Nadáváte před svými dětmi?

rimmel
27. led 2010

nazov tematu je jasny.... 😉

momin
27. led 2010

jo... i jemu nadavam kdyz me nastve....... 😀

rimmel
autor
27. led 2010

😀 😀 momiiiiin

ale take ze mala svina sa neraaaata 😀 😀 😀 😀

meleri
27. led 2010

jo nadávám, trochu slušněji ale občas mi ujede ku...a..teda ne na něho! ale když se bouchnu nebo mi něco spadne..

beruska2x
27. led 2010

nas Sima ma nejvetsi zachvaty smich u spojeni - jezkovy oci, do prkynka, herdekfix, a podobne... sporste nadavky ne, teda ne ze by mi neco neujelo ale to asi nevnima jeste ale takovehle "speky" musim schvalne 😀 😀 😀 😀

rimmel
autor
27. led 2010

hej tak som to myslela meleri ze ne na neho ale tak vseobecne 🙂

no mne teda dakedy ujdu take nadavky..hlavne fucking toto fucking hento 😖 a to ani nemusim byt nasrata...juuj neviem ako sa toho zbavit!

berenika39
27. led 2010

u nás je největší úroda, když jedem autem...bez mučení přiznávám, že občas padnou všelijaký slova, který by zrovna do slovníku 18.m dítěte patřit nemusely....ale doma ne, nic tak strašnýho se tam neděje, klídek, není důvod klít.

V tom autě už jsem zjistila že je lepší v kritických situacích pustit cd dětských písniček, volume dost doprava, on se v sedačce natřásá a usmívá a je samý lálálá a já klidně hejkám na auta bez řidičů🙂)))).

singid
27. led 2010

u nás je to jako u bereniky, nejvíc v autě, ale malému moc ne, teda když zlobí tak je to chuligán, když řve jak tur, tak občas ho s úsměvem požádám, aby se neposr.... 🙂 🙂 🙂 zatím z toho nemá rozum, ale musím se toho zbavit🙂)

shaula
27. led 2010

Bohužel nadávám ☹ Ale omezila jsem to hodně po tom, co z jednoho vypadlo slovíčko nápadně podobné "kuva" 😀 Naštěstí už to neříká 🤐
Berenika - jo jo, to znám, v autě to padají různé výrazy 😀 Člověk se ani nemůže divit, když vidí, co všechno se ocitne za volantem 🙄

dvojka
27. led 2010

To máte fuk,naše toho dotáhla spoustu ze školky 😠

achina
28. led 2010

Velmi vtipne tema !! 😀
Memu synkovi se napriklad nejvic libi slovo "prdel". Tak nejak to asi hezky zni 🙂

kocicinka
28. led 2010

Dneska ráno jsem pracně odssála asi 100 ml MM, nesla jsem to ke stolu, když najednou kelímek upadl, byl špatně upevněný a celé se to vylilo 🙄 Tak ze mě vylítlo do pr**ele 😅
Včera jsem pronesla cosi podobného na adresu kocoura, když spadl do akvária. Ale jinak ne, snažím se nadávat slušně i mimo dítě, protože manžel nemá rád, když jsem sprostá.

schwarzovka
28. led 2010

sprostě doma nemluvíme...jen občas tyvolujem...no a malej to už říká taky...takže se snažíme dávat pozor 😅 😅

aponchie
28. led 2010

nadavam

lucie777
28. led 2010

Koci, vy máte teda praštěnýho kocoura! 😀

anicka164
28. led 2010

Ne, ale já nenadávám ani normálně.
Co mě dostalo, byla jedna paní, která se mnou byla na pokoji v porodnici a svojí 4 denní holčičku posílala do pr., protože nechtěla sát mlíko a tak nemohly jít domů. Asi to tak neřeší...
Ale jsem zvědavá, jak to budem Mikulášovi vysvětlovat, až přitáhne něco podobnýho od kamarádů 🙂

rimmel
autor
28. led 2010

😕 ty kokos anicka to je fakt hnus...zenska co lezala pri mne zase nechala maleho revat lebo este neni cas na jedenie...nekojila davala flasu ale presne kazde 4 hodiny ci ako..tak maly revaal a revaaaal a ona len kukala na hodinky..a v noci chodila pravidelne rano o 3 na cigu..a ten zapach vzdy so sebou priniesla, fuj nabuduce si platim private. 😠

luthien.k
28. led 2010

Jo, občas mi to ujede a manželovi taky; ten si ale z toho dělá hlavně srandu: já mu povídám - malej si teď tvoří pasivní slovní zásobu, tak bacha - a on - bezva - jde k malýmu a povídá - do hajzlu, pr*el! 😀 😀 😀 Jinak si taky myslím, že k ženám se prostě nadávání nehodí, tak se snažím krotit, ale zrovna před chvílí mi to do pr**ele ujelo, když začali u našich ve vedlejším bytě vrtat do panelu příklepovou vrtačkou a malej samozřejmě spí 😕 No hned samozřejmě nespal, ale ječel jako tur 🙄

lenkabu
28. led 2010

Snažím se vynechat sprostý nadávky ale občas ujede. Dopudele už řekla,naštěstí to dál neopakuje,jinak říká sakra ale za to nemůžu já ale Doba ledová a lenochod 😅

rimmel
autor
28. led 2010

baby do prdele ja za nadavku nepovazujem 😀 😀

teessa
28. led 2010

rimmel 😀 😀 tak v tom případě téměř nenadávám 😀

rimmel
autor
28. led 2010

ja nastastie nadavam iba v angline, cize kes sa prestahujeme na sr nebude to az take zle ale aj tak ☹

kocicinka
28. led 2010

Anička, Rimmel, to je tedy silná káva 😔

aponchie
28. led 2010

rimmel u nas na porodce byla pani a ta odesla po porodu hned ten den a z okna sme ju videli jak cudila jak tovarna nadavala jak zednik a pak prisla pro decko a este vsecky sestry servala ,z eji diskriminuji 😀 ale kdyz sla s deckem treba po chodbe tak ku.v.ala imrvere hezkej pohled na miminko s maminkou 😀

rimmel
autor
28. led 2010

fuuuj a u nas pred nemocnicou pokazde kazdy den ked sme chodili za malym vonku vystavali zenke s mega bruchami, tehotne, a fajcili jednu za druhou....a ze to sa cez pluca k decku nedostane 😀 😀 😀 😀

petja
28. led 2010

Ty jo,že se ty ženský nestydí ani na veřejnosti! To musí být povaha 😝

anicka164
28. led 2010

Taky to byl jeden z důvodů, proč jsem chtěla být sama na nadstandardu. Naštěstí to nakonec vyšlo 🙂

vladimuraz
28. led 2010

Nadávám, ale krotím se. Klárka, když jí něco nejde, tak do toho kopne a hlásí : kůůůba. Tak jí říkám, že "kuba" se neříká, tak to vždycky opraví na "apapeš" (sakrapes) 🙂

janula34
28. led 2010

Nadavam 😉

jituskak
28. led 2010

přiznávám to, nadávám 😀 někdy hodně. když řídím to je samozřejmost 😀 ale musím se krotit, páč brzo začne opakovat a pak by to bylo horší🙂)

helcenka
28. led 2010

my jsme doma občas zanadávali, ale teď, co máme malýho, tak jsme se všichni pilně nadávky, které jsme občas užili, vyměnili za jiné, aby to náhodou malej někde nepoužil (např. do pr.... - do háje, ty vole - ty jo) docela se nám to daří, malýmu, když něco nejde, tak používá kruci písek, to má od babičky. 😀