Nápisy na trička, body. Jak je vytvořím sama?

maja3.s
12. čer 2012

Maminky...určitě znáte takové ty humorné nápisy, obrázky...na trička, dupačky, overálky...nemáte někdo zkušenost s tím, jak bych si to mohla doma vytvořit sama? Líbí se mi docela dost "hlášek" no a kdybych měla všechny pořizovat, tak se asi nedoplatím 😒
Máte nějaký tip?

mamkamarketa
13. čer 2012

@maja3.s existuje papir na ktery si to natisnes a pak sama nazehlis. Dokonce si myslim,ze jsem to videla kdysi v tescu. Jak maji papiry do tiskarny. Ale zkusenost nemam 😒

maja3.s
autor
13. čer 2012

@mamkamarketa
Jééé...děkuji, zkusím se tam podávat. Možná bych zkusila i fix na textil..no uvidím

lundenburg
30. črc 2012

Nevíte, zda jsou lepší fixy na textil, barvy na textil nebo voskovky na textil? Nemáte někdo foto? Díky.

paaajuska
29. srp 2012

Zkoušela jsem foukací fixky na textil, jde s nimi krásně psát. Mají tenký hrot;)

mates22
29. srp 2012

@lundenburg u nás určitě barvy, máme z tchiba a ty jsou super, ani se nezažehlujou a nikdo nepozná, že to není originál, ale na tenké linie to moc není, to chce tenký štěteček a hodně pevnou ruku, voskovky také jakž takž, ale nedělá se s nima nic moc- resp musí mít stále ostrý hrot a tím ořezáváním dost rychle ubývají a fixy se mi rozpíjej a vypíraj ☹, ty nemám ráda. Teď právě uvažuju o těch fotofóliích, ale je to docela drahá sranda 😝

lundenburg
4. zář 2012

Nás se osvědčily fixy na textil. První nápis byl- VŠECHNO NEJLEPŠÍ, PRABABI .

verapa
7. zář 2012

Foto papír mame vyzkoušený, manžel dostal od sestřeny triko ke 40 a po 5 letech stále hezky drží i fotka je na tom krásně vidět, jen záleží na jakou barvu trika tisknete, pokud nechce čék mít doma jen bílý 🙂

lenka5kk
Odpověď byla odstraněná
Zobraz