Myslíte, že se kvalita krému skutečně liší podle ceny?

peppapig
22. srp 2009

Verite reklamam, co se kosmetickych pripravku tyka?

Myslite, ze v kremu za 200kc a kremu od Diora za 2000kc je velky ci nejaky rozdil?

Vyhozene penize ci bajecna investice?

soanpe
23. srp 2009

já pracovala v parfumerii a mám za sebou několik fakt dobrých školení přímo lidma od dané značky
já třeba nesnášela DIor.
Prostě alergie jako prase, ale zase spoustu zákaznic si ho nemůže vynachválit.
můj názor,čím mín vůně, tím líp a proto z těch levnějších doporučuju clinique (původně kosmetika používaná v medicíně a prodejná pouze an předpis)

ale pozor,mají jiný princip čištění pleti. tzv.3krokový
1.umýt mýdlem (4typy dle mastnoty pleti)
2.použít exfol.vodu(-//-)
3.rehydratace

tyto 3kroky se musí dodržet, protože první dva kroky odmastí a plet je potřeba zhydratovat,jinak bude promaštěná a podrážděná

a pak už dle svých požadavků použít krémy -opět rozdělené do jednotlivých skupin a podle mastnoty pokožky
takže potřebuju li liftingový krém, tak si ho můžu vybah jako gel,pologel a nebo mastný hutný krém pro suchou plet

další super,ale dražší kosm je la prerrie. ale tu bych kupovala pouze u fakt vyškolených prodejců,takže přímo ve zn. butiku lP
obsahuje kaviár,zlato a tzv.buněčná výživa.
používají se různá séra - aktivní a neaktivní,která se nesmí navzájem kombinovat.hrozí reakce.

můj názor je takový,že drahá kosmetika je kvalitní, ale chyba je na strane prodejců, kteří nabidnou cokoli,jen aby byl kšeft. Já pracovala na letišti a tam jsme nepotřebovali nahánět zákazníky a tržby.bylo to opravdu o tom,že zákaznice přišla s tím,že chce utratit 6-10.000Kč a na nás bylo , abysme jí doporučily odpovídající péči.
Takže se nestalo,že jsme nakombinovaly nevhodně se doplnující výrobky. JAko,že retinoly v kombinaci s vitamíny dělají neplechy na slunci a proto se smí používat jen na noc atd.

hodně také záleží, jestli většinu času trávíte u pc v klimatizované kanceláři nebo na čerstvém vzduchu.ale to jsou takové drobnosti,co utváří celek a málokterá prodavačka se s vámi bude takto zdržovat. 😖

anta
23. srp 2009

Tak to já se takhle na lidi nedívám, ale pokud někdo něco má z reklamy, tak se vždy zeptám, jestli to fakt ale fakt funguje a ono nějak prd prd 😀 😀 😀

soanpe
23. srp 2009

anta, a to je právě to, co jsem tu rozepisovala 😀 😝 😝

lenkabu
23. srp 2009

soan to vystihla 😉

anta
23. srp 2009

Soanpe - tak tak, souhlasím s Tebou. Řekněme si na rovinu, že to, co vyhovuje jednomu, nevyhovuje druhému. Si pamatuju, jak jedna kolegyně říkala, že něco čistila tím vanishem nebo prala, já nevím, ale že jí po tom zůstala v látce díra jako prase 😀 😀 😀

kijonkova.k
23. srp 2009

Tak Vanish je na prd,stejně jako Ariel profesional,já teda nevím,ale věci od malé jsou flekaté a to namočím a vyperu hned.Prostě mrkev apod.to nevypere.

Jinak kosmetika...nikdy jsem neměla na nic alergii,jen na tuhý antiperspirant od Nivea(energy),to mě teda pálilo podpaží,ale jinak snáším vše.Ale třeba dětská kosmetika...malá měla jako miminko ekzém,takže jsme myli jen ve vodě,pak se jí to ztratilo,vyzkoušeli jsme Johnson pro novorozence,tu zelenou řadu pro suchou pleť,Niveu...vše v pohodě,ale nedávno jsem koupila v Penny jejich sprchový gel pro děti(Babytime,500ml,cena kolem 50Kč) a je perfektní,s oliv.olejem,malá je pak fakt jakoby mastná,hezky voní.Teď jsem dokoupila i těl.mlíčko a používáme ho obě.Malá se neosypala,kůžičku má hladkou...takže zůstaneme u toho 😉 Stejně jako plínky,pampers za velké peníze a tesco jsou to samé,jenže nevoní a stojí o polovinu méně.

aponchie
23. srp 2009

me nevypere lautr nic fleky..ono taky se musi asi vsecko prat hned nebo aspon namocit,ale nechat flek a za par dni ho vyprat umi jen zlucove mydlo 😎

lenkabu
23. srp 2009

na fleky je výbornej předpírací sprej od amway........ale platí že za kvalitu se musí připlatit,stojí okolo 300

aponchie
23. srp 2009

za zlucove mydlo dam 50kc a vypere vsecko 😀

lenkabu
23. srp 2009

Musíš to tím drhnout?

makak21
23. srp 2009

Tak já osobně nekoukám ani moc na značky, ale spíš na zkušenosti lidí. Nedám dopustit na Domestos, Jar a na Cif 😅 A mám dokonale uklizený byt i nádobí 😅 Co se týká kosmetiky, tak kvůli pokožce na hlavě, kterou mám dost mizernou a dělají se mi suchá místa, jsem po několikaletém zkoušení našla šampon a nedám na něj dopustit...Shauma. MP má svůj pro chlapy a super, vlasy jsou krásný a mám klid. Na řasy mám Oriflame a naprostá spokojenost, mám ho už pár let a co se týká tužky, tak jediné, co preferuji je, aby byla vysouvací (ty ořezávací nesnáším-navíc dle mě blbě kreslí) a už po několikáté mám Gabrielu Salvete a super- tužka dobrá a za dobrou cenu. Na ruce mám krém z Avonu na suchou pokožku a taky bez problémů. 🙂 A pro malýho máme hodně věcí z DM i když spíš používáme jen obyč mýdlo a na vlásky Babylove šampon 🙂 A plínky Tesco, nebo teď Helen Harper...naprostá spokojenost a dobrá cena. Asi ne vždy se vyplatí to, co je dražší 🙂

aponchie
23. srp 2009

namydlim to a necham pusobit a pak to ne drhnu ,ale promnu v rukach jestli je to pro tebe drhnuti..navic neverim,ze amway je ekologickej zato mydlo jo je male skladne ekologicke prorodni a neni drahe asi jako octova voda 😎

makak moje rec..jar je jedinecnej

elitera
23. srp 2009

Apo, já mám dojem, že zrovna Amway je eko dost, tuším, že jejich L.O.C. (nebo jak se to jmenuje) používali ochranáři na mytí ptáků od ropy po havárii tankeru kdesi u pobřeží nevimčeho. To považuju za dostatečnou záruku 🙂
A jinak zjišťuju, že nejlepší věci se bohužel dají koupit ve velký části případů jen přes multilevel marketing ☹ Amway, Tupperware, Mary Kay...

aponchie
23. srp 2009

to nevim jestli amway je prirodni a ekologickej 😎

lenkabu
23. srp 2009

amway je hodně o ekologii,mají za to cenu OSN 😉 s těma ptákama je to pravda, LOC můžeš klidně pít,jediný co se stane že se pose.eš 😀

aponchie
23. srp 2009

a mas nekde slozeni toho vyrobku?pac jestli je stejne ekologicky a prirodni jako treba to zlicove mydlo tak potom nechapu an co davat 300kc misto 50 😅

lenkabu
23. srp 2009

ale ten předpírací sprej je na bázi čpavku,ten zrovna moc eko nebude 😉

apo:neni to drhnutí 🙂 já ten sprej miluju páč nastříkám a neřeším,nejvíc si cením svýho času,takže dávám přednost věcem co aplikuju a už se o to nemusím starat 😉

aponchie
23. srp 2009

ale ja nerikala ,ze drhnu proc mi to porad cpes? 😀 ja nedrhnu promnu a necham napatlane pul hodky pak supnu doi pracky a vypere se to..tak ja si rozmyslim za co dam tolik penez 😎

aponchie
23. srp 2009

tak cpavek teda zrovna eko neni 😝 jsme rada za to prirodni mydlo..taky jsem driv brala kde co draheho dumyslneho a naprd..staci naredena octova voda v lahvi a prejedes tim naprosto vecko v koupelne a je to super..mimo bilej bref teda to je unikat 😀

lenkabu
23. srp 2009

sorry máme error v komunikaci,já psala že to drhnutí neni a myslela tím to mejdlo 😉

kijonkova.k
23. srp 2009

ty jo,žlučové mýdlo?To neznám,musím zítra kouknout 😉 Vanish je na prd,i když to dáš vyprat hned.A taky miluju Jar,ale i Pur,to jediné kupuju na nádobí.Na Wc domestos a bref duo aktiv(krásně provoní záchod). 😉

kristi
23. srp 2009

zlucovy mydlo je super, i se na nejak nastrouhat do pradla, ne? obecne k praskum, slysela jsem dost chvaly na nakej z Lidlu, ale jeste jsem nemela cestu kolem....

jinak ja zkousim vzorky a lepsi xicht nez po Lancome kremu jsem fakt nemela, toz jsem si ho koupila. Jinak jedu v Nivee, jejich kosmetika mi vyhovuje. ale casem to asi stacit nebude, zase ty kremy od Lancomu se daji sehnat i za sikovny penize...

kvalita se pozna (a priplati) u zmrzliny, vina, sunky, syru apod. to je jasnacka.

aponchie
23. srp 2009

http://www.patro.cz/objects/1074347264.html?gro... ja kupuju to drazsi ,ale je i levnejsi..
kristi to je jelen co se strouha na sliz na prani ne?

http://www.omlazeni.cz/zlucove-mydlo-vyborne-66...

aponchie
23. srp 2009

ha zmrzlina..to nevim jak vy ,ale ja ve meste nekupuju..letos se predvadeji..chutna to vsecko stejne milion druhu stoji za prd..davaji toho kopec jak pro vola a je to nechutne preslehane nahnane vzduchem tak to rychle taje clovek to olizuje jak magor zaleptanej a vseci jeee tolik zmrzky ta je dobra a mnam mnam mnam pritom je humusoidni.,.chodime na jednu drahou tocenou,ale to je chut jak mlecko milka smetana proste uzasne..to s epozna teda

kristi ma nivea i neco na porovitou amstnou plet se sklonem k prvnim vraskam a vypnuti pleti?chci zmenu a slysim na ni chvalu a to derma genesis?

ygreen
23. srp 2009

Nejtypičtějším příkladem odosobnění lidské individuality je televizní reklama, jejímž cílem je popření individuálního myšlení a osobitého rozhodování člověka na základě vlastních hodnot a zkušeností. 😉

makak21
24. srp 2009

Jo a co se týká jídla, tak za co si vždycky připlatíme, jsou sýry!! Než ty levný blafy bez tuku...tady snad víc než kdy jindy platí, že čím lepší, tím dražší 😝 😅 A u jídla celkově nerada šetřím, radši koupím kvalitnější, ale dražší....ono to třeba ani není kvalitnější, ale už stačí, že je to mnohem chutnější 🙂

ygreen
24. srp 2009

dovolená - tedy co já zatím zažila, tak čím dražší tím lepší 😉

martinka79
24. srp 2009

holky když už to tu tak rozeníráte pora´dte něco na okna??? mám na stvabě dost okne a samo jsou pěkně zaneřáděná tak co na ně. ně co co se nepatlá.... sice je budu muset vzít vícekrát, ale i to první leštění by mohlo vypadt dobře. 😉 díky
jinak zmrlinu si pečlivě vybírám.... komsetiku tak tu jne na problematickou pleť a předem ozkouším vzorek... doma pur a jar... ,domestos, cif, bref, oblčení ráda české várobky z bavlny pro dceru a boty občas také české jinak prostě v obuvi kvalitní pro celou rodinu. jídlo tak to je různé něco i levěnjší se mi osvědčilo samo se snažím dzravě a kvalitně,ale nemusí to být nejdražší.
dovolená to je též různé drahé i levné.... prostě místa co chceme navštívit hlavně když nám je fajn a nic a nikdo nám to nekazí.

kristi
24. srp 2009

martinka, jedine Clin 🙂

makak, syry - presne. Cihla za 69 Kc/kg je fakt mazec. 😀 😀 😀

martinka79
24. srp 2009

kristi dík včera jsem s ním myla 4okna, musím říci dobrý,ale kdyby bylo ještě lepší nezlobila bych se.... 😀 nějak mi ta stavbová okna dávají zabrat. 😀