Nákupy v Německu

fisa
25. srp 2008

Ahoj holčiny, nemáte prosím někdo zkušenosti s nákupy výbavičky v Německu? Prý je tam vše o dost levnější, tady je jednak obecně dráž a pak české obchody využívají momentálního babyboomu a účtují nehorázné sumy. Kočárek hodlám pořídit v Čechách kvůli snazší reklamaci, ale jinak bych se ráda vydala na pořádný nákup, ideálně do Drážďan. Budu vděčná za rady a tipy na obchody. Díky.

zdenkarauch
17. říj 2011

Ahoj
Chci se zeptat jestli nevíte kde je v německu blízko hranic veliký hračkářství.
Děkuji za odpověď.

sandra_honsova
23. lis 2011

@berynka Zdravím, my to také máme kousek a nějaké hračkářství ve Weidenu by se nám zrovna hodilo, děkuji za tip! 😉

kamino
13. dub 2012

Holky,mam dotaz,jezdite nekdo do Nemecka napriklad pro plenky,praci prasky,potraviny a.t.d.? Co se vyplati?

cernalu
17. dub 2012

@kamino ahoj, já tam nakupuju kompletně všechny potraviny a drogérii, pleny jsou většinou levnější u nás 🙂 ale třeba vlhčené ubrousky, příkrmy apod je mnohem levnější

kamino
17. dub 2012

Prosim a kam jezdis? A muzes mi jen orientacne napsat ceny,co tak nejvic kupujes? Diky moc.

kacinenka
29. črc 2012

@cernalu Ahoj muzu se zepta jake kupuješ ubrousky a na kolik vyjdou? Me tam švagr kupuje v Aldi plenky a taky se to vyplatí

cernalu
29. črc 2012

@kacinenka já mám nejradši od Hippu a 4balení vyjdou asi na 5 euro, a nebo Penaten a ty stojí stejně 🙂

centrino
31. srp 2012

@cernalu prosim te a kam do nemecka jezdis?

cernalu
1. zář 2012

@centrino do Weidenu

maximka33
19. lis 2012

ahoj holky, můžem obnovit toto téma? nás čeká výlet do Mnichova, tak bychom to rádi spojili s nákupy. dá se tam výhodně koupit i obuv? mám pocit, že boty koupené v Česku nic nevydrží, pořád jen reklamujem a vyhazujem..

maximka33
4. pro 2012

Nakupuje někdo v Německu? před vánocemi by se to docela hodilo.

jahudka80
4. pro 2012

@maximka33 my jezdíme do Žitavy ale zatím jen potraviny (kaufland) a drogerie (DM)

klno
3. čer 2013

Ahoj, můžu se prosím zeptat na přibližnou cenu a kvalitu plen Babylove z DM? Kupuji je v ČR, ale chystáme se do Německa, ještě nevíme, jestli Cham, Regensburg, nebo jen Weiden, ale abych měla představu... A také by mi zajímalo, kde se dá koupit Bebivita a jestli s ní někdo nemáte zkušenost... Nebo případně jiná UM v Německu.. Můžete někdo doporučit nějaké obchoďáky v těchto městech? Děkuji moc... 🙂

mihalka09
12. črc 2013

Ahoj holky, koukám, že se tu dost bavíte o nákupech v Německu vím, že třeba dost lidí to má do Německa daleko na nákup třeba jako já a tak jsem zkusila věci najít na internetu a že bych si je nechala poslat, jenže probém dost firem z Německa to nechtělo poslat a nebo za v podstatě velký poštovným který se rovnalo skoro ceně zboží. tak jsem to nechala uležet a brouzdala na netu jak to dostat do ČR a našla jsem firmu , ktera to dokáže za dost malej poplatek a to v podstatě do 50kg a 2metrů za 199kč cokoli.je to jen rada pro další z Vás , který mají problém jako já zkuste na to mrknout d-depot.cz přeji hezký den

agensipsum
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
radkabau
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hhaannaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pepa377
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mutti2023
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mutti2023
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mutti2023
Odpověď byla odstraněná
Zobraz