Naladili jste už nový vysílací kanál Déčko?

karotky
3. zář 2013

Jestli ano,podělte se se svou radou,Díky 🙂
Má smysl nátáčení antény,jako to radí zde: www.novinky.cz/internet-a-pc/312255-technici-ra... ?

vendyca
3. zář 2013

Já ho teda naladila úplně bez problémů (vysílač Žižkov).

jarkalada
3. zář 2013

My jsme si znova automaticky na tv naladili všechny programy a naskočilo to potom samo

petulka26
3. zář 2013

U nás to nejde, nepomůže ani nové naladění všech programů 😒

petrajurinova
3. zář 2013

My máme kabelovku a do seznamu programů naskočilo "D" samo.

stavba
3. zář 2013

nám bylo řečeno, že se to zatím na klasickou anténu nechytí, že to můžou naladit pouze lidé, co mají satelit, tak nevím :-/

mooncaa
3. zář 2013

Nenaladili, manžel koukal na signál a prý až na vyjímky mají šanci chytit lidé jen v okolí Českých Budějovic, že tam na jediném místě je plný signál (Kleť), zbytek jsou tak slabé signály, že to většina lidí stejně nechytí. Jen pár vyvolených má to štěstí, že bydlí tak blízko vysílače, že signál chytí.

anina32
3. zář 2013

My jsme naladili automaticky v menu televize, signál chytáme z černé hory. Třeba fandu, smíchov a telku nechytáme, ale to mi zase až tak nevadí, za to déčko jsem ráda😉

zamilovanadonej
4. zář 2013

Nám se to naladilo samo na klasickou anténu (Kleť)....

mimys
4. zář 2013

Nam to taky nejde naladit. Jsem naštvaná.. cele prazdniny vysvetluju malýmu, že kouzelna školka neni, ale bude brzy... každy den se me ptal, kolik dni jeste.... no a ted je to na decku a nic :-/ Na mape pokryti jsme v bilem mistečku u M. Boleslavi...... tak jedině se přestěhovat 🙂 ...ještě že alespon večerníček zůstal....

andelka
5. zář 2013

U nás v Ostravě to taky nejde. Satelit nemáme.

kopretina77
4. říj 2013

my máme kabelovku,takže v poho,kouzelná škola je nyní i na dvojce.