Na čem nejvíce ujíždíte?

cherub
29. bře 2008

Já odjakživa na špagetách, můžu je denně na všechny způsoby 😀 a momentálně na hře Mahjong 😉

katwind
30. bře 2008

Ahojky,
to je těžké, je toho hodně...
1) práce - vím, vypadá to divně, ale má práce je moje hobby, naplňuje mě a neumím si představit tam teď nechodit🙂
2) PC - internet, zvládnu být bez netu tak den až dva, pak už trpím...
3) jídlo - hlavně sladké, především čokoláda, ale i koláček, buchtička...😀 kakao a k tomu rozpečený rohlík s máslem🙂
4) sport - když si navyknu, tak bez něj nemůžu být, především spinning
5) společnost - hlavně manžel a chvíle s ním, ale i setkání s rodiči, bráchou (takové opékání v létě, to je super), kamarádkama (kávička, zákusek a ženské tlachání, klidně několikahodinové)🙂
6) lenošení - válení se jen tak v posteli s pocitem, že nic nemusím, nikam nespěchám, nic mě netrápí, nestresuje...

sonisek
30. bře 2008

je toho fakt hodně...strašně mi chutnaj palačinky z Národní s čokoládou a kokosem, to bych mohla pořád...pak Kaštany, Kakaové řezy od Sedity, Kinder Bueno a Nugetu 😅
A bez internetu vydržím taky tak maximálně dva dny, víc to prostě nejde...
A pořád si kupuju nějaký časopisy, i když je třeba ani nepřečtu, ale začínám se trochu krotit...

aponchie
30. bře 2008

sonisek tak ty casaky jednu dobu taky 😀

sonisek
30. bře 2008

z toho jídla aspoň člověk něco má, ale z těch drbů?? 😲

moloko
30. bře 2008

Ahojky 😉

Já miluji volno, takové to, kdy jsem s lidma co mám ráda a cítím, že nikam nespěchám a je mi dobře. Když můžu vypadnout někam ven a trochu si to užít.
Miluju dobré jídlo (ani nevím které nejvíc, jsem prostě labužník).
- dobré filmy, zábavu i klidné večery s manželem, taky nevydržím dlouho bez netu, sport, dobré knížky..no je toho mnoho a to všechno pak udělá, že jsem fakt spokojená 😉

zanett
30. bře 2008

ty octovy bramburky kdekomu nechutnaji - ja osobne neznam nikoho (krome kristi 😀 ) a sebe, kdo je ma rad. Jj, aponchie, tady v UK jsou oblibene - resp. prodavaji je vsichni vyrobci jakychkoliv chipsu..

Nobody, jen tak naokraj; fish & chips (tedy anglicka narodni pochoutka 😀 )se opravdu tradicne serviruji s octem. Nahodou je to moc dobry...Oni by Anglicani zase objimali zachodovou misu z nekterych ceskych 'laskomin' 😝

ilci
30. bře 2008

jaro, kytky, francouzské palačinky, pořady o bydlení 😀 😀

sonisek
30. bře 2008

octový brambůrky, co to je? To snad slyším prvně...Já mám ráda obyč nebo s jarní cibulkou 😀 Jo, a kešu a nesolený arašídy 😅

gangulienka
30. bře 2008

káva, pivo, zvieratká, vône, snáre, tarotové karty a všetky podobné čáry máry 😉

briketa
30. bře 2008

Jednoznacne turistika narocneho stupna a fotografovanie popri tom. Jazda na koni. To su pocity blizke extaze

dominka11
30. bře 2008

časopisy, môj pes, dobré jedlo a aquaparky 😉

kristi
30. bře 2008

Zanett, no to teda nechutnaji kazdymu. V CR je maji jedine v Marks § Spencer, kam pro ne vzdy chodim. To je tak divna chut, az jich proste sezeru pytel, no.

Aponchie, driv je v Tescu mivali, to jo..ale asi to nikdo krome me nejedl, tak je stahli a uz je tam davno nemaji.

Jsem zapomnela taky na dobrou kavu, nejlepe v nahratem hrnicku a s penou..

kristi
30. bře 2008

briketa, a na kterym koni myslis? pac i jinak to muze byt velmi blizko extazi 😀

marinka
30. bře 2008

gedren, belgické pralinky taky miluju - nejlépe vážené s nejrůznějšíma příchutěma! A čokoláda musí křupat 😵 😵

kristi
30. bře 2008

ja chodim na luxusni zakusky do fr. cukrarny, kterou ma manza hnedka vedle kancelari. Prazackam doporucuji, pac to je teprve labuznickej zazitek, fakt tam umiram blahem...

tictac
30. bře 2008

kdo tady zminoval octove bramburky a fish and chips s octem? mnam mnam 😵 😀 😀

m311293
30. bře 2008

youtube, mazlení s mým synem, nákup knížek ( i když je nestačím číst), laky na nehty, seriál Zoufalé manželky

kristi
30. bře 2008

jaa a Zanett, vitej do klubu 😉

nobody
30. bře 2008

neeve ..... na uši? .... no tak ještě 3 možnosti zbývají 😀 😀 😀

lulu8
30. bře 2008

mooj milacik (moj priatel🙂 hokej a hudba 🙂 a kakavkoooo 😀

cherub
autor
30. bře 2008

tak ponožkly se třeba užívají na prdíky dětí - dá se do nich pytlík rýže a ohřeje se v mikrovlnce a dá na bříško 😀 ale nobody to ty asi nepotřebuješ 😀

nobody
30. bře 2008

pytlík rýže? no jsi blízko 😀
ne, nepotřebuju 😀

cherub
autor
30. bře 2008

ježiši blízko? tak pytlík čeho 😀 😀 😀

aponchie
30. bře 2008

kristi tak dojed k nam u nas je fakt maji 😀
zanett:ja jsem milovala fish&chips po ceste z Camden Town kolem 4ranni 😀 a vubec to neni normalni ocet,je to nejaky ovocny ci co ne?

tictac
30. bře 2008

ten ocet je fakt jiny, ja ho muzu na vsechno 😀

kristi
30. bře 2008

Aponchie a to jsou jako Tesco bramburky nebo jina znacka? se divim teda....je to vinagrete, ze jo. Takze slabsi vinny ocet

nobody
30. bře 2008

cherub ... už jsem to zapomněl 😀

cherub
autor
30. bře 2008

tak můj manža si dává ocet i na rizoto 😕 😝 ale po brambůrkách kouknu, zní to zajímavě 😉

cherub
autor
30. bře 2008

nobody to se dalo čekat 😠 😀

aponchie
30. bře 2008

na kole 😀