Namalovaly jste dětem do pokoje výzdobu? Vydržela?

blahovka.cz
13. srp 2010

Ahojh maminky mam dotaz ohledne zkrasleni pokojicku nasich deticek,mame tam nalepky detske,ale ten nas ulicnik je moc rad dava dolu,takze pak uz nedrzi,v hlave se me zrodil napad tan tedy neco namalovat (napriklad temperou)namalovaly jste tedy uz nekdy svym detem vyzdobu do pokojicku a prezila jejich smatlani?nebo spis hlazeni???

poradte prosim,ono ty nalepene obrazky meli funci,ze zakryvaly spinavou zed,kam nam jednou dopadla havarie od prebalovani :D :D :D

moc se tesim na vase typy a rady

ivika18
13. srp 2010

no, já sice neporadím s malováním, ale máme nálepky, co moc nedržely a malý taky neměl problém je odlepit, tak jsem je přilepila oboustrannou lepící páskou na koberce a to mám problém strhnout i já, takže malej ani náhodou 😉

miona
14. srp 2010

Blahovko, já jsem malovala - ne temperama, koupila jsem pár interiérových barev a tvořila 😀 Obrázky jsem namalovala docela vysoko, takže na ně prcek nedosáhne, ale tak snad hlazení by těm kresbám snad vadit nemělo 🙂 Možná až malej zjistí, že to nejde sloupnout, nechá ho to chladným 😉

lidus2
14. srp 2010

@blahovka.cz ahojky...já jsem Matýskovi malovala pokojíček loni v listopadu,to mu bylo 7měsíců a od té doby tam i spinká sám.Vymalovala jsem pokojík nafialovo,k tomu zelený koberec a na zdi jsem dala tapetu se zelenýma kytkama.A na zácloně jsou taky zelená kvítka.Možná ti to bude připadat jako divná kombinace,ale vypadá to moc hezky.na zemi už jsou hračky,se kterýma si Matý hraje nejčastěji a tapetu mi nikde netrhá.Ani když se vzbudí,tak nic netrhá.Jediné co mi strhal,tak to byli nálepky 3D,místo očí měl koník knoflíky-příklad...asi z 10nálepek tam jsou už jen 3 a nálepku strhnul i se štukem 😖 pokud bude druhé mimi,tak se bude pokojík stěhovat jinak a snad ozdoby vydrží jako s Matýskem 😀 😀
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/lidus2/album...

ria80
15. srp 2010

Já jsem malovala,temperama.Malá už je rozumná,nešahá na to.