Najdu maminku/kamarádku z Prahy?

nikypiky92
16. čer 2015

Ahoj ženy! Nenajde se tu nějaká maminka z Prahy která by rada zašla ven na procházku apod. Je mi 23let (ano jsem mladá maminka a proto hledám maminku kamarádku) mám skoro už 2letou holčičku a jsme z Prahy 10. Na lokalitě ale nezáleží radi někam dojedeme. Děkujeme a budeme doufat, že se někdo ozve ;)

lucak3000
24. črc 2015

My jsme z Řep takže pro nás je všechno moc daleko ☹

pajuska87
24. črc 2015

@eimmy můžeme jasně 🙂

eimmy
24. črc 2015

@pajuska87 co třeba v úterý dopoledne na černáku ?

nikypiky92
autor
25. črc 2015

@lucak3000 taky jsme tak blbe, že většinou mám vše daleko ale už si konečně dělám ridicak.
Nakonec my bychom mohli úterý nebo ve středu. Čtvrtek padá. Holky pojďme vymyslet něco pro všechny na půl cesty. 🙂 my máme u sebe metro C.

janicen
27. črc 2015

My jsme také na metru C. Možná je ta stromovka, tam je to na procházku pěkné a od metra je to kousek. A můžeme buď v to úterý nebo středu odpoledne, jak vám to vyhovuje víc.

nikypiky92
autor
28. črc 2015

@janicen vy jste z Proseka vid? Já bydlela kdysy dole ve Vysočanech. Tam je taky pěkný park s hřištěm. I u vás na Proseku to je fajn celkem. Klidně můžeme do Stromovky. Mám to cca na 50min. Zítra odpoledne by to bylo fajn. Pridate se holky? Venku sice fouka ale prochazka by už šla. 🙂

janicen
28. črc 2015

@nikypiky92 Jo, my jsme z Proseka. Park tady rozhodně můžu doporučit, plus výhodou je, že vím kam se schovat při nepřízni počasí 🙂. Jak to sem máte daleko?

pajuska87
28. črc 2015

Já holky zítra nemůžu a čtvrtek bohužel také ne :-/

nikypiky92
autor
28. črc 2015

@janicen no zhruba taky na hodinu. Bydlime za Hajemi takže přes celé metro C. Ale po obědě by to nevadilo. By cestu prospala. 🙂

janicen
28. črc 2015

@nikypiky92 A co Vyšehrad? Tam vím o jednom pěkném hřišti.

nikypiky92
autor
28. črc 2015

@janicen ten by byl super. Máme to 100% blíže! 🙂 tak jak se domluvime? Nám je opravdu jedno jestli Prosek nebo Vyšehrad 🙂

janicen
28. črc 2015

Tak radši Vyšehrad, ať to nemáte tak daleko.

nikypiky92
autor
28. črc 2015

@janicen děkujeme 🙂 tak nějak po obědě? 14hod třeba?
Neprida se ještě někdo holky?

janicen
28. črc 2015

@nikypiky92 Nejsem si jistá, jestli to do dvou stihnem. Občas se stane, že do dvou ještě spí. Tak bych radši půl třetí.

nikypiky92
autor
28. črc 2015

@janicen v pohode! Tak půl 3 je fajn.

janicen
28. črc 2015

@nikypiky92 Super. Akorát pokud budete brát kočárek, tak je tam trochu komplikovanější výstup. Je potřeba dojet na ípák a pak jet jednu stanici zpátky.

schellongova
28. črc 2015

@pajuska87 Ahoj koukala jsem ze jsi z cernaku ráda bych tu poznala nějakou maminku mám kluka skoro 4 roky a holku 14 měsíců.

nikypiky92
autor
28. črc 2015

@janicen no kočár brát budu 100% aby se vyspinkala. On Vyšehrad není bezbariérový? Já právě nemám na Ipaku rada ty eskalátory

janicen
28. črc 2015

@nikypiky92 Je bezbariérový z jedné strany. Na ípáku nemusíš vyjít z metra, jen nastoupíš do metra na druhou stranu a vrátíš se na Vyšehrad, aspoň to tak radí dopravní podnik tady http://www.dpp.cz/2137/ .

nikypiky92
autor
28. črc 2015

Jo takhle jsi to myslela :D já už myslela, že budu muset na tramvaj apod. :D

janicen
29. črc 2015

@nikypiky92 Tak mi do plánů zasáhla babička, která měla hlídat, až zítra, ale zítra nemůže, takže si malou vzala dneska, abych mohla jeden den v týdnu pracovat. Takže dneska bohužel nemůžu. Ve čtvrtek nemůžete, viď? Takže příští týden?

nikypiky92
autor
29. črc 2015

@janicen nedá se nic dělat. Zítra odpoledne by to nakonec taky šlo. Prehodila jsem si jízdy na dopoledne. Jinak příští týden určitě. Má být zase i teplo ;)

janicen
29. črc 2015

@nikypiky92 Takže zítra v půl třetí na Vyšehradě 🙂 A omlouvám se.

nikypiky92
autor
4. srp 2015

Ahoj holky. Posledně to bylo příjemné setkání s
@janicen 🙂
Co budete dělat ve vedrech? Chystate se někdo k vodě?

janicen
4. srp 2015

@nikypiky92 Bohužel je malá od pondělka marod a příští týden jsme nám začíná dovolená (doufejme), takže my znovu můžeme až na konci srpna.

nikypiky92
autor
5. srp 2015

@janicen tak si pak napíšeme. Též se chystame od patka už pryč. Uzijte si to ;)

janicen
9. zář 2015

Ahoj, jak jste na tom časově příští týden? Kdo může vyrazit na procházku?

nikypiky92
autor
9. zář 2015

@janicen Ahojky! My bychom to možná nějak vymysleli..

janicen
10. zář 2015

@nikypiky92 My máme čas kromě pátku vždy odpoledne, jak jste na to vy?