Náhodná setkání na ulici s Koníčkaři

karot
21. kvě 2008

Ahojky!
Zakládám tohle téma z toho důvudu,protože by mě zajímalo,jestli jste některá/ý potkala čistě náhodou nějakou kolegiňku z Modrýho Koníka?
Začnu já........... 😀
Loni na přelomu léta a podzimu jsem v Pardubicích potkala Zuzu z Březnovek 2007 o které jsem se navíc dozvěděla,že je to rodačka ze stejného města jako já. 😵
A co Vy?

monkula
21. črc 2008

s Amiou, pred zmrzlinou... 😀

katika1
22. črc 2008

ja som stretla mmem z augustoviek.. ona na mna vykríkla na ulici 😀 a aj pár báb z novozámčaniek

grmitko
22. črc 2008

ja som sa uplne nahodou stretla s nanou77 z mamicky dvojiciek, na prechadzke 🙂

gedren
22. črc 2008

Tak ja muzu pridat jen to, ze 1980mat jednou videla myho muze v autobuse na Palmovce 🙂

nikka.vo
5. říj 2008

Sylvar, zapomněla si, že si potkala v IKEA mě, ale ty sis mě nevšimla 😅 , nebo teda všimla, smáli jste se na Domíse i jsme zavadily pohledy, ale nepoznala si mě 😅 Pak jsem potkala v CaA na Smíchově Danču27 z května08 co má krásného Alexe 😵 a kdysi dávno jsem potkala Lindu z května07 na kyčlích, ale nebyla jsem si jistá že je to ona, nakonec jsme se začaly scházet 😵 Ani jednu jsem tenkrát neoslovila, jsem na to srábotka 😅

karot
autor
31. říj 2008

Sisstin dnes cca ve 14:30 s kočíkem na mostě...............šla od staďáku směrem do Polabin.

sisstin
4. lis 2008

karot: hele...to snad ani není náhodný ne..vždyt my z Pce se potkáváme furt...všechny 😅

karot
autor
4. lis 2008

Jeli jsme na houby,tak jsem Tě zahlídla z auta. 😉

karot
autor
23. led 2009

Meni,.............17:00 Interspar Pce

markytkaaa
24. led 2009

Já jsem viděla v Pcích karotky a sisstin ... teda zvlášť a v jiný dny 😀 a bylo to tak rychlý, že jsem ani nepípla 😀
V HK zusmu, lenkabu a markyfrana 🙂

karotky
14. srp 2009

JanaV................31.8.09-Glóbos Pardubice 😀

karotky
14. srp 2009

oprava: 31.7.09 😉