Nadáváte si s partnerem během hádky?

karolinda
9. led 2009

Stane se vam, ze kdyz se s partnerem hadete, ze si nadavate? Ja uz jsem parkrat slysela, ze jsem hloupa, blba, na hlavu, ale take i, ze jsem blba egoisticka krava, ja uz jsem v efektu parkrat take neco rekla, ale mam takovy pocit, ze u meho partnera je to cim dal horsi, zacal s hloupou a zachazi dal a dal a zacinam mit strach, aby nebyl jednou i agresivni, a proto premyslim, ze se s nim rozejdu. Jemu 30, me 25, deti nemame a jsme spolu 2roky

hupcza
14. led 2009

no my si nadávali ....a celkem fest
a vytříbilo se to
z hádek i sprostých takřka denních se staly hádky max 1 do měsíce a daleko míň hrubé a ostré
bylo asi třeba si vykolíkovat své hřiště 🙂

nijak se tm nechlubím ....ani neobhajuju ..... ale v našem případě to zanmenalo rychlé vyčištění vzduchu a přechod nafunkční partnerství

nikka.vo
14. led 2009

Tak v mém prvním vzahu (mě bylo 16 a jemu 19) jsme se hádali jak psi a pak už i sprostě,vydržela jsem to 3 roky, ale věděla jsem že to nemá smysl, že my dva se rozhodně nevezmeme. Ale řekla bych ,že občas hraje roli i ten věk a to že člověk nic moc ještě nezažil a tolik si neváží toho co má. 😒 No a potkala jsem současného přítele a nikdy by mě nenapadlo ho urážet, protože si ho vážim a ani by mi to nešlo přes pysky 😅 Takže jsem asi jak dozrála, tak potkala někoho, u koho jsem věděla, že si mě váží a já si za to vážila jeho. V takovém vzahu, kde si dva nadávají, bych rozhodně nesetrvávala, protože by to opravdu odnesly děti 😔 😔 😔

Tedy párkrát jsem v uplné naštvanosti řekla, že se choval JAK debil a byl neskutečně dotčenej a nenechal si vymluvit, že si o něm nemyslim, že JE debil, ale že se tak prostě předtím jen zachoval 😅

mesulka
14. led 2009

ducky - jj, syn je její miláček, omlouvá jeho chování a dává to za vinu mě 😒 No jo, tchýně, co se dalo jiného čekat, že 😔 Ale vždycky při hádce, když mi sprostě nadával, tak jsem úplně cítila, jak mě nenávidí a těma vulgárníma slovama mi dával jasně najevo, že jsem pro něho nula a nic pro něj neznamenám 😔 To si myslím, že by ve vztahu rozhodně být nemělo, partneři by se měli respektovat a mít k sobě úctu...teda aspoň já jsem tak byla vychovávaná a tak to cítím...

ducky
16. led 2009

Mesulko přesně tak. Už to slovo partner má znamenat respekt jeden k druhému a pokud tam není, tak to fungovat nemůže. Člověk, který někoho psychicky týrá je duševní chudák a samej mindrák. Aby se cítil líp, tak musí dostat někoho na dno. S největší pravděpodobností za to může výchova rodičů, takže třeba se ta jeho máma dočká ponižování taky, až ty a malá budete pryč.
Teď je důležitý, aby jsi se dala dohromady. Udělala jsi k tomu první velký a odvážný krok a už jen za to si můžeš vážit sama sebe. 🙂