Nákupy v Zittau, je lepší platit kartou?

sunny222
1. kvě 2013

Ahoj zítra jedeme na nákupy do Zittau.Jak je lepší platit kartou nebo si vyměnit???A jaké obchody jsou poblíž?Budu moc ráda za jakékoliv postřehy 🙂 moc děkuji Sandra

aneta0707
1. kvě 2013

@sunny222 v zitave se v kaufu neda platit kartou. jenom za eura. pak je tam jeste toom a tam se mi to zda drazsi, ale jak co.

sunny222
autor
1. kvě 2013

@aneta0707 takže opravdu radši vyměnit teda

aneta0707
1. kvě 2013

@sunny222 jo. kdyz sme byli poprvy, tak sme to nevedeli a to byla ostuda. berou totiz jenom nejaky jejich karty. ale v nejhorsim je primo tam smenarna

sunny222
autor
1. kvě 2013

@aneta0707 díky a asi se tam dá dobře nakoupit,že?

aneta0707
1. kvě 2013

no asi takhle. kolikrat si rikam, ze kdybych se narodila o 20km dal, tak se ma o hodne lip. nechapu, jak je mozny, ze v nemecku muzou mit skoro vsechno o tolik levnejsi. maso teda ne, to tam je drahy, ale to maj zase levny ve sinawce v polsku v tescu asi 5km od zitavy.
v zitave stoji velky baleni detskyho mlika od 180kc! detsky kase dvojbaleni od 75! prikrmy, kosmetika, prasky na prani, jogurty. a hlavne je to uplne jina kvalita nez tady. jeste se mi tam nestalo, ze bych nasla natluceny nebo nahnily ovoce nebo zeleninu. vsechno tam hlidaj a nedovolej si to co tady u nas

sunny222
autor
1. kvě 2013

@aneta0707 já už přes rok si nechávám dovážet drogerku a teď jsme se rozhodli,že pojedeme sami si nakoupit s kámoškama,prášky perou jinak a o avivážích nemluvím to je tady jen obarvená voda..

sunny222
autor
2. kvě 2013

@aneta0707 tak jsme doma,ale to co je tam a tady se nedá srovnat ceny úplně šílený jinde,výběr obrovský nechala jsem 3litry v kaufu a litr v toomu mám v tom teda ještě pro holky věci asi za litr,ale zůstali jsme s hubou dokořán a to doslova...

mahulka75
2. kvě 2013

@sunny222 Ahoj, jezdíme pravidelně a už i v Kauflandu berou karty, jen musí být embosovaná- vystouplé údaje na kartě.
Nakupujeme v Kauflandu a Toomu, vaškerou drogerii, jogurty, sýry,těstoviny, vlastně skoro všechno. Teď koukám, že jsi už po nákupu... 🙂

sunny222
autor
3. kvě 2013

@mahulka75 no i když to máme 150km tam tak jsme říkali,že se nám to furt vyplatí tam jet ve 4lidech to je prd za benzín a kvalitou se to nedá srovnat a každopádně furt ušetříme

aneta0707
3. kvě 2013

@sunny222 jo ze zacatku sem mela problem se udrzet, ted uz v pohode, i kdyz mi to taky nekdy ujede a necham tam o dost vic 🙂
@mahulka75 tak to je dobra zprava. aspon nebudu muset u sebe nosit eura. jezdim tam casto a jeste sem si toho nevsimla

sunny222
autor
3. kvě 2013

@aneta0707 v kaufu jsme měli radši vyměněno,ale toom nám naši visa electron vzal 🙂 páč už peníze nebyli hotově 😀

vetrox
1. zář 2013

V žitavském kauflandu už bez problémů berou karty VISA (ne Elektron) a Master Card. Jezdíme tam skoro každý týden. Leták německého kauflandu je třeba tady: www.nemecke-letaky.eu.

kriscule
12. zář 2013

Vím, že v neděli je v Německu zavřeno, ale jak je to v sobotu...dá se tam nakoupit??

vetrox
18. lis 2013

V sobotu normálně od rána do večera (odpoledne).
O nákupech v Žitavě se můžete dozvědět více třeba tady: http://www.nemecke-letaky.eu/news/zitava-zittau/

cargodriver
13. dub 2014

Příspěvky zde, nejsou aktální, jsou zastaralé, karty se běžně v Kauflandu v Zittau berou, tedy alespoň VISA, není problém a nákup se rozhodně vyplatí, bereme co je v akcích a to, : olejovky /chilli/, rybí výrobky /z Baltu/ párky ve skle, ztužené tuky, těstoviny, vína, 1 kg jogurty, různé jog. v akcích, čočku, obalovaný sýr /v mrazáku 4 ks 2,-Eura, řízky mini, sýry, mléčná rýže, okurky, sušenky, pytel hranolků 1 kg 1,-Euro atd. prostě spousty. Nebát se ničeho, vysoká kvalita bez "éček" v Německu jsou zakázána, standa 😝 😝 😝

kafa37
26. kvě 2016

Máte všichni pravdu,jelikož jsme starší rádi tam jezdíme nakupovat,hlavně do Kauflandu.Na všem se ušetří a je to kvalitní.I věci ,které s v Praze prodávají jako německé,nejsou té kvality jako v Německu.Nakupujeme hlavně drogerii,jídlo t.j. salámy, kávu,čokoládu,ryby,sýry,no prostě vše co v Praze je drahé a nekvalitní.Nakupujeme už pátý rok k plné spokojenosti .Doprava je rozdílem zaplacena a ještě ušetříme celkem asi 25% nákladů.Je dobré se podívat i na kvalitní voňavky.Je to smurné ,ale je to pravda.Nejsme tak bohatí,abychom důležité věci pro normální život kupovali tady,nekvalitní a drahé. :- 😲 😲 😀 )

misuticek
6. čer 2016

a nevíte, oblečení a boty pro děti tam jsou , v zitave?a kde?