Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

maruja
11. únor 2013

@kinguse až budou oba sedět tak jdem taky do těch IKEAckejch židlí. Hele vejdou se vedle sebe ke stolu? Já doufám že jo 😉

To sestřence nebylo blbý ti to vracet v takovým stavu??? 😕

maruja
11. únor 2013

@lenny2 Leni dívala ses na tu Primu na tu.......lýzu?? Já na to zapoměla 🙂

kinguse
11. únor 2013

@jarkalada a můžeš poslat odkaz na ten bazárek? Holky byly šikovný a já kupodivu v klidu spala, ale pravdou je,že mi to přišlo takový divný,když jsem šla spát a neměla vedle sebe postýlku ☹

kinguse
11. únor 2013

@maruja vejdou, v pohodě...máme stůl 120cm

kinguse
11. únor 2013

@maruja a sestřence to vůbec nebylo blbý!!! 😠 Ani jí nenapadlo mi to teď vrátit,když mám holky. Měla i tu jídelní židličku, fusaky, no prostě všechno a o vše jsem si musela sama říct! Já to brala,jako že jí pomůžu, finančně na tom nejsou nejlíp,ale tohle jsem fakt nečekala. A ty dražší hračky,co jsme měli po Lukym v super stavu, jsou teď šílený 😝 😝 😝 No,teď už s tím nic neudělám,jen poučení pro příště!!! Takže,když se ptala,jestli bych jí nepůjčila lyže a přeskáče,tak jsem řekla,že je nemám,že jsem je už někomu půjčila!...což je teda pravda,ale má je kámoška tady u nás v baráku a rozhodně se k tomu špatně nechovaj! A já mám na oplátku půjčený lyže pro Lukyho od ní. Ale taky tu máme v domě jednu,co jsem jí půjčila odrážedlo a našla jsem ho v kolárně v takovým stavu,že jsem řekla,ať si ho ode mě koupí a nechá! Po Lukym bylo jak nový,nechtěl na něm jezdit. Tak ho aspoň zaplatila,ale samotnou jí to taky nenapadlo 😠

jarkalada
11. únor 2013

@kinguse jsem tele, nejde mi to sem nějak přímo copy odkaz. Ale najdeš si to podle názvu: Bazárek Budějovice a okolí
Je to uzavřená skupina. Šla jsem tam přes kamarádku, tak snad nebudeš mít taky problém. Kdyžtak řekni, že mě znáš 😀
Zrovna tuhle tam někdo sháněl ty jídelní židličky, ale to je už dýl.

jarkalada
11. únor 2013

@kinguse ty vaše nové židličky vypadají opravdu inteligentněji, než ta klasická monstra. Já se rozhodla je zatím nechat a pak někdy rovnou koupím ty podsedáky

sariky
11. únor 2013

@kinguse
@jarkalada jidelni zidlicky, kapitola sama pro sebe. taky se tesim, az se tech nepraktickych monster zbavim. ale asi to budu resit jako Jaru, pockam, az budou sami schopne sedet a pak rovnou na podprdelnik na zidli 😉 zadny dalsi vyfikundace uz domu nechci 😠

jarkalada
11. únor 2013

ono má zase sněžít?? Já už chci jarooo

sariky
11. únor 2013

@jarkalada ja takyyyyyy

jarkalada
11. únor 2013

@sariky koukám, že nám dvěma asi teď zrovna spí děti, co? 😀 Jim tu mezitím vařím obídek a schramstla jsem 3 kostičky Milky 😀

sariky
11. únor 2013

@jarkalada jen 3 kosticky? to ja se vzdycky neovladnu a doslova sezeru celou milku na posezeni 😎

jarkalada
11. únor 2013

@sariky no ty mi tu zbyly ze včerejška, víc nemám 😀

sariky
11. únor 2013

@jarkalada no jo, ale me by nezbyly ani ty 3 😝 jsem proste nenazrana 😀

jarkalada
11. únor 2013

@sariky ona to byla nějaká nová s višněma, mm koupil. A teda na mě až moc sladká.
Když jsem v těhu měla tu cukrovku, tak jsem zobala nějakou hořkou s 85%kakaa.Nevím bohužel už značku, ale vynikající. Nebyla to jen tvrdá tabulka, byla plněná taky tmavým krémem a naprosto vynikající. Byla tedy dražší, ale stejně jsem mohla max.2 kostičky.

jarkalada
11. únor 2013

Ještě bych ráda, aby mi 2x denně spali, tak jsem našla dětem hračku na jaro na zahradu http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=56375118&tab=4 😀 😀

sariky
11. únor 2013

@jarkalada tak to je mazec 😀

jarkalada
11. únor 2013

@sariky bych v tom ale asi řádila s nima 😀 😀
Teď dokoukávám ten včerejší díl 4 v tom, jak mě na to Péťa zlanařila. Nechápu, že si ta svobodná za porodný nakoupila tuny hadrů - a teď tam sedí při svíčkách, protože nemá na elektriku?! 😨

zvalentova
autor
11. únor 2013

@sariky šári, dej mi na sebe email, vrátila jsem se od MUDry a mám zase něco nového na alergie... btw. od včerejška je mám oba zase osypané ☹

maruja
11. únor 2013

@jarkalada holky na čoko jsem odbornice 😉 hořká Lindt je moje No 1 😀 já taky čokoládu ve velkým, ale musím brzdit do léta chci něco schodit a takhle to teda nepůjde 😝
@kinguse jojo tak takhle si to představuju 🙂
starší sedí na podsedáku asi od dvou let, tak do tý doby jdu do IKEAckejch

lenny2
11. únor 2013

@maruja
Maru, nějak jsem to prošvihla ☹
No teďka zas nad tim váhám, paní co k ní chodim na řasy je docela mazák v těhlech procedůrách, vč. silikonovejch koz a vymlouvala mi to, že jsou to prej vyhozený peníze, že to nezabírá ☹ Tak já zas teď nevim....

maruja
11. únor 2013

@jarkalada sousedka má trampolínu 😎 a my skluzavku, houpačky, bazén, tak se holky vždycky střídaj

joyce2
11. únor 2013

Ahoj holky, taky se dneska hlásím. 🙂 A taky chci jaro. - Je tu pěkná zima.
Jinak k tomu kupování a prodávání. - Taky jsem zatím nic nepofotila, ani neprodala. - Něco jsem dala těhotné kamarádce. A taky jsem si říkala, že prodám jenom ty větší věci. Začínám to ale vidět tak, že co mi zůstane pěkně a neunošené a budu to mít dvakrát, tak to na ten net dám a zkusím za to nějakou korunu stržit. - Tak uvidím, jestli se k tomu pak dokopu.
Taky si od nikoho nic nepůjčuju. - Radši kupuju. Jak mám dvě holky, jsem ráda, když koupím něco pěkného holčičího dvakrát. Když kupuju na mmb a něco si vyberu, většinou kouknu u té prodávající a vyberu ještě něco, abych to měla v jednom balíku. A zrovna dneska mi došel mega balík krásných věcí od kamarádky mojí kamarádky. - Jsou to z většího ne moc obnošené věci za solidní cenu, tak jsem děsně spokojená. - Když vím, že mám věci na běžné nošení v zásobě, tak pak můžu jít a koupit pár nových kousků...
To beru i tak, že mi ty mamky šetří čas. - Nemusím ty věci shánět ve dvojím vydání, páč to už udělaly za mě. 🙂

maruja
11. únor 2013

@lenny2 no já se právě taky nedívala, no asi bych věřila ženě se zkušenostma no 😉

lenny2
11. únor 2013

@maruja
No, pravdu má v tom, že ta vytahaná kůže mi tam stejnak zůstane pokud nezačnu cvičit....radila mi nějaký cviky na břicho a radila mi, že to mán nejdřív zkusit 2 měsíce denně 10 minut cvičit na břicho a teprva pak, že mám jít kdyžtak do tý liposukce, když cvíčo selže.....jenže ta moje lenora ☹

maruja
11. únor 2013

@joyce2 já teď odebírám jedný paní z MMB věci na kluka, ona nafotí pošle email a já si vyberu a pak to dá teprve na MMB, tak teď čekám letní věci 😉

maruja
11. únor 2013

@lenny2 já mám osvědčený cviky na celý tělo, ale taky se k tomu nemůžu dokopat. Vždycky si řeknu od pondělka ale od jekýho to zatím sama nevím 😀

joyce2
11. únor 2013

@maruja Přesně tak jsme to teď taky udělaly. - To je ideál. - Pošle e-mail, já vyberu skoro všechno a zbytek pak hodí na bazar. - Myslím, že i pro ni je to jednodušší. - Hodí skoro všechno do jednoho pytle a pošle to mě. 😀 A já jsem ráda, že jsem za 1500 pořídila pytel pěkných věcí. - Minule mi k tomu přidala i obnošený bodýnka na donošení zadarmo, tak máme v čem jíst mrkev a brokolici. 😀

zvalentova
autor
11. únor 2013

ahoj holky,
tak jsem byla na 10 měs. prohlídce. Klokani nejsou největší, ale naprosto v normě. 70 cm, 7620gr Kuba, 7500gr Kačka.
Dostala jsem od ní vynadáno (ale dobře myšleno), že na děti moc spěchám co se týče hojení ekzému. Už už chci dávat nové potraviny, protože nevím co pořád vařit, ale oni ještě nejsou zahojení.
Bohužel mi teď začne pylová sezona a bude to ještě horší. Zároveň mě nepotěšila kříženou alergií kde je největším problémem mrkev, brambor a u mne ještě jablko... takže počítám, že oni budou mít to samé.
Ale dostaly pochvalu za množství jídla, chválila je za kousky v příkrmech. Tak už nemá MM kecy, že toho sní moc.
Schválně jsem jí nechala prověřit Kubu a jeho lenost. Sice neklečí, ani neleze, ale do stoje jde správně, z toho si dobře sedne. O to víc budu zvědavá co na to neuroložka.
Jdu uložit ke spánku a dát si něco k snědku 😎

sariky
11. únor 2013

@lenny2
@maruja holky, ja si furt nejak nedovedu predstavit, jak se tim cvicenim smrskne ta vytahana kuze a jak se mi tam zaceli ty diry po potrhanych vazech. ale jinak jsem taky lenora, takze u me cviceni asi nehrozi. uz od porodu mam problemy se svaly panevniho dna a myslite, ze jsem se za tech 9 mesicu donutila s tim neco udelat? jsem naprosto nemozna 😠