Myčka. Kdo ji nemá?

samettka
2. zář 2019

ahoj ženy, znáte někoho ve věku cca 25 - 45 let, kdo má rodinu a nemá myčku nádobí? 🙂 Zajímalo by mě, jestli je v dnešní době myčka takový běžný standart nebo ji nemá víc lidí než jen my😀 díky!

sim244
2. zář 2019

Ahoj, mě je 21, příteli 27. Máme malého syna a myčku nemáme. 😃

krucis
2. zář 2019

Je nás 6 (2dospělý a 4děti) a myčku nemáme, ale do budoucna bude...Přijde mi, že celý den jen meju nádobí😖

zuzina_m
2. zář 2019

U nás jsem myčka já 😂

veronika8808
2. zář 2019

Ahoj.Me je 31,pritelovi 29 ,dcera 11 a v listopadu miminko.Mycku jsme neměli a kupovat neplanovali .Známý si kupovali novou a větší tak nám tu jejich přivezli 😂 je to dobrá věc,spousta usetreny práce 😀

konidana
2. zář 2019

My taky myčku nemáme.

karol1996
2. zář 2019

Ahoj, my máme mycku - me :D
Rekonstruujeme další byt a ani tam ji kupovat nebudeme, hrozně me rozčiluje, mají ji moji rodiče a myje hrozně dlouho, to me nebaví, i po velké návštěvě mám nádobí do 10 minut umyte :D

iva_kucerova
2. zář 2019

@samettka Ahoj, je mi 33, mám manžela a dvě děti a myčku nemám. Dokonce nemám ani sušičku. Dokonce ani moc nekoukám na televizi🙂

martinka_33
2. zář 2019

Kamarádka má dvě malé děti a myčku nemají, osobně si život bez myčky představit nedovedu, je to velký pomocník 🙂

kolibricek36
2. zář 2019

@samettka my jsme ji nemeli - nez jsem si zlomila ruku. 😂😂😂

tridvajedna
2. zář 2019

Ja (30) mycku doma taky nemam, duvodem je mala kuchyne, neveslo by se mi tam jinak nadobi. Ale hodne varim a mam pocit, ze nadobi se v drezu porad vrsi, takze pri stehovani do vetsiho urcite budeme mycku porizovat, je to i ekologictejsi.

nafuka
Autor odpověď smazal
Zobraz
ah1234
2. zář 2019

Poznám takých ľudí dosť ale mňa by hodilo 😀 telku nemáme, to je niečo iné, ale sušička a myčka, to sú veľký pomocníci. Okrem toho je myčka ekologická

neomenia
2. zář 2019

Dlouho, dlouho jsme ji nemeli. Uz máme. Zase ale nemame televizí, susicku a troubu😁

nafuka
2. zář 2019

Nemám myčku, není na ni místo. Je mi 35 let.

terka555
2. zář 2019

Taky nemame, prijde mi ze to mycka nikdy tak dobre neumeje🤷‍♀️

khpeta
2. zář 2019

Nemáme, nevejde se do kuchyně. Taky si připadám jako jedna z mála... 😁 Pokud se dočkáme domečku, určitě bych ji brala. Nemám ani sušičku, ale ta mi nechybí.

alcar
2. zář 2019

Mame a jsem za ni rada. Ted jsme na dovolené, kde mycka neni a trpim. 😀 Nehty znicene, ruce suche... Nehlede na to, ze myju v tekouci vode...jinak neumim a nechci, takze spotreba vody pri absenci mycky by byla obrovska. Ja jsem vseobecne dost technicky a pokrokove zalozena, takze se ruznym vymozenostem v domacnosti nebranim...velka televize, mycka, susicka, tablet apod. pro me samozrejmost.

lv
2. zář 2019

Rodiče a sestra, já jo a je to velký pomocník

agneska7
2. zář 2019

Mamka ,tchýně, ségra, švagrové, a neměla bych ji ani já kdyby mi ji jedna paní nedala

sedlarka
2. zář 2019

Já,35, myčku mám, ale použiji ji tak 2x do měsíce. Přijde mi rychlejší to umýt v průběhu vaření. Navíc v tom vedru když ji nenaskládám za den plnou, tak druhý den už je to pěkný smrádek. Ale já nebyla omezená místem mám obr. Kuchyni tak se vlezla a hold ji šetřím na důchod 🤣 za to susišku teda využívám naplno i když máme zahradu. S miminem my to příjde rychlejší a nemusím žehlit.

petula.bir
2. zář 2019

Ahoj, my jsme 4 a myčku nemáme. Já ji vždy měla ale jak jsem se přestěhovala s přítelem do nového bytu a zde není. Ale určitě v nejbližší době bude. Mytím nádobí mi zabere hodně času a tolik vody - určitě bych ten čas využila jinak a tý vody do myčky je 100x méně.

widowblack
2. zář 2019

já nemám a nevadí mi to 😉

elsy3
2. zář 2019

Jsme 2 dospělí ve věku 25 a 26 let, dcera 8 měsíců a pes 😀 bydlíme prozatím v 1+1, kuchyň je malá, myčku nemáme - nevejde se. V budoucnu, až budeme ve větším, bych ji ráda měla, ušetřilo by mi to hodně času.

antoinet
2. zář 2019

Nedavno jsem mela mycku rozbitou a zadna tragedie se nekonala🙂 Denne jsem varila pro 4 lidi a vecer my myti zabralo hodinu, treba za tyden je to usetrene hodne vody a casu, ale da se to i bez ni🙂 Ja zase treba nemam mikrovlnku.

lucifux
2. zář 2019

Mě 24, manžel 34 a dvě děti, myčku nemáme a asi mít ani nebudeme.

20190418
2. zář 2019

Myčku mám, jsem se synem sama, takže jen 45cm, ale jede každý den. Když jsme někde na dovce, kde není, tak úplně ztrácím chuť varit 🙂 Moji rodiče jsou taky dva a mají 60cm a musí oplachovat atd, protože jim jinak smrdi, když v ní nádobí čeká dele. To já tam bez oplachnuti dám cokoliv a v 90% bezchybně umyté (těch 10% je spíš moje chyba va, že to tam vložím blbe). Sušičku nám taky a jako dobrá, ale každou várku tam necpu, zejména v létě ne. Takže bez sušičky bych ještě přežila 🙂.

bajjunka
2. zář 2019

U nás jsou dva dospělí, a dvě malé děti. Kuchyň máme menší a před rekontrukcí, ale myčka by se tam asi vešla. Chlap mi ji už párkrát nabízel, když byly peníze navíc, ale já ji nechci. Mytí nádobí je pro mě tak trochu relax. Jednou jsem u kamarádky pila ze sklenice, přes kterou nešlo vidět, jak byla z myčky zničená, to mě od toho docela odrazuje.
Do budoucna neuvažuju ani o sušičce na prádlo.
Jinak sousedka 2dosp+2děti, taky myčku nemá a nechce. Zrovna minulý týden jsme to rozebíraly.

marketa1218
2. zář 2019

Ještě do nedávna jsem neměla ani myčku, ani sušičku na prádlo a nechápala jsem, když mi okolí říkalo, jak bez toho můžu žít. 😁 Dneska už to chápu, velká pomoc v domácnosti jedno i druhé va to se nám miminko teprve teď narodí.

anina32
2. zář 2019

Nemáme myčku, pořizovat nebudeme.

petulejan
2. zář 2019

Myčku máme asi rok,je mi 37. Po předchozích bydlících po ní zůstal volný prostor a vypadalo to blbě a musím říct,že jsem naprosto spokojená. Žádné nádobí ve dřezu,vše se schová do ní,já nemám ráda neustále mokré ruce,takže za mě super věc. Odmítám spíš sušičku na prádlo.