Nakupujete zdravou výživu přes internet? A kde?

hojda
6. lis 2013

Maminky,

poslední dobou začínám stále více přemýšlet, že bych zkusila nakoupit produkty zdravé výživy přes internet. Zdravou výživu tu sice máme, ale paní která tam prodává je neskutečně protivná, že ani nemám chuť tam chodit (není to jen moje zkušennost 😠 ). Tak jsem myslela, že bych objednala někde přes net? Vyplatí se to vůbec? Jakou máte zkušennost a kde nakupujete?

díky moc!

pajenka
6. lis 2013

Ahoj, já mám zdravou výživu celkem z ruky, takže jsem objednávala ze stránek www.bioapetit.cz jen z toho důvodu, že když beru tady u nás bedýnky, tak mají poštovné v ceně, tak se mi to vyplatilo, ale nemají tam vše. Jinak jsou skvělé stránky (i produkty) na www.countrylife.cz a www.bioobchod.cz . Tak se zkus mrknout, jestli mají vše, co kupuješ 🙂

helulicek
6. lis 2013

Tak já objednávám pravidelně u http://www.provita.cz/ a maximální spokojenost. Dokonce mi jednou došel balík s částečně vylitým rostlinným mlékem (všimla jsem si toho později, nebylo to na krabici nejdříve až tak znát), tak mi poslali obratem druhé mléko 🙂 Myslím, že i ceny mají jedny z těch levnějších, alespoń co se týče mého sortimentu.
Jinak já mám zdravou výživu v nedalekém městě, ale tam spíše nakoupím jen když něco nutně potřebuji.

danielamandala
19. říj 2016

@helulicek děkuji mockrát za tip, vážně dobré ceny! 🙂