Nakupujete kontaktní čočky přes internet?

mafeska
14. bře 2014

Nakupujete někdo přes internet? Při cenách na netu x optika mně napadá jestli jsou opravdu kvalitní a zda jsou originály. Na krabičce bych ušetřila 150-200,- což je rpo mě dost. Pokouším se redukovat náklady 🙂 Díky za názory

zamilovanadonej
14. bře 2014

Já nakupuju jen přes internet, do optiky bych nešla. Pokud chceš, napíšu ti do IP kde nakupuju. Samozřejmě že jsou to originály 😀

mafeska
autor
14. bře 2014

@zamilovanadonej to bys byla hodná. Zní to blbě já vím jestli jsou to originály ale já včera dala za krabičku 14 denních čoček acuvue advance 570 a když jsem viděla ty ceny na netu málem jsem měla infarkt ve svým věku 😀

kattyd
14. bře 2014

čočky nakupuji pouze na netu již více než 7 let, za tu dobu jsem jednou chtěla koupit v optice a když mi řekli že je musí objednat a budou až za 3 dny, tak to už opravdu nechapu proč je kupovat draž v optice když z netu mi většinou s ppl dorazi druhy den po objednani...na očnim mi vždy doktorka řekne jake si mam objednat.

gingerone
14. bře 2014

Mám oblíbenou optiku, kde je báječný personál a kontroly zdarma, z loajality k nim většinou v optice a jen občas na netu. Jinak dají se koupit v e-shopu a vyzvednout na prodejně i u takových těch velkých řetězců (Focus, Grand apod.) a cena je potom taky o dost nižší a přitom se nemusíš bát, abys nenaletěla. Volila bych nějaký "prověřený" velký obchod. Já vždycky dostala čočky originální s dlouhou dobou spotřeby (ne žádné staré skoro prošlé ze skladu).

willow4
15. bře 2014

Nakupuji už několik let na Vaše čočky. Naprostá spokojenost. V "naší" vesnické optice mají ceny o třetinu vyšší, musím čekat a pak si pro ně ještě přijet... Takhle mi to přijde poštou domů, zaplatím na dobírku... Občas mě buzerují, že už je čas koupit další balení 🙂 ale zase mají věrnostní program, kde "sbírám" body a pak si mohu vybrat dárek (pouzdra, stíny, kapky...) Ne že by mě to zajímalo... ale třeba to, že nemusím zadávat dioptrie (mám na každé oko jiné), stačí kliknout a zopakovat poslední objednávku, je pro mě luxus 🙂) Já ale většinu věcí řeším přes e-shopu 🙂

mafeska
autor
16. bře 2014

@willow4 děkuju za tip, mrknu tam. Já kupuju na netu mimo potravin snad už vše, dokonce i seno pro králíka 😀

willow4
16. bře 2014

@mafeska Tak u nás v okolí frčí i nákupy jídla přes Tesco... ale já to zkusila 2x a nic moc... brambory malinký, vybrané zboží bylo jiné (z mojí blbosti)...

evelle
17. bře 2014

Také nakupuji. Jsem spokojená, kupuji k čočkám i roztok a platím tak 700,- celkem. V optice kam jsem chodila jsem jen za roztok platila 400,-. Hrůza. A přesně jak píše willow4, čekání 3 dny. Taky jsem nechápala. Nadávala jsem si, proč jsem v optikách nechala tolik peněz a nezačala přes e-shop nakupovat dřív. Nakupuji přes www.kontakto.cz.

kasim886
8. lis 2016
Uživatel kasim886 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kasim886.

Ahoj, taky zrovna uvažuju nad tím, že koupím čočky z netu...Dívala jsem na http://www.cocky-kontaktni.cz/... Tam mají docela dobry ceny. Kupuje tam někdo? Zkušenost?

polakoska
31. pro 2016

Ja mam zkusenost s obchodem https://www.kontaktni-cocky-levne.cz/ . Kupujeme tam cela rodina a vzdy vse v poradku, pri dotazech ochotne a rychle poradi. A hlavne dobre ceny. Snad to nekomu pomuze.

lilly85
11. bře 2017
Uživatel lilly85 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lilly85.

Ahoj, já používám čočky TopVue a kupovala sem je vždycky v optice, ale pak jsem zjistila, že na netu je seženu mnohem levněji, a už několik let je kupuji jen přes net.

mammoth007
21. bře 2017

Nakupovat na netu, proc ne, ale je dulezite nezapomenout na prohlidky. Ja po zjisteni cen na netu zacala kupovat tam. Jenze protoze me to, ze cocky dochazeji, nenutilo k objednani na ocni, tak jsem se tam dva roky nedostala. Jenze moje ocni vada se v te dobe zmenila a druh cocek nebyl optimalni - coz jsem nevedela. Dopadlo to zjizvenim rohovky, ktete se temer nehoji a ani po vice jak ctyrech letech lecby moje oci cocky nesnesou ani na chvili. No jasan, moje blbost ☹ Tak jen pozor na to, oci mame jen jedny.

astyna
21. bře 2017

Taky jsem je tam nakupovala,ale predtim me oci zmerili v optuce,bohuzel spatne,nosila jsem skoro 0,5-0,75D navic. To mi zjistili az pred laserovou operaci. Me se teda nikdy nic nestalo,za cele 4 roky zadne zanety nic...

carolisa
24. bře 2017

Nakupuji uplně v pohodě objednávám si vždy tolik kolik mi naměřili v optice a nemám s tím žádný problém 🙂

kviti_s
23. dub 2017
Uživatel kviti_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kviti_s.

Já sem si kupovala hodně let čočky u optika, ale v poslední době je taky kupuju přes net, vychází tam mnohem levněji. Používám teď TopVue a spokojenost.