych 56 je taka velka ako ta 62... maly je dlhy ako tyzden pred vyplatou a tie veci su kratke a zbytocne siroke... este ze nemusime balit na siriko... inak by sme sa do toho iste nevpratali...

hehe Marcelka Soninka riadne cislo ako ta moja... ale ja som to riesila dost prisnejsie... aj ked mi sme to uz zaviedli od 8 mesiaca a po tyzdni uz spala sama... no ale potom sa naucila spavat somnou lebo sme boli same doma a to bol len potom pruser ale vyriesila som to tou hudbou a malou lampickou a po par dnoch uz sama ma vyhanala ze nepocuje hudbu.... teraz to mame pre zmenu z rozpravkou ratatouile... bez nej nezaspi a ked spi somnou tak musi byt zapnuty panelak... a moj maly??? cez den ano pospi aj sam v postielke ale v noci??? musim ho vziat k sebe inak sa bude mrvit... ako nahle ma zaciti ze som pri nom v tu sekundu spi ako zarezany a mozu aj tanky behat 😅 😅 😅

ywonnee
27. únor 2010

ozaj inak dnes sa riadne nudim, mala sa somnou hrat nechce ona ma svoje cinnosti a maly spi a ja mam upratane, navarene a tak len sedim a chatujem.... som dost z toho nervozna... keby som aspon uz tu obyvacku mala celu aby som si mohla uz porozkladat svoje porcelanove a kristalove supravy... nemam ani ziadnu vlnu... vcera prsalo tak som nemala sancu ist von... ale dnes svieti slniecko tak o pol druhej nakojim maleho a pocitam ze do pol tretej sa vytrepeme na prechadzku...

zblaaaaaznim sa ked nemam co robit... ja neviem nic nerobit.... ja sceeem strasne dom a plno zvierat a deti v nom inak sa unudim k smrti....

ywonnee
27. únor 2010

uz som skusala aj citat ale nejako ma to po hodine restalo bavit... asi nemam nic zaujimave na citanie, na romany niesom... asi uz budem musiet vydrzat kym zacnem opet studovat, myslim ze potom sa uz nudit nebudem,.... a nech je uz jar... zahradka, kvietky, priesady... prechadzky po prirode... boze ako ja sa tesiiiim....

ozaj mam novu prezyvku pre maleho... neviem preco ale velmi mi k nemu pasuje džepetko... asi preto ze jeho ocka volam polepetko tak maly je automaticky džepetko.... vsetci sa na tom paradne smeju a uz ho tak vola aj moja mala.... neviem ci si to nahovaram ale maly akoby tomu rozumel a strasne sa vyskiera... a viete ze nevie ani poriadne plakat??? an len zameka ako kozicka a ked nikto k nemu nepriskoci tak sa na to vykasle a zaspi... aj doktorka sa strasne na nom smiala ze je flegmatik ako jeho ocino...

ywonnee
27. únor 2010

tak vidim ze dnes si to tu jedu sama... ok zajtzra cas nebudem mat tak sa zastavim az v pondelok... tak sa mi tu zatial majte a budte dobre lebo budete modre

marcela22
27. únor 2010

Ahojky holky, nestíham veľmi, malá je chorá, už je to lepšie ale ešte mňa už druhý deň drží migréna a je to des bes ☹ Nepomohol Paralen, káva a dokonca ani sex 😀 Ale pri ňom som na tú bolesť aspoň zabudla🙂

Zuzi Sonynka už zaspáva bez protestov len je ešte nevýhoda že musí mať otvorené dvere a cez deň spí len tak "ostražito" všetko podozrivé ju zobudí. Ale lepší sa to🙂
Keď budeme s drobcami zasa vo forme môžme si popísať ako to pomohlo Vám a ako ste tie rady zaviedli do praxe 😉

alexandrah
27. únor 2010

ywonne - džepetko je krásne!!! aj ja volam riska ze šíšulko, a tiťolíno!! tiez to tak vselijak vznikalo, ale nejak mi to k nemu ide, casto mu uz ani inak nepoviem. ludia, som dneska nejaka mrtva, ale super den, dosla mama, si predstavte, doniesla gulas, len tak, sli sme aj s muzom na prechadzku okolo jazera, stretli sme svagra s frajerkou, dali si kofolku, potom sme sli s muzom kupit od jednej baby ten kocik na balkon a nakupit, mama strazila riska az do vecera, skoro som umrela, zajtra je ta oslava. nejaka som teraz mrtva, muz asi bude rano kukat hokej ... drzte palce!!
ywonne - co chces studovat? ty si strasne sikulka, ze mas vsetko porobene, a džepetko je super, ze ti dava aj chvilku pokoja!!!
nas risko sice zaspava sam v postielke, ale co je peklo, ze on napr. papa aj hodinu, fakticky, proste je pomaly, ale keby som mu flasku vzala, tak reve, ze este nema dost. potom sice zje aj 200 ml, ale kym to zje!! takto sme ho kupali po 8 vecer, a papal od cca pol, 3/4 na 9 do teraz!!! teraz je pri nom muz, ja asi pojdem skorej spat, neviem co ma to skosilo!! tak zajtra holky!!

zuzka11
autor
28. únor 2010

Dobre ranko!

Tak vcera nic nebylo, ani noc 😠 A ja se tak tesila....byli jsme u kamosu na navsteve a tam telefon, ze na to zapomneli! Chapete?!!!!Takze prd.....tak jsem vcer cetla a strasne brzo jsem usnula....a dnesak me ceka den podle Ywonne 😉 - uklizet 😉 , a pak musim do nejakeho toho shopping centra opravit si bryle, at nejsem za debila - vcera jsem mela cocky, to bylo lepsi nez stare bryle a Peta si vybere tu knizku.....

Prezdivky jsou super!!!! U nas je to proste tygr, tygrik, Adamíno, Adalbert, Adamišátko a tak.....

Ta kamaradka u jtere jsme vcera byi je milovnice bryli a doplnku, predstavte si, ze ma 15tery bryle....strida je podle obleceni.....vubec je takova tip top.....

Ywonne - tak to je bomba, tehotenstvim si takhle zmensit velikost 😀 jen ten satnik mas pravdu......

Marci - at jste brzo fit! S tim sexem jsi me rozesmala 😀

alexandrah
28. únor 2010

kocky, poslite aj mne tie rady na zaspavanie!!! keby daco ...
zuzi, tygr ma bral hned od zaciatku, a adamišátko je krásne!!! u nas potom risulko, risuldo ...
ywonne - ja by som ozelela satnik, keby som schudla, ale ja si nekupujem veci, ked priberiem, ja si kupujem - ze este do nich schudnem, takze mam v skrini stale jednu velkost 😎
zuzi, to je teda smola!!! ale aspon vam to vyjde nabuduce!!!
no risko si somre ...asi idem ...prehrali sme s finmi, muz je nestastny!!!
marceli, to ma mrzi, ze mala je chora, aj ta tvoja migrena, nech vam to obom co najrychlejsie prejde!!! zatial cafte, ja tiez sviham, dam prat, trochu upracem, pobeham okolo riska, najeme sa, a ideme na tie narodky, tesim sa!!! toto bol super vikend po dlhej dobe, muz sice nemal cas, ale som ho vystvala od roboty ... (neviem, ci je to dobre, kedze mal termin na sude na podanie ...)

zuzka11
autor
28. únor 2010

Ali, doufam, ze sis uzila/uzivas narozky! pak nam napis, jak to probihalo! A parada, ze se vikend vydaril!U nas nic moc ☹ tygr uz tyde nekadil, tak se porad snazi vytlacit bobana, ale nejde mu to, tak poplakava, ja uz nevim, jak s nim civcit, delam s nim psi kusy...a jeste mi prijde ze mu rostou zubiska, takze tyhle dve veci dohromady.... 😔 😖

Ale dnesni shopping, damy, ten byl 😀 Zacla jsem docela nevinne , a to knizkou v Luxoru....pak jsem sla do optiky na opravu tech bryli......a rovnou jsem si koupila nove 😎 samozrejme jsm si zavolala svoje kluky na radu...., pak jsme vlitli splecne jeste na ty nausnice....a vite co? nemam je 😉 , teda budou, ale nedoklapavaly jim dobre uzavery, tak jsem rekla, ze je nehcci a oni mi objednaji nove.......hooooolky, tak moc jsem se nerozsoupla ani nepamatuju..... 😕

A z jineho soudku, ve ct u tech kamosek jsem mela uzasnou polevku, vcera jsem si ji delala sama doma a je fakt bomba, podle me i pro deti, ty nase pišišvory 😀 a ze jste to vy, ja se podelim 😀

1 cuketa nakrajena na kolecka, pulka brokolice - na ruzicky, 1 cibule, na ctvrtky, 1 cernek, polevkove koreni a vodu....varit a kdyz uz je to hotove tak ponornym mixerem rozmichovat....uuuuzasne, ja so to jeste davala do misky a do toho dynova a slunecnicova seminka.....

alexandrah
28. únor 2010

mnam, ja lubim polievky!!!
tak baby, navsteva bol prúúúúúúúúúúúúúúser jak mraky!!!!!!!!!! proste najprv parada, risko sa uz aj sam zabavi v lehatku s hrazdickou, takze rano pripravy super, vyliezla som z postele o 10!! 😀 potom upratat, jest, kuupel dlllhy!!!!!!!!, risko papal o 12, potom zaspinkal, no vsetko ok, nachystali sme, aj nahradne papanie, vsetko, zabalili, a sli!!! dosli sme k svokrovcom, a hned, ako sme otvorili dvere, vsetci na neho vliitli, ze jee, doslo babatko, risko chvilu drzal. potom zacalo lééé - ze som hladny. ja ze ok, urobili sme mlieko, ale bolo moc horuce, ze som ho dala chladit, potom som poslala svokru pozriet, ci je ok, a ona ze sak uz je hladny, tak ho nevyskusala, a baby, fakt ze vrele ho doniesla, ze je ok. risko potiahol, a spustil rev jak na lesy!!!!!!!!! ja som vyskusala, skoro ma vystrelo, fakt horuce, chudacik si asi obaril pusinu, a od vtedy sa to viezlo !!!!!!§§ (svokra skoro plakala, ze mu urobila zle, ale dobre je na tom to, ze toto neurobila prvy krat, ale vzdy som ju skontrolovala, ale teraz ze to skontrolovala ona...), risko odvtedy spustil, a reval v kuse hodinu a pol!!!!!!!!!! - co on v zivote nie!!!!!!!!! nepomahalo nic, ani jest nechcel, ani dudel, ani na rukach, nic!!!!!!!az potom som to ochladila, ze to bolo skoro studene, aby mu to schladilo pusinku, zjedol, ale reval dalej!!!!!!!!! svokor sa divil, ze ho v zivote nepucul plakat, mozno to bolo aj novym prostredim, potom chvilu pospinkal vo vajicku *(autosedacke), a zase ... tak sme sli domov, cca po 3 hodinach ... a risko jak sme sa zacali balit, zrazu uplny anjelik ako vzdy, ze okiš, ideme domov, pochopili starci!!! a odvtedy je jak med, doma sa hral s hrazdickou, a potom hned zaspinkal na gauci v obyvacke. pojdeme kupat, najest a spat!!!!!!§§ no umrem z neho!!!!!! ale nevzdavame to, neostaneme predsa doma, aby bol ako v sklenenej vezi, este vyskusame, no uvidime!!!!! takze nic moc!!!!!
zuzi, aspon si si urobila radost, to je obcas treba, ja som zistila, ze som asi pribrala - podla toho, jak sa vidim, od zajtra dieta - zelenina, ryza, ovocie a pod ...ale porobila som zopar peknych fotiek ...
ozaj, zuzi, kolko vody je to?? vyskusam, uz teraz sa mi zbiehaju slinky!!!

zuzka11
autor
28. únor 2010

Ali - chudak Risko! Svokra to teda pekne pos**la 😠 a mas uplnou pravdu, na navstevy se musi...to at s zvyka, at je to kluik do nepohody....samozrejme se musi zachovat jeho rezim a podobne veci, ale jak pises, nemuzete byt jen doma....

Kolik vody? dala jsem odhadem......veeeelky hrnec, do toho tohle vsechno a bylo to tesne ponorene....je fakt uzasna.....to koreni do polevky davam v DMka - Bio Klare Brühe, tusim Gemüse.....a podle me i dietka, ja jsem taky pribrala, ano, uz zase, ale uz vas tim aspon neotravuju 😀 , ale ode dneska se snaziiiiiim, jaro se blizi, tak at se vejdu do kalhot......

alexandrah
28. únor 2010

zuzka, este ma napadlo k tomu kakaniu, ked risko nechce kakat, tak mu namastime prdelku, a proste ide teplomer do ritule, akoby mu odmeras teplotu, bvelmi opatrne, nam sa potom vzdy vykaka, neskusala si to, viem, ze su na to aj rektalne rurky ... asi ti pisem veci, co uz vies...
zuzi, a veru, ja som sa ani nevazila, ale ja to na sebe viem, ze som pribrala, uz sa tak poznam, ze pomaly aj viem kolko, no co uz, napisem zase, ked budem ako tak pozeratelna !!!
takze ides aj ty na stihlu liniu? a ako chces ist na to? porad tipy!!! pa!!! holoky, boli ruty suty, sice bolelo, ale okis!!! muz bol táááááááky stastnýýýýýýý!!!!!!!!

zuzka11
autor
1. bře 2010

Ali 😀 😀 jsem malem spadla pod stul, maji to ti chlapi s nama tezke 😉 Petas je taky vzycky na vetvi kdyz svolim 😀

teplomer jsem vcera strkala 3x a predtim vecer taky 😖 😔 a prd, doslova 😀 pouze prd 😀 😀

jak ja na to jdu? Nic drastickeho, ale u me je reseni snizit to sladke, jako na svacu nejake ty ryzove chlebiky ano, ale to musi byt jedine...a vecer uz po veceri nic....zaclo s emi totiz stavat zvykm, debilni vec...ze jak jsem ulozila tygra a mela cas, tak jsem si dala veceri, no a pak typicky....phodicka...tak si dam jeste kaficko, ke kaficku namku...no a vlastne mam jeste "hlad", prd hlad, chut....no a pak jsem snedla 3x tolik kolik potrebuju 😖 😠

I ja to na sobe poznam, ale rekla jsem is, ze na vahu bud ve stredu nebo v patek, na prvni "kouknuti se pravde do oci" 😀ted bych byla zbytecne nasrana 😀

alexandrah
1. bře 2010

no vies co, aj ja to tak robim, naposledy, cca pred 2 tyzdnami som mala 46 kilo, a to bolo okis, ale teraz mam urcite viac, ale sa nevazim, no a odvazim sa, az ked budem mat zase 46 kilo, ze schudnem, a potom - aa, sak ja som nepribrala!!!!!!!§ (ale to ze som medzitym pribrala aj schudla si proste nepripustim!!!).
inak, u mna dieta "od zajtra" dopadaju vzdy hrozne, lebo si poviem, ok, tak dneska este jem, tak zjem viac ako obvykle, aj sladke, a "zajtra" sa mi nechce, takze vlastne priberiem!!§§§ (diety "od pondelka" su este horsie, lebo tam jem viac dni - az do pondelka!!!).
no skoda, ze to s tym teplomerom nejde, inak, risko uz nekaka 2. den, tak snad bude vsetko ok, tiez fici teplomer, no uvidim!!!

alexandrah
1. bře 2010

zuzi, teraz pozeram foto na rajcati, a poviem ti, teda super postavicka v tych bioelych plavkach!!! ja som take brucho nemala v zivote!!! este behas??
a bytik vyzera tiez super. zaujala ma ta ohradka na hranie, to ju mate vlastne na zemi, a do toho nejaka vypln? väcsinou som videla take, ze to vyzera jak väcsia postielka. a kedy si prckovi zacala kupovat hracky a tak? viem, ze tu ohradku dostal na 4. mesiacikovite narodky, to si pamatam 😀 😀 inak mi strasne ten tvoj stuplik pripomina riska, asi ze modrooki blondaci!!! 😵 a je super sportovo obleceni, aj ja rada riska navliekam do teplak, a mikin, a podobne sportovo, no zatial boduju hlavne pyzamka, ale uz pomalicky aj ja sa nezdrzim, a vzdy mu kupim cosi pekne!!! no idem kukat este, zaujali ma fotky!!! pa!!

alexandrah
1. bře 2010

ozaj, jedna "blba" otazka 😎 😉 ked ho mate na zemi a na deke, to musite mat furt umytu dlazku?? ja mam psa, ten trochu chlpati vsetko, ale vysavam tak 2 krat tyzdenne (nas vysavac strasne huci), a umyvam raz tyzdenne ... (ked sa mi chce!!). inak, fakt je super obleceny maly, tie trika a gatuse, a vsetko!!§ clovece, a ty sa mi tiez pacis!! kocka!!! 😀 😵 😎 😉 🙂 este kuknem manziilka!! - ta foto, kde ma chlap cervene triko, a adaminek na rukach, a citaju noviny, kde sa adamin tak skeri, to je petr?? to je super foto!!!!!

alexandrah
1. bře 2010

este posledny komentar, a uz ti dam pokoj!!! pocuj, moj muz vyzera hooodne podobne, ako ten tvoj, velikanske modre oci, aj nos, a plne velke pery a la mick jagger (ako on vravi), to asi preto sa nam zdalo, ze aj nase prtate chalaniska su podobne!!! 😎 😀

marcela22
1. bře 2010

Ahojky tak už som chorá aj ja aj Adamko, on má našťastie len trochu soplíky, ani sa mu neucpáva nos len mu ňom chrapoce. Ja mám nádchu a dosť ma bolí hrdlo, Sonynka ešte soplíkuje a už aj kašle. Takže paráda 😝

Ešte k tomu ma dnes vytočilo, že cez víkend sa mi ozvala jedna pani a vybrala si veci po Sonynke za 50€, bol to vyše 5kg balík. Všetko som pohladala, nachystala a zabalila balíčisko a dnes mi napísala že sa v poradni dozvedela že to bude chlapec a že tie vecičky už nechce:( Ani neviem či jej mám veriť... Ale viete že som to celú dobu tak nejako tušila že si to nakoniec nevezme???

Zuzi ak Adamko nekadí, skús si dať sušené slivky alebo slivkový kompót, niekomu to pomáha...Mne malý pokračuje v kadení tak 3krát za deň, aj v noci sa prekakal, potom zasa precikal a to mu dávam 6-7plinok za deň...včera som mu vystriedala 5 oblečkov, takže už keď ma to nebaví dostane overálek a je to vždy len 1kus prádla 😀

Alex teda svokra tomu dala! Chudátko Riško...ale fajn že potom už neplakal a doma už bol v pohode. A on možno plakal hlavne kvôli tomu popálenému, možno nie je až taký nespoločenský🙂 Uvidíte nabudúce...

Zuzi moc sa hanbím ale ja som si zasa vymazala odkaz na rajce a heslá od Teba:( Pošleš mi to prosím znova? Ja už si to naozaj lepšie uložím, mala som to v pošte ale triedila som a takto to dopadlo:( Som zvedavá na fotečky🙂

Ywone tuším sme Ťa nchali až dlho čakať a teraz nechávaš čakať Ty nás 😀

A Zuzi čo to stretnutie s výmenou oblečenia???