Nadměrně mi padají vlasy. Poraďte

svetruska
3. črc 2009

Ahojky holky chtěla jsem se vás zeptat, jestli nemáte některá zkušenost s padáním vlasů ale ne po porodu nebo při kojejí , ale jen tak prostě samy od sebe...
driv mi padaly ale ted jsem s nechala ostříhat na mikado abych jim odlechčila /měla jsem cca je po pás / a přijde mi, že mi padají více a více 😒 ...díky

svetruska
autor
3. črc 2009

úplně jsem zapoměla napsat hlavní myšlenku 😅

co se pozoruji že mi vlasy padají se strašně začala hlava mastit je to hrozné takže mastný a vypadaný vlasy ☹

tereziep
3. črc 2009

Je to počasím - to maštění. Mě taky padají. Koupila jsem si revalit a trochu to pomohlo. Já si je ještě barvím henou. Takže teď mi padají míň. Mám období - tak 2x do roka, kdy my padají děsně. Většinou to je na jaře a na podzim. Vždy mám depku. Taky pomáhá pantenol - tabletky. Jinak asi nic jiného. Potom ještě nějaké ty kůry od kadeřnic, ale nevím jak se jmenují.

poupe
4. črc 2009

me se taky mastej hrozne vlasy,asi mam blbej sampon,ale musim si myt vlasy obden ☹ a taky mi zacly vic padat vlasy,zkusim jit k holicce co poradi.

aponchie
4. črc 2009

ja je mam silene dlouge a padaji hooodne ..prej stres

krista
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
svetruska
autor
14. črc 2009

ahojky holky diky, tak to nejspis budu mit z toho stresu jelikoz jsem ho za posledni 3 roky zazila opravdu hodne tak snad se to zlepsi... 🙂

jaspina
14. črc 2009

Svetrus - klidně si zaběhni k doktorce (kožní) ona ti nechá udělat nějaké testy (na štítku..) a pak ti něco dá. Mě tehdy pomohla vodička Alpicort - denně se vtírá do pokožky hlavy. Buď je obyčejný nebo červený - silnější. Nevím, ale možná se dá i koupit běžně. A na to maštění můžeš zkusit šampón Polytar liquid - je proti lupům a tuším, že i na mastné vlasy. Taky se dá koupit v lékárně. Je to dehtový šampon a počítej s tím, že smrdí 😝 A když si koupíš nějaké vitamíny na doplnění, tak nic nezkazíš. Zeptej se v lékárně a oni ti poradí - nemusíš ty předražené přímo na vlasy, ale třeba jen jednotlivě vitamín.

svetruska
autor
15. črc 2009

ahojky jaspina, tak tenhle sampon mi Dr doporucila asi pred dvema lety, mela jsem nejaky bolaky v hlave asi ze slunicka a tak by mohl byt i na mastne jo? tak o je fain, myslis, ze jestli je uz prosly treba pul roku (musim mrknout, ale vim, ze ho mam jeste doma) tak ze by to e¨nevadilo? aby to nejak neskodilo 😅 ...
jinak ja mam stitnou problem mam tu kde je malo hormonu tak mozna proto? mohla by to byt pricina?diky 😵

berynka
15. črc 2009

Svetruska, zkus se podívat tady http://www.centrumzdravevlasy.cz/ 😉 . Moje mamka tam jezdila a chválí si to 🙂 .

svetruska
autor
15. črc 2009

berynka moc dekuji 😉

whoknows
15. črc 2009

ahoj svetrusko,
také mi padají vlasy, je to vždycky nějaké období kdy je to úplně dobrý a pak zase horší, ale už je to celkem v pohodě. před lety to bylo mnohem horší, byla jsem s tím u lékařky a ona mi tenkrát dělala podrobný krevní testy a doplnila mi různé prvky, které mi v krvi chyběly. může to také být hormonálního rázu, nebo poruchou štítné žlázy. takže pokud je to víc než normál (kadeřník mi kdysi říkal, že normál je 100 až 150 vlasů za den), tak by to asi chtělo zajít na kožní abys znala tu přesnou příčinu, jinak to asi šampony a potravinovými doplňky nevyřešíš. přeju ať se ti to brzy zlepší 🙂

peppapig
15. črc 2009

svetruska, zkusenost sice nemam, ale akorat jsem se nedavno bavila s mamkou, rikala, ze na trhu je velmi dobra rada pripravku od Vichy, proti padani vlasu. Zkus se zeptat v lekarne 🙂

medvik
15. črc 2009

holky, s padáním vlasů je opravdu dobré jít na kožní. A taky se dá třeba dělat kryoterapie tekutým dusíkem, je to deset sezení a to podporuje růst vlasů.

svetruska
autor
16. črc 2009

Holky moc diky zkusim tu sampony, tim nic nezkazim 😉 a skocim radeji i k te Dr , je to opravdu hodne taham si jakoby uz "chuchvalce" ☹ ...

martinaa133
6. čer 2016

Ahojte chtela bych se zeptat me take ted zacaly padat vlasy a vazne hodne i kdyz si do nich jen sahnu nebo nekdy ani to ne tak uz je jich hromada pryc. Nikdy predtim mi nepadaly a bojim se jestli to neni neco horsiho take se mi driv vubec necuchaly a az posledni sobou se cuchaji. Ps je mi teprve 14 takze se vazne bojim.