Myslíte, že se kvalita krému skutečně liší podle ceny?

peppapig
22. srp 2009

Verite reklamam, co se kosmetickych pripravku tyka?

Myslite, ze v kremu za 200kc a kremu od Diora za 2000kc je velky ci nejaky rozdil?

Vyhozene penize ci bajecna investice?

jakoubka
22. srp 2009

apo-a bereš spoluzavadlo? 😀 😀

aponchie
22. srp 2009

emo ale koupila jsi bref modrej na wc ze?ja mam ten bilej a kdyz ho nastikam na sporak na vchodove dvere tece dolu spina ..koleck ajsou jak nove proste vsecko a drez je jak uplne novej ..ma asi chlorin v sobe,ale ten modrej je na hovno do wc i savo vsecko jen ten domestos mi zabira ja mam starej zachod a je tam vodni kamen a kdyz to naliju tam on pusobi pod vodou prave 30min a stetkou projedes a nic tam neni

aponchie
22. srp 2009

jakoubka klidne ,ale upozornuju,ze jsem sobec v tom chodit tak kde me se to moc nelibi 😀 😀 😀 jako mam radeji kdyz jdu s nekym do obchodu ze se orzejdeme a setkame az u kasy me to desne nervuje a zdrzuje cekat az jak se kdo rozhodne 😀

ygreen neni to tak drahe..ja si tady nic skoro nekupuju a hlavne ne znackove veci..koupim vsecko tam uz mam neco z dob au pair v kasicce takze libry nema cenu púremenovat pac spadl desne kurz talkze leda vymenit za zbozi tam ..to ma porad stejnou hodnotu..

jakoubka
22. srp 2009

apo-souhlas 😉 😀 Já to mám taky tak 😉

lenkabu
22. srp 2009

Za kvalitu se platit vyplatí,ale ne podle reklamy,tam lžou 😉 Krém za 200 a 2000 může být obrovský rozdíl,teď se zdá že je to jedno,za 15 let bude vidět rozdíl v investici.

peroli
22. srp 2009

emo... tak ten zasr**ej bref sem měla taky 😠 a ty fleky mi slezli až po kyselině (myslím že solné)... v drogerce stojí nějakejch 20-ká 😉 ale na to strašnej bacha... je to šílená žíravina a ten smrad je úděsnej... k tomu kdyžtak pusť chlapa a ať si dá radši přes nos nějakej hadr 😝 😉

aponchie
22. srp 2009

leni to nemusi byt pravda..

aponchie
22. srp 2009

rozhodne ti zaruci krasnou a vyplou plet spanek voda zadnej stres a masaz obliceje 😉

lenkabu
22. srp 2009

apon:to taky,ovšem když potřebuješ zpomalit čas...........dostatek spánku a žádnej stres jen tak nebude 🙂

aponchie
22. srp 2009

ja je preci nezavrhuju,ale ani jim neverim 😎 myslim si,ze kdyz prostuduju mnoho kremu a vim,z ekyselina hyaluronova je jak v kremu za 1500 tak i za 500 tak to urco nebude tak spatne..ne nadarmo lidem delali D testy casopis srovnani kremu jestli si pamatujete byl mezi nimi i Vichy a jine drahe znackove kremy ..jednalo se tenkrat o ocni kremy a vysel vitezem testu v obsahu latek a porovnani Rilanja za 80Kc..psali ,ze v drahem kremu je treba te latky vice,ale ne zase takove mnozstvi aby jsi to poznala na pleti 😎 samozrejme se vse odviji od toho komu co sedi je blbe pausalizovat ze jen drahe jsou dobre a zaruci vam krasnou plet tak jako naopak.ale rozhodne zeny i slavne co maji celkem peknou plet vsud episou jak na plet pouzivaji indulonu ..te je uz mnoho druhu..a marynu a jine velmi levne a jednoduche kremy..mimo jine si myslim,ze je lepsi si zkusit prirodni nechemicke veci na plet a mikromasaz ocniho okoli dela divy s pleti 😉 samo bereme v potaz genetiku..nekdo ma plet v rodine dlouho hezkou a nemusi nic patlat a i presto si kupuje drahe kremy a pak rika jak sou dobre ,ze ma fajn plet 😀

aponchie
22. srp 2009

jakoubka tak ja to vidim s tema nakupama tak do roka mozna dvou to uleti ten cas a bude vic penez..ja se nezhroutim,ze nemam hned nove znackov eveci 😀

lenkabu
22. srp 2009

Já používám kosmetiku Artistry a to tak ženejdřív mi udělali na spešl přístrojia nalýzu pleti,viděla jsem na vlastní oči co mám za poškození,na míru se ušila kosmetika a kontroluje se to zase analýzou. takže jistotu že používám dobře mám. zkušenost s levnými krémy mám takovou že je v nich právě plno chemie,proto jim nevěřím. a genetika dělá zázraky,to souhlasím 😉 a voda dělá zázraky,bez pití kvalitní vody v dostatečnémmnožství mi budou krémy k prdu. já teda radím 100% krémovat kvalitním krémem kvůli ochraně........však celý tělo si oblíkáme,ale obličej je venku celej rok.

lenkabu
22. srp 2009

sorry za překlepy,usínám tu 😅

sisi.v
22. srp 2009

tedy já se namazat indulonou, tak nemůžu ven 🙂, zkusila jsem to jednou zbytkem od malé a hrůza. ale slova mojí babičky - celý život se mažu indulonou a podívej se na mě - v 70ti neměla žádný vrásky (nemá je ale ani moje máma a na indulonu se nikdy ani nepodívala, takže je to spíš genetika).

kvalita - cena: poměr asi jak u jakého výrobku. Časopis Test má zrovna teď článek o opalovacích krémech, vyhrála to Nivea před drahými krémy, ale jak říká autorka článku, hrozně záleží na tom, co testují (jaké jsou zadané parametry). A navíc to byl jen ten jeden typ od Nivei a ty další dva propadly až na konec.

Já používám většinu kosmetiky Vichy, protože mi prostě vyhovuje a není až tak drahá. K vánocům jsem dostala Lancome, ale pálí mě, naproti tomu jsem vyzkoušela pleťovou vodu Balea z DM a taky byla celkem uspokojivá 😉.

Na základě reklamy bych si ale nepořídila nic ...zrovna dneska mě zarazila reklama na 10ti minutovou barvu na vlasy, kde on telefonuje jí, sedící málem v pyžamu na gauči, že u ní bude za 10minut...takže se děvče obarví, vyfouká, nalíčí a za 10min běží ze schodů 😀

aponchie
22. srp 2009

rasy o 500x delsi 😀 😀 😀 😀 😀

sisi.v
22. srp 2009

jo, to jsem taky jednou zkusila 🙂, jediné co ta řasenka dokázala, byly ušmudlané brýle od té barvy...

consti
22. srp 2009

Tak s tím Clinique naprosto nesouhlasím. Drahé jak čert a horší pleť jsem nikdy neměla 😝 😅. A to jsem měla ty 3 kroky o pleť, prý nejprodávanější. Naštěstí jsem si je koupila jen v testovací sadě. Vyhodit za to větší peníze, tak by mě asi švihlo 😠 😅 😀 .

aponchie
22. srp 2009

consti nj chystam se to zkusit ..make up v te lahvicce mi sedl perfektne..manzel mel v USA to mydlo cistici a ty tri kroky a prej dobre..svagrova to pouziva leta,ale plet ma porad stejnou 😝 takze dle me to nevyhovuje kazdemu ,ale na MMB sou po tom zenske lacne jak hrom proc?

lenkabu
22. srp 2009

To se nedá takhle porovnat páč každápotřebuje něco jinýho, nejlíp nechat doporučit kosmetičkou.Jánedámdopustit na tu analýzu pleti,to ukázalo i hluboký vrstvy kůže,super věc.

aponchie
22. srp 2009

jj ale s pory se moc delat neda ja zase doporucuji kosmeticku ,ktera vam neradi nesmysly jen za ucelem nakoupeni vlastni ksometiky a dealeriny aj..ja poznam kdo mi jak radi pac vidim co pouzivaji za kosmetiku nastuduju dopredu kdyz nemam moznost jit ke sve a cekam..a hned se pta..co pouizivate ..noo tak to nee zksute toto je perfektni 😀 potkala jsem jednu pani a rekla mi ze pory ktere mam se nedaji nijak odstranit i zbrusovani je docasne ..je to dana struktura pleti ,ktera se nezmeni brousenim na porad..a ty zeny viz Cameron Diaz/trpi na hrozne akne a pory/pouzivaji divadelni licidla a nejde to videt..proste plet je dana a je treba to tak vzit a cistit a cistit ..ono to brouseni sem kukala delaji i v tuto dobu fajnsmekri ..ono se to ma delat v zimnich mesicich,ale nekteri za prachy udelaji cokoliv

aponchie
22. srp 2009

priznam se,ze rozjasnovac jsem zkusila i levnejsi a stal za prd mam Givenchy a je super
lak na nehty pouzivam taktez Givenchy ruzovej mam ho rok!!jeden..
rasenku Oriflame Visions nebo Mazbeline Blackest Black..do 100Kc lepsi jak ty drazsi nebo srovnatelne
ruzove kulicky jsem zkusila chanel i lancome a pak z Boots No7 pearls za 4libry a parada
na nohy ruzne neutrogeny a jine a nejlepsi mi vysel rochova sul na koupel a promastujeme vazelinou s mesickem a do ponozek na noc a rano jak Kristus nozicky
hmm jeste me napada ,ze pouzivam pro bolesti hlavy alpu na celo a ono fakt pomaha!!babi radila ja neverila a je to tak
proti poceni mi nepomaha nic vsecko vyjde na stejno potim se hrozne .,.
pudr nemam zadnej vybranej nesedne mi tuhej ,praskovej neumim navrtvit toz nevim.
fune jen znackov epouzivam ty levne nevydrzi nic a me vydrzi vsecko hrozne dlouho 😀
treba hajzlpapir beru ten nejobyc.mela jsem zewu a kleenex a naprd..je to za den pryc ta rolka 😀 😀 😀 toz co sak je to na hovno

aponchie
22. srp 2009

teda pisu jak blb ..vune..

ygreen
22. srp 2009

já jsem třeba hodně spokojená s řasenkama Loreál, ale né tu 500x větší řasy 😀 ta slepuje
oční stíny Burjouis (nebo jak se to píše), ty vydrží i vodu
fůně 😀 mám ráda Cacharel. Voní po malinách nebo čerém rybízu a ty mám nejraději. Jiné mi tolik nevoní a pořád střídám tyhle dva parfémy
na nohy jako apon taky měsíčkovou vazelínu a fusekle 😉
a na ruce mi nejvíc vyhovují krémy od Yves Rocher jsou jemné a super a levné (120,-)
a nejlepší pudr jakej jsem kdy měla byl taky od Yves Rocher (600,-), makeup stál už za houby a po jejich krémech se pravidelně osypávám (bylinné oleje)

ygreen
23. srp 2009

chjó, všichni spííí 😉 😝

aponchie
23. srp 2009

vcera sme sledovali schvalne reklamy..des bes..dej nam vic dej nam vic ..nejaka posrana polevka z kostky.. 😅 jezisi proc to lidi kupuji fuuuuj to radsi vyvar z kosti nebo orezu je kvalitnejsi. 😀

gtver
23. srp 2009

ap, no jo, ale s tím se přeci musíš vařit 😀 , tohle máš hotov za pár minut bez práce, no mňam 😝 😀 😀

k tématu: Oblast, kde kvalita s cenou souvisí, jsou pro mě osobně parfémy, ovšem taky jsou to ty, které si nepotřebují dělat velký prostor reklamy v tv atd. A přiznávám, že v restauraci u výborně připraveného jídla z kvalitních surovin taky nekoukám na cenu 😵 😀

radkae
23. srp 2009

Já jsem dlouho používala kosmetiku AVON a ORIFLAME atd. Teď jsem přešla na FABERLIC a jsem spokojená jak želva.
Novou kosmetiku jsem hledala kvůli tomu, že po porodu jsem se po krému AVON "osypala" 😝 . A pak mi kosmetička doporučila vyzkoušet toto a fakt NO PROBLEM 🙂

anta
23. srp 2009

Já tedy osobně na reklamy nedávám,mám dost citlivou pleť, na kterou můžu používat modrou Niveu anebo modrou indulonu. Po jiných krémicích se oprudím a mám červené flíčky, no vyloženě roztomilá beruška 😀 😀 Takže než bych dala za krém 1500,- Kč a víc, tak ty peníze raději sežeru ééééééé prožeru 😀 😀 😀 No a co se týče řasenek, mám dojem, že snad všechny slepují, tak tohle řeším obyčejným párátkem, kterým si ty řasy od sebe odlepuji, ale pozor, nepíchnout se do oka 😀 To už se mi nestává, mám to vymakaný😀 Na
údržbu bytu užívám obyčejný real a jak to tady svítí 😀 😀
Nejlepší na reklamách je, jak dělají z lidí blbce, když nemáš tohle a tohle a neutřeš si prdel papírem z reklamy, tak jsi špína a vůbec vlastně nejsi člověk 😀 😀

aponchie
23. srp 2009

jj presne tak a posuzuje s epodle toho co kdo doma ma.. 😀

aurecon
23. srp 2009

Já jsem se taky osypala z krému z Avonu. Teď nepoužívám žádný. Jednou jsem zkusila tu modrou indulonu, ale je hrozně mastná.

Ale potřebovala bych poradit nějaký dobrý parfém. Nejspíš budu muset zajít do parfumérie, snad mi tam poradí. Ještě nikdy jsem žádný parfém neměla. Pouze spreje a toaletní vodu. j

Takže já si myslím, že drahá kosmetika nemusí být nutně dobrá.