Myčka na nádobí 45cm x 60cm. Jaké jsou výhody/nevýhody?

suki
19. únor 2008

Ahoj holky, potřebovala bych poradit a shodnotit vaše zkušenosti s myčkou. Děláme kuchyň, podotýkám, že velmi malou a budeme tam mít myčku. Přítel chce myčku 45cm a já bych asi chtěla 60cm. On tvrdí, že máme malinkou kuchyň a že tak velkou myčku nepotřebujeme a všichni v okolí mi zase říkají, že menší myčka je na nic.Poradíte prosím? Máte některá malou myčku a jaké vidíte výhody a nevýhody obou z těchto myček. Děkuju za odpovědi.

aponchie
19. únor 2008

zkus se mrknout na modrou strechu tam je o bydleni vsecko i mycky se tam probiraji

kristi
19. únor 2008

taky jsem se o to zajimala a urcite 60, lip se do ni sklada nadobi a jsou lepe vybavene

kupinka
19. únor 2008

já mám 45-a je fakt úzká a kolikrát se mi tam všechno nevejde ☹
Takže bych určo šla do šedesátky 😉

kacka.va
19. únor 2008

rozhodně 60tku. dáš tam nějaký ten hrnec a budeš i tak mít plno.

malok
19. únor 2008

Rozhodně větší...já mám 45 a je na nic...Dole dám dva hrnce pár talířků a končím... 😠

suki
autor
19. únor 2008

díky moc, mrknu i na střechu, ale pište ještě, musím argumentovat příteli 😀 😀 😀 😀

noangel
20. únor 2008

ahoj, jendoznacne 60 zatim jsme dva a neni problem ju zaplnit, rodice maji 45 a porad u nich nadavam ze se tam nic nevleze a kdyz se sjede rodina tak pulku musime umyt v ruce, protoze do ni dam jeden kastrol a par taliru a hrnecku a vic ani rana.
v tomhle doporucuju vazne si dupnout dobrej argument je ze tak malou bude muset pritel porad vyskladavat a ze tu velkou nebudete tak casto zapinat a nebude k ni muset tak casto ohybat hrbet 🙂 u nas to zabralo a 15 cm rozdil i v male kuchyni je nic

petra2204
20. únor 2008

Hlasuji pro 60! Mám 45 a je malá. Je sice potřeba mít víc talířků, příborů a hrnků, ale když už, tak už. Já už čekám, až mi tahle "dojede" a budu si moct koupit větší. Je to ale mrška, drží a nechce se jí 😀

pattie
20. únor 2008

Taky jsem pro "60". Původně jsme chtěli "45", ale kamarád nám to rozmluvil, že se tam nic nevejde. Jak jde jen o talíře a hrnečky, tak to chvíli trvá, než se ta větší zaplní, ale ve chvíli kdy máš hrnce, tak je plná hned.

zuzik03
20. únor 2008

suki, tam my máme 45cm a větší bych nechtěla, jsem s ní moc spokojená. nemám ráda, když nádobí leží dlouho neumyté a tu 45 naplním tak akorát, u té 60 bych musela déle čekat, než došpiníme další nádobí. taky ale záleží na vnitřním uspořádání myčky, do té naší se toho vejde opravdu dost. no ale je to dilema, taky jsem ho řešila 😉

len
20. únor 2008

Definitivně 60. I ve dvou ji naplníme bez problémů a pouštíme tak 3x týdně, no a co teprve až nás bude víc! Do malé se fakt nic nevejde (zkušenost od rodičů) - nacpu tam hrnec a půlka myčky je zaplácaná 😒 Navíc při poměru množství umytého nádobí/ spotřeba energie (prášku, vody...) je daleko výhodnější, přičemž při stejných parametrech vyjde 60 cenově líp. Ta těch 15 cm, co v kuchyni ubere, se 100x vrátí jinde.

la.kup
20. únor 2008

Ahoj. Jednoznačně 60. Nejde jen o to, že se tam vše nevejde, ale též o to, že 45 nemá čtvercový tvar a to mycí rameno nedosádne až do zadního a předního kraje. 45 má téměř stejnou spotřebu vody jako 60 a umyje mnohem méně nádobí.

miksa
20. únor 2008

Ahoj já mám 60 a neměnila bych je supr všechno se mi tam vejde a nemusím se starat, do 45 nedáš ani hrnec a budeš to mít hned plné. Jsme doma tři a já tam pouštím myčku jednou za dva nebo tři dny.