Nakupovanie cez internet na zahraničných stránkach

aniska
9. říj 2008

Nazdar kocky, vo vyhladavaci som nasla len ebay, nie toto, ak sorry ak to tu uz niekedy bolo... Co si musim vybavit, aby som mohla nakupovat napr. kozmetiku z GB? Musim mat nejaku speci kreditku? Kolko to stoji, u koho si to mam vybavit?? Nakupujete tak niektore? Diki moc za kazde info!!!

slonikm
9. říj 2008

Aniska, já nakupuju oblečení na látkovky na Anežku z GB, pro ten účel jsem si založila extra konto v M-bank, kde mám jen minimální zůstatek a převádím si tam peníze když potřebuju něco platit, tak aby mi to stačilo. Tudíž i kdyby někdo zneužil tu mou kreditku, kterou mám k tomuto účtu, tak přijdu max. o to, co tam mám. Ale zatím se mi nic takového nestalo, většinou mě to přesměruje na zabezpečené stránky a obchodník stejně nevidí detaily o té mé kartě, ty dostává jenom banka. Vedení účtu je u M-banky zdarma, vydání kreditky taky, přišlo mi to jako nejpohodlnější řešení.

lendy1
9. říj 2008

jo, nakupuji kosmetiku přez weby - UK a USA -stačí k tomu jen embosová platební karta nebo paypal 😉

kitta
9. říj 2008

ja som si takto nedavno lupila cez net vonavku za velmi fajn cenu...staci visa karta

aniska
autor
9. říj 2008

nazdar baby, no super,
slonik presne o to mi ide- aby mi potom nevysosovali konto-sice ja tam toho i tak vela nemam 😝 😀 🙄 super vychytavka, ro s 2 uctami;)
a co je to paypal, ako vybavit tu visa kartu? nemam to nahodou automaticky, musi sa to vybavit zvlast??

aniska
autor
9. říj 2008

kitta ved prave nasi obchodnici maju pekne tucne profity

evaviki
9. říj 2008

Ahoj,
nemate niekto skusenosti s objednavanim oblecenia pre miminko z GB, popr. USA? Neviem najst internetovy obchod, ktory dorucuje do Ceskej republiky. Jedine, co poznam je Viktorka a tam pre mimco nic nezozeniem ☹

slonikm
9. říj 2008

Aniska, mrkni na tu svou kartu, co máš v peněžence, buď je to Visa nebo MasterCard 😉 Ale třeba MasterCard, kterou mám u svého normálního účtu je pro platby na netu standardně zablokovaná, kdybych s ní chtěla platit, musím volat do banky.

slonikm
9. říj 2008

Enaviki, já nakupuju tady : http://www.welovefrugi.com/

Je to oblečení z biobavlny, střihově vhodné na látkové plenky, fakt kvalitni. Vždycky čekám na výprodej 😉

aniska
autor
9. říj 2008

slonikm pozerala som ten welovefrugi, je to uzzzasne! tiez pouzivame latkovky, toz som unesena ze ten strih to zohladnuje.. nemas dalsie tipy?

slonikm
9. říj 2008

Anisko, bodyčko za 70 Kč z biobavlny na látkovky, to mě taky nadchlo 😀 Takže Anežce už jinde takovéto nobl repre oblečení už jinde nekupuju 😉

Jiné tipy - manžel si kupuju košile a kravaty, teď měli akci ke 4 košilím 4 kravaty zdarma, ale nemůžu si vzpomenout kde, jestli chceš, večer se ti zeptám.

Pro sebe jsem zatím žádný nákup nedělala, čekám, až přiberu na nějakou normální velikost 😀

lendy1
9. říj 2008

aniska, paypal je v podstatě nejbezpečnější placení na netu, protože neustále někam do netových obchodů zadávat svoje údaje z platební karty moc bezpečné není. Stejně tak na e-bay se platí snad jedině přez paypal-ještě jsem tam nenarazila na jiný druh platby než přez toto.

Já dostala embosovanou kartu ke svému účtu automaticky, myslím, že je to v dnešní době běžné, že i k běžnému účtu dostaneš kartu, s kterou můžeš platit v zahraničí popř. na netu.

z UK, jelikož to nejde přez celníky mám cokoliv doma do týdne, z USA to chvilku trvá, chce to taky hlídat, aby člověk neplatil clo a dph a z USA je to většinou u mě do 14dnů. Z Jahody (to je Asie -prodávají kosmetiku a parfémy) mám zboží doma během pár dnů někdy i za méně než týden. A jako jedni z mála umožňují vrácení cla.

evaviki
10. říj 2008

Slonikm dakujem 🙂 Hned pokukam a dam potom vediet. 🙂

wien
13. říj 2008

skúste ešte poradiť nejaké e-shopy z UK alebo USA 😉

noangel
13. říj 2008

www.kidsroom.de kocarky a spol. dodano rychlosti blesku 🙂

poletucha
13. říj 2008
julia225
13. říj 2008

ebay je super, musis mat zaregistrovanu credit card.... 😉

cukrikk
19. říj 2008

ajoje ja vam tiez poradim moja znama zijuca v usa si tak privyraba ze si baby k nej objednavaju veci ktore si nakupia cez pc napriklad abercrombie, hollister, gap, atd vsetko si to oni kupia cez net a poslu si to k nej domov a ona strhne cenovky je tam VELKE PLUS ze naplatite clo NAKUPUJETE v takej cene v akej su veci a platite si POSTOVNE a za kazdy odoslany balik si uctuje 50-100$ zalezi od baliku

malinkazk
4. zář 2012

ja odporúčam čo sa týka oblečenia Asos a kozmetiku z feelunique.com
Oboje majú poštovné zdarma a dodanie do 6tich dní 🙂

lulu33333
17. lis 2012

ahoj, odporucam pozriet si zoznam najlepsich a najzaujimavejsich zahranicnych eshopov, najdes ho napriklad tu http://www.fashionstore.sk/zahranicne-interneto... 🙂

alexis13
4. črc 2013

baby neviete ako sa vola stranka kde sa nakupuju veci po balikoch ? ze musit napriklad zobrat body kazda velkost alebo farba...dakujem s kamoskami chceme objednat