Nadáváte před svými dětmi?

rimmel
27. led 2010

nazov tematu je jasny.... 😉

terezt
29. led 2010

ja ne, ale manzel... 😠

usounek25
29. led 2010

taky nadávám, ale jak už tu bylo psáno, tak v těch situacích, kdy se třeba kopnu nebo mě něco 3x za sebou padne na zem, nejsou to žádný drsný slova, spíš takový to ,,ježiši, holka ty jseš ale kráva...." atd. Několikrát už se stalo, že ze mě nebo z přítele vypadlo něco ostřejšího, ale naštěstí to není každý den. To moje kamoška to moc neřeší, před dcerou (3 roky) mluví normálně sprostě, tak jsem zvědavá, kdy z malé vypadne nějaký to sprostý slovo. A co se týče toho, že můžete děti učit, jak to není hezký, když se mluví sprostě atd., tak vše vezme za své, když jde prcek do školky. Od známýho syn chodí neustále s novýma slovíčkama, naposledy tatínkovi řekl - ty puklá hlavo 😅 a to je jen slabý odvar.

sisi.v
29. led 2010

nenadávám, ale já nenadávala s použitím vulgárních slov nikdy, ani když jsem dítě neměla ... nějak mi to nejde z pusy - u nás tak nikdy nikdo nemluvil, moje mamka snad v životě neřekla sprostý slovo a táta taky ne, a mně to vždycky pak přišlo divný a hrozně nepřirozený, tak jsem se to nějak nenaučila.
ze školky to určitě přinese, ale doufám, že prostředí ji bude formovat jinam...

lenkabu
29. led 2010

Tak u nás se nikdy sprostě nemluvilo,neumim si svoje rodiče představit jak říkají do prdele 😅 Ovšem já nadávám a ještě se mi potom tak uleví 😀 Takže formování prostředí bych moc šancí taky nedala 😅 jsou horší věci než že dítě umí říct do prdele.

sisi.v
29. led 2010

to je jasný, že jsou horší věci 😀, já taky umím říct do prdele, ale nějak nemám potřebu - právě mi tam chybí ten ventil ve formě úlevy...

lenkabu
29. led 2010

to jsi šťastná žena 😀