Naše drahé polovičky

leniiis
27. únor 2013

Ahoj holky, určitě každá z nás milujeme svoji drahou polovičku nadevšechno na světě, ale co si budeme povídat nikdo není dokonalý 🙂 ..a určitě máte nějaký směšný nebo usměvný příhody, co se vám kdy staly..nebo čím vás kdy nejvíc naštvali ti vaši chlapi?? Pojďme ty naše chlapy trochu zdrbnout ..😀 😉 ale ve vší slušnosti samozřejmě 🙂
Například ten můj milej mě poté, co jsem ho požádala o hlazení na noze doslova "dojal" výrokem: Panebože, ty máš na noze jednu prasklou žilku..dělej s tím něco..😀 měli jste vidět muj výraz..naštěstí si ze mě zase jenom utahoval 😀

leniiis
autor
27. únor 2013

🙂

evulinkab
27. únor 2013

Tak já myslim, že každá z nás si na neco vzpomeneme🙂
My si s přítelem nedávno porovnávali břicha, protože přítelovi ted zacalo nejak rust, co přestal kouřit..to já ho mám naštestí ploché.Bohužel mám ale plochý i hrudník, proste prsa po tátovi.A tak jsme si stoupli vedle sebe a já se snažila břicho co nejvíce "nafouknout", aby se mi zvetsilo.Když se mi to jakž takž podařilo, tak přítel na mě hledel a říká: Tý jo, ty vypadáš jak těhotná.Ale tak u tebe trošku nafouknuté bříško udělá hodně, když máš poněkud UŽŠÍ hrudník!!!! 😠

monad
28. únor 2013

jejéé toho by bylo, ale bylo by to spíš směrem k jeho IQ nebo věcem, co mě hlava nebere 😀