Nákupy na Aliexpress, máte zkušenost?

janci6
24. srp 2013

Maminky,máte některá zkušenost s nákupy na aliexpress.com?

petane
26. srp 2013

Pár věcí jsem tam koupila a skoro pokaždé hrozná kvalita, takže už neobjednávám. Jsou ale holky, které si to chválí...Za mě oblečení pro prcky ne.

lili_h
21. dub 2014

Nevíte jestli se tam dá přes Paypal platit i převodem nebo jenom přes kartu?

olusenka
16. zář 2014

poraďte prosím, jak se tam platí, když mám klasický běžný účet v CZK měně. MOje banka mi to přepočítá nebo si musím založit další účet v cizí měně?
A máte zkušenost s nákupem zboží pro děti např. hrnečky na pití apod.? Nevím, když to bude z Číny, zda je to skvěle udělaná napodobenina nebo originál?

kopeckovaa
17. zář 2014

ahoj, na platbu je nejlepší paypal nebo si založit speciální platební kartu pro platby přes net, aliexpress má garanci dodání, tak se nemusíš bát, že tě ošidí.. sama jsem ji už využila, došlo už mi cvca 20 věcí...

k napodobeninám: dobré si je nechat poslat od prodejce real fotky, někdy narazíš na fake, někdy je to pravé.. liší se to prodejcem..

lenulik1002
9. říj 2014

ahojte rada by som vas privitala na nasich strankach WWW.Berry Hills,alebo vo verejnej skupine na fb berry hills kde predavame krasne vecičky skladem i na objednavku pridajte sa k nam do skupiny radi vas privitame

lenulik1002
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
malaeva
24. lis 2014

Ahoj, aliexpress je super obchod, všechno tam je několikrát levnější než u nás. Kupuju tam hlavně oblečení a žádný clo jsem nikdy neplatila, takže bych se toho nebála. Sice třeba kamarád si kupoval mobil z dx.com, což je hodně podobný jako aliexpress a platil clo, za ten balíček asi 600kč (bere se to asi jako 20% z ceny balíčku). Ale na aliexpress nic a i kdyby, tak i s tím clem je to furt mnohem levnější než u nás. Plus k tomu využívám Plnou Peněženku, takže to je ještě o něco levnější Jo a ještě se tam musí platit předem, ale maj tam udělanou ochranu zákazníků tak, že vždycky ty peníze ten aliexpress drží 60 dní a pokud během těch 60 dní od vás nepřijde žádná stížnost, tak až pak je dostane ten prodejce, takže kvalitní a bezpečný to je

lidadv
26. lis 2014

@malaeva jaké máš přesně zkušenosti s nakupováním na aliexpress přes tu plnoupenezenku...?? opravdu to po těch 60 dnech schválí a pošlou ti ty 2% zpět na účet...?? mám teď 30 dní od nákupu, tak ještě 30 dní počkat... kupuji hodně a ty 2% zpět z nákupů pro mě jsou lákavý, ale nechci něco dělat zbytečně.... 🙄 🙄 😉 😉

sandul
3. únor 2015

lidadv @malaeva jaké máš přesně zkušenosti s nakupováním na aliexpress přes tu plnoupenezenku...?? opravdu to po těch 60 dnech schválí a pošlou ti ty 2% zpět na účet...?? mám teď 30 dní od nákupu, tak ještě 30 dní počkat... kupuji hodně a ty 2% zpět z nákupů pro mě jsou lákavý, ale nechci něco dělat zbytečně.
Jestli nakupuješ často, určitě se to vyplatí. Plnápeněženka dává 2%, já používám MojeVýhody, tam dávají 2,3% 😉 . Mrkni zde: http://www.mojevyhody.cz/retailer/462

kristinajar
3. únor 2015

Ahojte, založila jsem skupinu pro všechny maminky, co nakupují na Aliexpress. 🙂 Zatím jsem tam značně osamocena, přidáte se ke mně? Budeme tam sdílet tipy na nákupy a zkušenosti s Aliexpress.
Kdo chce, přidejte se tady, ať je nás tam co nejvíc: http://www.facebook.com/groups/351094881761232/ 🙂

baby1984
4. únor 2015

prosím o radu vás zkušenější,včera jsem objevila ali moc se mi stránky lébí tak sem dnes pátrala a pátrala,ale nevypátrala sem jak se to teda platí?Mám vedený ůčet u České spořitelny a mám i internetbanking,ale všude se píše platba přes kartu atd tak jestli by mi to někdo vysvětlil jako úplně pro bl....a budu moc ráda.

morgan
4. únor 2015

@baby1984 jestli chceš platit kartou přes internet, tak musíš mít kartu, která to umožňuje, musíš mít na druhé straně karty, vedle kolonky na podpis cvv kód, to je trojmístné číslo...pak si to ještě musíš přes internet(nebo na pobočce) nastavit v účtu,že chceš platit kartou, jaký chceš limit a tak....
Nevím jestli jde na alliexpresu platit rovnou kartou, ale spíš bych si založila účet na pay pal (není to nic složitýho) a kartu si tam přiřadila...

monikavale
20. dub 2015

Ahoj, s Aliexpressem mám zatím dobré zkušenosti, ikdyž už jsem jednou musela reklamovat (nekvlaitní švy) a kupodivu to poršlo. Na internetu jsem našla spoustu návodů jak reklamovat ala http://aliexpressnakup.cz/reklamace-na-aliexpress/ .... Těď zkoušíme i jiné ćínské eshopy, někde mají i lepší ceny. Tady je nějáký seznam http://cinskytrh.cz/cinske-e-shopy/ ....

terkaap
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
spacilova
26. čer 2015

Ahoj, poradte mě ,jak mám naSTAVIT PŘEKLAD ,nemohu to nastavit na čestinu dekuji+

komora89
12. led 2016

@spacilova V pravem hornim rohu se polozka "Language", po najeti mysis se objevi menu a dole v menu je polozka "Vyberte jazyk", tot vse 🙂

Mimochodem, nasla jsem clanek o tom co se nejvice nakupovalo na Aliexpressu v lonskem roce, mate neco z toho doma? http://nakupycina.cz/jak-na-nakup-z-ciny/co-se-...

missa84
22. únor 2016

Ahoj, dnes jsem objednávala z Aliexpressu, při platbě mi rovnu napsali že platba proběhla úspěšně. Jindy jsem normálně zadávala informace z platební karty. Nevíte někdo proč?

barca_ulo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lidadv
16. pro 2016

@barca_ulo - děkuji za tip. Koukám na to a ten cashback vypadá dobře. Vypadá to, že nabízí osm procent nazpátek a to už není tak málo.

Dříve jsem něco podobného zkoušela a vraceli jen čtyři procenta. Tohle je dvakrát tolik, asi vyzkouším, jestli tam není nějaký háček.

ziskejte
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
finie
4. led 2017

Kupuju tam akorát kryty a nějaký drobnosti.

katka_smid
6. led 2017

S ALI mám ty nejlepší zkušenosti, nenakupuji tedy nijak pravidelně, ale teď jsem nakoupila spoustu dárků v podobě LEGA, které je naprosto stejné jako zde prodávané, naopka tam jsou i jiné kolekce, které tady nejsou vidět. Cena úplně někde jinde, cca o půlku levněší né-li o víc a kvalita úplně stejná. S platbou nikdy nebyl problém, doručení na čas, který prodejce uvádí, někdy zdržení, ale to snad u jedné věci. Za mě ano, zde je spolehlivý nákup. 🙂

julca_kap
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
carolisa
24. bře 2017

Já jsem snima jen spokojená, vždy když jsem si něco objednala tak mi to přišlo a když byl nějaký problém tak jsem napsala o vrácení peněz a ty mi taky na učet přišli bez problému 🙂

terka_jurcikova
4. dub 2017
Uživatel terka_jurcikova je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od terka_jurcikova.

S Ali jen spokojenost 🙂 vždycky všechno dorazilo, nízké ceny. Kvalita odpovídá ceně, ale tak co bychom chtěli že 😎 Když přitom využiješ nějaký cashback portál, tak dostaneš ještě pár kaček zpátky 🙂

naty
25. led 2018

Holky, nakupovala jsem tam poprvé a mám problém, který teda nevím, jak řešit, abych něco nepotentila...

V říjnu jsem objednala tři věci z Aliexpressu. Provedla jsem celkovou platbu podle instrukcí. Dva balíčky mi přišly v pohodě. Po asi 14 dnech po platbě mi jeden z prodejců napsal, že jsem ještě nezaplatila. Po dalším čase mi z aliexpressu přišlo, že je tato položka stornovaná, že jsem ji nezaplatila. No a dneska sem ve schránce měla ten údajně nezaplacený balíček. Tak teď fakt nevím, co s tím? Otevřít spor nebo počkat, jestli se ten prodejce ozve znovu?