Najednou mi vadí má kamarádka se stejně starými dětmi

vendeta
6. kvě 2009

Mám fajn kamarádku, máme stejně starý děti. Dost si rozumíme. Ale najednou mi začla hrozně vadit, i věci který dřív ne. Uplne se za to stydím, ale občas se jí i vyhejbam. Fakt to nechápu, vždy to bylo fajna najednou z ničeho nic............

jabber
6. kvě 2009

A nejste spolu moc často? Prostě normální ponorka 😅 😉

j.a.n.u.s.
6. kvě 2009

vendeta, mozna prisel cas-jit kazda svou cestou 😉 ...."naucily" jste se od sebe co jste mely a ted je cas jit dal 😵

Stalo se mi to stejny kdysi-az ted vidim proc se to vsechno stalo...lidi se meni, nic nezustava naporad...

vendeta
autor
6. kvě 2009

Jenze ona si asi tohle nemyslí, Asi to je jen z mý strany.

jabber
6. kvě 2009

Mně se tohle stalo 2x se dvěma různými kamarádkami a pokaždé na konci naší společné dovolené. I když je mám obě ráda, tak prostě už jsem jí vždycky měla dost, už jsme spolu byly až příliš a štvaly mě pak i úplný nesmysly, kterých bych si normálně ani nevšimla. Potřebovala jsem tu kamarádku vždycky pak nějakou dobu nevidět. Stačilo pár dní a od té doby zase pohoda 🙂

j.a.n.u.s.
6. kvě 2009

Muze to byt taky ta ponorka jak psala jabber 😉

Existujou ruzny formy toho ukonceni, ze...hadka, stehovani, nebo takovyto"nepotrebuju te videt..." 😔

vendeta
autor
6. kvě 2009

na podzim se stěhujem🙂

johanda
6. kvě 2009

Vendeto, to je celkem normální. Některé vztahy prostě vyhoří, kamarádství s tou holkou ti už nejspíš nic nedává a/ nebo více bere než dává. Nedělej si výčitky, většina přátelství je na dobu určitou, jen málo jich přetrvá doživotně. Možná se s ní po nějaké době setkáš a vaše kamarádství bude pokračovat, možná ne. Tak to chodí 🙂

j.a.n.u.s.
6. kvě 2009

vendeta .a to vazne? To stehovani?

vendeta
autor
6. kvě 2009

janus fakt
máme koupený byt v jiném městě a rekonstujeme ho

suki
6. kvě 2009

to je ponorka 😉
ale může se stát, že si přestanete rozumět, skoro se mi to taky stalo, ale bylo to ve mně, nakonec jsem si uvědomila, že něco dělám blbě já a bylo to zas O.K. 😉

jeudi
6. kvě 2009

taky se mi to stava ale pak je vse zas ok no ale s jednou kamaradkou se mi to stava porad z duvodu ze po me porad neco chce najist pucit atd

jabber
6. kvě 2009

suki - u nás to bylo taky ve mně, měla jsem jí prostě plný zuby 😎 😀

misa84
7. kvě 2009

jabber 😀
taky se mi to prave ted deje, je fajn, ale leze mi momentalne na nervy tim, jak dela strasne chytrou a nakonec je vzdycky vsechno jinak nez rika...a taky mam pocit, ze porad resim jeji problemy a na ty moje se zapomina 🤐

nobody
7. kvě 2009

u holek je to tradice 😀
prostě to tak je

suki
7. kvě 2009

co už

nobody
7. kvě 2009

co už 🙂

nobody
7. kvě 2009

mně vadí všichni lidi 😝

suki
7. kvě 2009

proč? 😀

suki
7. kvě 2009

lidi jsou fajn, ale mě dnes taky naštvala kámoška 😝 😔

nobody
7. kvě 2009

a proč?
nee, já mám lidi rád

suki
7. kvě 2009

no to je na dlouhý povídání a já se teď musím jít uklidit, takže na to nemám čas 😉
pa 😉

jaspina
7. kvě 2009

Já jsem měla nejlepší kamarádku tak 5 let, pak ale přišla doba, kdy jsem měla dojem, že jsme každá jinde - jiné zájmy atd. Postupně jsme se přestaly vídat i když bydlíme kousek od sebe a každá si našla své známé. A tak po 6ti letech jsme se náhodou daly do řeči a zjistily, že si rozumíme.. Ona se prostě dřív usadila a já byla ještě nevyblblá - teď jsme na tom podobně a jsem moc ráda, že se máme. Někdy pauza prospěje - než se do kamarádství nutit - to se pak ten člověk akorát zprotiví..