Nákupy přes fler.cz. Máte zkušenosti?

rozcuch
11. únor 2008

Ahoj, předtím jsem dala diskusi na špatné místo, tak znovu 😝
Dnes jsem narazila na www.fler.cz a chci se zeptat, jestli máte některá s prodejem nebo nákupem přes tyhle stránky zkušenosti. Strašně se mi tam líbí hromada věcí, ale nevím jak to tam funguje. Poradíte? Díky moc všem.

mmmk
24. říj 2009

Ano, to je presne to, co jsem popisovala na predchozi strance ☹

romana29
25. říj 2009

je tam opravdu řada moc pěkných výrobků, ale dost mi tam vadí, že to má být kreativní svět a najdete tam prodejce, kteří prodávají materiál, bižuterní komponenty....
A někteří to opravdu mají jako živnost a Flér mají jen jako jednu z dalších možností výdělku.
Ale celkově se mi tam líbí, hlavně když vidím v profilu vykřičník - tedy že si někdo něco koupil 😀

romana29
9. lis 2009

Ve svém Flér obchůdku - nick zonoro mám předvánoční akci: při nákupu dvou a více kusů zboží poštovné zdarma.

Jde o náušnice, přívěsky, řetízky. Všechny mé náušnice jsou ošetřeny osvědčeným, ale tajným receptem, který zaručuje, že nedojde k žádné alergické reakci, uši nehnisají, ani u těch, které normálně bižu nosit nemohou

😵

romana29
11. pro 2009

Víkend 11.-13.12.2009 - sleva 25% na veškeré zboží (sleva je již nastavena). Zboží skladem, ihned po připsání na účet zasílám poštou!

Zboží rozděleno podle barev a podle typu obličeje : http://www.fler.cz/zonoro

dagina
5. lis 2012

Ahojky, jak funguje Fler, pokud chce někdo prodát a jaká kriteria jsou ohledně nabízených věcí? Může se tam vkládat vše co kdo ušije, uháčkuje atd atd?! Nějak jsem moc nepochopila jak to tam chodí....

nase_ema
6. říj 2013

Ahojky, nakoukněte i do mého obchůdku na http://www.fler.cz/mylittlefeltart

Vánoce se blíží a malé milé dárky budete určitě potřebovat🙂

flikova
15. bře 2015

Co se týče Fléru,tak pokud potkáte nepoctivého prodejce a zboží zaplatíte a on Vám je nepošle,jste v háji a on na Fléru dál vesele prodává.

Flér Vám pošle kontakt na prodávajícího a tím to pro ně končí a nechává ho nadále aby okrádal.

nicebebe
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martiina_k
16. bře 2015

@flikova - pokud by se taková situace stala, tak se obrátíš na flér tým a ten ti to pomůže řešit. Pokud se to nedořeší, zablokují mu účet apod. Napíšeš negativní hodnocení prodeje a to je varování pro každého dalšího nakupujícího. Osobně už jsem tam koupila hodně věcí a první na co koukám je hodnocení od ostatních nakupujících. Nikdy se mi nestalo to, že by mi zboží nedošlo. Vždycky jsem byla maximálně spokojená.

aiv
Odpověď byla odstraněná
Zobraz