Na čem nejvíce ujíždíte?

cherub
29. bře 2008

Já odjakživa na špagetách, můžu je denně na všechny způsoby 😀 a momentálně na hře Mahjong 😉

cherub
autor
31. bře 2008

to je ještě hroší vymývárna mozků než teletubies 😀

neeve
31. bře 2008

😵 😵 😵

cherub
autor
31. bře 2008

ale stejně na to koukáme 😀

macanet
31. bře 2008

Jak se jmenujou, ty co spolu bydlej? Si nevzpomenu 😖

neeve
31. bře 2008

Nene, tak to musím protestovat, u Teletubies zatím řveme... a já jsem na to teda taky celkem alergická 😅 Sezame má vtip ... 😀

neeve
31. bře 2008

Macanetovi?

macanet
31. bře 2008

😀 Macanetovi ne, Ernie a Bert ne? 😕 😀

cherub
autor
31. bře 2008

u nás se neřve u ničeho, ale já řvu u sezamu 😀 u teletubies jen nechápavě kroutím hlavou 😅 fičí, fičí, fičí 😀 😀 😀 😀 😀

kristi
31. bře 2008

Bohousek je super, a jeste Sladkozrout, to Mia umira smichy

neeve
31. bře 2008

Kvůli Sezame si budeme pořizovat Digi TV... jako fakt... tam to jde dvakrát denně 😀

macanet
31. bře 2008

Akorát ta uječená bloncka, ta nám nesedí 😖 😀 Náš táta dokonce tleská, když řeknou my řekneme Sezame vy řeknete hrajeme, tleská jako jedinej, Adu jen zírá 😀 😀

kristi
31. bře 2008

jj, jedno uz bylo tedka rano a druhy byva v poledne. Tedka jede Danny and Daddy

macanet
31. bře 2008

Ještě dodám, že u nás kouzelná školka pouze s babičkou Janou a dědou Lubinem, jinak jí nebere.Takže na tom ujíždí Adélka

kristi
31. bře 2008

maca, myslis Prerii?? 🙂

macanet
31. bře 2008

Jooo tu , ta ječí 😀

aponchie
31. bře 2008

u nas to jede na prvnim miste hned vedle Teleblbis ten sezam bohouska mame plysoveho 50cm a teleblbis vsecky a tinky ma dokonce cervenou kabelku 😝 a pro jistotu je mame v plastovem provedeni aby si je mohla tahat do vany a plysove..hrajeme,hrajeme,hrajeme... 😀

neeve
31. bře 2008

Jejda Aponchie, tak nás ty Teletubies asi taky čekají, co? 😅

julia225
31. bře 2008

thomas and friends, danny and daddy, make the way for noddy!!!, vlk a zajic, chitty chitty bang bang... 🙄 😀

rusovcanka
31. bře 2008

Ja ujíždím na knihách,na mojich zvieratách a na pizze,čím sa radím do fanklubu pizzaholikov,ktorý je na tejto stránke 😀 A monkula:Nech žijú Ženy z rodu Gilmorovcov!!!

julia225
31. bře 2008

jeeeej to aj ja mozem 😵

roza
31. bře 2008

Čokoláda, kuřátko, zelelninové saláty, sýry,... A tulipány 😀

lenkanemeckova
31. bře 2008

No na čem asi... na koníkovi 😀 😀 😀

roza
31. bře 2008

Lenko, jo jo 😉

mery.maja
31. bře 2008

Ahojte ja spolu s mojim mangelom ujíždime na cukrikoch ktore maju naozov "ovocne cocky" tie mame doma stale 😀 a ja asi na filmoch poriadne horory to je moje 😉 😎 😀

aponchie
31. bře 2008

neeve to si pis,mala na ne kukala tak az od roka a neco a teprve ve 2letech je vnimala vice a ted je mame vsude!v Polsku je maji asi 70cm hraje jim brisko(obrazovka a je na ni animace)krasne se smeji..no nadhera ,ale jeden stoji litr 😝
jeste ujizdim na krajkovem pradle,boty na podpatku,satenove kosilky,teple ponozky a maliny s cukrem,jahody se smetanou a lezeni v trave in the middle of the nowhere with someone... 🙂

neeve
31. bře 2008

Ajajaj Aponchie... tak to budu muset zvládnout 😀 Já už přemýšlela o nějakém Erniem, že bych koupila... 😀 Jak začne otvírat tu klapačku, tak se Nelis hrozně řehní. Ale možná je to zbytečně brzy...
Co se spodního prádla týká, tak já raději bez krajek, hladké, nejlépe bílé, ale dobře padnoucí, příjemné... košilky saténové nesnáším, lepivé, klouzavé... buď nic a nebo bavlna... 😅 Ale ty jahody se smetanou... 😝 😝 😝

anta
31. bře 2008

No já teda nejvíc ujíždím na koníkovi 😀 😀

marinka
31. bře 2008

jo,a po porodu ještě ujíždím na Pribináčkách - každý den musím mí jeden 😅 😝

aponchie
31. bře 2008

nevee pompea dela krasne pradlo a lejaby,ale krajkove mam rajcovni asi patery nohavickove na zvlastni prilezitosti na denni noseni to moc neni 😝 😀 saten miluju v lete ale taky radsi nic 😵
ernie je desnej ja to fakt nechapu nejdriv se ho strasne bala a ted se s nim muchluje v posteli..to je jak v zivote 😀

neeve
31. bře 2008

😀 😀 😀