Na čem nejvíce ujíždíte?

cherub
29. bře 2008

Já odjakživa na špagetách, můžu je denně na všechny způsoby 😀 a momentálně na hře Mahjong 😉

kristi
31. bře 2008

jj, a jeste ujizdim na to, spat naha v lete....

aponchie
31. bře 2008

neeve: 😀
kristi:joooo spani naha v lete u otevreneho okna pekne obejmout perinku a tak...sem tam strach,ze nekdo vleze dovnitr 😀

nobody
31. bře 2008

já spím nahý furt .. když nejsem nemocnej 😀

aponchie
31. bře 2008

to jsi mel co rict..ted se na tebe budou lepit jak vosy na med 😀 ale to ty chces co? 😀

nobody
31. bře 2008

jéé, spím v zimní bundě i v létě 😀 😀 😀

aponchie
31. bře 2008

stejne to chces to uz nevratis 😀

nobody
31. bře 2008

chci to 😝

ale trochu něco jinýho 🙂

neeve
31. bře 2008

Nobody a teď se mě nezbavíš 😠 😀

pirlenka
31. bře 2008

in-line bruslích, čokoládě, vanilkové zmrzlině, dobrém sýru, červeném vínku, oplatkách Horalka a Mila, lízátkách, jídlech od maminky...a taky na MK, hlazení chodidel od manžela, knížkách, DVDčkách, potápění..........

ina.b
31. bře 2008

Já ujíždim hlavně na sladkostech 😕 Taky jsem ještě od porodu nezhubla ani kg, navíc jsem ještě jedno přibrala navrch 😝
A taky na surfování po netu, nakupování a fotografování (nikoliv jako modelka, ale jako fotografka) 😵

susik77
31. bře 2008

ja hlavne na cafe latte 🙂

ellianka
31. bře 2008

odpoveď je jednoznačná 😀 na nete a koláčoch mojej babky 😵

kardia
31. bře 2008

čokoláda a ešte raz čokoláda! mňam.. a tiež volejbal, neviem chodiť 😀 , radš
ej bežím, alebo kolieskové korčule. teším, že je konečne teplo, budem na nich chodiť aj do práce.

ina.b
31. bře 2008

Susik77, latte je také fajn. To jsem si dávala denně, když jsem byla ještě v práci 😉

anatanka
31. bře 2008

A zase je to o zradle......... 😀 😝 😀
Pro me je maximalni blaho prijemna kavarnicka, kde pousti treba spanelskou muziku, vino, olivy a sýrove prkenko...

makelka
31. bře 2008

Já ujíždím na svým mužíkovi 😀

kristi
1. dub 2008

jo, jeste me fakt bavi veset krasne vonavy pradlo 😲

neeve
1. dub 2008

Já jsem zijstila, že ujíždím na relaxaci. I když jsem uplně kantáre, tak deset minut té relaxace a můžu jít žehlit 😲 Nebo když nemůžu usnout, tak začnu relaxovat a usnu za chvilku. Já jsem si nemyslela, že to může takhle fungovat 😲

kristi
1. dub 2008

a jak to delas?

neeve
1. dub 2008

Uvolňuji postupně všechny svaly, dýchám u toho do břicha a až když jsem v takovém tom stavu, že mám celé tělo ztěžklé a je to hrozně příjemné, tak v tom chvíli vytrvám... a pak pohoda jak když mě to nabije... fakt. Už jsem to zkusila několikrát a vždycky nechápu... 😲

kristi
1. dub 2008

neni nekde presny popis??

neeve
1. dub 2008

No já to mám v knížce, ale zkusím to někde najít 🙂 Když tak hodím odkaz.

kristi
1. dub 2008

ooooo,diky diky

kajule
1. dub 2008

Tak na jidle ujizdim taky hooodne, ale neujizdim na navstevach restauraci, ale miluju cajovny...vzdycky kdyz jsem v nejakym meste poprve, musim zajit do tych jejich a porovnala s tou nasi, ktera je podle me nejlepsi. 😅 😀 Samozrejme v lete to jsou festaky jeden za druhym a vsechny nase vylety, kdyz nekam vyrazime a vlastne ani nevime kam, ale vzdycky nekam dojedeme a za dva dny pokracujeme zase jinam. 🙂 Letos s Patou to bude teda trochu jiny leto, ale uz ted se moc tesim, jak si to uzijeme, pac na Patovi ja ujizdim celorocne. 😵 Jinac syry taky muzu a jahodovy lizatka, ty muzu mit porad a na testovinach se syrovou omackou a na colu s rumem a na uklizeni (desne to uklidnuje), na svoji zahradce...no je toho hooodne. 😎

neeve
1. dub 2008

Kristi tak na netu jsem to nenašla ☹ Ani tu knížku co mám doma. Půjčila mi ji jedna kamarádka, která ji už nechce zpět, ale k prodeji nikde na netu není. Je to příručka pro ty, kteří trpí posttraumatickou stresovou poruchou. Zkus se někde v knihovně po něčem takovém podívat, třeba to tam najdeš 🙂

nobody
1. dub 2008

tu relaxaci potřebuju... 🙂

nikka.vo
1. dub 2008

Já nejvíc ujíždim na synovi 😵 , parnerovi a na Alčátku s Moruskou 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kajule
1. dub 2008

A na me ne jooo??? 😠 No pockej, ja si to s tebou vyridim. 😝 😀

nikka.vo
1. dub 2008

😝 😝 😝

neeve
1. dub 2008

Tak tady by ten popis být mohl ... 🙂
http://www.grada.cz/katalog/kniha/sam-sobe-psyc...
viz Jacobsonova relaxace a rychlé uvolnění 🙂