Myslíte, že se zadařilo? Bolest prsou, nafouklé břicho

ahmedka33
24. únor 2016

Ahoj.
Už několik dní mě bolí prsa ,točí se mi hlava a mám nafouklé břicho.Ms mám dostat až 2.3.Myslite si,že můžu být těhotná?
Moc bych si přála aby to konečně vyšlo.

elenik_
24. únor 2016

Ahoj,u kazdeho jsou priznaky jine.Ale to co pises ty,je stejne jako pred ms.Ja to mivala vzdy tak tyden,nez jsem to dostala.Nez jsem otehotnela,tak jsem se furt pozorovala a kazdy mesic mela vic a vic priznaku a ms vzdycky dosla.Az jsem nemela priznak zadny,tak jsem zjistila,ze jsem tehu🙂 Zjistila jsem to jen podle zmeskane ms a bricho me bolelo jinak nez pred klasickou ms,spis takove dloubani🙂 Ale jinak preju hodne stestiiii 🙂

zandi
24. únor 2016

Když to máš těžký. Příznaky mít můžeš, ale můžeš si je vsugerovat, může to být PMS... Raději počkej až ti vynechá MS a udělej si test, takhle ti neporadíme. Nejsme vědmy 🙂. Já měla příznaky 4 měsíce v kuse, když jsem moc chtěla miminko. Až jsem nedoufala, tak jsem zjistila, že jsem těhotná po vynechání MS a to jsem vůbec žádný příznaky neměla 🙂 ty začly až od 6 týdne a trvají dodnes 🙂.

adau
24. únor 2016

Můžeš, ale stejně tak to může být jen pms. Zkoušela jsi test? Možná bys už našla ducha, ale tak jako tak budeš muset vydržet do termínu ms. Držím pěst a pevné nervy, týden je v tomhle dlouhá doba 😀

mami29
24. únor 2016

Hlavní příznak je, že nepřijde MS, do té doby to může být více méně jen psychika, i kdyz tím nechci říct, že nemůžeš být.

victress
24. únor 2016

pokud pominu fakt, že je to x-tá duplicitní diskuse na stejné téma, tak bych očekávala alespoň foto testu s dušíkem, ty po nás chceš hádat z kávové sedliny nebo ze vzduchu, příznaky mohou odpovídat těhotenství stejně jako x dalším věcem od ovulace po PMS, po zpoždění si udělej test a budeš chytřejší 🙂 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru