Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

jarkalada
10. únor 2013

@kinguse tyjo, o tom posílání do Nigérie jsem někde četla, že to je nějakej podvod! Už je to dýl, ale určitě je to ono.
My máme děti zatím pořád u nás. Resp. jsou se mnou v ložnici, mm je mimo.
I bych je už možná přestěhovala, ale poslední dobou se Lukášek budí kolem 4-5h. Vrtí se tam, kňourá, i když chce spát, nevím proč. Ta mu dát cucnout pití, podám dudlík a za chvíli spí. Já se budím několikrát za noc a přikrejvám je, protože spí na peřině, nikdy pod ní. A ráno má Anet snahu občas vstát kolem sedmý, to dělám, že jí nevidím, vrznu dudel a ještě si lehne.
Takhle se bojím, kdybych je už neměla na dohled, že bych k nim musela v noci chodit přes chodbu - a néé se jen natáhnout z postele. A ráno by se budily - i já, samozřejmě 😀, mnohem dřív. Takže já s tím ještě počkám 🙂
Taky bych jela někam na výlet, i kdyby třeba na Hlubokou, to je fuk 😀, ale někam na chvíli vypadnout

lenny2
10. únor 2013

@kinguse
Co? Do Nigerie, jo?? 😀 to je drsný 🙂

lenny2
10. únor 2013

@jarkalada
Jaru, víš co to pro mě bylo za blaho oblíknout zas děti do nečeho jinýho než do kombošek, uplně jsem si to vychutnala 🙂

jarkalada
10. únor 2013

@lenny2 no hele-tady kolem baráku jim dávám ty kombinézy, jsme fakt na vsi, teď v zimě člověka nepotkáš 😎 Ale když jedu k našim, tak jim na ven beru pěkný zateplený kalhoty a bundičky - když jdem ven, je to jinej pocit, když vím, že nás vidí sousedi, spolužáci a tak, tak to je oblíknu trochu líp. To jsem ale snob, co 😝 😀

lenny2
10. únor 2013

@jarkalada
No hróóóóznej snobák seš 😀 Vítej v klubu 🙂

jarkalada
10. únor 2013

@lenny2 😀 😀
Ale jsem vlastně ráda, že jsme na dědině, jinak by ty částky za oblečení taky trochu víc lítaly

kinguse
10. únor 2013

@jarkalada no mě to přišlo fakt divný. Jakej blb by si koupil věc, za kterou by zaplatil náklady na doručení vyšší než za tu věc samotnou!! Přestala jsem hned komunikovat. Bych asi byla šílená,kdybych někomu takovýmu sdělila číslo účtu!!! 😠 Už takhle mě štve,že mám mail! Ale s tím těžko něco udělám! Jojo,ta moderní technika 😀
Taky se vždycky těším,když holky oblíknu nějak "líp". Ale moc často to nedělám, páč nikam nejezdím 😀 Už se těším na jaro,až začnem. Mě to "nabalování" nebaví 😝

kinguse
10. únor 2013

@jarkalada tak já jsem asi městskej vidlák 😝 😝 😝 Naše holky prostě nosí to,co po někom zdědily. Občas něco málo koupím,ale na bazárku, nemaj "chuděry" nic nextovýho ani jinýho 😢 Ale hlavně,že jsou krásný a zdravý,ne?!!! 😀 😀 😀 Musí holt počkat,až začne maminka zas makat! Tatínek to z výplaty chudák všechno neutáhne 😀

jarkalada
10. únor 2013

@kinguse no já neříkám, že je oblíkám do nextovýho nedejbože! do něčeho nového 😀 Ale máme několik věcí lepších půjčených, tak využívám ty. Jinak mám ještě něco málo z té rodiny, co jsem u ní dělala. Pár hadříků po neteři a něco od kamarádky. Nějaké z bazárků. Fakt si nemůžu dovolit dát třeba za nové bodýnko 150kč 😖
Ale mně to nějak nevadí, v čem doma nebo kolem baráku chodí. Pokud to je čisté a slušné.

kinguse
10. únor 2013

@jarkalada já to taky neřeším! Mám holky čistý, voňavý ( 😀 ),tak co víc! A do města taky něco lepšího najdem! Ale Lenče tiše závidím (ale jen tiše 😀 )! Jsem zvědavá na noc,jak to holky zvládnou. Zatím spí bez probuzení,tak kéž by jim to vydrželo. 😉

lenny2
10. únor 2013

@kinguse
@jarkalada
Holky moje, na hadrech to nestojí, děti máte krásný, zdravý a na žádný fotce co jste sem kdy daly nebyly špatně, nebo nemoderně oblečený a to jenom já jsem magor, kterej za ty hadry utrácí a nestihám to ani dětem oblíkat, pak jim to neni a nikdo to nechce koupit páč mu to připadá drahý, každej by to chtěl pokud možno půjčit, nebo věnovat ☹ Ale vůbec nemám problém se sekáčema, občas do nějakýho vlezu a nakoupim tam dětem supr kousky 😉

jarkalada
10. únor 2013

@kinguse já taky jen tiše 😀
Teď budeš holky furt kontrolovat, jestli spí a nebudeš spát ty 😎

jarkalada
10. únor 2013

@lenny2 ale Leni, abys to nebrala od nás nějak špatně 😉 Na hadrech to nestojí, ale když už na ně padla řeč 😀 Kdybysme mohly, tak jim taky budem kupovat takový hadříky, byly bysme úplně stejné, si myslím 🙂

kinguse
10. únor 2013

@jarkalada @lenny2 přesně tak Leni, my to myslíme dobře a kdyby šušně navíc byly,tak si to "užíváme" naprosto stejně jako ty!!! Tak proto ti tiše závidíme 😉 A stejně je to i s tou tvojí novou kabeličkou.....i když co já si stěžuju,dneska mi z Tchiba přišly boty a funkční prádlo...takže můžu dělat parádu 😀 😀 😀 (jen to asi nikdo neocení 😝 )

kinguse
10. únor 2013

@lenny2 a věci nepůjčuj!!!! Ale to ty víš. A neříkej mi,že ani na tom MMB neprodáš ty hezký věci? Mně přijde,že tam to ty ženský berou i za vyšší cený, hlavně,že je to next apod.

lenny2
10. únor 2013

@jarkalada
@kinguse
Né, to já nebrala tak, že mě kritizujete, za tu chvíli už mě snad znáte, že nejsem žádnej snobák. Nenakupuju podle značek, ale podle toho co mi padne do oka a taky nejsé blázen, nekupuju všechno. Zrovna minule jsem v HMku chtěla Štofoj džíny, ale skoro za 6 stovek jsem se na to vyprdla, to jsem řekla, že za to teda nedám, to je zlodějina!!
No, na tom MMB bych i něco prodala, ale holky, já jsem táááák líná to tam nafotit, hlídat, kdo odpověděl, hlídat jestli už zaplatil, zabalit to, jít s tim na poštu.....jsem na to moc pohodlá ☹

jarkalada
10. únor 2013

@lenny2 @kinguse to je fakt. Mně když kamarádka sama od sebe nabídla nějaký ale fakt krásný věci, tak jsem si to stejně nevzala, protože mi to přišlo blbý. Přecejen už bysme to vrátili zas trochu použitý, musela bych na to dávat fakt bacha a tak.
A od příbuzenstva jsme dostali nabídku, jestli nechcem půjčit ze začátku váhu - nakonec jsme se ale taky domluvli raději na tom, že jsem to od nich koupila - a pak jsme jí zas prodali. Než abych si takovu věc jen tak půjčila..
Ale je to o lidech, někdo rád bere a je mu to fuk

jarkalada
10. únor 2013

@lenny2 si to šetříš na třetí, viď? 😀

jarkalada
10. únor 2013

@lenny2 já mám malý věci zatím jen schovaný v krabicích. Pak někdy doufám, že to prodám jako balík věcí, v nejlepším případě. Po jednom si to neumím představit a hlavně by mi bylo líto těch lidí, že daj třeba, nevím, plácnu, 60kč za jeden kus a 40kč za poštu. Ale nemám s tím zkušenosti, ještě jsem poštou takhle taky nic neposílala

sariky
11. únor 2013

@lenny2
@jarkalada
@kinguse ja se priznam, ze jsem taky strasne lina prodavat veci nekde na netu (nafotit to, inzerovat to, hlidat to a nedejboze s tim jit na postu 😝 ). veci po susinech nastesti resit nemusim, vsechno to davam sestre, protoze ta to bude snad brzy potrebovat, tak to mam vyresene. jakmile je susinum neco maly, naskladam do pytle a tradaaaa 🙂

lenny2
11. únor 2013

@jarkalada
Jaru, právě, že věci, za který jsem dala dost peněz, viz. třeba trička od Benettonu, tak by je každej chtěl za 60,- a to na to kašlu, to si je radši nechám....

lenny2
11. únor 2013

@jarkalada
Hahaha, prej na třetí 😀 😀

maruja
11. únor 2013

Ahoj holky
@sariky mám to stejně, oblečení po dětech vozíme švagrovi, taky by mě to nebavilo po kouskách fotit a dávat na net. Prodávám akorát mono kočár, golfky pak autosedačky, postýlky, židličky a tak prostě velký kusy 😉

sariky
11. únor 2013

@lenny2 ja to mam taky tak. nez abych drahy veci nekomu prodala za par kacek, to si to radeji necham nebo to dam sestre nebo na charitu. u te charity sice nevim, kde to skonci, ale vzhledem k tomu, ze se mi doma hromadi kvanta veci, tak cas od casu proste udelam cistku a odvezu to na charitu a hreje me pocit, ze jsem udelala dobrej skutek 😀

maruja
11. únor 2013

tak teď jsem tu napsala dlouhej příspěvek a on se mě neodeslal 😠
@lenny2 ty drahý věci bys mohla na tom MMB prodat, já bych je asi tak prodala a ty levnější bych dala do nějakýho balíku, jako 3-6m....holka a prodala to dohromady. Máš moc pěkný a opečovaný věci 😉

lenny2
11. únor 2013

@maruja
Jo, myslim, že po těch dražších věcech by se asi na MMB zaprášilo, ale ten celej proces od nafocení až po odeslání mě šííííileně odrazuje, jako @sariky 😉
Teďka už si ze zásady neberu nic od švagrový, dala mi po klukoj pár věcí a hračky, vzhledem k tomu, že to nebylo nic extra, nějaký bodýnka z Tesca, nějakej svetr, pár hraček, tak jsem to dávala Štofoj jen na doma a tudíž jsem nedávala pozor na to, jestli na to ukápla mrkev apod., brala jsem to tak, že mi to dává na donošení.....no a teďka přišla s tim, že to chce vrátit a dát to kámošce, takže asi půjdu, koupim v Tescu balik bodýček a dám jí to místo toho.....a už nic nechci! Nabízela mi teď kombinézu, ale už radši nic nechci 😉

maruja
11. únor 2013

@lenny2 no já půjčovat nebudu a ani si nepůjčuju, právě proto, že bych musela fakt dávat pozor jestli jim tam neukápne mrkev takhle to moc neřeším, pak to namočím do Vaniše, něco vezmu žlučákem a co pustí pustí co ne tak tam zůstane 😀

kinguse
11. únor 2013

@lenny2 @maruja @sariky holky a nejhorší je,že na ten MMB se to musí nejen nafotit,ale ta fotka ještě upravit a zmenšit!!!...dala jsem tam pár myslím hezkých věci a nic se neprodalo,tak na to prdím a dávám taky jen ty dražší věci. Teď tam chci hodit ty židličky chicco,tak jsem zvědavá! Už jsem pořídila ty ikeácky a jsou perfektní,krásně se udržujou,zabíraj míň místa. Za rok pořídím holkám k vánocům nebo narozkám ty rostoucí.

jo a balík do Nigerie samozřejmě posílat nebudu,nejsem blázen. Ale pro zajímavost jsem si dala do vyhledávače "poštovné do nigerie" a vylezlo mi toho spoustu, mimo jiné tohle: http://au-klara-pair.blog.cz/1006/balik-do-nige... Ale paní nebo pán byli celkem neodbytní, prý že se o svoje peníze nemusím bát!!!...no comment 😀 😀 😀 Takže bacha na to!!!

kinguse
11. únor 2013

@maruja taky už z vlastní zkušnosti NIC nepůjčuju!!! Poté, co jsem mm sestřence napučovala vše po Lukym a vrátila se mi půlka a to ještě v ukrutným stavu,tak fakt NIKDY!! Buď dám nebo nic. A nejvíc mě se...,že mi zničila kočár a dvoje golfky...udělala z toho totálně neprodejnej brak vhodnej max.k darování na zahradu 😠 😠 😠

Tak holky absolvovaly první noc u Lukyho v pokojíčku a vstávala jsem 2x! Tak uvidíme. Pokud to bude horší,tak pošupajdí zpět k nám! 🙂 Ale užívám si najednou tu volnost v ložnici 😀

jarkalada
11. únor 2013

@kinguse jsem koukala, že je na FB i nějakej ČB bazárek - že se nemusí platit pošta.
No holky teda šikovný, že tě nechaly vyspat 🙂 A nebudila ses sama od sebe, kde jsou? 🙂
Taky si právě nechci nic moc půjčovat. Anebo fakt jen pár věcí, který vím, že jsou už na donošení. Maximalně se segrou si navzájem půjčujem věci, ale to jsme s tím navzájem srozuměný