Náhodná setkání na ulici s Koníčkaři

karot
21. kvě 2008

Ahojky!
Zakládám tohle téma z toho důvudu,protože by mě zajímalo,jestli jste některá/ý potkala čistě náhodou nějakou kolegiňku z Modrýho Koníka?
Začnu já........... 😀
Loni na přelomu léta a podzimu jsem v Pardubicích potkala Zuzu z Březnovek 2007 o které jsem se navíc dozvěděla,že je to rodačka ze stejného města jako já. 😵
A co Vy?

alcatko.j
21. kvě 2008

Ja nahodne potkala Cherub a Housenku, neva ze vsechny bydlime ve stejnym meste, ale nahodne jsme se poprve potkaly 😀 Mne se zrychlil tep a nevedela jsem, kam s ocima, ale dobry, zvladly jsme to 😀
Pak jsem nahodne potkala taktez makelku z lednovek s Tobiaskem 😵

A to je vsechno, ja si jeste na nekoho pociham 😅

kristi
21. kvě 2008

ja potkala v Pardubicih v kine Sisstin 🙂

nina87
21. kvě 2008

Ahojte
ja som nahodne stretla v Tescu Majku z nasej temy Levicatka 2007 😎

bielanevesta
21. kvě 2008

Ešte ako tehula som náhodou stretla 1980mat v Hypoške, potom Erunku s Natálkou na kyčlích 😀

karot
autor
21. kvě 2008

Sisstin jsem potkala před Vánocemi v Hyperce,...............občas se ve městě ještě srazím s Meni. 😉

sisstin
21. kvě 2008

kristi v Cinestaru a macanet v Globusu 😀 😝

monkula
21. kvě 2008

ja nikoho, všetko plánovane... 😝 😝 😝

bielanevesta
21. kvě 2008

a plánované stretnutia nepočítam 😀

maart
27. kvě 2008

....ale jak jste pozanly, ze jsou z Kone? ...ja jich mozna potkavam na ulici desitky, ale kdyz nevim, ze jsou to ony, tak jak?....fakt, to nechapu!?! 😀

karot
autor
27. kvě 2008

Tak asi MK navštěvujeme hódně často,prohlížíme si albíčka a některé kolegiňky se nám vryjou do paměti. 😉

ada78
9. čer 2008

ja som stretla v avione v miestnosti na kojenie hanculku. 🙂
som tam vosla a jedna mamina na mna "vybehla", ze ja ta poznam, ty si z konika. 😕 🙂 🙂 skoro som odpadla.

adetka
11. čer 2008

Ja navrhujem... co ak sa nahodou chystate na dovolenku v tom istom termine na priblizne rovnake miesto?... mohli by ste tu napisat kedy a kam... a mozno sa s niekym z MK mozete stretnut... 😉

My:
5. - 11. jul - Nizke Tatry, Liptovsky Jan, Avena
9. - 16. august - Vysoke Tatry, Stara Lesna, Hotel lesna

sylvar
11. čer 2008

já jen cíleně 😉

petulka77
11. čer 2008

Já jsem se tak zvláštně seznámila s Lucikpetik - moje kamarádka mi ji loni představila, jako svoji švagrovou, která čekala mimi chvíli po mně. Až pak jsem zjistila, že taky chodí na koníka a chodila i na BRMS!!!

petruna
11. čer 2008

ja si myslim, ze jsem videla v cekarne na Bulovce AO (v poradne) , ale neoslovila jsem ji, protoze jsem si to uvedomila az doma 😀, kdyz jsem sjizdela alba unorovek... 🙂

karot
autor
12. čer 2008

Adetka,................to sice není špatný nápad,ale zase,když se bude chtít někdo s někým setkat cíleně, radši si to písnou do IP,aby se pak náhodou neminuly. 😉
My třeba nejedeme na dovču nikam. 😀

pipi1211
15. čer 2008

no tak mne sa stava ze stretavam baby z konika ale castejsie sa stane ze baby mne pisu ip kde a kedy ma videli 😀 😀 😀 😀 no clovek sa nikde neukryje 😀 😀 😀 😀

susik77
15. čer 2008

Ahojte, ja zase na zastavke busu u nas komtesku. pisala do regionov, ze byva tam kde ja potom som ju videla na zastavke a podla fotky som ju poznala 😉

alena22
16. čer 2008

ahojte ja som nahodne stretla uz dva krat kili s dvojickami 🙂 zial prvy krat som sa neskoro spamätala ze je to ona a druhy sme uz odchadzali z parkoviska ked ona vykladala deturence do kocika vzdy ked ideme do podunajskych na kontrolu mam oci na stopkach ci ju nezbadam uz by to snad do tretice vyslo 😀

vojkina
12. črc 2008

Ahojky,
já jsem potkala v červnu ve Žďáře nad Sázavou v Albertu martek....ale nebyla jsem si jistá, jestli to je ona. 🙂

margaretka11
12. črc 2008

Ahojte. Mne sa takto náhodne už podarilo stretnúť s maminami od nás z Bystrice, s vodnickou, natak, adal a lucinkou. A ešte s evkou39 🙂 . A musím povedať, že ma tieto stretnutia náramne potešili 😵

kukulik30
12. črc 2008

ahojte, ja som prave dnes stretla u nas v Spisskej Evitkumalicku, ktora odtial pochadza a pravdepodobne prisla domov na Spisske trhy,ale ona ma nespoznala 😉 .....kracala s manzelom a mamkou, asi do mesta 🙂

a pred zhruba mesiacom som stretla Rybecku , tiez z regionov v meste....mame tam v nedelu promenadne koncerty a spoznala som ju podla fotky a hned som sa prihovorila...bola trochu v soku, lebo som ju oslovila jej nickom 😀 ...dobre sme sa na tom nasmiali........ja nemam problem cloveka oslovit..xixi

a este sa stretavame baby v SPLN v KE, dame si nejake poznavacie znamenie a potom trochu pokecame...tiez je to velmi mile..... 🙂

margaretka11
12. črc 2008

Kukulik to je dobre, že nemáš problém osloviť človeka lebo ja som zas taká hanblivá a bojím sa, aby ma dotyčná mamina neodstavila nejakou poznámkou 😉
Škoda, že zasa nestihneme spišské trhy lebo sa chystáme do Slovenského raja na týždeň a aj minulý rok sme ich prešvihli 😒 .

kukulik30
14. črc 2008

margaretka.....vies este som nemala negativnu skusenost, tak asi preto som taka odvazna, ale myslim, ze aj tie dotycne sa potesili, nemali z toho problem....teda dufam 😅

Super, ze chodite do Slovenskeho raja, tak to tu asi dobre poznate 😉 na rok si to mozno naplanujete tak, ze tie trhy stihnete 😉

mobina
14. črc 2008

Tak já jsem se jednou na ulici míjela s Aduou a Barunkou a minulý týden jsem potkala na Letné Lakmé s rodinkou, ale obě je znám jen z albíček podle fotek, takže žádná družba neproběhla 😀

margaretka11
14. črc 2008

Kukulik, do Slovenského raja ideme druhýkrát, takže to tam ešte tak dobre nepoznáme. Ale dúfam, že nabudúce nám už tie trhy vyjdú 😀 . Ale ak aj nie, nevadí, aj tak je tam krásne. Tak sa v Spišskej aspoň poprechádzame 😉

A ešte na margo stretnutí, aby som neodbiehala od témy, stretla som sa aj s Macou793, po prvýkrát to bolo na nákupe v Tescu 😉

mobina
14. črc 2008

A ještě Kafficku s Lucinkou na vítání občánků 🙂

macanet
16. črc 2008

Sisstin v Globusu, moc milá, drobná holčinka 😉 Neváhala jsem se vrátit o milion osmset regálů zpět 😉 Je čas prázdnin, cestování tak se možná ještě s někým setkám 🙂

sisstin
18. črc 2008

macanet: ooooooooooooooooooooooo děkuji 😔 😀

melory
21. črc 2008

v porodnici s miminkou a anielikom