My žárlivky. Umíte se ubránit žárlivosti?

s.a.l.o.m.e
25. lis 2009

Tak rozvíjím téma pro všechny, které se neumí ubránit žárlivosti... 😖

kristi
25. lis 2009

kdyz jsou deti, je to proste rodina, to uz se neda jen tak opustit, to proste nejde....aspon me tak jednodusse

s.a.l.o.m.e
autor
25. lis 2009

kristi-pokračuj a budu mít po problému 😀 😀 😀 A jsi klidná když jde na kafe s kamarádkou třeba?Má kamarádky?

rimmel
25. lis 2009

smudlinka no vidis!!! jasne ze te miluje!!!!!! 😵 keby chcel, davno je s inou 😝

rimmel
25. lis 2009

jasne ked uz su deti uz sa im "nechce" hladat si novu a vsetko toto zase budovat odznova 😀 😝

ps moj nema kamaratku 😎 len chlapov

smudlinka10
25. lis 2009

děkuji za otevření očí 😵

s.a.l.o.m.e
autor
25. lis 2009

smudli-větrat pytlíka 😀 😀 😀

kristi-právě...to je to.Že chlap radši podvádí než by rodinu opustil.Je to vůbec dobře?Toť otázka.

s.a.l.o.m.e
autor
25. lis 2009

rimmel-Můj taky,ale kdyby měl,dost by mi to vadilo.Někteří mají. 😉

rimmel
25. lis 2009

salome neni to dobre..je to este horsie ako ked ta povedie ked si single, vtedy ho posles do riti lahsie ako ked su tam deti..

kristi
25. lis 2009

salome, ja nevim...ja po tom nepatram 😉 asi jsem fakt klidna, ale kdyz mne se s tou "jistotou" zije tak nejak moc dobre, v klidku bez stresu a hadek...

s.a.l.o.m.e
autor
25. lis 2009

rimmel-proto si myslim,že je lepší se rozejít i když jsou tam děti...než si lhát

rimmel
25. lis 2009

salome aj mne by to vadilo..ja neverim na kamaratstvo medzi muzom a zenou..ze na kafe co chodia alebo tak..ja tiez nemam kamarata..resp mam ale je gay 😀

rimmel
25. lis 2009

salome jasne aj ja si to myslim..len je to tahsie pre zenu tak sa rozhodnut a moze jej to trvat dlhsie ako ked je single.. 🙂

s.a.l.o.m.e
autor
25. lis 2009

gay nevadí 😀 no vidíš,jsem ráda že nějaký vztah to má stejně jako my.Jsou vztahy,kde chodí normálně na kafe s opačným pohlavím.Mě se to nelíbí,je to živná půda k nehezkým věcem 😖

kristi
25. lis 2009

rimmel, tak tak....ja taky kamarady nemam, neni tak nejak proc, mame nase spolecne pratele jak holky tak kluky...nekdy si jdem my holky samy a nekdy jdou chlapi 🙂

s.a.l.o.m.e
autor
25. lis 2009

to máš pravdu,rimmel.Ale nás nikdo nepodvede že? 😀
Nikdy jsi něměla nutkání kontrolovat ho?

rimmel
25. lis 2009

salome presne tak! 😀

kristi ano i ked my nemame spol kamaratov..resp momentalne ziadny nakolko sme sa prestahovali do skotska pred rokom 😒 😀 ale vystacime si! ja v podstate ani kamaratku nejak nepotrebujem, ale taka mamicka nejaka by sa zisla na okoli

kristi
25. lis 2009

ja jo, mela jsem...na zacatku vztahu a i on me, i mi rozbil telefon, pac .....no proste proto. 😀 😀 ale vyrostli jsme z toho a ted by me to ani nenapadlo, stejne jako kdyz si treba doma zapomene otevrenej mail, tak ho odhlasim aniz bych si neco procetla...fakt me to nebere

s.a.l.o.m.e
autor
25. lis 2009

rimmel-a není to složitý,být takhle bez všech okolo?Přeci jen...

rimmel
25. lis 2009

salome nikdy.....dokonca si vieme vsetky hesla na email, facebook sme mali spolocny ze sak naco dva 😝 telefon, nekukam, aj tak tam nic neni..atd

baby ja muproste verim, neda sa neverit ked vam denne xkrat povie ako vas miluje a aka ste sexy, ked sexujete skoro kazdy den, najradsej travite cas spolu, nepotrebujete sa ist "vydychat" von..vyventilovat.... 😀

s.a.l.o.m.e
autor
25. lis 2009

kristi-a jak jsi se k tomu dopracovala,když jsi dřív taková nebyla? 😲

rimmel
25. lis 2009

salome neni..ja zacinam skolu bud.sept takze tam budem mat s kym kecat, nateraz mi staci konik..aked pride muz domov zprace ci cez vikend nemame chut byt s dakym inym ale spolu! 🙂 mne skor chyba nejaka mamicka s kt.by som sla dakedy s malym von ale da sa to..nepotrebujem to k zitiu maly ma dost zamestnava 😠 🙂

s.a.l.o.m.e
autor
25. lis 2009

rimmel-máme to taky tak,přesto jsou zase názory,že přílišná izolace od všech je narušitel vztahu.Nemá smysl se těmi pravidly řídit,každýá vztah je originál 😀 jak dlouho jste spolu,holka?

kristi
25. lis 2009

to nevim, proste me to prestalo zajimat, jsem si sama sebou jista, vcelku vypadam dobre, blba taky nejsem, staram se o nas, sex taky mame, tak proc by delal kraviny?

s.a.l.o.m.e
autor
25. lis 2009

kristi-vždy je může některá svést.
To je bezva,jak jsi klidná,jak si věříš.Je to skvělý fakt.Třeba se k tomu taky dopracuju 😀

rimmel
25. lis 2009

salome tak vies co ti poviem..prvy rok co sme sa poznali...sme tento rok stravili spolu 24h denne no resp 6mesiavov..nepracovali sme, cestovali, na chate 2mesiace vyvalovali sami bez nikoho..sme taky tip alebo co ja neviem.vobec si nelezieme na nervy, ponorkova choroba tiez neviem co je...

ale ako hovoris pravidla nech sa strcia!!! 😀

sme spolu skoro 2roky z toho rok a pol manzemi 😀

rimmel
25. lis 2009

manzelmi pardon 🙂

kristi
25. lis 2009

salome, no jasne ze muze, stejne jako nekdo muze svest me, na tom ze nekdo treba uklouzne az tak moc ten vztah nestoji, aspon ne u me, mam proste priority nekde jinde

rimmel
25. lis 2009

a baby som tucna mam 71kg a mam to viacmenej na haaaaakuuuu 😀 😀

ps ale schudnut chcem....raz.. 😀

s.a.l.o.m.e
autor
25. lis 2009

kristi-nejde tak o samotnej ten sex,ale o to,že si pak lidi lžou,tají...to ničí vztah
rimmel-no co,vždyt kila navíc můžou být i k užitku 😉 někomu sluší

rimmel
25. lis 2009

salome aspon je za co chytit 😀

idem ja maly je hore zatim sa majte holky a nezabudnite ste sexice a krasavice a dokonale zeny pre svojich chlapov! 😉