My žárlivky. Umíte se ubránit žárlivosti?

s.a.l.o.m.e
25. lis 2009

Tak rozvíjím téma pro všechny, které se neumí ubránit žárlivosti... 😖

kristi
25. lis 2009

no, proto prave nepatram a jsem klidna, i kdyby neco, nechci to vedet....ja proste vim, ze mne a malou nikdy neopusti, protoze nema proc a nikdy by to neudelal, u nich v rodine se nikdo nikdy nerozvedl, maji zivotni vztahy proste v krvi

s.a.l.o.m.e
autor
25. lis 2009

kristi-Tak hodně štěstíčka 😉

kristi
25. lis 2009

vam taky holky a fakt se netrapte predem, nema to smysl, akorat budete mit vrasky a jak jsem uz rekla, chlapa to nebavi....

smudlinka10
25. lis 2009

kde jste kdo? 😀 mohlo to být dobře rozjeté povídání,nejen o stíhání 😀

kristi
25. lis 2009

ja jsem tu 😉 muj je na koncerte

smudlinka10
25. lis 2009

jsem se byla koupat,můj luští křížovku 😀

peppapig
25. lis 2009

Cau stihacky 😉 , taky jsem byla driv detektiv, navic jsme meli nejaky ten patek vztah na dalku, verte nebo ne, ale malem na tech mejch predstavach, ze nekoho ma, nas vztah skoncil. I presto, ze jsem vedela, ze me miluje atd jsem se nekdy chovala jak blazen a souhlasim s kristi, chlapi to nemaji radi 🤐
Asi po trech letech vztahu jsem neplanovane otehotnela a ta stihacka ze me nejak odesla, mame krasnou dceru, zijeme v zahranici, kde mame jen sami sebe, doma ma vse co k domovu, vztahu a rodina patri a tak si rikam, ze by musel byt pekny vul kdyby hledal jeste jinde.
Ovsem musim rict, ze po narozeni male se nas vztah trosku zmenil, ale to snad kazdemu, okolo 5 roku vztahu jsme prekonali mensi krizi, nejak se nam vse sesypalo na hlavu, hlavne teda kulturni soky (jsme oba jine narodnosti) co se vychovy deti tyka (ja prisnejsi a vytrvajici, on tata klaun), tak tukam na drevo, ze uz je to za nama.

smudlinka10
25. lis 2009

pep vítej u nás ex stíhajdo 😀 pěknej příběh,držím pěstičky ať je vše tak jak má být 😉

peppapig
25. lis 2009

smudlinka, diky za privitani 🙂
podle me vztah potrebuje kompromis a tim se snazime ridit. Driv jsem vazne byla hrozna, kdyz si na to vzpomenu...neustale jsem se ho ptala, lezla jsem mu do telefonu... Az se ted stydim 😅

hele ty jsi stihajda 😎 ? Musim vas docist.

Ja jsem ted s malou u nasich v CR, on je v praci v UK. Porad nam pres den vola a ja jen premyslim, jak se stravuje, pac v kuchyni je nepouzitelny 😀

smudlinka10
25. lis 2009

už jsem podstoupila ústavní léčbu od holek 😀

jinak malá je krásná 😵

peppapig
25. lis 2009

smudlinka hlavu vzhuru a zadne patrani 😀

nase mala je andel s dablem v tele, poslednich par tydnu mi dava zabrat 😅

smudlinka10
25. lis 2009

nepátrám 😀

jak sladce mi tady do ucha chrápe 🙄 😀

no joo však počkej za pár let až budeš muset vytahovat pálku a odhánět kluky,tohle je teprve začátek 😝 😀

peppapig
25. lis 2009

hihi, me tady do ucha chrape tata 😀

hele ja si vubec nedovedu predstavit, ze tohle nase male ditko bude jednou v puberte ☹ Akorat dneska jsme si s mamkou prohlizely nase fotky z detstvi, takove male nevinne holcicky. A jak se koukam ted na segru, zjistuji, ze prave ona je na te druhe strane trojuhelniku (stihacka manzelka-muz-ta druha zena...v tomto pripade moje segra) a tak bych ji nakopla, ale ona si neda rict.

smudlinka10
25. lis 2009

za tohle by jsem střílela,za ty co odvádí chlapa od rodiny ale kdyby nechtěl chlap...však to znáš ☹

no já mám skoro 13letou neteř,nedávno jsem ji houpala na koleně a česala jí nádherné dlouhé vlasy a teď? Neruš jsem EMO! 🙄 ať žije puberta! Já ji teda neměla moc normální kvůli rakovině ale i tak jsem dělala blbosti za které se do teď stydím 😅

peppapig
25. lis 2009

No ona ho pry neodvadi, ji to tak vyhovuje, ona je od mala introvert a po svem boku nesnese nic jine nez knizky a volnost, nechce deti, nechce byt manzelka...vyviji se uplne jinym smere a ja s nasima zjistujeme, ze ji vubec nezname ani nevime s kym se styka. Myslela jsem, ze ve 27mi letech ma zenska uz rozum, ale asi se mylim. Jo jeste aby toh nebylo malo, patologicka lharka ☹

Jj chlap je z marsu a zena z venuse 😀

No moje 15ti leta neter se nemohla dockat az ji bude 15, ujeta az hruza a to ma snad ty nejprisnejsi rodice v CR 😅

To je mi lito, ze jsi byla nemocna, uz jsi na tom lepe, vse zazehnano?

peppapig
25. lis 2009

No nic uz se me konecne zaviraji ocka, tak padim do postele, dobrou noc 🙂

smudlinka10
25. lis 2009

Každej máme něco jak vidím 😀

Ale jo,vše dobrý ještě není ale dá se s tím žít 😉 děkuji za optání

já zjistila,že máme asi v domě myšku 😅

smudlinka10
25. lis 2009

Dobrou a děkuju za pokec 😉

peppapig
26. lis 2009

smudlinko, hlavne at se ti dari. A na miminku taky pracujete? My porad resime, kdy to druhe a ne a ne se dohodnout 🤐

Doufam, ze myska se chytla 😎

Hele holky, jak jsem vas tu vcera v noci cetla, tak se mi podle toho zdaly stihajici sny, hruza, ale byl to jen sen.

Jo jeste jak tu Kristi psala, ze lepsi je nevedet 😕 , napada me otazka, jak by jste to resily, kdyby se proste potvrdilo, ze muz ma jinou. Resily by jste to rozchodem?

smudlinka10
26. lis 2009

pep zatím ne,dodělávám učňák(kvůli přerušení školy se mi vše posunula) a chci na nástavbu...na začátel léta plánujem svatbu a pak se uvidí co dál 🙂

Myšku vyhnala číča 😀

Já by jsem mu asi zbalila věci a poslala ho směr dveře s klidnou hlavou a bez řvaní, protože řvaní by mě v tu chvilku zabilo,protože jsem pro svého přítele udělala o dost víc než jeho rodina a dost by to zabolelo 😔

peppapig
26. lis 2009

O kockach ani nemluv, nasi maji 3 a ja tu ted trpim s inhalatorem a kapesnikem v ruce ☹ pčik

Ja bych taky balila a praskla za nim dverma. Bylo by me fuk, ze mame deti, holt nedokazala bychs tim clovekem uz zit.

smudlinka10
26. lis 2009

to já mám kočičky venku a mají místnost jen pro sebe,minulej týden jsem jednu chudinku adoptovala 😀 krásná čičnka 😵

Víš, já pomohla P. z dost velkých dluhů,pomohla jsem mu řešit dost těžké věci až jsem se z toho prostě zhroutila a on nemusel nést žádné problémy,protože jsem je tahala na sebe jen aby on si mohl v klidu najít novou práci. Tvářila jsem se jako superman a nepřiznala jsem,že už na to dál nemám. Ale prostě teď je to lepší a on kdyby rozrazil dveře a řekl,že má jinou tak by jsem v klidu naskládala jeho věci do kufru a prosím,támhle jsou dveře 😅 Nechci aby mi byl za něco vděčnej ale dost jsem bojovala a tohle by jsem brala jako zradu,pak by jsem teda šla za TOU co by měl a předložila by jsem jí všechno s čím jsem mu pomohla ať si ho vezme ale i s problémama 😀 byla by jsem prostě sviňa ale bez scén

smudlinka10
26. lis 2009

fuj čičinka ne čičnka 😀

peppapig
29. lis 2009

Stihajdy i nestihajdy, ja myslela, ze se nam tu rozbiha nova fajnova debata a ono je tu mrtvo, skodaaaaaaaaaaaa 😒

s.a.l.o.m.e
autor
30. lis 2009

peppapig-Neboj, bude to dobrá diskuzka...jen až na to ostatní přijdou 😀

vitty
30. lis 2009

Rimmel, souhlas. Snažím se chovat a vypadat tak, aby neměl chuť hledat jinde. A vůbec si takové věci nepřipouštím. Nikdy sem nepoužila větu: Kdes byl??!!! Nikdy sem nečetla zprávy v mobilu, které by mi sám nedal přečíst. Když mi dvakrát nevezme mobil, dál už nevolám a neřeším to. A popravdě dost často mu neberu mobil i já. Chlap si nemá být nikdy jistý.
A 11 let nám to fuguje na jedničku.
A když už nastane situace, kdy nebere mbil a přijde dost pozdě a já bych ho nejraději někam nakopla a rozbrečela se a chovala se hystericky, ovládnu se, vezmu budík do jedné ruky a váleček na nudle do druhé, počkám za dvěřmi a celé to pojmu velice zvesela. 😀 Zabírá to.

stepankaxxx
30. lis 2009

Ahojky. Holky doufám, že mě neukamenujete, ale být stíhačka je ponižující, chlapi z toho mají legraci. Já patřím mezi ty co se baví s klukama hodně, pánové se mi celkem dost svěřují (i s něčím co bych raději nikdy nevěděla)😀 Jde o to, že prostě opačné pohlaví potřebuje neustále o Vás bojovat a ne, že se sami vnucujete a špízlujete. Takže dámy, žádný ponižování. Já jsem ve vztahu 3 roky, nezajímá mě jeho mobil, maily ani nic podobného, jsem si s ním jistá. A pořád si říkám, že když mě nebude chtít on, tak mám v záloze dalších deset. A vy když se rozhlídnete okolo a zjistíte kolik je pěknejch kluků co stojí za hřích🙂 Užívejte si flirtíků a važte si sami sebe. Zjistila jsem, že pořádný žárlivky mají největší kurevníci, ale nemusí to tak být. Prostě se uvolněte a neřešte to zbytečnej stres, znamená spoustu vrásek a žaludečních vředů. Nebuďte slípky, ať s toho nemaji prdel. Já teda raději fakt klučičí kecy než slepičí tlachání, ale přece jenom jsem ženská, co miluje kosmetiku, hadříky a nakupování a takže musím držet se svým pohlavím:-P

fire85
30. lis 2009

souhlasím se štěpankouxxx a se všemi co tu psali že bysme si sebe měli trochu víc vážit, bejt sebevědomý a hlavně asi neustále nevykládat těm našim chlapům jak je milujeme atak. tohle dělala kámoška a ten její přítel z ní byl za chvíli tak vycuclej že jí radši nechal.nebyla až taková stíhačka jako spíš přísavka.

s.a.l.o.m.e
autor
30. lis 2009

stepanka-To je pravda, že to chlapi neradi.Ale nesouhlasím s tebou v tom, že když mě nebude chtít on, je v záloze deset dalších.Ne že by se třeba nenašli,každej člověk najde několik dalších zájemců,problém je v tom,že třeba toho co mám si hrozně cenim,je nejlepší a nejvíc ho miluju,takže mě žádných deset dalších nezajímá,ani by mi nemohli dát to co ten současný.To je třeba ten důvod.Že nám není jedno,s kterým jsme.

Stejně tak si nemyslím,že všichni chlapi patřej do jednoho pytle.Přehnaný dolejzání a kontrolování štve každýho,to jo.Ale že by se ženská měla k chlapům chovat tak,aby měli pořád pocit,že ji nemají jistou,to si nemyslím,že musí platit u všech.Každej je individuál...znám mužský,kerý mají rádi,když je žena obdivuje,dává jim najevo blízkost,náklonnost a lásku.A rozhodně to nejsou namyšlenci.Každej je prostě jinej a na každýho platí něco jinýho,žádnej mustr neexistuje,proto mi i přijdou střelený časopisový články typu:Nebuďte domácí puťka.Vzbuďte v něm nejistotu.Musí o vás bojovat.Chlapy milujou potvory.Jak sbalit muže.Jak být sexy....bla bla...blbosti.

Možná že takový věci chlapi přitahujou.Ale podívejme se,s jakym typem ženskejch vydrží opravdu nejdýl.

peppapig
1. pro 2009

salome, ze by se to znova rozjelo 😵