Nad 90 kg aneb kde jste se seznámily s přítelem?

vojkina
13. čer 2007

Ahoj, jsem tady nová..Omlouvám se, pokud tady už podobná diskuze je. Bohužel nemám zrovna ideální postavu ☹ a tak se kolem mě chlapi netočí, tak bych alespoň ráda zjistila, kde najít nějakýho, kterému nezáleží na kráse...a nějaké tipy, kde jste toho svého objevili vy..
Děkuji, přeji hezký den. 😎

paja123
13. čer 2007

Ahoj s kily navic bych si hlavu nelamala, myslim ze je to hlavne o tom zda se holcina s nimi smiri a nebo je za ne nestastna. Znam spoustu devcat, ktere maji trochu nadvahu, ale protoze jsou vesele a sebevedome a za sva kila se nestydi,maji kolem sebe plno chlapu. 😉 Drzim placeky at toho sveho brzy najdes.
P.S. Mela bys to videt tady v Anglii (jsem tu pracovne) tu ma vetsina holek 90 a vice kilo a problem s tim v zadnem pripade nemaji.jsou tak sebevedome , ze se nad tim nektereCesky pozastavuji, ale ja si myslim, ze to je prave to tajemstvi uspechu. Chlapi nechcou zadne ubrecene chudinky ktere si stezuji na to ze maji kila navic.(tim nemyslim ze zrovna ty jsi ubrecena chudinka-v zadnem pripade)
proste zvednou hlavu, usmivat se a byt na sebe pysna. A to by v tom byl cert abys nikoho neulovila. 😉

1kaculka
13. čer 2007

Já jsem taky ženská krev a sádlíčko a manžu jsem si našla přes internet. V životě by mě nenapadlo, že si takhle najdu svojí životní lásku. Byl tenkrát tři roky v Americe a já chtěla někoho na dopisování a jako jediný se mi ozval ON. Tak jsme si půl roku psali, další půl rok jsme si volali a nakonec se kvůli mě z té velké zemičky vrátil do naší vlasti a od té doby jsme spolu a jsou to už tři nádherné roky, které jsme vloni spečetili svatbou a nyní se těšíme, že k nám zavítá i mimísek.

Držim ti palce a nesmutni, vždyť nejkrásnější je lidská vnitřní krása a né schránka.

PS: můj chlap je jako nudlička 😀

paja123
13. čer 2007

1kac: gratuluji. Vidis je to jak rikam, zalezi na tom jaky clovek je uvnitr a ne na tom zda ma kilka navic.
P.s stejne skoro kazda z nas ma nejake to kilko navic tak co.

halka
13. čer 2007

Vojkino, paja to vystihla nejlíp, i s kily se můžeš cítit žádoucí a sexy a pak o chlapy mít nouzi nebudeš. Nějak se mi ale zdá, že ty se tak asi necítíš...? A co kdybys udělala vše pro to, aby ses tak cítila? Tj. pokud jsi se svými kilogramy nespokojená, zkusila změnit životní styl a stravovací návyky a zhubla? Prostě do toho šlápla...? Každý toho je schopen, když CHCE. Jen se musí OPRAVDU chtít...

paja123
13. čer 2007

presne tak jsou jen dve cesty: se svymi kily zit a byt na ne pysna, nebo je shodit .Oba zpusoby ti prinesou klid na dusi a sebevedomi.

infinity
13. čer 2007

Vojkino, něco z mého života. taky jsem byla nad 90 kg. pak jsem si řekla: DOST!!! ZHUBNU TED HNED!! A taky se stalo. Půl roku to šlo ohromně rychle, pak už tak ne, ale do roka jsem měla přes 30 kg dole. Musíš opravdu moc chtít. pak už nebylo tak těžké s někým se seznámit a dokonce si vybírat 😎 . Po bouřlivém vybírání jsem skončila s moc bezvadným klukem ze stejného městečka a stejné ZŠ, úplně obyčejným a pro mě nejhodnějším na světe. Na konec byla i ta svatba. Na závěr dodám, že jojo efektem se mi vrátilo do roka asi 8-10 kg navíc, ale i tak se cítím dobře. Chodím cvičit a krotím se v jídle. Přeju i tobě hodně štěstí. 🙂

vojkina
autor
13. čer 2007

Moc děkuji za odpovědi 🙂 potěšili ste mě 🙂 Je pravda že nejsem s tím jak vypadám smířená a tak začnu bojovat a to by v tom byl čert, kdybych nějaké to kilo neshodila..A budu doufat, že ke mně zavítá nějaký chlap 😉 a budu s ním šťastná.

paja123
13. čer 2007

🙂 urcite to prijde neboj.Drzim placeky a pak se prijd sem pochlubit 🙂

andik
13. čer 2007

vojkina,

na každej hrnec pasuje poklička. 🙂 Vždycky se najde někdo,kdo tě bude milovat takovou jaká jsi 😉 Hodně štěstí při hledání.

romana27
13. čer 2007

ahojky vojkino.
Já teda svýho potkala, když jsem měla 70kg při 173 cm a i to jsem si nepřidala kdoví jak štíhlá ( dnes vím, že jsem byla blbá, protože tyhle kila bych brala všema deseti a snad se mi někdy podaří se k nim vrátit ), ale chápu, jak se asi cítíš.
Když si holka nevěří, tak to vycítí aj ti chlapi, takže zkus třeba něco shodit, zvýší se ti sebevědomí a pak to půjde líp 🙂 .
V dnešní době už se těžko "normálně" seznamuje, takže bych určitě nezavrhovala internet nebo seznamky, nic špatnýho na tom není a poznáš tak víc týpků 🙂 a budeš si určitě moci i vybírat.

zanett
13. čer 2007

paja123, jen takova poznamka pro uplnost: taky ziju v Anglii a ackoliv tady maji mnohe holciny nadvahu, silne pochybuju o tom, ze (cituji) "...ma vetsina holek 90 a vice kilo...". 90 kilo je opravdu hodne (pokud ta holka neni mimoradne vysoka ci svalnata 😉 ), takze ja bych to s tou kritikou tech Anglicanek zase neprehanela...ale sebevedomi maji, spousta jinych by se od nich mohla ucit...

vojkina
autor
10. črc 2008

Ahoj,
po dlouhé době se ozývám. 🙂 Bohužel se mi nepodařilo zhubnout a ani si najít přítele. 😒 Někdy si říkám, že nemá cenu se o nic pokoušet, že buď se objeví sám a nebo budu pořád sama. Zkoušela jsem si dát na netu nějaký inzeráty, kluci napsaly, ale já mám bohužel malé sebevědomí a BOJÍM se jim odepsat…Mám strach ze setkání s nimi…
Přeji pěkný večer!
Jana 🙂

aponchie
10. črc 2008

hele neres tak moc vahu ..spis povahu..mam kamaradku co je velmi silna,ale je to tak paradni zenska az beda..proste ta postava tam nejak zanika..a znam jednu co je tlusta a je blba a zla takze tam se to slucuje nejak..jestli me chapes..proste jestli mas humor,jsi vesela a hodna a mila tak mi ver,ze postava je to posledni..ja mam takovej senzor na lidi,ze si necham sahnout na vlasy treba nekym a kdyz me mrazi v zadech a dokazu zavrit oci pri tom co me nekdo treba cese a je mi prijemne je to prijemnej clovek a pak treba jen tak sedime a ja to mrazeni mam porad nebo takovej uplne zvlastni pocit a je sumak kolik kdo vazi 😎

macik
10. črc 2008

inzerátů se neboj, já jsem taky obřík a přes net jsem ulovila manžela...ale chtělo to trpělivost, byl až rande číslo sedm...předtím čtyři hrůza, jeden skvělej, ale ten mi otevřeně řekl, že mě nechce kvůli váze a jeden takovej neutrální spíš kamarád....neboj se toho, takhle se dneska seznamuje spousta lidí...mě se už na poslední rande ani nechtělo po předchozím neúspěchu a nakonec to stálo za to 🙂

medvedinka
11. črc 2008

Ahoj Vojki,
měla jsem podobný problém, bylo mi 22 a měla jsem spoustu kamarádů, žádnýho přítele a 80 kilo živý váhy na 163 cm - prostě neštěstí. Pořád jsem někoho hledala a pořád to nevycházelo. Tak jsem se na to vyprdla a začala se věnovat sama sobě - šla jsem k holiči, koupila si hezký hadříky, chodila se bavit s přáteli - prostě jsem si užívala život. Najednou jsem měla nápadníky tři a nevěděla jsem, kterýho si vybrat 😉, protože všichni byli fajn, ale tak se jakoby navzájem doplňovali. Do toho se mi líbil ještě jeden známý, se kterým jsme se vídali v hospodě a já si říkala, jaká by to byla legrace, kdyby se přidal do mého fanklubu. a vida - on se přidal a vlastně to celý rozsekl, protože jen u něho jsem získala ten pocit, že mě opravdu miluje pro to, jaký jsem člověk. a teď jsme spolu něco přes tři roky - podporuje mě když chci zhubnout, utěšuje, když přibírám ( slovy " to nevadí, aspoň ti zas narostou prsa")...
Takže to che přestat hledat, být milá, usměvavá, nevázaná, nestresovat se kily navíc, podtrhnout své přednosti, chodit se bavit a občas se odvázat bez myšlenek na to, jak mě pozorujou lidi na ulici a ze všeho nejlepší je zbavit se zrcadla. já ho doma nemám, což zapříčiňuje to, že se ráno před odchodem z domova nevidím a tudíž si můžu připadat nesmírně přitažlivá...tak vzhůru do boje, držím palečky.