Nákupy na kolonial.cz, máte zkušenost?

adleta1710
13. říj 2016

Ahoj maminky 🙂 chtěla jsem se zeptat jestli máte nějaká zkušenost s nákupem na kolonial.cz? Poslední dobou sleduji, že mají docela dobré ceny na pampersky a hamánky, ale ještě jsem z netu jídlo ani plínky neobjednávala tak nevím 😀
moc děkuju za reakce 🙂

pernicek1
23. pro 2016

Tak já mám zkušenost doce čerstvou. Mám u nich objednávku na dnešek (všechno na štědrovečerní večeři) a nic mi nedovezou, fail operátorky zákaznického servvisu :'(

ireniq
23. pro 2016

@pernicek1 neee, to je drsny ☹ ja pouzivam tesco zavoz a mela jsem takovou hruzu z toho, že se neco semele a velky nakup na posledni chvili nedovezou (i kdyz se mi to za ty leta nikdy nestalo), ze jsem radsi zmenila termin ze dneska na včera, abych mela kdyztak nejakou rezervu... snad mate nejakej obchod na dosah 🛒

pernicek1
23. pro 2016

@ireniq Já tesco používám dost nerada, oni spoustu věcí často nedodají a hlavně se to člověk dozví až při převzetí nákupu. Takže mi to vždycky nabouralo plán vaření a stejně jsem musela běžet do obchodu dokoupit co chybělo anebo vyslat muže... Ale ceny mají nejlepší, to je fakt.

Používáme Košík.cz a jsme s nimi spokojení, ale chtěli jsme vyzkoušet něco nového a taky měl Koloniál širší nabídku, než Košík. Objednávku jsme měli dlouho dopředu, ale nakonec to paní operátorka nějak popletla, do toho prý nějaké technické problémy, přetížení webu... A když jim volám, kdy mi teda dovezou nákup, že už tu měli být, tak že prý nedovezou. Málem jsem měla infarkt. Kdybych nezavolala, tak se uzřejmě ani nedozvím že nedojedou.

Normálně bych to nehrotila a skočila do krámu, ale jsme všichni nemocní (střevní chřipka a něco na průduškách), do toho malé rostou zuby, takže 40 horečky, a to jsme včera přijeli po týdnu od rodičů, takže doma jako po výbuchu. Aneb když se daří... 👏

Nakonec jsme nakoupili na Doruky.cz. Nechci chválit dopředu, mají přijet až za hodinu, tak uvidíme 😇

ireniq
23. pro 2016

@pernicek1 no i kdybyste nebyli nemocny, tak v obchodech to ted nechci videt... tak snad klapne to dodo, ja je taky kdysi vyuzila, spis ze zvedavosti teda, a bylo to v poradku.

pernicek1
23. pro 2016

@ireniq Tak nákup je doma, zaplatila jsem dokonce méně, než na Koloniálu. A to dokonce nakoupili i tescoi tašky a 2x víc vajec (malé balení prý neměli). Úžasný, jsem nadšená, byli velmi milí, ochotní, usměvaví, paráda 🙂

adleta1710
autor
3. led 2017

ahoj holky,
@pernicek1 to je mi moc líto, já se právě bála na Vánoce objednávat, takže jsme s manželem museli na vánoční nákup, ale byla to katastrofa, lidi se zbláznili, úplně jsem se bála, že mě klepne 😅 už jsem stihla objednat na rohlíku listopadu a tam bylo vše ok, až na to, že neměli pár základních surovin (vejce, chleba...)
jsem ráda, že díky dodu byla večeře zachráněna... co maličká? už je jí lépe?

@ireniq tesco jsem ještě nezkoušela, ale děkuji moc za tip! určitě vyzkouším 😉🙂

hojda
3. led 2017

Tesco má tu výhodu, že do objednávky můžete ještě průběžně něco přidat, když si vzpomenete až do 23:00 den před dodáním. Navíc na netu najdete i kupóny na slevu na první nákup!

adleta1710
autor
3. led 2017

@hojda
tak to je paráda, velmi často se mi stává, že v pomatení smyslů něco vypustím 😅