Na webu jsem našla v prodeji vodítko na dítě

barunka81
31. črc 2008

ahoh holky nasla jsem tohlehttp://www.farlin.cz/kojenecke-potreby/bezpecno...
to je prece hrozny jak to muze nekde prodavat............. 😠

nikka.vo
31. črc 2008

Niky, já se nerozčiluju, to jen tak vypadá 😲 😉 Fákt, jsem ledově chladná 😀 a klidná

Já si proto děti po sobě nepořídím (to zní hrozně, jako bych si je šla koupit do krámu, jako rohlíky 😅 ) , ale chápete , ne 😉

nobody
31. črc 2008

mělo by se to jmnovat antigravitační držítko

nikky, já souhladím, jen jsem to musel potvrdit..
a vlastně souhlasím se všema .... 😀 ale to asi nejde...sakra

nikka.vo
31. črc 2008

ano, nobody, souhlaď mě 😀 😀 😀 ...Hlaď už! 😀

nobody
31. črc 2008

😀 😀 😀 sakra 😀

nobody
31. črc 2008

nejak mě neposlouchají prstíky

nika70
31. črc 2008

😀 😀 😀
... a to je taková pěkná tečka za tím naším případem....

nikka.vo
31. črc 2008

jen jestli, nobody, jen jestli 😀 ..se nestyď 😀

No nic, zpět k tématu 😉 naštěstí vidim vodítka fakt po málu 🙂 tak mě to žíly netrhá a doufám, že nebude nějaká nová modní vlna: kdo bude mít krásnější vodítko je víc IN 😝 😅 Budou pruhované, puntikaté, plyšové, kožené... růžové 😝 😝 😝

nobody
31. črc 2008

😀 😀 😀 😀 (toto mi jde) 😀

☺☺♂g☺♂«▬▬▬▬▬▬▬╬╬╬╬♫♫ ♫ ♫ ♣╝╝∟∟○☼☼☼

😀

už je to lepší

nobody
31. črc 2008

no mně přide, že ta ma,ina nemá s tím dítětem takový osobní kontakt...jen přes nějaký spotřební materiál.... 🤐

když už jsem byl teda přinucený o tom uvažovat 😀

petruna
31. črc 2008

taky uz jsem se s tim setkala na ulici a je fakt, ze to vypada divne, ale kdyz zacinali satky, tak taky lidi koukali divne a kama¨radkam na ulici nadavali, ze dite trapi a krivy mu zada apod....

za par let bude normalni i voditko, ale zatim si myslim, ze se bez nej v pohode obejdu.

nobody
1. srp 2008

dobrý ráno
a v pondělí čau 😉

iza
1. srp 2008

mě to přijde naprosto normální..já mám taky fotky jak mě máma vodí na kšírách a žádný trauma z toho nemám haha...a tohle jsou takový sofistikovanější kšíry... 😉

kacka.va
1. srp 2008

mně to přijde ujetý. viděla jsem na tom vodit dítě a přišlo mi to, jako kdyby šla maminka se slepeckým psem. Nehledě na to, že dítě stálo v úhlu jak chtělo jít dopředu, ale nemohlo. já to teda pořizovat nebudu, nevidím důvod.

cumacek
1. srp 2008

Jéjda, vy toho naděláte.my jsme kupovali kšíry a bylo to součástí balení.Tak jsem to měla vyhodit?!!!!!!Když malej začínal chodit, asi 2krát jsme ho na to dali.A zjjistil, že může chodit i bez držení rukou, pěkně se naučil držet stabilitu.
Tak podle některých jsem hrozná matka, že jsem ho vodila jak čokla? 🙂 😀 No tak co, psa doma nemám...... 😉 😀 😀
Ne, účelově bych to taky nekoupila. ale zkusili jsme to a bylo to šikovný.

sylvar
1. srp 2008

Kamarádka má vodítka na dvojčátka, pač bydlí ve 3.patře a jsak otevře dveře, první cesta dětí je ke schodišti 😒 tak aby si neublížily,tak je dovede do výtahu a ke kočárku a pak už jim je nedá 😀

neeve
1. srp 2008

Mně to přijde na jednu stranu logický, na druhou stranu bych se s tím styděla chodit. Takže průkopnice do toho... já počkám až to bude mít každý 😀 Takže až na to druhé když tak 😝

poletucha
1. srp 2008

dneska jsme tu zrovna v ZOO videli asi dvouletyho chlapecka "na voditku" a fakt mi to neprijde hrozny,naopak opatrnosti neni nikdy dost...lepsi nez aby se mamka na chvilku venovala starsimu ditku a to mladsi udelalo par kroku a bylo u nejakych zviratek ve vybehu.Navic tady ve spanelsku maj furt nejaky svatky a slavi to treba nekolik dni ctyriadvacet hodin a ty batolata jsou videt i ve ctyri rano jak cupitaji v davu lidi...no bez voditka ani ranu 😉 Neco jinyho je jit nekde mimo provoz s ditkem do parku,tak to by mi prislo ujety,... pokud by teda uz chodilo

mumumu
1. srp 2008

Já ho mám normálně doma🙂, ale ne na vodění dítěte. Ze zoufalství jsem potřebovala kšíry na vysokou židli, ze který se mi dítě vrhalo dolů a součástí balení bylo fakt i to vodítko,my jsme se tomu tehdy dost nasmáli...

marinka
1. srp 2008

Já bych na to malou nedala, ale neřešila bych to, pokud bych v tom dítko viděla. U dvojčátek to chápu maximálně, pro ty bych si to asi taky pořídila..

kitty68
1. srp 2008

no ja ho mam taky doma, dostala js ho v praci od kohosi

a nikousi je ruzove a na spone je napis princess 😀 😀 😀

alcatko.j
1. srp 2008

Jirinac kdyz to videl, hned to chtel objednat a prej hned aspon 10x, kdyby se jedno ztratilo nebo tak 😅 😅
Ja nevim, mne vadi ten nazev, lepsi by bylo trebas " Nikammineutečeš" nebo tak neco 😅 Ale kdyz si predstavim, dve nelinky, obe stejne stary, obe stejny satanistky a kazda jinym smerem ze mi zdrha, tak jo, dobrej napad 😅 Ale jak uz tu nekdo psal..Nýv??? 😅 tak ja bych se stydela to na ni navlict na verejnosti 😅 😅

kacamar
1. srp 2008

tak ja to prvne videla v obchode a pote i v praxi na ulici a musela jsem se proste zastavit a koukat. Nedalo mi to... ja to svemu diteti urcite nekoupim, nelibi se mi to. Snad stihnu uhlídat svoje jedno dite 😉

jarka28
1. srp 2008

No vo velkej britanii je to bezne ze deti maju taketo volaco..ja som si to tiez zaobstarala nakolko sa malinky uci chodit a a je to super pomocka...a vela deti je tu velmi zivych a tak si ich rodicia pekne priputaju a nestratia sa im napriklad nevbehnu na cestu atd..takze sa mi to paci...a tak isto aj baby safety helmet je super...chrani perfektne hlavicku pri nesikovnom udreti...tu je velmi vela takychto pomocok...a su super...

mumumu
1. srp 2008

no, ještě helmu k tomu 🙂

yenn
1. srp 2008

holky kde to zijete ze se to bezne pouziva? ja jsem to nazivo jeste nevidela a to jsem toho uz videla hodne 😀
Nic proti tomu nemam, ale fakt mi to prijde tak nezvykle, ze bych mela strach, ze si lidi budou myslet ze nerozeznam dite od psa 😅

sisstin
1. srp 2008

holky..k tý helmě..já mám takovou představu, že si děcko zvykne, že může všude vrážet hlavou a nic se mu nestane..a pak mu to sundaj a bude mít otřes mozku 😅

ty kšíry jsem zatim naživo viděla jen v kočárku u známé, který 13m kluk v kočáře pouze stojí..takže to bylo jasný...

jinak asi účel to má..ale musí to fakt vypadat trošku prapodivně 😅

melliska
1. srp 2008

my máme kšíry do kočárku také 😉 malá jezdí ještě v hlubokém kočáře na bříšku protože sama nesedí, a protože je docela živá, tak aby nevypadla, máme ji zakšírovanou.
Nedávno, co jsem takhle jeli, mě zastavila nějaká maminka, že kšíry také shánějí pro svou roční dcerku, která začíná chodit. No možná to taky jednou odzkoušim 😀

kitty68
1. srp 2008

Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky SlužbyInternet
Firmy
Mapy
Slovník
Zboží
Encyklopedie
Přeložit: Anglicko-český Česko-anglický Německo-český Česko-německý Francouzsko-český Česko-francouzský Italsko-český Česko-italský Španělsko-český Česko-španělský Rusko-český Česko-ruský --
--
--
--
--
--
--
--
--
--
Vypnout našeptávač
Seznam

--------------------------------------------------------------------------------
MenuCizojazyčné slovníky Do angličtiny (0) | Do češtiny (55)
Ruská klávesnice

--------------------------------------------------------------------------------

harness - postroj
- spojit
- zbroj
- brnění (hist.)
- zapřáhnout
- vyzbrojit
- pracovní výstroj
- padákový postroj
- kšíry (dítěte)
- popruhy
- zapřáhnout k (

http://www.mothercare.com/gp/product/B000IEYPO0...]

proste jsou to ksiry a nevim proc to proste neprelozi tak jak to ma byt 😠 tyto mam ja 😀

kitty68
1. srp 2008

a jeje nejak js tam skopla i to co js nechtela 😅

nikka.vo
1. srp 2008

meliska, přikšírovaný dítě v kočárku je myslim naprosto normální, pro někoho teda i to vodítko

Já snad ani nechci zažít dobu, kdy bude normální a zcela běžný potkávat děti na vodítku 😔 , opakovala bych se proč. Je to každého věc a o tom žádná 😉 ...

Taky to ještě chápu u dvojčátek nebo lehce postižených dětí, ale když vidim kolem sebe maminky, které zvládají i lehce nezvladatelný dvojčátka, tak proč to jiná nezvládne a radši sáhne pro kšíry. Ale je to prostě jen nějakej blok ve mě. Nejde jen o to že bych se styděla s tím vyjít na ulici, ale přišlo by mi to ponižující pro to dítě.

Zkoušení doma, pro zlepšení chůze? Možná, ale zase si v tomle případě říkám, proč to nenechat na přírodě 😕 A co si pamatuju u syna, tak dítě prostě nechodí a najednou přijde na to, že se pustilo a ono to jde a že chůze je príma. A prostě jde a od té doby ťapá sám. Samozřejmě občas upadne, ale proto jsme radši jeli do parku, nebo na fotbalové hřiště na pažit 😅 a tam si padal do měkkého. A tak se naučíil krásně a rychle chodit a padat. Když ho držíte v kšírách, tak si pak bez nich namele kokos několikanásobně 😕

Takže říkám: Jedině u vícerčat, ale u jednoho dítěte? Ani náhodou 🤐