Nákupy v Německu

fisa
25. srp 2008

Ahoj holčiny, nemáte prosím někdo zkušenosti s nákupy výbavičky v Německu? Prý je tam vše o dost levnější, tady je jednak obecně dráž a pak české obchody využívají momentálního babyboomu a účtují nehorázné sumy. Kočárek hodlám pořídit v Čechách kvůli snazší reklamaci, ale jinak bych se ráda vydala na pořádný nákup, ideálně do Drážďan. Budu vděčná za rady a tipy na obchody. Díky.

mkr
8. říj 2008

jé do norimberku bych hned jela taky, jinak my tam ještě nakupujem hodně v dM plínky a bio přesnídavky masozeleninový a tak různě, kupuji tam i drogerii pro sebe tak tam na to mrkněte 🙂

miluska.woolley
8. říj 2008

Ahojky holky, ja jsem v nemecku, tak se pridam s troskou do mlyna. S tema cenama mate pravdu, spoustu veci nam tu vyjde mnohem levneji, hlavne ted co je koruna tak silna, je pro nas v CR draho.
Treba kocarek (Quinny buzz) tu vysel zhruba o 100 EUR levneji a to jsme ho kupovali v kamennem obchode. V H&M jsou casto ve sleve veci, ktery jsou v CR jeste za plnou cenu...
Kdyz jdu v CR do DM a vidim ty ceny, tak padam.

Na Vanocni trhy bych teda specialne na nakupy nejezdila, jako zazitek jsou super, ale prodava se tam jen kyc a v obchodech bude pred Vanocema pekne natriskano.

Prejeme hodne uspechu pri nakupovani 😉 .

berynka
8. říj 2008

Milu, díky za info 😉 . Chtěla bych se zeptat, jestli už před Vánoci bývají nějaké výprodeje? Nebo to začíná až do svátcích?

mkr
8. říj 2008

berynka tak v norimberku nakupuji ráda v jednom centrum bohužel si ted nevzpomenu jak se jmenuje, ale mám tam oblíbenou značku madonna a mají tam slevy snad pořád, jinak určo bych tam navštívila babyone, my tam koupila autosedačku tak různě pak jsme hledali ještě jeden krám s dětským zbožím, ale ten jsme nenašli

mkr
8. říj 2008

miluska to DM u nás mě pěkně štve, protože nám vyhovují jejich plíny, tak se nám vyplatí si to všechno nechat dovést od známých i příkrmy tady ani ty příkmy od babylovu neprodávají

berynka
8. říj 2008

Mkr, děkuju 🙂 . Už to vidim, že budeme lítat po krámech a na trhy nám ani nezůstane čas 😀 .

mkr
8. říj 2008

tak my v tom babyone byli asi 4 hodiny 🙂

alisek
16. říj 2008

ahoj,
přidávám sem pár webovek kde se dá nakoupit přes eshop. sama jsem to zatím nezkoušela páč ještě nečekáme mimčo ale jakmile budem, tak nakupujeme jedině z německa..to euro, no
Tak snad vám to k něčemu bude a dobře pořídíte.

http://www.baby-markt.de/
http://www.amazon.de/b?ie=UTF8&me=AODIH53EZII4R
http://www.mytoys.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/...
http://www.kinderwagen.cc/index.php

petraluk
16. říj 2008

ma12 my v tom Toysrus kupovali kočár a i bez akce vyšel o 3tis. levnějš než tady. Ostatní věci nevim, ale myslim, že dráž určitě nenakoupíš, minimálně to vyjde nastejno, ale podle mýho spíš levnějš 😉
Ale holky už ti napsali, že se to opravdu vyplatí 🙂

Co se týče výživ, plen, ubrousků a veškerý drogerie pro prcky, tak v ČR už nekupuju nic. Ty ceny a hlavně výběr je nesrovnatelný 😒 Ještě že to nemáme daleko 🙂

luckahr
16. říj 2008

Holky, prosím, co je ještě v Drážďanech mimo Toysrus, to vim, že je v Elbepark. Díky

nathy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
miluska.woolley
22. říj 2008

Berynko, ono uz je to tak ze firmy maji slevy prubezne, ale vyprodeje jsou opravdu az po Vanocich.

ferinka
22. říj 2008

Holky nevíte kde v Německu koupit levně kočárky??? Chceme Esprit,ale aby to nebylo daleko od hranic... 😅 😀

vratilova
26. říj 2008

Zdravím ženy a dívky🙂 Prossím o radu kde v Mnichově najdu prodejnu nextu🙂 Nevíte některá? Děkuji za příspěvky předem 🙂

petraluk
26. říj 2008

Ferinko v Chamu je prodejna kočárků tady http://www.babycenter-diermeier.de/

Možná bude taky něco ve Weidenu, ale to nevim kde. Z Plzně jsi tam za necelý 2 hodiny 😉 Pak je určitě něco v Regensburgu, to už tu je psaný vepředu 😉

martimarti
3. lis 2008

V německu jsme nakoupili prakticky celou výbavičku pro naší holčičku, tedy kromě kočárku. Bydlíme v Plzni, tchýně bydlí u hranic, jezdíme do Chamu, Kotztingu nebo do Pasova. Máme zkušenost, že je tam mnohem větší výběr, ceny o hodně nižší a když je čas výprodeju tajk tam za pakatel nakoupíme spoustu věcí. Tchýně mi vozí overalky na spaní, vždy v akci po dvou kusech kolem 5euro, ted jsme nakoupili na zimu bundičky, termo kalhoty, svetříky. u nás už oblečení prakticky nenakupujeme. 🙂

luckahr
13. lis 2008

vratilova, co vim, tak v Německu neni Next vůbec 😒

margotka
24. lis 2008

Ahoj,nevíte někdo,jak je to s otevírací dobou v obchodech v Drážďanech????Chystáme se tam v neděli ,ale ze zkušenosti z Rakouska vím,že tam mají např. v neděli téměř všude zavřeno... ☹

DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ

mkr
24. lis 2008

margotka dřív to tak bylo ale teď když tam jezdíme tak mají většinu otevřeno, zkus se podívat na net na otevíračky

martuli
4. led 2009

Ahoj holky, prosim proadte, kam do Drazdan se jit podivat na kocarek? Pry tam je nekde velika specialni prodejna na mimi, ale zatim sjem s tou holcinou, co tam jezdi nemluvila, nevite nahodou? Chceme vyrazit asi za 14 dni

tonica
5. led 2009

Martuli, taky jsem o tom slysela. Melo by to byt nekde kousek od Elbe Parku, ale vic ti nepovim, bohuzel.

luckahr
5. led 2009

martuli, to by mě taky zajímalo, já znám jen velkou hračkárnu v Elbeparku, ale tam maj pár kočárků. Tak když to zjistíš, dej prosím vědět. Díky

martuli
6. led 2009

Dobre ranko, tak jsem zatim zjistila tohle

www.baby-walz.com a maji prodejnu v Drazdanech

unka7
6. led 2009

Ahojky Maminy,

nemáte náhodou zkušenost s nějakým obchodem kočárků v Hofu, máme to blízko, tak bych tam chtěla zajet.

ivaja
7. led 2009

taky jezdím často nakupovat do Německa,teď po vánocích jsem kupovala v ca kobinézku slevněnou z 23 euro na 16 euro,jinak ve velkém nakupuji čaje a kaše.Oblečky na mimi mám hodně z blešáků a jsou to samé krásné většinou značkové věci po euru.Na podzim jsme kupovali golfky a autosedačku a úspora proti ČR 1900,-Kč

berynka
9. led 2009

tak my v Německu před Vánoci pořídili skvěle, řekla bych 😉 . Nakoupili jsme tisíce věcí, daly by se tedy rozdělit do dvou hlavních kategorií... pochutiny a věci pro dceru 😀 . Jen pro příklad: džíny CaA 6Euro, mikinky Topolino 6Euro, tepláčky Topolino 3,50Euro. Z dárků převažovaly hračky. V hračkářství jsem se všimla, že mobil Chicco byl za 12Euro (u nás se pohybuje kolem 499-599Ka). V dohledné době bychom chtěli ještě vyrazit na výprodeje.

sweetm
21. únor 2009

Holky prosím napište mi, kde je v Německu nejbližší H&M od Plzně. Děkuji!

martimarti
21. únor 2009

Řekla bych Weiden, po dálnici na Rozvadov.

kiaa
30. bře 2009

Ahoj, poradíte mi prosím, kde je nejbližší DM drogerie, když bychom jeli nakupovat do Heidenau? Máme v plánu asi i ten nejbližší Kaufpark v Nickern, ale tam jsem DM drogerii nenašla... Díky moc

mkr
30. bře 2009

kiaa mrkni na stránky dm, my vždycky, když jedem někam do německa, tak si najdu pár prodejen, kdyby něco v některý neměli 🙂
sweetm mrkni na net