Nákupy přes fler.cz. Máte zkušenosti?

rozcuch
11. únor 2008

Ahoj, předtím jsem dala diskusi na špatné místo, tak znovu 😝
Dnes jsem narazila na www.fler.cz a chci se zeptat, jestli máte některá s prodejem nebo nákupem přes tyhle stránky zkušenosti. Strašně se mi tam líbí hromada věcí, ale nevím jak to tam funguje. Poradíte? Díky moc všem.

sisstin
11. únor 2008

rozcuh: jsem tam mrkla..se normálně zaregistruješ..a už nakupuješ do košíku..jako všude jinde 😉

sisstin
11. únor 2008

jinak dík za odkaz 😀 😀 😀 😀 😀 😀

karla6
11. únor 2008

Jo, super, už to téma je i tady, tak ho nemusím zakládat.

Holky, jsou to stránky pro amatérské domácí výrobky. Každou chvilku tu některá z vás hledá brigádu nebo přivýdělek. Když se zaregistrujete tady na těch stráknách, tak kterákoli z vás si tam může pěkně přivydělávat k mateřské. Stačí když napletete nebo naháčkujete nějaké věcičky pro děti (svetříky doplňky a tak podobně) nebo něco jiného doma vytvoříte.
Hrozně moc je vás tu šikovných a je škoda toho nevyužít. Nejsem si jistá, ale pokud to prodáte přes ty stránky, tak si provozovatelé berou tuším jen 30% z kupní ceny, a to by si každý jiný prodejce vzal daleko víc. Takže se to fakt hodí. Navíc jsou to opravdu stránky pro amatéry- domácí "kutilky", což je úplná paráda, takových moc není. 😉

sisstin
11. únor 2008

karla: mně se tam líbí ty šperky..ale bohužel já jsem levá jak šavle..takže smolík 😅

rozcuch
autor
11. únor 2008

Já se dočetla, že je to 25% ne třicet. To mi nevadí, ceny jsou tam slušný. Jen mám trochu obavy, abych, když zaplatím, své zboží dostala. Ale ono je to asi tak i všude jinde. Na mimibazaru to prej je taky tak (že se platí předem). Moc se mi líbí věci na www.etsy.com a jestli tohle bude podobný, ale v česku, tak jim to tam asi brzo skoupím 😀

karla6
11. únor 2008

Tak to je úplná paráda, 25% nic není.

Takže holky šikovné, je to hodně navštěvované a můžete si fakt slušně přivydělat, když tam své výrobky dáte. Každá korunka se hodí, ne? 😉

haluskacz
11. únor 2008

je to uplna novinka, jeste to neni zabehnute. Zaregistrovala jsem se jako prodejce, ale jeste jsem tam nic nedala. Nejak jemi lito se s vecmi, ktere vyrobim, loucit 🙂

rozcuch
autor
11. únor 2008

A jak dlouho to funguje?

haluskacz
11. únor 2008

prodavat se da od vcerejska, pred tim tam slo nejakou dobu vkladat zbozi 🙂

kupinka
11. únor 2008

Vypadá to fakt dobře 😉
Díky za odkaz... 🙂

rozcuch
autor
12. únor 2008

Tohle se mi moc líbí: http://www.fler.cz/zbozi?id=1368&ltype=gal škoda, že někdy nejsou fotky ostré

karla6
12. únor 2008

Mně se líbí i ta červená. 🙂 Co se týká těch fotek, tak si myslím, že je to v pohodě.

Jak už jsem psala, nejsou to stránky pro profiky, dávají tam své výrobečky opravdu amatéři. Holky, co se tím doma baví. Takže ty fotky tomu odpovídají.

bramburka
12. únor 2008

já myslim, e je to super, škoda že jsem tak nešikovná... ale aspon tam budu nakupovat. Podporovat maminy na mateřský se hodí....

rozcuch
autor
12. únor 2008

Já se pořád nemůžu rozhodnout. Když už si něco vyberu, tak najednou najdu další krásný zboží 😀 😀 😀 Je to hrůůůůza 😅

haluskacz
12. únor 2008

pro me je to spis inspirace, rozhodne se mi nechce vyhazovat penize, takze podle vystavenych vyrobku si to vyrobim taky 😀

alcatko.j
12. únor 2008

to jsou uplne nadherne stranky..ty kabelky, sperky, kapsare..krasa 😵

rozcuch
autor
13. únor 2008
rozcuch
autor
14. únor 2008

Na fléru udělali slevy! Jsem maniak! 😀 😀 😀

roxxi
6. srp 2008

Ahojte s kámoškou nakupujeme na fléru a nikdy nebyl problém, teď tam mám vyhlídnutý super náhrdelník černý ve stylu gothic, ale dá se nosit ke všemu ,tak ještě musím naškudlit, no mají tam bomba věci, když si vezmu,že v obchodě by ty šperky stály jednou tolik, tak je to fakt výhodný. No prostě vždycky slintám🙂

dida_tn
6. srp 2008

Ahojte, neviete o podobných výrobkoch na slovenských stránkach? Resp. poradiť nejaký netový odkaz? Veci sú veľmi pekné, ale zasielaním na Slovensko by sa príliš predražili 😒

neeve
6. srp 2008

holky super, určo nakoupím i prodám, díky za odkaz! 😵

romana29
14. říj 2009

Ahojky, pod nickem zonoro tam prodávám své skromné výrobky i já 😉 . Díky za návštěvu 😵

martimarti
14. říj 2009

Fler miluju 🙂 🙂 určitě navštívím 😉

kubaka
14. říj 2009

Zbožňuju - chodím tam nasávat krásu a originalitu a nechávám tam často nějaké prašule. 😀 To je umění, invence v pravém slova smyslu

romana29
15. říj 2009

mě se tam taky moc líbí. Dřív jsem hodně chodila sem, kecala atd. Teď to samé dělám na Fléru 😀

martimarti
15. říj 2009

Dneska byl krásný dopolední Top výběr: Made in Slovakia 🙂 🙂 samé okouzlující věcičky 😉 Líbí se mi, jak jsou lidé šikovní a kreativní, já mám obě ruce levé ☹

romana29
24. říj 2009

Tento víkend mám na Fléru při objednání dvou a více kusů poštovné zdarma! 😵 Během dnešního večera nebo zítřejšího dopoledne bude přidáno spoustu hezkých a originálních náušnic za ceny kolem 44 Kč 🙂

mmmk
24. říj 2009

Mne teda dost mrzi, ze se fler tak "pokazil" a funguji tam prefesionalni umelci a remeslnici, prodavaji i treba pres vlastni internetove obchody, na ruznych trzich atd. a je to vlastne jejich obziva. To se mi fakt nelibi. Pak je tam pro kohokoli tezke do fleru vstoupit a neco prodat, kdyz konkurenci jsou stribrne dokonale nausnice a jine sperky treba. A nejsou to jen sperky, vlastne vsecko. Uz me ty stranky nebavi tak, jako pred rokem. 😅 Uz se tam ani neda moc inspirovat.

A abych jen nenadavala, mymi nejoblibenejsimi tvurkynemi na fleru jsou JeVe a Suik 😵

soanpe
24. říj 2009

mmmk ,máš pravdu 😖

pavlina05
24. říj 2009

Božské stránky. Já tam koupila Swarovski šperky 🙂