Naše vzpomínky na dětství. Přidejte nějakou

lendy1
23. led 2008

Holky, vzpomenete si na něco, co jste měli rády/nerady ve svém dětství, na co si občas zavzpomínáte a dnes už to nikde není...nebo je vše jinak...

např.: hračky, knížky, oblečení, potraviny, pořady...atd...

já jsem třeba nedávno objevila, že se dají sehnat ještě Igráčci 😵
pak jsem měla moc ráda růžové Pedro, sbírala jsem obrázky ze žvýkačky BaJo
nosila jsem ty úžasné béžové punčocháče a kamaše (-hrozný slovo)
......

macanet
24. led 2008

Domácí jogurt, mamka přinesla recept, udělala ho a dala nám ochutnat, Fuj ten byl hnusnej, dostali jsme facáka 😀

anney
24. led 2008

a houpačky a kolotoče, a tam měli ty ovocný žvejky co stál pětikačku celej pakl 😀

kristi
24. led 2008

a dudlik jako lizatko

macanet
24. led 2008

Labutě, já tahala nahoru, děda dolů 😀

macanet
24. led 2008

bráchu poprvé v Praze v metru, když se tlemil stanici Invalidovna 😀

natalien
24. led 2008

Mě nejvíc chutnala špenátová polívka a sladký jídla, i krupicová kaše.
Mac, tobě spadlo závaží v posilovně a mě spadnul na palec u nohy siloměr, měla jsem tam borůvku 😀 😝

marinka
24. led 2008

Kolotoče, jééé!!! Jedna jízda za 5 kaček, opička na gumě, labutě a řetízkáč 😀

macanet
24. led 2008

Já mám prst dodneška rozpláclejší, ne na pravý ruce, na srazíku ukážu 😀

kristi
24. led 2008

a centrifuga 🙂

macanet
24. led 2008

žužu nesnáším, nesnášela jsem, ale manžel ho miluje pokaždý ho musím na pouti koupit 😀

marinka
24. led 2008

A s našima jsme jeli do Prátru, to bylo!!

kristi
24. led 2008

Mari, jo to bylo....si pamatuju dodneska jednu fotku z Pratru, jsem mela dziny, takovy super triko, mikinu Levis z hrabaku a super Gladiatory

macanet
24. led 2008

manžel taky na škole a pak asi deset chlapů stálo u kanálu a čekalo, co bude 😀

kacerka
24. led 2008

. . . . dobrý téma 😀 😀 😀
My se s manžou shodujeme, že jsme úplně nesnášeli, když nám mamky otíraly pusy nasliněným kapesníkem 😀 brrrrr . . . .
Ale milovala jsem Coca-colu, kterou jsme měli jenom na Vánoce, nebo když se šlo na véču - a hlavně chutnala úplně jinak dneska - byla hrozně vzácná. . . .
Potom Vitacit, po jehož celodenním lízání byl pěkně rozmokvalý a bolavý jazyk . . . .
. . . . růžová žvýka z tuby, která se dala sehnat jen v západním Německu . . . .
. . . . když mi bylo 13, tak začaly šíleně letět legíny - pamatuji si, jak jsem si k nim jednou vzala mamčiny o tři čísla větší lodičky a vyrazila do školy.
. . . . a pak jsem milovala, když jsem byla nemocná, vzala jsem si do postele mamčiny rusky psané Burdy a inspirovala se v líčení - vždycky jsem se zmalovala, že mě naši nepoznali 😀 😀 😀

kristi
24. led 2008

pamatujete rifle Pyramidy??

marinka
24. led 2008

kristi, já jsem měla legíny, tlustý svetr až skoro po kolena a farmářky 😀 A účes na hřiba - no kočanda jak blázen! 😀

kristi
24. led 2008

ty jo, skoda ze tenkrat nebyly digitaly, bychom se asi nasmaly,co? a nejhorsi bylo mit elastaky, tricko a do toho vseho menstruaci a vlozku jak kraaaaaaaava

macanet
24. led 2008

😕 nee? 🙂 Jen hrozně úzký rifle, v kterých se člověk bál sednout aby nepraskli. Já milovala, když jsem byla nemocná šípkovej čas s citronem a strouhanou mrkev 😉 A nesnášela čaj, co nám dělal taťka celou čepovací termosku a do večera musela bejt prázdná, čaj se jmenoval PULMORAN nikdy na něj nezapomenu 😖

kristi
24. led 2008

maca, to zni hnusne.....ja kamuflovala teplotu na teplomeru, vzdycky jsem prilozila na topeni

marinka
24. led 2008

kristi, ježiš, na ty svoje první vložky si pamatuju, to byl děs 😀 😀

kristi
24. led 2008

a jak jsme to schovavaly do rukavu,aby nas kluci nevideli

kacerka
24. led 2008

já jsem teploměr vždycky sklepala obráceně - no ale vždycky se u toho zpřetrhaly ty rtuťový vlákna 😅 😔

macanet
24. led 2008

LIDIE to byly, myslím vložky, co nedrželi ani omylem a na noc jsem měla tři 😀 joo taky do rukávu 😀

kristi
24. led 2008

a doma vzdy vymluva: "to samo"..jednou jsem neco jakoby ztratila a zahadne se to samo objevilo za zachodem...

marinka
24. led 2008

a jak nám je kluci hledali v taškách..

kristi
24. led 2008

jj, lydie to byly....a ten trapas kupovat to ve vecerce

macanet
24. led 2008

Já nezapomenu na vánoce u babičky, dostla jsem kousací svetr s růžema jako pěst a rukavice kožený s nápletama a malovátka(malovátka z umělý hmoty, ve 14 😠 () řvala jsem samozřejmě až doma, brácha taky, ten dostal podobné věci, víckrát nám babička nedávala dárky, ale peníze 😀

kristi
24. led 2008

ja mela babicku od taty,ktera ctila heslo, ze nejvic potesi rucne vyrobeny darek.....hruza. A pak jsem jednu dostala privesek se znamenim, ale misto Vah jsem dostala Stira..trapas

marinka
24. led 2008

a jak jsme šly s kámoškou poprvé na gyndu 😀

kristi
24. led 2008

ja sla sama 😉