Nákupy v Německu

fisa
25. srp 2008

Ahoj holčiny, nemáte prosím někdo zkušenosti s nákupy výbavičky v Německu? Prý je tam vše o dost levnější, tady je jednak obecně dráž a pak české obchody využívají momentálního babyboomu a účtují nehorázné sumy. Kočárek hodlám pořídit v Čechách kvůli snazší reklamaci, ale jinak bych se ráda vydala na pořádný nákup, ideálně do Drážďan. Budu vděčná za rady a tipy na obchody. Díky.

mmmk
27. led 2010

ant • Dnes ve 20:44
ahoj, nemate tip na obchod s detskym zbozim v drazdanech nebo blizkem okoli ? neco jako je tady babypark apod....

soanpe
28. led 2010

ant
jukni do Elbe parku 😉
je tam hodně velký nákupní centrum, Ikea a Heffner(obdoba Kiky)

bohca77
2. bře 2010

Ahoj holky, nevite nahodou, kdy je v lete sommer schluss verkauf/ totalni vyprodeje? Nebo i ted zimni? Diky! 🙂

juju
2. bře 2010

my sme vsetky drahe veci - kocik, postielku a prebalovaci pult s vanickou kupili na nemeckych online shopoch a platili but Visa kartou alebo cez paypal - najlacnejsie ceny som hladala cez www.preisroboter.de, kde sa potom preklikate na jednotlive obchody. niektore ale neposielaju do zahranicia a niektore si uctuju vyssie poplatky za dodanie tovaru. My sme kupovali 3 nemecke vyrobky (Concord neo quantum, Roba prebalovaci pult s vanickou a Roba 4 in 1 babysitter - koliska ktora sa da zmenit na postielku pripojenu k manzelskej) a usetrili sme aspon 400euro a dodali v priebehu 1-2 tyzdnov. Postovne sme platili za kocik 5 euro a za Roba veci 15 euro. Zijeme vsak v Belgicku, co je ale narovnako ako CR. Kto nie je kamos s nemcinou tak pouzivajte prekladac na google.cz/sk - hore vlavo je lista ktora sa schovava a vynoruje a tak mate gmail, prekladac a podobe. Som niesmierne spokojna s tym ako sme nakupili. Drzim palce 😉

annalena
3. bře 2010

Sommer-Schluss-Verkauf zacinal posledne roky vzdy posledny pondelok v juli. Ale uz niekolko dni predtym boli ceny v mnohych obchodoch dost znizene. Rovnako aj Winter-SV, ten je nejak od cca 20-25.1. ale mnohe obchody uz od konca sviatkov ponukaju lacny zimny tovar. 🙂
Ja nakupujem obycajne tiez online cez www. amazon.de, ten posiela aj na Slovensko, postovne je okolo 6 eur.

bohca77
6. bře 2010

Diky holky za tipy! Kdysi jsem v Nemecku delala au pair a neustale se mi po tom (nemecku) styska 😉 Chci spojit vylet s vyhodnymi nakupy, tak to snad vyjde!

lidiab
1. dub 2010

Ahoj holky, nevíte kdy v Německu začínaji jární výprodeje? Vím že nejsou tak výrazné jako letní a zimní, ale stále je to výprodej 🙂

niccky.z
2. kvě 2010

Ahojte holky neviete ci sa viac oplati ist do Mnichova alebo len do Drazdan. Pojdeme z Prahy takze sa nevieme rozhodnut ci len do Drazdan aleb ist dalej 😉

befanna
4. pro 2010

ahoj,
nevíte zda v centru Norimberka je někde prodejna Topolino?
moc děkuji za odpoved

luciferdik
4. pro 2010

@befanna Ahoj. Je tam, v City Point, je to v ulici, kde na jedné straně to začíná C+A a na druhé končí právě tím City Point, ulice vedoucí od kašny a vstupu do metra směrem k tomu City Point, a tam je to v přízemí přímo naproti jezdícím schodům. Jinak je jich tam víc v blízkém okolí, ale tahle je přímo v centru. A je to ta prodejna na Breite Gasse 5, pak je taky ještě blízko centra prodejna na Am Plärrer, ale v té jsem ještě nebyla.

befanna
4. pro 2010

@luciferdik Moc děkuju,do ulice kde je CA prý jdeme,tak supeeer 🙂
Mají tam výběr?

luciferdik
4. pro 2010

@befanna No, od každého něco, ale řekla bych, že je to tam takové menší. Ale téměř pokaždé tam na něco pěkného natrefím. Tak dobré nákupy 🙂

berynka
4. pro 2010

my máme v plánu trhy a nějaké nákupy v Německu příští týden, už se těšim 🙂 . Jezdíme už tradičně do Weidenu, protože jsme tam hned 😉 . Topolino tam taky mají, na hlavní třídě dole v obchodním domě, kde je i velké hračkářství.

luciferdik
5. pro 2010

@berynka @befanna Jo, vidíš to, to mi berynka připomněla. V tom City Point je v patře hračkářství a obchod se všemi možnými dětskými věcmi MyToys.

gabikri
18. pro 2010

Ahojky 🙂 Chystáme se po svátcích do Německa na nákupy oblečení pro sebe. Jsme z Prahy, takže asi Drážďany. Poradí někdo, kdy je nejlepší tam jet? Mysleli jsme, že tak okolo 10.1. by mohly už být slevy. A kde se v Drážďanech dobře nakupuje? Čím víc tipů, tím lépe 😵 Jo a vyplatí se to vůbec, jsou ty slevy fakt větší než tady? 😝

martuli
31. pro 2010

@gabikri ELBEPARK Dresden

marcelkad
4. led 2011

Nevíte někdo, kdy v Německu začínají total výprodeje? jestli poslední pondělí v lednu - tj. až 31.1. nebo už dřív? díky

gabikri
4. led 2011

@martuli : děkuji 😉

@marcelkad : to by mě taky zajímalo 😝

machyska
5. led 2011

ahojky do ELBEPARKU se chystame príští sobotu.já doufám že už tam slevy budou...

machyska
5. led 2011

@gabikri mě tam některé věci přijdou levnější a to nemusí být ani slevy.např. dětská kosmetika Bubchen 😉

martuli
5. led 2011

@machyska zrovna pro Bubchen jezdime do drogerie Mueller do KaufParku

martuli
5. led 2011

@marcelkad bohuzel kdy zacinaji slevy neporadim, nevim

peroli
23. srp 2011

Příští týden máme v plánu jet do Mnichova na nákupy... Můžete mi někdo poradit jak je to tam s placením mýtného (případně kolik stojí) nebo dálničních známek (mají je vůbec?).. a kde je tam CaA, HaM a Topolino a nějaká dobrá drogerka.. Mooooooc děkuju 🙂

baraz
5. zář 2011

ahoj holky, poradíte mi - je nějaký supermarket - nebo prostě více obchodů s oblečením a potraviny ve Furthu nebo v Chamu? děkuji ,,

blackstone
21. zář 2011

ednoduse nakoupite v nemecku pres asistencni sluzbu AssistBUY. Najdete na netu co se vam libi a pres formular na www.assistbuy.comsi to nechte komplet zajistit vcetne dopravy do CR. Poplatek je v ramci sluzby prijatelny a hlavne firma zajistuje dopravu do CR i v pripadech kdy nemecky e-shop zbozi do CR nezasila ! 😀

sisaha
21. zář 2011

@peroli v Nemecku su dialnice zadarmo.., ale to si uz asi zistila, kedze mame september 😉

peroli
21. zář 2011

@sisaha jj už máme nakoupeno.. 😵 byli jsme tam 30.8... ale i tak moc děkuju 😵 😉

sisaha
21. zář 2011

@peroli ja tam chodim tiez nakupovat, ale trosku dalej na zapad, lebo tam mam rodinu

peroli
21. zář 2011

@sisaha no mi se tam asi znovu hned tak nedostanem... 😒 přece jen z Brna je to fakt šílená dálka.. navíc mám 3 děti, 2 z toho ještě dost malý (nejmladšímu je 5 měsíců) takže i proto

sisaha
21. zář 2011

@peroli no Mnichov je od nas cca 3,5 hod. to sa este celkom da, po dialniciach, ale ja ked tam idem, tak aspon na tyzden. Naposledy sme cestovali 813 km za 9 hodin