Nákupy na mimibazaru, orientujete se?

goldlady
31. led 2013

Holky orientujete se na mimáči? Já tam párkrát něco koupila, ale vždy jenom jednu věc. Potřebuju tam u jedné prodejkyně koupit asi 50 knoflíků a nevím pořádně jak na to... To musím na každý knoflík dát "odpovědět na inzerát" a vyplňovat všechny údaje? Díky za rady

marmazel
31. led 2013

@goldlady tak 50 věcí sem teda ještě nekupovala, ale když sem měla od jednoho prodejce víc věcí, tak sem prostě u jednoho dala ´´odpovědět na inzerát´´ a vypsala tam i ty ostatní věci o které mám zájem, a hlavně jsem registrovaná, tím pádem jen odpovím a nic nevyplňuju, všechny údaje o mě se pošlou automaticky 🙂

petlushe
31. led 2013

já tam kupuji 🙂 docela často 🙂, měla jsi se mě zeptat :P

veruska007
1. únor 2013

Já tam občas nakupuju, řeším to jako @marmazel.
Akorát teda mám pocit, že je to čím dál horší, před třemi, čtyřmi lety jsem byla nadšená, postupem času přibývá situací, kdy zboží reklamuju, protože přijde jiné, jiná velikost, údajně nové oblečení je nošené, údajně nové oblečení je potrhané, zboží mi dorazí až po mnoha urgencích, už jsem i několikrát poslala peníze a zboží nedorazilo vůbec 🙄 . Teď jsem kvůli tomu začala častěji nakupovat na Aukru, tam jsem zatím negativní zkušenost neměla

kedarbedar
1. únor 2013

Holky a jaký je důvod, že nenakupujete tady v bazárku? Mně mimibazar.cz přijde zatím nejlepší - největší nabídka apod., zkušenosti zatím dobré, ale kupuji jen osobní odběr

goldlady
autor
1. únor 2013

holky všem díky moc, já tam asi taky nějakou registračku mám, musím na to mrknout 🙂 @veruska007 já mám právě negativní zkušenost i s aukrem, ale všechno je to o štěstí na prodejce. Ten mimibazar chci hlavně kvůli nabídce, potřebuju spoustu knoflíků na tvoření a to aukro ani bazárek tu nemají, jediný kdo něco má je fler, ale nabídka je taky omezená ☹ @kedarbedar Jinak bazárku tady bych se nebála, sice jsem zatím nevyužila, ale na beremku jsem pro svou svatbu hodně nakupovala a žádný problém. 🙂