Na čem nejvíce ujíždíte?

cherub
29. bře 2008

Já odjakživa na špagetách, můžu je denně na všechny způsoby 😀 a momentálně na hře Mahjong 😉

markytkaaa
1. dub 2008

Já ujíždím na:

coca-cole
Avon kosmetice :o)
sluníčku
vodním melounu

kristi
1. dub 2008

laada...ja to vidim na penezenku 😉

laada
1. dub 2008

kristi ta červeno růžová barva trochu klame....taky jsem si ji objednala a ve skutečnosti jde do fialova.... no nevadí... hodí se taky 😎

kristi
1. dub 2008

mne se vic libi modra.... 🙂

laada
1. dub 2008

tak tam je to jasný 😉

zuzitka
3. dub 2008

ja momentalne na kapele KABAT 😎 a na cappuccine MILKA 😝 😝 😝

kristi
3. dub 2008

jo, ja jeste ujizdim na DM drogerii, jsem fakt magor 😉

neeve
3. dub 2008

jé tak to já taky kristi 😀

aponchie
3. dub 2008

vcera sem udelala najezd na DM 😀

neeve
3. dub 2008

😵 no já uplně žeru i ty jejich vlastní výrobky... třeba jsem byla hrozně překvapená, ale jejich výrobek - šampon - je po dlouhé době zase jednou super! Stojí asi pajdu a už dlouho mi tak nějaký nevyhovoval 🙂 A tablety do myčky - stojí málo a kam se hrabe calgon nebo tak... a vůbec ty čistící prostředky... 😝

aponchie
3. dub 2008

ja mam z Dm cistic lednic a je bozsky a vubec ujizdim tam na vsem a kupodivu jejich vyrobky jsou fakt super.. 🙂

neeve
3. dub 2008

že? za málo peněz hodně muziky. i plenky beru ty babylove a nedám na ně dopustit 😀
mám i čistič na vany a sklo... super

kristi
3. dub 2008

ty jo, mi povidej..ja minule byla na nakupu a vsechno jejich znacky, fakt debil..postizena. Masky na ksicht, sprchace, kremy...mi to proste vyhovuje.
Neeve - budu mit brzo mycku, tak me zajima,jaky jsou ty jejich prostredky? jako dobry???

aponchie
3. dub 2008

jj babylove jsou super,ja uz je sice nepouzivam,ale pamatuju.jo a jeste ubrousky det.talire aj alnatura susenky

kristi
3. dub 2008

mala ma mliko Babylove....a super. Ubrousky, kosmetiku taky. Pliny nam nesedi -jsou moc kratky vzadu, vetsinou je prosrala az na zada 😀

neeve
3. dub 2008

Alnatura je taky super.

Kristi ty tablety jsme objevili a koupili, když jsme je už potřebovali, ale neměli jsme s sebou tolik peněz, tak jsme koupili tyto levné a báli se, co to bude za šunt, ale od té doby jiné nekupujeme! 🙂

kristi
3. dub 2008

super, to me tesi, ono se na tom i dost usetri

sami
14. dub 2008

Pěkné téma ........... 🙂

Ale já mám toho hodně......... těstoviny na všechny způsoby, časpopisy, boty, kosmetika a parfémy.

Právě jsem si objednala novou Presence dune Femme........stříbrná, tak už se těším🙂

No a trochu i kabelky 😔

kacenka83
14. dub 2008

ahojte, ked ste sa uz rozbehli s lidlom a dm-kou, vedeli by ste mi poradit ci niektory ich odstranovac flakov je dobry? potrebovala by som az taky, ze wow, super, lebo sme zacali s prikrmami a zrazu mam kopec veci od mrkvy, brokolice, spenatu ☹
inak ja nedam dopustit na kozmetiku balea a pre drobca babylove, pomaly tusim prechadzame na vsetky ich vyrobky, od plienok na plavanie az po palicky do usi 🙂

aponchie
14. dub 2008

kacenka ja ti nevim jiste jestli je to primo DM odstranovac ale u nas sem ho videla v DM i v Tesku prave 😖 Qpower nejak mala bila flaska cca50kc me pomohl..ja jsem max.spokojena s dets.kosmetikou obvzlast to zlute mlicko na telo tak krasne voniiiii 😵

yasminelle
14. dub 2008

Na Dr. Gregorovi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😉 😵

kristi
14. dub 2008

jsem tam dneska zase byla - a uz maji i tu Alverde prirodni kosmetiku i pro deti, mlicko, pudr a krem tusim...

kacenko, ja mam nakej odstranovac,ale moc nepouzivam, Mia uz neni takovy cune. Ale mam osvezovac textilii a ten je super

yenn
14. dub 2008

taky se hlasim k magorum DM .... ja teda delam vzdycky nalet na Alnaturu a jedn taska nestaci 😀

Jinak na poste uz na me ceka kabelka Oilily a nemuzu se dockat 😵

kristi
14. dub 2008

yenn, dneska jsem si kuopila jeste Alverde mydlo na ruce, s citr. travou, fakt libova vune...

arvetka
17. dub 2008

Jůůůů! 🙂
- pocit, když se mi něco povede podle mých představ
- dloooouhé klábosení s kamarádkama/mamkou u kofeinu nebo u vína
- (jak už tu někdo psal) - letní rána a večery, všeobecně čerstvý vzduch, volný prostor a sluníčko 🙂
- žrádýlko (boduje Nutella, pak ještě ovoce a pistácie) a káva s mlíkem ( nejradši latté v Coffe Heaven)
- kokosový olej Reniu
- knížky, kosmetika (taky jsem DM šílenec 🤐 )
- solárko
- ale nejvíc ze všeho ulítávám na Davidovi, to je moje antidepresivum, afrodiziakum, svěží vítr ve vlasech, horká čokoláda s třešňovou příchutí, spouštěč dobré nálady 😵 😵 😵 😵 😵 😵

prada
17. dub 2008

Dobré téma:
já ulítávám na:
Kabelkách,botech,a do klubu fanynek drogerie DM se hlásím taky, dobrůtky z KFC, a spoustě dalších 😀
jinak jak tady už některá z vás psala-čistě povlečené peřiny, čerstvý vzdoušek...

maja26
17. dub 2008

balkánský sýr právě teď 😀

scai
17. dub 2008

bryndza a čokoláda merci, jo a rafaelo 😀

aponchie
17. dub 2008

chleba s maslem a bryndzou,halusky a ostiepok syr 😵