Myslíte, že se kvalita krému skutečně liší podle ceny?

peppapig
22. srp 2009

Verite reklamam, co se kosmetickych pripravku tyka?

Myslite, ze v kremu za 200kc a kremu od Diora za 2000kc je velky ci nejaky rozdil?

Vyhozene penize ci bajecna investice?

gtver
24. srp 2009

wow, tak takový "sýr" jsem ještě ani nepotkala 😅 😀

peroli
24. srp 2009

já miluju goudu.. a když ji napícháte na párátka s naloženýma cibulkama.... to je BOMBA!!!! vždycky je to to první co mi ze stolu zmizí 😉

aponchie
24. srp 2009

ygreen to jsem presne nekde toto cetla na netu 😀 ,ale je to svata pravda..takove chujoviny co tam rikaji to neni mozne ..me by teda ani nenapadlo z toho neco cilene koupit.jsem pro ne blbej zakaznik 😀
clin je jedinecnej a na uklidmame vileda vsecko a nemuzu si vynachvalit..je to sice drazsi ten ultramop a kybl ,ale uklizi se s tim jedna radost..uz sem nakoupila tak za 500predtim tech levnych a toto mam rok a jsem spokojena i obycejna lopatka a smetacek ten zelenej je bomba a stoji cca60kc takze zase zadnej mega rozdil

martinka79
24. srp 2009

apo, ale vileda chlupy moc není na chlupy nebo to neumím. máme doma psa... Já s žádným mopem nejsem moc spokojená nejlepší je hadr a moje ruce.... ovšem v domě toho bude trochu víc na úklid. zatím uvažuji o objednání z USA tohoto pomocnáka swiffer system.

makak21
24. srp 2009

Já na okna taky jedině Clin. Jde to super a je to bez velký námahy 😉

makak21
24. srp 2009

Kristi s tou cihlou za 69kč/kg jsem to přesně měla na mysl. 😀 (chybí mi tu na tu cihlu ten blicí smajlík 😀)

aponchie
24. srp 2009

martinko vileda chlupy na chlupy:ted te nechapu..ja s viledou vytru vsecko..jestli ty ne tak hod link na mop ,kterej to utre dle tebe..ja pouzivam plochy otocny mop ultramax 😎 ja teda jsem pedant na poradek a s tim to jde lehce ,ale chce to grif na to mit

kristi
24. srp 2009

martinko, ja vzdy prec vytiranim luxuju, takze chlupy a vlasy jdou do luxu....

soanpe
24. srp 2009

já na okna jedině ajax s octem 😉 ten červený a vemu tím i vše z nerezu
ä sýry, kapitola sama pro sebe 😵 😵 😵

aponchie
25. srp 2009

presne tak ja vysaju a pak vytiram..jako nevysate veci na podlaze bych nevytirala teda 😖 i prach utiram a lestim az po vsem nakonec

anta
25. srp 2009

Já používám na okna plenu 😀 😀 😀 Normální jar na ně beru, to naplácám a pak to setřu suchým hadrem a to byste měly vidět ty šmouhy 😀 😀 😀

anta
25. srp 2009

To byl vtip 😀 😀 Ale je fakt, že ta okna opravdu myji jarem, není tak agresivní a fakt se to umyje pěkně 😉

martinka79
25. srp 2009

já vysávám 3krát denně, ale né všchny chlupe s pesánka zmizí. no ci to je jiné ale díky za tip.

ajni já ti rozumím plínka látková je ideal na mytí a vytírání.

anta
25. srp 2009

To jo, ale ony jsou různé druhy plen a některé ty chloupky přece jen trošku pouští, no to je úděl nás uklízeček domácích 😀 😀

anta
25. srp 2009

Jo a taky s nimi vytírám, to je super, panč mám pocit, že ty dnešní hadry na podlahu špatně sajou vodu, dříve bývaly tedy kvalitnější, teď si je člověk akorát tak může pověsit místo závěsů na okno, fakt 😅

aponchie
25. srp 2009

tyjo ja vysavam skoro denne ale 3xdenne bych byla jak otrok 😝

martinka79
25. srp 2009

no jo, ale když máš doma pesana tak to ani nijak nejde... a to mám vysavač fakt dobrej... já to nijak neprožívám ani mi to už nepřejde. právě jsem si dala poslední kolo.... 😉

aponchie
26. srp 2009

marti to ja mela celej zivot kocicku a muzu rict,ze pokud mas kocku nemuztes mit moc kobercu a decek a pi...pac je to plne chloupku,ale i tak jsem ho denne cesala tudiz tolik nepoustel jen jednou za rok linal a to je normalni..ja mam koberec jen jeden a nelituju ..navic kocka na tom pekne klouz ekdyz utika 😀 a jakej mas na to vysavac?

kristi
26. srp 2009

3x denne, to by me mohlo......