Na webu jsem našla v prodeji vodítko na dítě

barunka81
31. črc 2008

ahoh holky nasla jsem tohlehttp://www.farlin.cz/kojenecke-potreby/bezpecno...
to je prece hrozny jak to muze nekde prodavat............. 😠

aponchie
31. črc 2008

neco takoveho se delalo preci s ksirama od kocarku a co jako?ja byla na jedne fotce z roku 79jak me matka drzi za ty ksiry na chodniku 😀

lendych
31. črc 2008

no název vodítko na dítě je fakt drsnej.......... 😕

haninka
31. črc 2008

ahoj holky,
já to viděla u jedný maminy, která si takhle vedla dvojčata..byla jsem z toho fakt hotová, jak kdyby si vedla psy! 😒

lendy1
31. črc 2008

já u nás běžně potkávám 2 maminy s dvojčátky, co začínají sami chodit a mají tohle jako pomůcku, aby to vše zvládli. Ono na chodníku vézt kočár a ještě 2 děti, které prostě nechtějí sedět v kočáru, ale ťapat a teprve začínají je asi dost složitý, takže na téhle pomůcce nevidím nic špatného 😉

nensy
31. črc 2008

tak já to vidělala taky a není teda na tom vubec nic špatnýho 😉

minea
31. črc 2008

Před týdnem jsem kupovala kšíry, protože mi už malá vylejzá z kočáru, a vodítko bylo součástí balení. Taky jsem na to nejdřív koukala, ale co, třeba se to bude hodit.
Jo a když se dítě učí chodit, tak největší chyba, co může dospělej udělat, je, zvednout mu ruce do výšky a takhle ho vodit - zkuste si to samy takhle chodit s rukama do nebe. Pokud je člověk línej s k dítěti sehnout, to vodítko je možná dobrej nápad 😉 .

aponchie
31. črc 2008

nemusi bejt zrovna linej ,staci,ze ma dokurvene zada a to ohybani je des 😝 takze proc ne

aponchie
31. črc 2008

jo sorry za ten vyraz ,ale zrovna me desne bolej zada 😀 😅

poletucha
31. črc 2008

v zahranici to je naprosto normalni, poprve jsem se s tim setkala skoro pred deseti leti v US a prislo mi to dost divny, ale ted uz se na to koukam jinak,muze to byt fakt dobra pomucka 😉

nikka.vo
31. črc 2008

No ještě to pochopím asi u těch dvojčat a viděla jsem to u postiženého chlapečka, ale mít přikšírovaný jedno dítě 😕 , to je děsný podle mě. Já v tom navíc viděla asi 3 leté dítě na dovolené 😲

Mě je to děsně proti srsti 😖 ...

aponchie
31. črc 2008

nikko kdyz s dite uci chodit a pada a nechces nebo nemuzes se k nemu sklanet treba na prochazce cca30min nevydim v tom problem..proc si nicit zada??a jestli je nekdo takovej,ze v tom taha trilete dite je to rozdil nez dite ,ktere se uci chodit ne??

ssaara
31. črc 2008

Tak já jsem jednoznačně PRO co se vodících kšír týká. Až se bude malej učit chodit,určitě si je pořídím. Docela dostmě bolej záda a určitě nebudu chtít být pořád ohnutá...

kristi
31. črc 2008

mi to prijde normalni, zvlast kdyz vetsina deti chodi opacnym smerem

nika70
31. črc 2008

Holky, jsem taky pro...název je sice trošku zavádějící, ale jinak dobrá věc. Když děti začaly chodit, měla jsem oči i vzadu....takže já v tom problém nevidím...

eraserhead
31. črc 2008

Už se těším, až vylezu z obchodu a u zábradlí bude vedle mýho psa uvázaný dítě 😀 . Jinak bych v tom ale zase až tak velký problém neviděl, i když nevím, jestli bych to zrovna já využíval. Myslím si, že není ani tak problém to, že něco takového existuje a zcela evidentně existují případy, kdy je to vhodné, jako spíš to, jak se to později využívá. Pokud by na tom fakt někdo vodil už starší dítě ven jako psa, tak bych si asi klepak na čelo. Ale dokážu si představit situace, kdy by bylo fajn mít něco pdoobného po ruce...

aponchie
31. črc 2008

hele me prijde,ze se to moc dramatizuje nase matky nas na tom prilezitostne vodili kdyz nas vytahli z kocaru na tech bilejch kozenejch ksirech a nikdomu to hrozne neprislo,ja sem fakt nevidela jeste nikoho na tom vodit decko jako cokla po meste,ale treba v parku ucisi se dite na par minut jo s tema ksirama.. 😀 zase dalsi zbytecne drama 😝

natalien
31. črc 2008

Mě se to taky nelíbí, viděla jsem v tom nasoukanýho asi 15ti měsíčního chlapečka, když jsem byla v pojišťovně a tatínek si krátil dlouhou chvílí tím, že si tam vodil synka sem a tam 😅 a maminka čekala ve frontě...U dvojčat to chápu, ačkoliv si myslím, že dvojčata zůstávájí na kočárku déle, do doby, než pořádně vypilují chůzi 😅 (aspoň dle kamarádek co mají dvojčátka), protože si fakt neumím představit vézt dvojkočár a děti na vodítku. V mém přpadě má u nás vodítko jen pes a fakt by bylo směšné vodit psa a dítě zároveň. Proto za mě neee 😉

binki
31. črc 2008

já to viděla na ulici a myslím, že to je na to, aby děcko nevlítlo pod auto, jestli to chce ale někdo použít jinde, tak to divné je...

aponchie
31. črc 2008

ano tak nejak netreba hazet vsecky rodice do stejneho pytle,.nekteri to proste pouzivaji jen na to UCENI chozeni obcas a ti ostatni ?...co dodat 😝

natalien
31. črc 2008

jo, tak to pochopím taky, když půjde mamina s malým děckem kolem silnice )(když nebude mít jinou možnost, ale na uzavřeným prostoru to jsem fakt nepobírala a když si vzal do ruky letáček s pojištěním psů, tak tak se tatík smál a říkal mu haf haf.... a maminka koukala...

aponchie
31. črc 2008

njn nekteri to moc dobre nechapou na co to vlastne ma slouzit a vicemene se tim asi bavi co ja vim..i takove lidi mame mezi sebou 😅

nobody
31. črc 2008

a vodítko na dospělý není?? (včetně náhubku?) ☺

kitty68
31. črc 2008

az vam decko vleti na cestu mezi auta tak taky koupite

tady to maji naprosto vsichni a i kdyz mimi zaskobrtne tak si nerozbije ksichticek 😵

misicka455
31. črc 2008

Nechápu co je na tom 😲 Není to vodítko jako na psa, že bych to děckovy uvázala kolem krku. 😀

nikka.vo
31. črc 2008

Aponchie, mě je jedno, jestli někoho bolí záda nebo ne, píšu jen, že mě se to nelíbí vidět v tom ty děti. To je vše 😉 Někomu se nelíbí zase jiné ,,vymoženosti,, ...

Viděla jsem už i to, že rodič o dítě přitáhlo k sobě fakt jak psa a to mě asi odradilo nadobro 😔

Používejte si to kdo chcete, já jen prokroutim oči až vás potkám 😀 ...

Kitty, ty nestraš že mi vlítne dítě pod auto 😝 , doufám že mu včas vysvětlim nebezpečí číhající na silnici do té doby si ho bedlivě hlídám. I po chodníku jdeme za ruku 😉 A věř mi, že ikdyby se to nedej Bože stalo, tak ke kšírám nikdy nepřistoupim 😉 Radši ho budu vodit za ruku třeba i na záchod 🙂

myslim že to nikdo nedramatizuje, otázka zněla, jaký na to máme názor: napsala jsem, že se mi to nelíbí 😝

A basta 😎

nobody
31. črc 2008

tak pravila nikka 😀

nikka.vo
31. črc 2008

😎 😅 ... no áááá??? 😅

nika70
31. črc 2008

Nikka nerozčiluj se.... 😉 však i to ostatní jsou názory....
Prostě blbej je ten název - vodítko..... a v současný době to taky tak trochu jitří nerva kvůli všem možným případům týrání dětí - přivazování k radiátorům apod....takže tam někde asi ta nechuť pramení...ale věř mi, že když máš dětí víc, pár let od sebe, tak můžeš hlídat pečlivěji než pečlivě a stejně ti mažou každý nejlépe jiným směrem......
Ale každý podle své libosti....pochopitelně... 😉

natalien
31. črc 2008

souhlas s Nikkou, raději za ruku a se vší opatrností. A i když půjdem kolem silnice, tak já teda bych taky na vodítko nepřistoupila. Já je taky neměla, ségra taky ne a žijem. Ono to auto tě milá Kitty může potkat i na chodníku s děckem na vodítku.... 😔

natalien
31. črc 2008

dokážete si představit na jednom vodítku dítě a na druhém Bullteriera?????